Jdi na obsah Jdi na menu
 


Monty 05

7. 3. 2019

monty250.jpgKocour, kastrovaný, stáří 4 - 6 let
Umístění:
dočasná péče Hodonín

19.9.2015 - Monty je rezavý kocour, pravděpodobně už starší, věk odhadujeme ma  4-6 let. Objevil se na ulici Komenského v Hodoníně, kde kolegyně krmí plaché kočky, byl vyhublý, neměl příliš dobrou srst a měl zranění na tlapce. Nyní je vykastrovaný, naočkovaný, postupně přibírá na váze, po zranění není ani památky. Je hodný, přítulný a čistotný, asi by se mu více líbilo v domku, kde by mohl chodit i ven.
20.5.2016
Monty čeká na svůj nový domov v dočasné péči v Hodoníně. Tento týden byl postřelen ze vzduchovky a podrobil se operaci. V této lokalitě paní krmí i plaché kočky a jedna z nich - Majda byla také postřelena. Jedná se o běžně obývanou lokalitu, je nepřípusné, že zde někdo mezi rodinnými domy střílí. Už v minulosti měla paní na zahradě vhozené otrávené klobásy! Budeme podávat trestní oznámení.

monty1.jpg7.3.2019 - Monty žije v dočasné péči už 4 roky. Dodnes o něj nikdo neprojevil zájem. Je to kocour cca 10letý, proto jsme se rozhodly stáhnout ho z nabídky a domov mu už nehledat. Děkujeme Šumberovým za jeho podporu adopcí na dálku, díky níž může Monty spokojeně žít.

 

Hodonínský deník.cz

 

monty2.jpg

Další fotky zde.

Monty je adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou jsou Šumberovi & kočka Čiča, kocouři Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Montymu na vyleceni

(mouseova, 24. 5. 2016 11:51)

Dobry den. Posilam na Montaska 2000. Je to malo s ohledem na to, co je potreba pro bezprizorni zviratka zajistit. Nejlepe najit tu zlou a nestastnou bytost, ktera se musi tak nenavidet, ze ublizuje bezbrannym tvorum a naucit ji sebelasce a respektu k zivotu nejen svemu, ale primarne druhych.

Dasa M.

Re: Montymu na vyleceni

(Míkovcovi, 24. 5. 2016 21:29)

Už se všeobecně ví kdo má zmrzačené a zabitou číču a prý je jich v okolí víc ZABITÝCH na svědomí.Je to imitace člověka,prolhaný a problémový na všech frontách-slovenský občan z tupého záhoráckého Holíča,bydlící vedle paní co se o kočičky stará nějaký Ivan Sloboda!Teď se mu to vše spočítá a bude pykat už je to rozjeté a chystá se na něho spousta nasraných lidí!Být na jeho fleku,posereme se strachy!

Miláčku,uzdrav se brzičko!

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 22. 5. 2016 21:11)

Jsi strašně milý a hodný kocourek a bojovník.Buď už jen u paní Radky a buď opatrný!Neasloužíš Ty,ani žádný další,aby vám hajzl odvedle ubližoval.Zaslouží to on!!!!!!! a já jen doufám,že na něho brzo dojde to nejhorší ze všeho!!!!!Drž se Montíčku!

Už žádné postřelené kočičky

(Iveta, 20. 5. 2016 22:15)

Pusina, pošleme nějakou korunku. Je neskutečné kolik běhá po světě hajzl.... Úplně mi to připomnělo našeho Kryšpu, je stejně zrzavý a taky ho nějaký šmejd střelil do hlavy. A další diabolky má zarostlé pod kůží. Doufám, že na takovou krysu dojde, ať ho chytí... a nejlepší by bylo střelit ho za odměnu do zadku.
Přejeme ať už se to nikdy neopakuje! A ať je viník po zásluze potrestán, primitiv jeden....