Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lejla 02

23. 8. 2020

mensi.jpgKočka, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

10.8.2020 - V Rohatci řešíme případ rozmnožených koček ke kterým se nikdo nehlásí, kočky odchytáváme, kastrujeme. Většina se bude vracet na původní místo, ale kočka (Sára) a dvě koťata (Lejla a McPhee) nejsou plaché, mají krásnou šedivou barvu a tak jsme je přijali a budeme jim hledat nové domovy. 23.8.2020 - Lejla odjela do nového domova, do Kyjova, do domku se zahradou, kde na ni čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

 

Zprávy z nového domova:

25.8.2020
Zdravím,
dne 23.8. jsme si od vás domů přivezli koťátko Lejlu.

mensi.jpgUž se malinko rozkoukala ale pořád ještě před námi utíká. Jakmile ale vidí, že si ji chceme pomazlit, zvedne ocásek, spustí ohromné vrnění a utíká k nám na nekonečné pomazleníčko.
Většinu dne tráví tím, že sedí nebo leží na gauči a pozoruje chod domácnosti nebo televizi, z které je vyjevená, protože televizi nikdy neviděla. :-) Nejvíc se jí líbí reklamy.
Doma má i asi roční kamarádku Čičinu (přesný věk nevíme, je nalezenec), která z ní zatím moc nadšená není. Nejspíš se jí bojí, protože jakmile ji zmerčí, vytřeští oči zavrčí, zasyčí a prchá do jiné místnosti se schovat. Takže pokud by jste měli nějakou radu jak z nich udělat kamarádky, byla bych vděčná. Lejlinka by se s ní totiž strašně ráda kamarádila, protože ji vždy když uteče hledá a když ji najde tak si opodál lehne a kouká.
Máme doma i papouška Amíga a z něj je nadšená úplně nejvíc, neútočí na něj, ale ráda ho pozoruje a dělá na něj nálety, aby se začal hýbat, pak rychle uteče za roh a zase ho pozoruje. :-)
Každopádně jsme z Lejli nadšení, je úžasná a klidná. Moc za ní děkujeme.

Kočky SOS:
Pro domácí kočičku jsme doporučili feromonový obojek.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář