Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bibi 05

6. 5. 2020

mensi.jpgKočka, kastrovaná, narozená cca 2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

2.4.2020 - Ve firmě Keramika v Břeclavi, kde jsme už dříve odchytávali ke kastracím plaché kočky, se objevili nováčci - šedý bílomourek a černá kočička. Jsou oba mazliví, oba kastrovaní (!), takže to vypadá to, že se jich někdo zbavil. Umístili jsme je do karantény, kocour dostal jméno Archibald, kočička je Bibi. 6.5.2020 - Bibi může do nového domova. Vypadá jako černá puma, ale je to velice něžná a mazlivá kočička. 17.5.2021 - Bibi čeká u rok. Ze začátku se u nás bála, trvalo jí déle, než si zvykla, teď už běhá s ostatními a nebojí se. Miluje koulodráhu! V novém domově by měla mít kočičího kamaráda nebo by mohla odejít s některým kamarádem z dočasné péče. Je zvyklá i na psa a ráda chodí na zahradu, pouze do domku. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Bibi je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Markéta, František a micáci - LumírekGustík, Kačenka, Čubinka a Mimi. Děkujeme!

Bibi je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí Sedlákovi. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář