Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivka

3. 9. 2019

img_20190826_120258.jpgKočka, kastrovaná,  nar. 3/2019
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

2.8.2019 - Dnes nám ohlásila městská policie nález dvou černých koček v lokalitě Na Výhoně v Hodoníně. Jedná se o dvě černé kočky, čisté, v dobrém stavu, ale k smrti vyděšené, paralyzované strachem se krčily u plotu. Je zřejmé, že kočky jsou bytové, nikdy nebyly venku a někdo je sem přivezl. A představte si, že sem ke kočkám hodil otevřenou konzervu a natržený pytlík granulí. Jaká péče! :-( Nevšiml jste si někdo, že váš známý, soused měl dvě černé kočky, které už nemá? Kočičky jsou nejen nezvyklé na pobyt venku, ale v depozitu s velkým množstvím koček, plném pachů se převelice bojí. Protože měly doposud domov, neví, co a proč se s nimi děje a jsou ve stresu. Pokud by jim někdo chtěl nabídnout domov nebo jim pomoci dočasnou péčí, telefon je 724 142 463.
3.9.2019 - Ivka je mladá, hravá a aktivní jako každé kotě, velmi tulivá, komunikativní, ťapkou si řekne: jsem tady, potřebuji pohladit. Potřebuje k vyřádění kamaráda. Vzhledem k počátečnímu "šoku" udělala u nás obrovský pokrok a velice ráda si hraje a lítá po bytě. Člověka miluje. Vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

vyhon.jpgDalší fotky zde.

Ivka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jitka Nešporová a psi Bobinka, Čenda, Kuba a kočky Julča, Jonáš, Mína a Lemur. Děkujeme!

Ivce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář