Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deniska a Kristýnka

12. 11. 2006
ObrazekObrazekČernobílé kočičky Deniska a Kristýnka byly se svými dvěma sestřičkami (též již umístěnými Briketkou a Terezkou) nalezeny v září 2006 pod keřem u školy na sídlišti. Našla je tam dvě děvčátka, která nám zavolala, zda se jich neujmeme. Děvčátka se snažila koťátkům pomoci jídlem, uvázala jim na keře šňůrečky na hraní a dala jim krabici na spaní. Nový domov našla 12.11.2006 na umísťovací Výstavě pro kočku - byly umístěny do Prahy. Jejich noví majitelé nám napsali:

12.11.2006:
Kočičky Kristýnka a Deniska jsou v pořádku. Pomalu se rozhlíží a seznamují s okolím. Zase se brzy ozveme.

16.12.2006:
Vážená paní Tomalová,
srdečné pozdravy z předvánoční Prahy. Slíbili jsme Vám nějaké fotky Kristínky a Denisky z nového domova.Obě jsou v pořádku, mají se k světu a již si zvykly i na celou naši "zvířecí maxismečku". Zdravíme a přejeme veselé vánoce a mnoho úspěchu s kočičkami v roce 2007.

12.4.2007:
Vážená paní Tomalová,
děkujeme za velikonoční přání a na oplátku zasíláme pár fotografií.

Kocourek Nuky a Kristýnka - největší kamarádiObrazekLíza,Nuky,Kristínka,Deniska a štěně Ferda - siesta po velikonoční pomlázceObrazek
Kdy bude ta večeře...ObrazekNuky + Deniska a KristýnkaObrazek

16.12.2007:
Vážená paní Tomalová. Zasílám Vám pozdrav z Prahy a přeji Vám hodně zdraví a spokojenosti k svátkům vánočním a v roce 2008.
Vánoční přání od Denisky, Kristýnky a jejich kamarádů si můžete prohlédnout zde.

 

Náhledy fotografií ze složky Deniska a Kristýnka v novém domově

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář