Jdi na obsah Jdi na menu
 


Laděnka

9. 5. 2020

img_20200421_100237.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2018
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.11.2019 - Dnes jsme přijali kočičku, kterou majitelé ponechali svému osudu u domku ve Veselí nad Moravou a odstěhovali se. 17.1.2020 - Laděnka může do nového domova. Je to drobnější kočička, jemná, milá, mazlivá slečna. Ráda se nosí, ráda si hraje s bičíky. Je submisívní a s kočkami nemá problém. Maličko kulhá, zřejmě následek starší zlomeniny. Na jedno očičko bohužel téměř nevidí, má v něm srůsty, je to buď vrozená vada nebo důsledek neléčených zánětů. Nijak ji to neomezuje, druhé očičko má v pořádku. 20.4.2020 - Dnes byla Laděnka na operaci a poškozené očičko jí bylo odstraněno, oční důlek zašitý. 9.5.2020 - Laděnka odjela do nového domova, do Hlovovce, do domku, kde mají kocoura.

Další fotky zde.

Laděnka byla adoptována na dálku - podporovala ji Jitka Nešporová a psi Bobinka, Čenda, Kuba a kočky Julča, Jonáš, Mína a Lemur. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

9.5.2020
Vážená paní Tomalová, paní Buchtíková,
jen bych Vás chtěl v rychlosti informovat o prvních "krůčcích" Laděnky u nás, v novém domově. V první řadě krásně jí, pije a už i pokřtila svůj záchodek. :-) Je opravdu moc šikovná. Hned od začátku se se všemi strašně mazlí, jakoby cítila, jak moc jsme se na ní doma všichni těšili.
Hraje si s míčkama a nejvíc se jí líbí koulodráha, kterou měla i u paní Buchtíkové. Pelíšky moc nevyšli, zrovna teď mi usnula v nohách na posteli. Občas si vleze do své krabice, ale už teď si myslím, že Laděnka bude postelová - to nám samozřejmě vůbec nevadí, naopak. :-)
Zatím je u mě v pokoji, na prozkoumávání domu i seznámení s kocourkem je času dost. Jde vidět, že kocourka cítí na našem oblečení nebo na rukou, takže bych řekl, že už jistě ví, že tu nebude sama. Po předešlých zkušenostech už víme, co můžeme čekat a že to možná nějakou dobu bude trvat, ale určitě to bude dobré. Jak jsem psal ale výše, času je dost a nejprve necháme Laděnku prozkoumat svůj pokoj a až pak se budeme pouštět dále. Moc za Laděnku děkujeme, už teď je to náš miláček.
K.

mensi.jpg15.5.2020
Znovu zdravíme,
naše Laděnka si každým dnem zvyká víc a víc. Pomalinku prozkoumává dům a poznává místnosti, kde může lenošit. Už se seznámila i s kocourkem. Když ho vidí, tak se vzdálí do bezpečné vzdálenosti a pozoruje ho. Když se kocourek přiblížil trochu víc, Laděnka zasyčela, ale nijak neutočila. Každým dnem je to lepší a lepší. Jde vidět, že jsou na sebe oba moc zvědaví, ale i opatrní. Kocourek často sedí za dveřmi a chtěl by jít Laděnku navštívit.
Dnes jsme mu to dovolili a společně udělali jeden z velkých kroků a společně si zdřímli. Laděnka opět pozorovala, ale po chvíli když viděla, že kočičí kamarád usíná, tak zaspala taky. Vlastně ještě teď v době psaní této zprávy si oba dva hoví na posteli a tvrdě spí. :-)
Laděnka pořád krásně jí i pije, na záchodek si zvykla okamžitě. Je to skutečně šikovná, krásná a strašně mazlivá kočička a my Vám za ní moc děkujeme.
Přikládám pár fotografií a za nějaký čas se zase ozveme. K.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář