Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chuanita, Knoflenka a Knoflíček 02

30. 12. 2018

chuanita270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Chuanita a Chulio jsou krásná koťata, která někdo odložil ke koňským stájím v Lužicích. Oba jsou mazliví a asistenti u všeho, Chuanita také ráda pečuje o koťata, je úžasná!  10.1.2018 - Chuanita odjela do nového domova spolu s Knoflenkou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Chuanita byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jorga Lišková, Bucík, Liduška a Jeník. Děkujeme!


 

 

knoflenka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

23.9.2017 - Dnes ráno jsme přijali tři koťata! Paní Magda na silnici za Ždánicemi uviděla malinké kotě. Zastavila a v tom z křoví u silnice vyběhla další dvě o něco větší koťata! Malinká mourečka je Knoflenka, větší Martínek a tříbarevná kočička je po nálezkyni Magdička.
2.12.2017 - Knoflenka je miloučká, hravá a mazlivá kočička. Je zdravá, očkovaná a může do nového domova. Nevhodná jako jedináček. 10.1.2018 - Knoflenka odjela do nového domova spolu s Chuanitou, do Ostravy, do bytu.

Další fotky zde.

Knoflenka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli manželé Valentíkovi a kočička Mazlinka. Děkujeme!

knoflicek3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2018
Umístění:
deozitum Hodonín I.

16.6.2018 - Při sečení trávy bylo v Hodoníně na ulici Vrchlického nalezeno kotě. Je to asi 4 týdny starý kocourek, bílomourek, zesláblý, má nemocná očka. Umístěn do karantény. 4.10.2018 - Knoflíček vyrostl, je zdravý a může do nového domova. 30.12.2018 - Dnes odjel Knoflíček do Ostravy, za Chuanitou a Knoflenkou.

Další fotky zde.

Knoflíček byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Anička, Petr a kočičáci Idoušek a Bublinka. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

10.1.2018
Dobrý den,
jen jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat. Holky zvládly cestu v klidu a pohodě. Jsme doma necelou hodinu a Chuanita už prozkoumala celý byt a přišla se pomazlit. Knoflenka vylezla před chvílí. Samozřejmě se ohlásíme v příštích dnech s fotodokumentaci.

chuanita-a-knoflenka2.jpg13.1.2018
Dobrý den,
jak jsem vám již psala, tak cesta proběhla klidně a bez komplikací. Když jsme dorazily domů a otevřely dvířka přepravky, tak se do 2 minut vydala na průzkum Chloé (Chuanita) a poté, co systematicky prošla celý obývák se vydala na obhlídku zbytku bytu. To jí trvalo asi 45 minut, během kterých Maze (Knoflenka) jen ležela v přepravce a vypadala spokojeně. Nakonec se ale i Maze odvážila vylézt a schovala se pod sedačku, tam za ní přišla Chloé jako velká ségra a dělal jí společnost. Přítomnost Chloé dodala malé Maze odvahu a do večera si i ona prošla byt. Noc byla klidná, jen Maze mírně poplakávala a Chloé s námi spala v posteli.
Po třech dnech se holky víc než zabydlely (nemají problémy s vyprazdňováním, žrádlem a obě pijí), mazlí se a hrají si s hračkami, spí na otevřených místech. Jsou to čertice, ale jsme za to rády :-) Maze je po kastraci čilá a břicho má v pořádku. Obě se prohánějí a číhají na sebe.

 

21.2.2018
ch3.jpgDobrý den,
holky už jsou s námi déle než měsíc a musíme říct, že se máme všechny skvěle. Proháníme se všechny navzájem, holky si účty vyřizují rovným dílem. Jsme moc rády, že je máme. Rostou nám před očima a mazlí se den ode dne víc. Denní režim se již plně zaběhnul, ale to baby nezastavuje v objevovaní nových skrýší a vymýšlení dalších lumpáren.


 

Další zprávy po příjezdu Knoflíčka:

30.12.2018
Dobrý večer,
cesta s Knoflickem proběhla bez problémů, ve vlaku se i trochu prospal. Doma byl sám v pokoji, zatím nežral, nepil a nepoužil toaletu. Nicméně Chuanita se po otevření pokoje rozhodla, že chce do přepravky... její mírný nátlak vyústil v prohození pozic s Knoflickem. Chuanita na něj dohlíží a myje jej. Knoflenka zatím prská, ale neutíká.

2.1.2019
Dobrý večer,
Knoflíček spal v noci s námi v posteli, lehá si takřka kdekoliv. Je to velký mazel, sám se otírá a chce pohlazení. Knoflenka na něj už méně syčí, s Chuanitou si už dneska hráli.

knoflicek.jpg8.1.2019
Knoflíček je mazlík, rád se nosí a ještě radši je všude drbán. Porad na vsechny dotira hlavickou a chce se mazlit i s nima. Chuanita je takova zlata, ta se necha a nekdy, jak uz ji vadi, tak mu flakne tlapkou.  A Knoflenka ze zacatku hodne sycela, kdykoliv se ji dotkl a ted uz se necha od nej normalne mazlit, akorat s nim ma mensi trpělivost a odejde.
Hlavne kocour vymysli blbosti a holky ho v tom podporujou. Koupily jsme jim koulodrahu, takze si vsichni hrajou spolu, kazdy na jedne strane a posilaji si to. Jinak Knoflik je skvely, uplne tu smecku doplnil, sarvatky ustaly, protoze jsou unavene z neho. Jinak se rychle naucil i krmici rezim a uz ceka vzdycky s holkama.

24.2.2019
Dobrý den paní Tomalová,
píšu zprávy z nového domova. Knoflík byl přejmenován na Romea, protože má takový svůdný výraz. U nás tady s holkama vykvetl a stal se z něho neskutečný mazlík, který si pořád povídá a nebojí se si říct o pomazlení. Pořád má trochu strach z hlazení rukou, pokud na něj jde člověk zepředu, ale už i tohle pomalu odbouráváme. S holkama už se otrkal a nahánějí se všichni tři, dokonce Mazikeen (Knoflenka) už trochu zhubla, což je fajn, protože už nevypadá jako váleček  (i tak je z nich ale největší), všichni jsou hrozná zlatíčka, navzájem se umývají, nás umývají a ráno všichni budí a chtějí jíst. Jinak Romísek je takový nežný společník a taky jediná kočka v naší domácnosti, které stačí říct všechno jednou, protože tu není ještě tak dlouho jako holky a poslouchá. Holky jsou s náma tady něco přes rok a prospívají taky velice dobře, bez zdravotních problému.

15.12.2019
Dobrý den paní Tomalová,
chceme Vám, i všem Vašim kolegyním, popřát hezké svátky a vyřídit mnoho pozdravů z Ostravy. Romísek nám krásně vyrostl, už to bude rok, co jsme si ho od Vás vzaly a stal se z něho pán domu. S Chloe je parťák ve spaní a s Mazikeen si zase užívá typické kočkování, které končí vzájemnou kočičí hygienou. Jinak ti dva jsou jak mlátičky a sežerou, na co přijdou, tak musíme všechno jídlo schovávat.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář