Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mia 06

8. 9. 2019

img_20190804_082256.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2017
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

6.7.2019 - Dnes jsme přijali bílou kočičku po srážce autem. Kočku jsme kastrovali již dříve, žije spolu s plašankami na statku v Mutěnicích. Má zlomenou pánev, zatím se nedokáže ani postavit. 4.8.2019 - Miuška tento víkend opustila klec! Je šikovná, začíná se pohybovat, ale ještě ji čeká amputace ocásku, protože ten zůstal "mrtvý". Video zde.
8.9.2019 - Mia je po amputaci ocásku, je v pořádku a mohla by do nového domova. Je to kočička opatrnější, sama si zatím pro pomazlení nepřijde, ale přijímá ho velmi ráda. Žila venku mezi plachými kočkami a tak potřebuje trošku času, aby pochopila, že člověk může být i zdrojem příjemných pocitů. Miluje jídlo a tak cesta  jejímu srdci vede přes něco dobrého ... S kočkami zatím moc nekamarádí, ale toleruje je, může být i jedináček. 
Většinu času ale tráví na balkóně, moc ráda by chodila ven. Vhodná jako společnice ke kočce nebo jako jedináček do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Mia je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Šárka z Krumvíře, kartouzák Remmy a zachráněná Zombie. Děkujeme!

Mia je adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradí Šárka z Krumvíře, kartouzák Remmy a zachráněná Zombie. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

 

Mia, 14.8.2019

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář