Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anuška (02)

14. 3. 2014

dsc_0262.jpg

 Kočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Anuška  byla nalezena se svou sestřičkou Evelínou v zahrádkářské kolonii, paní, která se tam stará o kočky nám zavolala, protože holky byly nemocné.Anuška je milá hravá kočička.Je vhodná jako společnice , do bytu nebo do domku se zahrádkou. 14.3.2014 byla Anuška umístěna do Vsetína, do bytu ke kočce.

Další fotky Anušky zde
 

Děkujeme adoptivní rodině, která Anušku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova:

15.3.2014
SMS zpráva:
Anuška se snaží schovávat, ale pohladit se někdy nechá. Zatím nepapá, tak je dnes sama v pokoji s jídlem, ať má klid, snad už něci sní. Ale naše Minda se s Anuškou chce od první chvíle kamarádit, pořád u ní vysedává, ale Anuška zatím nechce.

16.3.2014

Dneska se Anuška už odhodlala a prohledává celý náš byt, Miňďulka ji bedlivě kontroluje. Dneska už i konečně papala (měli jsme o ní strach když celý den včera nechtěla jíst) a už se s námi i mazlí :-) Dneska obě holky kontrolovaly co budeme mít na oběd  :-) Miňďule by si chtěla s Aňulkou jen hrát ale ona ještě nechce tak sem tam zasyčí, ale myslím že časem budou velké kámošky. Až se u nás pořádně zabydlí zašlu Vám i nějaké fotečky. Zatím moc děkujeme za Aňulku a přejeme hodně úspěchů :-)

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář