Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky, které čekají na nový domov

Příspěvky

Nabídka koček k umístění

31. 12. 2025

Všechny kočky, které u nás čekají na nový domov, jsou odčervené a vakcinované.
Zařazovány jsou tak, že ty, co jsou u nás nejdéle, najdete na konci seznamu.
Kontakt: 724 142 463.

Kočky, které ještě nejsou v nabídce, najdete zde.

Dál naše dny jdou ..., doufáme a čekáme na svůj den.
Málo chceme málo, jen kousíček místa v srdci tvém ...

 

Dino 04

28. 2. 2021

1mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2018
Umístění:
dočasná péče Milovice

3.12.2020 - Dnes jsme přijali kocoura, kterého oznamovatelka našla na silnici v Hruškách, směr Břeclav, při nájezdu na dálnici. Kocour byl několik dní u oznamovatelky a snažili jsme se pomocí FB najít majitele, nikdo se neozval. Kocour byl dnes na kastraci a je umístěn do karantény a dostal jméno Dino. 28.2.2021 - DINO HLEDÁ DOMOV U KOČIČÍHO KAMARÁDA (KAMARÁDŮ), POUZE V DOMKU SE ZAHRADOU S DOBRÝM PLOTEM! Dino je velký huňatý medvídek, mazlivý kocour, který svého člověka miluje velkou kocouří láskou, dobře vychází i s kočičími kamarády. Ze svého minulého života si přinesl návyky svobodně žijícího kocoura a přestože je hluchý, pobyt v uzavřeném prostoru pro něj není a potřebuje chodit ven. Důležité je však zajistit jeho bezpečnost a proto musí mít pozemek u domu dobré oplocení (vysoký plot nepřeleze, nedokáže vyskočit na vyšší místa).  Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou, s dobrým oplocením. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Dino je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Michaela Klásková. Děkujeme!

Dinovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Týnuška

17. 2. 2021

mensi.jpgKočka, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 17.2.2021 - Týnuška je nádherně vybarvená kočička, mazlivá, hravá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, Ivánek už domov našel. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Týnuška je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Týnuška je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spjené s pobytem v depozitu jí hradí Ludmila Tvrdoňová a kocouři Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Mirabelka 03

16. 2. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

21.1.2021 - Na stránkách FB skupiny Mikulčice se objevil příspěvek, že u obchodu s potravinami Hruška se zdržuje kočička, která tam naříkavě mňouká. Nikdo se o ni nepřihlásil a tak se tam večer naše paní depozitářka z Mikulčic zajela podívat. Našla tam vyděšenou kočičku, vyhladovělou (první porci spořádala hned po cestě v autě) a neuveřitelně mazlivou, je špinavá a má omrzlá ouška. Dstala jméno Mirabelka. 16.2.2021 - Mirabelka je úžasná kočička, mazlivá, hravá, moc ráda se prohání s koťaty a měla by mít v novém domově kočičího parťáka. Je vhodná i do rodiny s dětmi. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.          

Mirabelka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí kocourci Tobiášek a Čičmánek. Děkujeme!

Mirabelka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradí Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Šmudlinka 02

16. 2. 2021

1.jpgKočka, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Šmudlinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Šmudlinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

Šmudlince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Medvídek

12. 2. 2021

medvidek2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. Prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Medvídek je zdravý, mazlivý kocourek, zvyklý i na psa a v novém domově by měl mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 16.1.2021 - Medvídek dnes odjel do nového domova, do Střelic, do domku se zahradou, kde ho čeká kocourek. 12.2.2021 - Medvídek si nezvykl, stále se schovával a začal vykonávat potřebu mimo WC a tak jsme ho dnes vzali zpátky. Jak moc byl rád, je vidět ve videu zde. Nevíme, co se mu tak moc nelíbilo, snad se to na podruhé podaří ... Do Střelic místo Medvídka dnes odjel Mazel a tomu se tam líbí, více zde.

Další fotky zde.

Medvídek byl adoptován na dálku - krmivo mu do 16.1.2021 hradili Elena, Roman, kocour Dios a kočky Olivie a Snížek. Děkujeme!

Medvídek je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka, Barbora a kocour Max. Děkujeme!

Medvídkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Janička

11. 2. 2021

1.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

1.12.2020 - Dnes jsme přijali mourovatou dospělou kočku z Tvdonic. Oznamovatelka nám sdělila, že kočka se celé léto zdržuje na ulici mezi domy, že ji se sousedy krmili, mysleli si, že se třeba vrátí domů, ale začala zima a kočka byla pořád na místě. Jméno dostala podle oznamovatelky. Zatím je smutná a nežere ... 11.2.2021 - Janička je v pořádku a může do nového domova! Je to velká kočička s mírnou, hodnou povahou a přátelská k lidem i ke kočkám, ale pokud bude mít dostatek pozornosti, může být i sama. Žila venku a u nás toužebně vyhlíží z okna, proto do domku se zahradou. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Janička je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jana, kočičky Nikita a Josefínka 02 a kocourek Bučivoj. Děkujeme!

Janičce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Ellie

8. 2. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.10.2020 - Přijali jsme kočičku s Tasova, možná je to sourozenec Emmy 05 a Jacka, koťat, která našla oznamovatelka na zahradě u chalupy. Kočička je umístěna do karantény. 8.2.2021 - Ellie je mazlivá, hodná a mírná kočička, která hledá domov u kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Ellie je adoptovaná na dálku - krmivo jí hradí Michaela a Martin a kočky Kristýna a Jerry. Děkujeme!

Ellie můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

 

Gandalf

2. 2. 2021

g1.jpgKocour, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.11.2020 - Dnes k nám oznamovatelka přivezla 4 koťata, která někdo vyvezl do vinohradu v Dolních Bojanovicích. Taková koťata se nejsou schopna o sebe postarat a jsou odsouzea k smrti a jedná se o trestný čin opuštění zvířete. Koťata byla velmi hladová, jsou začervená. Jsou to dvě kočičky černobílá Kristýnka a bílomourka Kora a kocourci jsou černý Gandalf a bílomourek Fedorek. 2.2.2021 - Gandalf může do nového domova. Je to nádherné kotě, černý kocourek s tmavě šedou podsadou, maličko bázlivější, ale čím dříve se dostane do nového domova, tím dříve se to zlepší. Potřebuje kočičího kamaráda, ideálně by mohl odejít s kotětem od nás. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou - bezpečnou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Gandalf je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka Javorská. Děkujeme!

Gandalfovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Arturka

2. 2. 2021

arturka-4.2.2021a.jpgKočka, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.10.2020 - Dnes nám oznamovatel nahlásil nález tří koťat na silnici u Ježova, po domluvě koťata přivez k nám. Mají asi 7 týdnů a jsou velmi vyhladovělá ... 28.10.2020 - Jedno z koťat umřelo. 2.11.2020 - Další kotě dnes umřelo. Zůstává mourovatá kočička Arturka. 2.2.2021 - Arturka může do nového domova. Je to kotě, mazlivé, zvídavé, hravé a na kočičí lumpárny potřebuje v novém domově kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

kriket-a-arturka.jpgArturka (vpravo) a Kriket

Arturka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Katka s kočičákem. Děkujeme!

Arturce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Teodor 04

29. 1. 2021

20200704_113013.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.9.2019 - Kotě bylo nalezeno v Lanžhotě, ve velice špatném stavu, podvyživený, průjem, špatná srst. Je to kocourek, dostal jméno Teodor, odpočívá v karanténě, dostává léky a dobré papání. 21.1.2020 - Z ošklivého kačátka vyrostla nádherná labuť a z Teodora vyrostl opravdu nádherný kocour. Je hodný, s ostatními kočkami se snáší, je zvyklý na psy. Po čase jsme Teodorovi museli umožnit chodit ven, byt mu byl s jeho temperamentem opravdu málo. A od té doby, co chodí ven je jako vyměněný. Moc rád se hraje a prohání všechny kočičí kamarády i ty psí. Je to mazel, v novém domově musí mít kočičího kamaráda a musí chodit ven 20.12.2020 - Teodor dnes odjel do nového domova podle svých představ, na statek v Chlumu u Zlína, kde ho čekají děti, dva vlkodavové a další zvířectvo. 29.1.2021 - Teodor si v novém domově nezvykl a dnes jsme ho přivezli zpátky. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Teodor byl adoptován na dálku - krmivo mu hradil M Salon Brno a veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradila Mau. Děkujeme!

Teodorovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Teodorovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Jonatán 05

25. 1. 2021

1b.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

20.11.2020 - Dnes jsme přijali mladého černobílého kocoura ze Strážnice, který se tady zdržoval už nějakou dobu na sídlišti a snažil se loudit na lidech jídlo. Brzy po přijetí kocourek onemocněl, průjem, zvracení, nechutenství. 25.1.2021  - Jonatánek se uzdravil a může do nového domova. Ukázalo se, že je to kocour velmi mazlivý, kontaktní, miluje své lidi, ale když ho mazlení přestane bavit, umí to dát najevo. Může do rodiny s dětmi, ale už staršími, aby kocoura respektovaly. Měl by mít kočičího kamaráda (u nás kamarádí s Kairou) nebo pokud by mohl chodit ven, může být i sám, ale výběh by měl mít zabezpečený plot, Jonatán je velmi důvěřivý i k cizím lidem. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou - bezpečnou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

jonatan-a-kaira2.jpgDalší fotky zde.

Jonatán je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Anička a Linda. Děkujeme!

Jonatánovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kaira 03

25. 1. 2021

kaira4.jpgKočka, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.10.2020 - Oznamovatel nám nahlásil nález koťat u svého vinného sklepa v Kostelci, původně byla čtyři, ale černé kotě našel později mrtvé. Koťata jsou maličká, dvouměsíční. 21.10.2020 - Koťata onemocněla, jsou nasazeny ATB, ale dnes jedno z koťátek umřelo. 25.10.2020 - Druhé z koťátek je po smrti. Zůstává mourovatá kočička Kaira. 25.1.2021 - Kaira může do nového domova. je to kočička mazlivá, milá, hravá a v novém domově potřebuje kamaráda ke kočičím hrám nebo může odejít s kotětem od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Kaira je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Věra a Michal Štětinovi s kočičkami Evitkou 02, Bianku, Daisy 02 a Garfieldem. Děkujeme!

Kaiře můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Lora 02

24. 1. 2021

lora6.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

13.6.2019 - Oznamovatelka nám dnes ohlásila koťata nalezená ve Svatobořicích u Kyjova. Někdo je původně odložil do keřů u mateřské školky, koťata se později rozběhla po okolí. Koťata ale nejsou z jednoho vrhu, Perlička je asi 2 měsíční a kocourek Nemo s kočičkou Lorou mají už 3 měsíce. 15.6.2020 - Lora je milá kočička, klidná, krásná, elegantní, jedním slovem DÁMA. S kočkami vychází, ale ve vhodných podmínkách (POKUD BUDE CHODIT I VEN) může být i sama. 22.1.2021 - Lora dnes odjela do nového domova spolu s Brusinkou, do Ostrožské Nové Vsi, do domku se zahradou. 24.1.2021 - Loru bohužel přivezli zpátky, protože se bála a byla schovaná. Ale jeden den v novém domově je málo! Obzvláště když kočička u nás žije od kotěte a na domov čeká celý rok a půl. Potřebuje pochopení a čas a to nikoho nic nestojí. Je nám to líto. LORA HLEDÁ DOMOV! Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Lora je adoptovaná na dálku - krmivo jí hradí Lenka Plačková. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kriket

20. 1. 2021

kriket5a.jpgKocour, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.10.2020 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v zahrádkářské kolonii ve Veselí nad Moravou se zdržují nějaký čas malá koťata, ale už několik dní prší a zahrádky jsou pod vodou a je tu vyhlášen 3. povodňový stupeň a tak jsme dnes tato koťata přijali k nám. Koťata mají 6 týdnů a zatím syčí ... 21.10.2020 - Koťata onemocněla, jsou nasazeny ATB, ale dnes jedno z koťátek umřelo. 28.10.2020 - Druhé z koťat umřelo a zůstává mourovatý kocourek, dostal jméno Kriket. 20.1.20201 - Kriket má 5 měsíců a může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. Je to krásný moureček, hravý a přítulný. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Kriket je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Michaela Skřivanová s rodinou. Děkujeme!

Kriket je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí Jiřina a Klára Maršálková a kocour Mikeš. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kačenka 02

16. 1. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hodonín II.

3.10.2019 - Kačenka se z ničeho nic objevila v Rybářství Písečné v Hodoníně. Pracovníci si ji tam chtěli nechat a postarat se o ni, ale zjistili, že kočička se špatně pohybuje. Kačenka má neurologické postižení, má nekoordinované pohyby, ale nic ji nebolí a řádí u nás s koťaty, dobře papá, vzorně používá záchod a má radost ze života ... Video zde. 4.2.2020 - Kačenka má neurologické potíže. Když se soustředí, pěkně chodí, i když takovou robotickou chůzí. Občas se jí kymácí hlavička. Když má radost nebo si chce hrát, vidí pamlsek, dovede z nadšení upadnout. Nic z toho jí ale nebrání tomu, aby měla obrovskou radost ze života. Moc ráda jí. Moc ráda si hraje, i když občas tluče místo do hračky vedle ní. :-) Moc ráda si hraje s ostatními kočkami, zase svým způsobem. Nechodí do výšek, maximálně do výše postele. Tu má ale moc ráda. Nejraději je, když se při řádění dostane pod přehoz nebo peřinu. To se jí líbí. Zřejmě by byla plachá kočička, ale tím, že nedokáže moc rychle utéct, dá se lehce chytit. V náručí úplně roztaje, uvolní se a vrní a vrní, Hlavičku ráda schovává pod paži. Ve všem se o sebe dokáže postarat, nají se, umyje se, na záchod si dojde.  Vzhledem k postižení je vhodná pouze do bytu (v domě je nutno zabezpečit schody nebo podobné "nástrahy") a potřebuje kočičího kamaráda ke svým hrám, možná spíše více kamarádů, pro jednu kočku by mohla být "usurpátorkaů", hraje si nešikovně. - video. 16.12.2020 - Kačenka odjela do nového domova, do Doubravic nad Svitavou, do domku, kde na ni čeká kocourek a pejsek. 16.1.2021 - Kačenka je zpátky u nás! Domácí kocour ji napadal a Kačenka se strachy začala počurávat.

Další fotky zde.

Kačenka byla adoptována na dálku - do 16.12.2020 jí krmivo hradila Katka s kočičákem. Děkujeme!

Kačenka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Iva Průžková a kočičky Ája, Rubby a Vilík. Děkujeme!

 

Žili

26. 12. 2020

z2a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

17.9.2020 - Malá tříbarevná kočička se přitoulala k našemu depozitu v nočních hodinách. Nebojácná, nenechala se zastrašit ani velkým čuvačem a rozhodla se k nám nastěhovat. Ani po výzvě na FB se žádný majitel nepřihlásil. 26.12.2020 - Žili je hodně mazlivá, vděčná za každé pohlazení, ale i akční, hravá, je proto vhodná i do rodiny s dětmi. Je zvyklá na psa, větší skupinu koček nemusí, ale může být umístěna k jedné mladé kočce nebo, pokud bude chodit i ven, může být i jedináček. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Žili je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Veronika Maňáková. Děkujeme!

Žili můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Damián 06

25. 12. 2020

20201116_140216.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodenín II.

24.5.2020 - Oznamovatelka z Hovoran nám oznámila, že našla na zahradě v psí boudě kočku s koťaty, neví co dělat. Po domluvě jsme kočku zavezli na kastraci a u domu zůstane. Koťata jsme naočkovali a hledáme jim domov. Jsou to Cedrik, Cilka, Damián, Marlon a Ola. 26.6.2020 - Damiánek je zdravý, očkovaný a může do nového domova, ideálně s některým se sourozenců. 25.12.2020 - Damiánek u nás zůstává spolu s Cedrikem, ostatní sourozenci už domov našli. Je to drobnější kocourek,  k člověku bude první dny opatrnější, ale brzy pozná, že se nemusí bát. Je mladý, miluje kočičí společnost a rád dovádí s ostatními, proto musí mít kočičího kamaráda, vhodný i do skupiny koček. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku, ale se zabezpečeným výběhem. Zavolat nám můžete na 724 142.

Další fotky zde.

Damián je adoptován na dálku - krmivo i veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí paní Helena Singerová. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kulička 04

3. 12. 2020

11.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

30.9.2020 - Oznamovatelka našla dnes v Lanžhotě opuštěné kotě. Je to maličká černá kočička, dostala jméno Kulička a paní byla ochotná si ji ponechat v dočasné péči. 3.12.2020 - Kulička může do nového domova, kde potřebuje ke svým hrám kočičího kamaráda. Je zvyklá na malé děti, mazlivá, hravá a nevhodná jako JEDINÁČEK. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Kulička je adoptován na dálku - krmivo jí hradí Simona, Marek, Chelsík a Dorinka. Děkujeme!

Kuličce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Artuš a Merlin

27. 11. 2020

a-mensi.jpgKocouři, kastrovaní, nar. 6/2020
Umístění:
u majitele v Dubňanech

27.11.2020 - V Dubňanech řešíme už od léta případ u staršího nemocného pána, kterému se v domě po smrti matky namnožily kočky. Dospělé kočky jsme vykastrovali a vrátili, ale byli tady také čtyři nádherná šedá koťata, kterým se už podařilo najít domov. Teď zbývá najít domov těmto dvěma kocourkům. Oba jsou velmi bázliví, zpočátku žili venku, bez lidí, nyní už jsou na pobyt v místnosti zvyklí, od pána se nechají i hladit, ale cizích lidí se bojí. Hledáme jim SPOLEČNÝ DOMOV, POUZE U ZKUŠENÉHO CHOVATELE, který bude mít dostatek tpělivosti, porozumění a dá jim čas. Už jsou po kastraci, očkovaní a  budeme je umísťovat přímo z Dubňan, od majitele.

m-mensi.jpgDalší fotky zde.

Artuš je adoptován na dálku -  krmivo mu hradí firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Artuš je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Merlin je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Zrzky v Kostce. Děkujeme!

Merlin je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí firma SleepFox.cz. Děkujeme!

 

Cedrik 02

22. 11. 2020

1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

24.5.2020 - Oznamovatelka z Hovoran nám oznámila, že našla na zahradě v psí boudě kočku s koťaty, neví co dělat. Po domluvě jsme kočku zavezli na kastraci a u domu zůstane. Koťata jsme naočkovali a hledáme jim domov. Jsou to Cedrik, Cilka, Damián, Marlon a Ola. 26.6.2020 - Cedrik je očkovaný a může do nového domova, ideálně s některým se sourozenců. 22.11.2020 - Cedrik u nás zůstává spolu s Damiánem, ostatní sourozenci už domov našli. Je to krásný a hravý kocourek,  k člověku bude první dny opatrnější, ale brzy pozná, že se nemusí bát. Je mladý a rád dovádí s ostatními, proto musí mít kočičího kamaráda, ideálně odejít s některým od nás. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku, ale se zabezpečeným výběhem. Zavolat nám můžete na 724 142.

Další fotky zde.

Cedrik je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Moravcovi. Děkujeme!

Cedrik je adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí Pješčakovi. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Maruška ze statku

15. 11. 2020

img_20201105_180352.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

5.10.2020 - Maruška je mladá kočička, která žije s plachými kočkami na statku v Mutěnicích, kde zajišťujeme i krmivo a letos jsme ji přes náš Kastrační program kastrovali. O víkendu však byla Maruška nalezena zraněná, pravděpodobně sražená autem. Na veterině byla zjištěna zlomenina pánve a zadní nožky. Léčba bude klidová a protože venku by byla ohrožená, umístili jsme ji do dočasné péče. Tady se ukazuje, že s tou plachostí to nebude "tak vážné" a Maruška při denním kontaktem s člověkem roztává a nechá se i pohladit. Má před sebou několika týdenní léčbu a potom se uvidí zda se vrátí na statek nebo jí budeme hledat domov. 10.11.2020 - Maruščiny zlomeniny se zahojily, ale zadní nožička je kratší, pánev je trochu šejdrem, takže má občas neposlušný zadeček, na linoleu jí to klouže, obzvlášť při běhu. Maruška je moc milá, nekonfliktní, veselá drobnější mourečka zelenoočka. K člověku velmi mazlivá, otírání o obličej, tulení, ležení na nohách, to vše má moc ráda. Není suveréní, ale je zvědavá, upovídaná, umí na sebe upozornit. Ke kočkám má bezproblémový vztah a v novém domově by měla mít kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, KVŮLI SVÉMU HANDICAPU SPÍŠE do BYTU se zasíťovaním. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Maruška je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!

Maruška je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Fido 07

1. 11. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.8.2020 - Dnes nám turisté z Čech přivezli kotě, které našli opuštěné v polích za zámkem v Miloticích. Je to kocourek, dostal jméno Fido a je umístěn do karantény. 1.11.2020 - Fido je nádherný kocourek s hravou povahou. K člověku zpočátku opatrný, ale za krátkou dobu si zvykne a je z něj mazel. Rád dovádí s ostatními koťaty a provokuje ke hře, potřebuje kočičího kamaráda. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Fido je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Monička a Ríša Koukalovi. Děkujeme!

Fido je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Darinka 06

15. 10. 2020

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

29.9.2020 - Kocourka Matouše a kočičku Darinku jsme odchytli v Rohatci, na místě, kde kastrujeme plaché kočky. Kočička je hodná a mazlivá a tak jsme se rozhodli, že ji tam nebudeme vracet a najdeme jí domov. 15.10.2020 - Darinka je hodná kočička, k člověku mazlivá. Kočkám se zatím vyhýbá (je u nás krátce), ale s Matouškem je ráda. Do nového domova by mohla odejít s Matouškem nebo může být umístěna k jedné kočičce, případně, pokud bude mít možnost chodit ven, může být i sama, je zvyklá na psa. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

mensi.jpgDalší fotky zde.

Darinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Adam Ivičič a kočky Laďa a Šery. Děkujeme!

Darince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Matouš 03

15. 10. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

29.9.2020 - Kocourka Matouše a kočičku Darinku jsme odchytli v Rohatci, na místě, kde kastrujeme plaché kočky. Kocourek je hodný a mazlivý a tak jsme se rozhodli, že ho tam nebudeme vracet a najdeme mu domov. 15.10.2020 - Matoušek je odvážný průzkumník, který byl v depozitu hned jako doma, je mladý, hravý, s kočkami byl hned kamarád a v novém domově potřebuje parťáka. Je zvyklý i na psa. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

mensi2.jpgDalší fotky zde.

Matouš je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Hanka, kocourek Fox a kočička Daisy.  Děkujeme!

Matoušovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Gwendolyn

12. 10. 2020

img_20200823_152657.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče v Mutěnicích

7.7.2020 - Dnes jsme přijali kočičku, zuboženou a vyhublou na kost, přitoulala se k bistru v Rohatci. Dostala jméno Gwendolyn, je umístěna do karantény a odpočívá. 24.7.2020 - Gwendolyn se bojí velkého množství koček, odmítá se pohybovat a tak byla přemístěna do dočasné péče v Mutěnicích. 23.8.2020 - Gwendolyn se po 8 týdnech zlepšila, vypadá lépe, ale je stále bázlivá. 12.10.2020 - Po třech měsících pobytu u nás udělala Gwendolyn velký pokrok a může do nového domova. Po starším neléčeném zánětu ucha má zřejmě poškozené rovnovážné centrum a zůstala jí trošku nakloněná hlavička, ale je bez problémů. Je to kočička mladá, hravá, miluje hlazení, škrabkání a spinkání v posteli, ale je opatrná a velký hluk nebo prudké pohyby nepatří k jejím oblíbeným, proto není vhodná do rodiny s děrmi. Kočky opravdu ráda nemá, z jejich velkého množství byla paralyzovaná, v menším kolektivu je toleruje, ale nevyhledává a doporučujeme ji jako jedináčka do klidné rodiny. Je vhodná jako JEDINÁČEK, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Gwendolyn je adoptována na dálku - krmivo jí hradí kocour Čertík. Děkujeme!

Gwendolyn je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Ing. Dana Schmidt a kočičí trojka - Darwin, Andělka a Emily. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Ola 02

23. 9. 2020

ola6.jpgKočka, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

18.7.2020 - Opravdu patří kočka s koťaty do odpadu? Další otřesný případ nám byl nahlášen 13.7.2020. Paní našla v Kostelci, okres Hodonín, u kontejneru na plast odloženou krabici. Jaké bylo její překvapení, když krabici otevřela a v ní našla kočku s šesti koťaty! Oznamovatelka provizorně jako první pomoc umístila koťata k sousedům do uzavřeného návratí a my jsme se snažili pomocí FB hledat koťatům domovy. To se nepodařilo a situace byla neudržitelná a tak dnes jsme pět z koťat přijali do depozita v Hruškách (Chesse, Mac, Ola, Phoebe a Ziggy). Matku a zbývající kotě vykastrujeme a nálezkyně se o ně postará. 23.9.2020 - Ola je milá, hravá kočička, která může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Ola je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Katka, Barbora a kocour Max. Děkujeme!

Ole můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Anuška 04

22. 9. 2020

anicka2.jpgKočka, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

19.8.2020 - Kotě našli turisté, návštěvníci ZOO v Hodoníně u útulku pro psy. Naříkalo a bylo naprosto paralyzované strachem, typujeme, že bylo odebrané z domácího prostředí a nikdy nebylo venku. Je to kočička a dostala jméno Anuška. 22.9.2020 - Anuška je zdravá a může do nového domova! je to milá, mazlivá kočička, která potřebuje ke svým hrám kočičího parťáka. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Anuška je adoptována na dálku - krmivo hradili Olina a Milan s kočkami Milčou, Florou a Hugem. Děkujeme!

Anušce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Suki 03

18. 8. 2020

4.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

20.7.2020 - Oznamovatelé našli kotě, malinkou vyděšenou kočičku v zahrádkářské kolonii u EHO v Hodoníně. Jelikož tato lokalita je celá vykastrovaná a krmiči monitorovaná, toto kotě sem musel někdo přivézt. Kočička dostala jméno Suki a je v karanténě. 18.8.2020 - Suki je zdravá, hravá a může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. A bude s vámi i koukat na telku ... Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Suki je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jarmila Poizlová s kočičáky. Děkujeme!

Suki je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Jana Krupka a kočička Galina. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Petty 02

14. 7. 2020

petty.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

5.6.2020 - Dnes další koťata nalezena na polní cestě v Lanžhotě! Jsou to opět dvě černé kočičky - Selma a Petty. Koťata mají 4 - 5 týdnů a ještě by měla být u kočíčí mámy. Toto je důsledek nezodpovědnosti majitelů, kteří nekastrují své kočky a pak se jich zbavují takovým způsobem. 14.7.2020 - Petty je očkovaná, zdravá a může do nového domova, buď spolu s kotětem od nás nebo k vašemi kotěti. Kotě je jako jedináček NEVHODNÉ! Více informací najdete zde. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Petty je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

Petty můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!