Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikyna

15. 4. 2020

mikyna.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2015
Umístění:
depozitum Hrušky

Mikyna je krásná bílomourovatá kočička. Spolu se svými sourozenci zůstala na zahradě jednoho domku v Kosticích - babička zemřela a děda, který koťata kočce vždy utratil je nedovedl pochytat  tak zdárně přežila. Nahlásila nám to jeho sousedka.  22.11.2019 - Mikyna u nás žije už 4 roky. Její sourozenci domov našli, ale Mikyna se dost bojí, bojí se i dětí a hluku a když někdo přijde, vyhledá okamžitě nějakou skrýš. Navíc nemá ráda kočky, takže jí hledáme domov jako jedináčkovi, v klidné rodině, třeba u starších lidí. Vhodná pouze jako JEDINÁČEK. 19.1.2020 - Mikyna se dočkala a dnes odjela do nového domova, do Hodonína, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.
15.4.2020 - Mikyna si bohužel nezvykla, nic se nezlepšilo, žila pouze pod postelí a vylézala ven jen v noci. A tak jsme se rozhodli vzít Mikynu zpátky a znovu jí domov hledat nebudeme. I když kočky nemá ráda a asi v depozitu není úplně šťastná, přece jen se tu normálně pohybuje a není nikde dlouhé hodiny schovaná.

Další fotky zde.

Mikyna byla adoptována na dálku - do 19.1.2020 ji podporovali Lenka, Lukáš a kočičí kamarádi z Prahy. Děkujeme!

Mikyna je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jitka Nešporová a psi Bobinka, Čenda a kočky Julča, Jonáš, Mína a Lemur. Děkujeme!

Mikyna je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Lída Koukalová a Sheilinka. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:


15.2.2020
Dobrý den,
zatím tedy nic moc .... vylézá pravidelne v noci, naji se, pomazli se s hračkami, projde se po bytě a jak naši vstanou, zaleze pod postele. Zatím mají proste domácnost krasne rozdělenou - ve dne rodiče, v noci Mikča. Taťka ji bude dnes lákat na vařené kuřecí maso, tak uvidíme. My se nevzdame.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář