Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jája 02

27. 7. 2019

ja1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

1. 6. 2017 - V Dubňanech pán vyklízel starou nepoužívanou dílnu a objevil nadělení. Různě stará koťata - čtyři větší - Gimy, Jája, Pája a Kubík a dvě malá - Nudlička a Marcipánek. Jája je tříbarevná kočička. 1.5.2019 - Jája je krásná, mazlivá a hravá, přijali jsme ji jako kotě a na svůj domov čeká už DVA ROKY! Pokud nebude většinu dne sama, může být i jedináček. 27.7.2019 - Jája odjela do nového domova, do Lednice, do domku, kde ji čeká kočička.

Další fotky zde.

Jája byla adoptována na dálku - podporovala ji Bohuslava Machaňová  s neteří Leničkou. Děkujeme!  

 

jaja8.jpgZprávy z nového domova:

2.8.2019
Ahoj, tak po týdnu si myslím, že je holka zabydlená, s Mambou už jsou kamošky, za což jsem ráda. Dneska jsme byli u veterináře, aby ji zkontroloval a přeočkoval pro jistotu, tak říkal, že je vše v pořádku jen trochu zhubnout, což už mají objednané dietní krmivo, tak snad něco shodí.

11.9.2019
Posilám po delší době info ohledně Jáji. Po dvou měsících je z holek nerozlučná dvojka! Hrají si spolu a odpočívají spolu, takže paráda! Jája je čím dál tím víc hravá, hodně běhá s plyšovou myškou a tak... a hlavně, co jsme přešli na nové dietní granule, tak dokázala i zhubnou přes půl kila. Je to fakt úžasná kočka, mazlivá, v noci spí se mnou v posteli a spokojeně vrní, jsem ráda, že jsme si ji vzali! Já zastávám názor kde není kočka, není domov a díky Jáje ho máme dvojnásobný. :-)

j10.jpgDalší fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář