Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naďka

3. 9. 2019

img_20190808_175814.jpgKočka, kastrovaná,  nar. 2018
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

2.8.2019 - Dnes nám ohlásila městská policie nález dvou černých koček v lokalitě Na Výhoně v Hodoníně. Jedná se o dvě černé kočky, čisté, v dobrém stavu, ale k smrti vyděšené, paralyzované strachem se krčily u plotu. Je zřejmé, že kočky jsou bytové, nikdy nebyly venku a někdo je sem přivezl. A představte si, že sem ke kočkám hodil otevřenou konzervu a natržený pytlík granulí. Jaká péče! :-( Nevšiml jste si někdo, že váš známý, soused měl dvě černé kočky, které už nemá? Kočičky jsou nejen nezvyklé na pobyt venku, ale v depozitu s velkým množstvím koček, plném pachů se převelice bojí. Protože měly doposud domov, neví, co a proč se s nimi děje a jsou ve stresu. Pokud by jim někdo chtěl nabídnout domov nebo jim pomoci dočasnou péčí, telefon je 724 142 463.
3.9.2019 - Po měsíci je Naďka připravena na nový domov! Je to asi roční kočička, která miluje hlazení, ráda si lehne na postel, sleduje dění. Člověka má ráda, otírá se o něj a s náruživostí přijímá pohlazeníčko. Zatím nemá ráda přítomnost ostatních koček, syčí na ně a nevyhledává je. Možná by jednoho parťáka snesla, víc ne. Zpočátku bude asi trochu opatrnější a není se čemu divit, po tom všem, co prožila. Je to nebroušený diamant, svou lásku k člověku stále vylepšuje ... Vhodná jako společnice ke kočce nebo i jako jedináček, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

vyhon.jpgDalší fotky zde.

Naďka je adoptována na dálku, krmivo jí hradí Kamila a kočička Čertice, kocourci Matýsek a Toníček, pejsci Rex a Míša. Děkujeme!

Naďce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kočičky

(Zuzana Maděřičová, 4. 8. 2019 13:23)

Ztracený

Re: Kočičky

(Zuzana Maděřičová, 4. 8. 2019 13:34)

V úterý ráno se nám nevrátil náš nejmilovanější Čertík.Je to už 6 den od zmizení,takže ztrácím naději.Je mi hrozně a opravdu nesnáším takové hajzly,kteří tohle mohou udělat.