Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ravena

29. 8. 2023

mensi2.jpgKočka, nar. cca 2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

29.8.2023 - Dnes jsme moc rádi, že jsme měli další příjem! Ne, zatím jsme se nezbláznili, ale tuto kočičku jsme opravdu přijali moc rádi! V neděli jsme informovali, že u vinných sklepů v Mutěnicích někdo odložil do boudy s krmením pro plašanky krabici s pěti nemocnými maličkými koťaty.
Máme v těchto případech vždycky vztek na pachatele, že se takto zbavuje své odpovědnosti a hlavně chceme to vyřešit a kastrovat mu kočku, aby se to neopakovalo. A tak jsme pátrali a zjistili jsme že soused opodál má kameru a ejhle - ze záznamu jsme získali fotky, jak starý pán na kole krabici s koťaty přiváží a odkládá do boudičky na krmení. Tak tentokrát už pachatel určitě trestu neunikne, podáme trestní oznámení, máme důkazy! Dál jsme vyšetřovali a pídili se po tom, kdo tento pán je a zjistili jsme to. Říkejme mu děda vinař. Jen nám bylo divné, že všichni kdo ho znají říkají, že on kočky moc nemusí a určitě žádnou nemá. Tak jsme dědu vinaře navštívili a zjistili - děda vinař opravdu žádnou kočku nemá. A protože ani žádnou nechce, když ta koťata u sebe objevil, měl takový nápad - převezl je tam, kde ví, že se o kočky starají. Věděl, že koťata mají matku a chtěl přestěhovat i ji, ale ta bohužel na něj nejdříve útočila (jak by ne) a potom mu utekla. Děda vinař netušil, že existujeme, nevěděl kam se obrátit o pomoc, prostě jen na svém pozemku nechtěl cizí kočku s koťaty. Neměl zlý úmysl, říkal že nevěděl co dělat, kočku matku nám popsal a my u něj nalíčili sklopec s tím, že on bude hlídat a ozve se nám jak se tu kočka objeví. Dokonce nám dal pro kočky finanční příspěvek! No ale kočka se u něj včera večer ani v noci neobjevila ...
Dnes ráno ale volala jiná paní z místa o kus dál, že tam má kočku hladovou a že kočka má asi plné cecíky. V hlavách se nám rozblikaly kontrolky ... Jo, je to mamina těch koťat. Hned je poznala a výsledek vidíte v albu na videu. Skvělé je, že kočka není plachá, je moc hodná. Nevěděla co dřív, jestli se nabaštit nebo se s každým mrnětem přivítat a zkontrolovat jestli jsou všichni v pořádku a jak se jí o ně Naďa starala ... Nakonec usoudila, že dobře. Koťátka mají antibiotika a očička mají všechna mnohem lepší. S dědou vinařem jsme domluveni. Má náš telefon a kdyby někdy něco, nic sám nebude podnikat, ale zavolá. Kočička dostala jméno Ravena. Koťata - Modena, Verona, Bibione a Bari.

Další fotky zde.

Ravena je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Nicole Schneiderwindová s kočičkami Mínou, Jednoočkou, Pepinkou a kocourkem Dastym. Děkujeme!

Raveně můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Šárka Szeligová , 30. 8. 2023 11:41)

Jste naprosto nejlepší, ani se nedá popsat, jakou jsem ze zprávy, že je kočička zase s koťátky, měla radost

Re: Poděkování

(Kočky SOS, 21. 9. 2023 17:46)

To paní Naďa také! Odpadlo krmení mrňousů, mamina se o všechno postará sama ... :-)
Podívejte se jaké už jsou to fešandy, už mají v přednabídce fotky.