Jdi na obsah Jdi na menu
 


Viola

24. 1. 2020

violka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

31.10.2019 - Kočka přivedla k bytovkám v Čejkovicích 6 koťat! Nájemníci nám zavolali o pomoc. Kočka se vykastrovala a vrátila zpět, budou se tam o ni starat, koťata jsme přijali k nám do depozita. Jsou to kočičky Aranka, Emilka, Rút a Viola a kocourci Vilém a Oliver. 24.1.2020 - Viola je zdravá, mazlivá kočička, zvyklá i na psa a chce do nového domova, kde bude mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců nebo kamarádů od nás. Vhodná jako společnice ke kočce do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Viola je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Dita Pichrtová a psí kámoš Ramon. Děkujeme!

Viola je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu hradí Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kočka

(Lucie Vašková, 11. 3. 2020 7:17)

Dobrý den, měla bych zájem o jedno koťátko.Máme domek se dvorkem.
Dejte vědět kde bylo možné si kotě předat.Děkuji

Re: Kočka

(Kočky SOS, 11. 3. 2020 10:24)

Dobrý den paní Vašková,
takto to nefunguje, že bychom vám kotě někde předali. Nejdřív musíte zavolat, naše paní předsedkyně bude chtít s vámi mluvit a zjistit do jakých podmínek kotě půjde, zda už máte kočky či jiná zvířata apod. Podívejte se vlevo v Menu na PODMÍNKY OSVOJENÍ.
Jedno kotě nedáváme, kotě potřebuje kočičího kamaráda, přečtěte si v Menu příspěvek PROČ KOŤATA DVĚ? Leda, že byste už měla kočku podobného stáří. Ale proto musíte zavolat, abychom to probrali.