Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tinky

25. 1. 2020

mensi1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2019
Umístěmí:
dočasná péč Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Co je toto za hrdinství, sebrat kočce koťata a pohodit je na zastávku? Nikdo z kolemjdoucích je neviděl a neměl snahu pomoci? Někteří dospělí by se mohli od dětí učit. Koťata tam byla asi přes noc, byla velmi podchlazená, nejmenší kočička váží pouhých 180 g. Jsou to Toník, Timy, mensi2.jpgTýtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 27.7.2020 - Z Tinkyho vyrostl krásný umazlený kocourek. Když si lehnete do postele můžete si být jistí, že je za chvilku u vás. Bude vás olizovat a tulit se, zahřívat vás a vrnět a vrnět. Rád si hraje s kočičími kamarády, takže v novém domově nemůže být sám.
7.5.2021 - Tinky je u nás druhý rok a tak mu zvykání na nový domov může trvat a hodně by mu pomohlo, kdyby mohl odejít s některým kamarádem s dočasky, např. černou Bibi.
Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do DOMKU se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Tinky je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Moravcovi. Děkujeme!

Tinky je adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí Petra Šmídlová. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář