Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ObrazekObrazek

Černé sestřičky Bibi a Sisi byly nalezeny v Dubňanech. Obě jsou moc hodné, mazlivé a hravé, odchované v bytě. 13.3.2009 byly společně umístěny do Brna do bytu. Jejich noví majitelé nám napsali:

15.3.2009:
Sisi a Bibi jsou neskutečně podařené kočky, ktoré nám každú chvilku vyčaria úsmev na tvari... či už cez den nebo v noci. :-)
Po příchode domov netrvalo dlouho a po dúkladném přehlídnutí celýho bytu, koupelne nebo WC si našli své oblíbené místa. Pak se začali věnovat aj nám a my sme zistili, že Sisi vůbec neni tak plachá jak se zdálo a Bibi je ještě mazlivejší než sme si mysleli.
:) Bibi nemá žádne potíže při polokání prášku a očko vyzerá omnoho líp. Z hraček si nejvíc oblíbili tkaničky od bot. Sisi si nejradějí vyleze na stůl a schoulí se do klbka za monitor nebo si vyskočí na okno a sleduje nás spoza záclony no a Bibi se natáhne na koberec rovno před televizu. V noci si vleze pod naši peřinu a až do rána nám přede v posteli. No co dodat, Každou chvilku nas obě překvapují a mi jsme rádi že je máme...

24.4.2009 byly Bibi a Sisi kvůli alergii v rodině vráceny. Fotografie z jejich prvního domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář