Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mei

1. 8. 2023

mensi.jpgKočka, nar. cca 2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.8.2023 - Včera nám přivezla oznamovatelka kočku ze zahrádkářské kolonie za Hodonínem a do rána nadělení ... Drobná, slabá kočička, které chybí očičko porodila 7 koťat! Kočičí máma dostala jméno Mei (krásná, jasná zářivá) a celé rodince můžete přispět na nás účet č. 2600773655/2010, do poznámky "Mei". Děkujeme. 18.8.2023 - Mei začala špatně přijímat potravu, zhubla, zánět v těle a tak musela na chirurgický zákrok, kdy jí byl vyčištěn a zašitý oční důlek. Dostala infuzi, antibiotika, ale musíme ji dokrmovat výživnou kaší pomocí stříkačky, zatím sama moc nechce. No a všech sedm mrňousů krmí Naďa co 3 hodiny stříkačkou kočičím mlíčkem ... Mei je velmi unavená, necháváme ji i odpočívat zvlášť, bez koťat. 4.9.2023 - Mei už se ke koťatům nevrátila, odmítla se o ně starat. Tři koťata nepřežila, zbylá už začínají papat sama. 12.9.2023 - Mei už má otevřenou klec, ale moc toho zatím nevyužívá, občas se projde, ale na většinu času se vrací zpět. Koťata jsou Joey, Phoebe, Ross a Rachel.

Další fotky zde.

Mei je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívají Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Mei je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívají Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář