Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondra

30. 8. 2018

ondra.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

8.7.2018 - Dnes jsme přivezli od rybníka Lužák v Hodoníně kotě. Je to asi 4 měsíční kocourek, který se už nějakou dobu zdržoval se u zdejší restaurace, hubený, s nemocnýma očima, se špatnou srstí z podvýživy. Dostal jméno Ondra. 30.8.2018 - Ondrovi zůstalo poškozené jedno očičko, jinak je zdravý a je to velký mazel.  27.11.2019 - Ondra našel nový domov v Brně, v domku, jako rozmazlovaný jedináček.

Další fotky zde.

Ondra byl adoptován na dálku - podporovala ho Iva Průžková a kočičky Ája, Rubby a Vilík. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

27.11.2019
V poradku jsme dojeli, Ondra dle ocekavani zalezl pod postel v pokojiku, ale jak jsem odesla, uz jsem za dvermi slysela tapkani... Musim Ondru moc pochvalit, vzorne se vycural do wc, sikulka! Tak zdravime z Brna a ozvem se ... L.S.

29.11.19
Dobry den,
vcera jsem byla v praci az do vecera, Ondrovi jsem nechala prozkoumat cely prostor horniho bytu a dle tlapicek na dece a opadanych listu kytky soudim, ze mel pruzkumny vylet ... a vecer jsem ho objevila schovaneho pod skrinkou v koupelne, tak jsem ho hladila, a jak se chvilku zapomnel, zacal i vrnet ..., pak jsem ho opatrne vytahla, nechal se chvilku nosit a hladit a pak opet sup pod postel. Granule vsechny snedl, vodu vypil a ve wc jsem nasla vzorne schovany bobek. Dnes ma ke granulim kousek syroveho kureciho a pul konzervy od vas, ale vcera se tehoz ani netknul a dal prednost tem granulim, taky me to prekvapilo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář