Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stázinka

10. 10. 2019

imgp0874.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2019
Umístění:
dočasná péče Hrušky

22.7.2019 - Dnes jsme našli v bývalém areálu firmy v Hodoníně, kde krmíme plaché kočky černé kotě. Je to kočička, asi 4měsíční, mazlivá a někdo ji sem musel přinést. Je nemocná, má rýmu, svrab.  10.10.2019 - Stázinka prodělala panleukopenii a zůstala ji drobná vada v koordinaci pohybu, které si ani nevšimnete. Stázinka je černé sluníčko, úžasné koťátko, které je rarach i miláček v jednom těle. Lítá, jako drak, hraje si, honí se, nebojí se nikoho. A z toho přijde a je, jak hadrová panenka. Uvolní všechny svaly, vystrčí jazýček a začne vrnět, jako traktor. Je to úžasná kočička do nepohody. Vychází se všemi a určitě se nebude nikoho bát, všechny si časem získá. Dokáže se "hrát" i s dvakrát většími kocoury, kteří si moc servítky neberou. Je to nekutečně mazlivá a miloučká kočička, která potřebuje kočičího kamaráda. Vhodná jako společnice ke kočce  do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Stázinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Věra a Michal Štětinovi s kočičkami Evitkou 02, Bianku, Daisy 02 a Garfieldem. Děkujeme!

Stázince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář