Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toník 03 a Tutu

31. 1. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Co je toto za hrdinství, sebrat kočce koťata a pohodit je na zastávku? Nikdo z kolemjdoucích je neviděl a neměl snahu pomoci? Někteří dospělí by se mohli od dětí učit. Koťata tam byla asi přes noc, byla velmi podchlazená, nejmenší kočička váží pouhých 180 g. Jsou to Toník, Timy, Týtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 27.7.2020 - Z Toníčka vyrostl krásný a neskutečně ukecaný kocour. Komentuje všechno, co se kolem děje a komentuje každé vaše slovo. Je s ním sranda. Je to veselý kocourek, který nemůže být v novém domově sám. Do nového domova může s některým ze svých sourozenců nebo může být umístěn k vaší kočce. 31.1.2021 - Toník a Tutu odjeli společně do nového domova, na statek v Chlumu u Zlína, kde je čekají děti, dva vlkodavové a další zvířectvo.

Další fotky zde.

Toník byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Renata Čížková. Děkujeme!

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2019
Umístěmí:
dočasná péč Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Co je toto za hrdinství, sebrat kočce koťata a pohodit je na zastávku? Nikdo z kolemjdoucích je neviděl a neměl snahu pomoci? Někteří dospělí by se mohli od dětí učit. Koťata tam byla asi přes noc, byla velmi podchlazená, nejmenší kočička váží pouhých 180 g. Jsou to Toník, Timy, Týtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 27.7.2020 - Z Tutu vyrostl milý kocourek, který se moc rád mazlí a tulí. Je to pohodář a přijde si pro pohlazení vždycky, když je příležitost. Moc rád si hraje s kočičími kamarády, takže v novém domově nesmí být sám. 31.1.2021 - Toník a Tutu odjeli společně do nového domova, na statek v Chlumu u Zlína, kde je čekají děti, dva vlkodavové a další zvířectvo.

Další fotky zde.

Tutu byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Gabriela Bašnárová a kočičáci. Děkujeme!

Tutu byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradila Darja Čablová. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

mensi.jpg11.2.2021
Po zhruba týdnu opatrného oťukáváni už jsou ve druhém týdnu oba rošťáci socializovaní, což znamená noční honičky mezi sebou, spaní na stole, motání se pod nohama a skoky na sedačku a teď už i na klín. Počkáme na lepší počasí a kluci zkusí i svět za oknem. Předpokládám, že pak nebudou vědět, kde být raději. Na terase lovit mouchy nebo v domě zalézt pod postel a vylézt až na večeři ... :-)

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář