Jdi na obsah Jdi na menu
 


Carrie

8. 11. 2015

carrie300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2014

Carrie je mladá kočička, která byla nalezena se zraněným okem na střelnici za obcí Hovorany. Je to hodná kočička, je vděčná za domov, který u nás našla. Čeká ji ještě ošetření oka, kastrace. 15.6.2015 Carrie je po operaci a je to velice milá a mazlivá kočička. Má trošku problém s větším počtem koček, ale v menším kolektivu bude kamarádská a dobrá společnice, jak lidem, tak kočkám. 8.11.2015 Carrie byla umístěna do Prštice, do domku, ke kočičce, která je také bez oka a dvěma psům.

Další fotky zde.

Carrie byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!
 

Zprávy z nového domova:

8.11.2015, večer
Zdravím,
cestu zvládla skvěle, už cestou jsme jí začali říkat Beta. Příchod domů byl ze strany psů vítací, asi z toho byla taková vyplašená, stejně jako naše Alfa. Chvíli se krčila v přepravce a jakmile jsme odešli do kuchyně vyběhla a schovala se pod postel. Pod postelí je do teď, schovává se. Nevadí, však to se poddá. Naše kočka Alfa tam zprvu byla s ní, ale už vylezla a mazlí se s námi, takže vypadá, že už nám odpustila.
Krásný večer. Radka 

9.11.2015
Zdravím,
Carrie - Beta skoro celý večer strávila pod postelí. Ale v noci, jak byl klid přišla za mnou do postele a spala mi na rameni. Je hodná a bude z ní mazlivka.
Ráno, když byl přítel venčit psy, tak se odvážila z pod postele ven. Prozkoumala okolí postele. Předpokládám, že, jak jsme teď v práci bude prozkoumávat terén více. Je v pokoji sama. V pokoji má záchod, jídlo i pití. Ukázala jsem jí to všechno.  Alfa je zvyklá být přes den v kuchyni. Trochu má strach ze psů, ale jdeme na všechno pomalu a myslím, že to bude dobré. Už se těším na odpoledne doma.
Radka

10.11.2015
Včera večer se odvážila opět ven z pod postele, snědla maso a trochu granulí. Dokonce přišla za přítelem do postele, aby se nechala pomazlit. A jak vrní. Myslím, že je spokojená. Ráno se odvážila až ke koupelně. Alfa si ji pořád obhlíží, občas na sebe koukají a trochu zasyčí. Před psama se zatím schovává, ale když je v mé náruči, cítí se bezpěčně a nechá se chvíli očuchávat i od psa.
Radka

12.11.2015
Zdravím,
už se krásně promenáduje po celém pokoji, do kuchyně si zatím netroufá. S Alfou se pozorují, nesyčí, ale udržují osobní prostor, cca půl metru od sebe. Občas spolu zalezou pod postel nebo gauč.
Beta je úžasně mazlivá, mazlit se chodí sama a často. Taky je úžasně čistotná. Každá chodí na svůj záchod a respektují svoje soukromí. Nic to nenarušilo. Obě si hrají s hračkama, ale každá zvlášť, aspoň zatím. Se psama je to taky pohodové. Žádné útoky, ani ústrky. Myslím, že to bude fungovat naprosto skvěle.
Radka

19.11.2015
Zdravím,
jak se dalo předpokládat oblíbila si mého přítele, chodí se za ním mazlit a večer k němu do postele.
S Alfou mají své řádívé chvilky a pak spokojeně odpočívají.  Přes den jsou, ale každá zvlášť, společně jsou až o našem příchodu domů. Víkend byl fajn. Když jdeme se psama ven, zatarasíme dvířka a mají k dispozici celý dům. Beta už prozkoumává i kuchyni, zatím ne celou, neboť tu Alfa považuje za svou a zahání ji zpět. Dvířka jsou zatarasena i v noci, ale ony mají nejvíce napilno po ránu. Je to u nás veselé.
S pozdravem
Radka

30.11.2015
U nás je to naprosto v pohodě, se psama opravdu žádný problém.
S Alfou si nejvíc po ránu vyjasňují, která je vlastně ta alfa, ovšem nijak drasticky. Jsou na tom stejně. Obě jsou velmi výrazné osobnosti, takže chápu, že Beta se v depozitu necítila mezi tolika kočkama úplně nejlíp.
Jsem ráda, že se respektují a nijak neútočí jedna na druhou a ani jedna se nám nevyhýbá. Dokonce o víkendu spaly obě v posteli. Beta u přítele a Alfa si to namířila k mé maličkosti.
Celý domek už je jím revírem, psí dvířka ignoruje (tak snad to tak i zůstane). Občas je to divoch, ale víme, že se věkem uklidní, Alfa to měla stejné. Ráda si hraje.
S pozdravem
Radka

10.12.2015
Zdravím,
Beta už je u nás naprosto zdomácnělá. Naše dámy si dokonce vzájemně chodí na WC a vyžírají misky. Z cizího chutná nejlíp. Je mnohem přítulnější než Alfa, ta je více rezervovaná. Beta je živější a Alfa ji dává najevo, když obtěžuje.
Radka

29.12.2015
Zdravím,
vánoce jsme prožili v pohodě. Beta dvakrát srazila stromek k zemi a tak jsem usoudila, že po třech dnech ho zase schovám (malý umělý stromeček). Kočičáci ochutnali lososa a bylo na nich vidět, že jim chutná. Beta si zvykla spát na židli, kde jsou podušky pod zadek. Na parapetech přitom mají pelíšky, ale ty si oblíbila Alfa. Beta se chodí hodně často mazlit a nejvíc za přítelem, za kterým chodí do postele.
Radka

2.1.2016
Silvestrovské oslavy proběhly v klidu. Počet zvířat máme stejný :-). Alfa, tak stejně jako loni zalezla pod postel a objevila se až k ránu u mě v posteli. Beta (Carrie) je v tomhle klidnější, takže jen občas Alfu pod postelí zkontrolovala, ale jinak se promenádovala po pokoji nebo chodila mazlit. Nebojí se ani nijak zvlášť vysavače. 

car350.jpg V příloze nějaké nové fotky, zvláště potěšená jsem z těch společných - Alfa s Betou na jednom okně. To se moc často nestává. Obě se provokují.  PS: Ať se Vám daří i v tomto roce.
Radka 

 

1.3.2016
Zdravím do Hodonína,
vím, že teď určitě máte hlavu plnou jiných starostí o spoustu jiných koček, ráda bych však sdělila novinky nebo spíše pokroky u nás.
Alfa s Betou si na sebe krásně zvykly. Přes den jsou společně v obývákoložnici a těší se na náš návrat. Alfa už pochopila, že Beta není vetřelec a nemusí si jí tolik bát. Jejich společné hry jsou již spíše laškovné. Obě se chodí mazlit, dokonce Alfa více než kdy předtím. Myslím, že díky Betě.
V únoru měly obě rýmu - nachlazení, ale už jsou naprosto v pořádku. Beta se z toho dostala rychleji než Alfa. Do toho nám potvrdili epilepsii u jednoho psa a druhý byl na operaci uší. Únor byl pro nás ve znamení lékařů a teď už to bude fajn.
S pozdravem
Radka

2.8.2016
Zdravím do Hodonína,
posílám zase po delší době nějaké informace ohledně soužití našich mazlů.
Bohužel se naše kočkopsí tlupa zmenšila. Přišli jsme o jednoho psa, kterému se k epilepsii přidala ještě rakovina. Je to ještě čerstvé a hodně to bolí, ale život musí jít dál.
Jsem však hodně ráda, že od vás Betu máme. Ona je takovej čertík. Ale v dobrém slova smyslu.  Je na ní vidět, že nás má hodně ráda.

Ty své lumpačiny vynahrazuje mazlením a tulením. Změnila v dobrém i povahu naší Alfy. Pořád je sice taková plašší, ale mazlit se chodí pravidelně.
Fotky zatím nové nemáme. Blíží se nám podzimní stěhování, tak snad jej všichni zvládneme.
S pozdravem Radka

carrie270.jpg2.5.2017
Zdravím do Hodonína,
posílám pár nových fotek Bety (Carrie) v novém po přestěhování.
Ráda lehává na okně a pozoruje okolí domu ze všech stran, nejraději však má okno s časopisem o vaření. Jídlo ji chutná. Taky miluje jakékoli květiny, co jsou ve váze.
S pozdravem Radka

9.1.2018
Zdravím opět do Hodonína a posílám další fotky Bety.
Je to raubíř a krabicová kočka.  Jakoukoli novou krabici musí prozkoumat a to ze všech stran, co kdyby byla prázdná a vhodná přímo pro ni. Nejnovějším oblíbeným místem je však dřevník u krbu. S oblibou do něj skočí a klidně v něm i spí. Letošní stromeček naštěstí ani jednou neposlala k zemi, za to ozdoby se jí moc líbily.
S pozdravem a přáním toho nejlepšího Radka

24.12.2018
Zdravím do Hodonína a posílám pár nových fotek Bety. Je na nich vidět, jak si u nás libuje a užívá. Krásné svátky a vše nejlepší do roku dalšího přeje Radka, Luba, Alfa, Beta a Megie

25.1.2020
Zdravím do Hodonína,
a posílám pár fotek naší Bety (vaší Carrie). Myslím, že fotky mluví za vše a vůbec není potřeba dodávat, jak se má u nás dobře. Ať se daří i vám, přejí už manželé H.

Fotky z nového domova zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Carrinka

(Mirka L., 8. 11. 2015 19:35)

Strašně moc děkuji těm, kteří si vzali do své péče postiženou kočičku Carrinku.Carrinko,teď už bude jen dobře,hodně štěstí!
Mirka a kočičí mazlíci Páťa, Zuzi, Čiki, Šedík,(všichni postupně nalezeni z ulice), kteří se také připojují s přáním všeho dobrého.

Re: Carrinka

(Radka, 9. 11. 2015 20:36)

Je to moc hodná kočička. Naši první jsme taky našli na ulici. Očičko ji chybí stejné jako Betě.
Beta je asi spokojená, protože často je slyšet jak přede.