Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bibi 05

6. 5. 2020

mensi.jpgKočka, kastrovaná, narozená cca 2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

2.4.2020 - Ve firmě Keramika v Břeclavi, kde jsme už dříve odchytávali ke kastracím plaché kočky, se objevili nováčci - šedý bílomourek a černá kočička. Jsou oba mazliví, oba kastrovaní (!), takže to vypadá to, že se jich někdo zbavil. Umístili jsme je do karantény, kocour dostal jméno Archibald, kočička je Bibi. 6.5.2020 - Bibi může do nového domova. Je velká černá Puma, ale velice něžná a mazlivá kočička, ze začátku se bojí. Pohladit se nechá, ale trvá jí déle, než si zvykne, takže potřebuje delší dobu na aklimatizaci. Teď už běhá s ostatními a nebojí se. Chceme, aby šla do nového domova s Archibaldem, je na něm závislá, má ho ráda a on ji, určitě spolu žili v původním domově a tvoří spolu krásnou dvojici. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

mensi2.jpgDalší fotky zde.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

Bibi je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Markéta, František a micáci - Lumírek, Gustík, Kačenka, Čubinka a Mimi. Děkujeme!

Bibi je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí firma Reality Pro Vás. Děkujeme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář