Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky, které čekají na nový domov

Příspěvky

Nabídka koček k umístění

31. 12. 2025

depozitum-lucka.jpg

Všechny kočky, které u nás čekají na nový domov, jsou odčervené a vakcinované.
Zařazovány jsou tak, že ty, co jsou u nás nejdéle, najdete na konci seznamu.
Kontakt: 724 142 463.

Kočky, které ještě nejsou v nabídce, najdete zde.

Dál naše dny jdou ..., doufáme a čekáme na svůj den.
Málo chceme málo, jen kousíček místa v srdci tvém ...

 

Klaudie 02

2. 10. 2023

img_20230807.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v Mikulově u ubytovny venku porodila kočka koťata. Teď jsou jim cca 3 týdny, kočku u ubytovny lidé krmí, ale jedno z koťat v noci zmizelo. Kočičí mámu s celou rodinkou jsme přijali do naší dočasky a u nás jsme zjistili, že další  kotě má na krku absces po kousnutí. Koťata jsou dvě tříbarevné kočičky Kája a Kira, kocourek Kasper. 7.8.2023 - Klaudie je drobná tmavě šedobílá kočička, milá, mazlivá a nenáročná. Ráda se nechá hladit na klíně, ráda leží na vašem rameni. Velká skupina koček jí nevyhovuje, ale k jedné klidné kočičí kamarádce může a nebo do domku se zahradou i jako jedináček. K hodně maličkým dětem ne. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Klaudii můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Klaudie je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 

Lina 02

19. 9. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 4/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.


8.8.2023 - Dnes oznamovatelka ohlásila kotě, které se zdržuje v čajovně na ulici Palackého v Hodoníně. Je to kočička, asi 3,5 měsíční. Kotě nesmíte nechávat venku, nemá zkušenosti, neumí se orientovat, lehce se ztratí! 19.9.2023 - Lina je kotě, milá, přítulná kočička, která hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Lině můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Lině můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Trudy

19. 9. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 4/2023
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

20.7.2023 - V Lanžhotě nalezeno kotě, oznamovatelka zkoušela inzerovat v místní FB skupině, nikdo se o kotě nepřihlásil. Takto to dopadne vždy, když si vezmete kotě a hned ho necháte na zahradě. Kotě se dostane za plot a neumí se vrátit, kotě nesmíte nechávat venku! 19.9.2023 - Trudy je naočkovaná, zdravá a může do nového domova! Je milá, hravá a mazlivá. Domov hledá u mladého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás (např. Anička), kotě je jako jedináček nevhodné, více informací najdete zde. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Trudy je adoptována na dálku - krmivo má hrazeno. Děkujeme!

Trudy je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku má hrazeny. Děkujeme!

 

Anička 03

19. 9. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

11.7.2023 - Oznamovatelka z Čejče nahlásila maličké kotě, které by mělo být u své mámy. Přesto se už několik dní zdržuje na ulici, samotné. Obešla okolí, ale nikomu nepatří. Je to kočička a dostala jméno Anička. Kotě nesmíte nechávat venku, nemá zkušenosti, neumí se orientovat, lehce se ztratí! 19.9.2023 - Anička je naočkovaná, zdravá a může do nového domova! Je milá, hravá a mazlivá. Domov hledá u mladého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás (např. Trudy), kotě je jako jedináček nevhodné, více informací najdete zde. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Anička je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Ing. Dana Schmidt a kočičky - Andělka, Emily a Romeo. Děkujeme!

Aničce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Afrodite 02

12. 9. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

14.4.2023 - V Mikulčicích, na Horní farmě, Těšice 164 se už delší dobu zdržovala tato kočka! Protože ve firmě nemůže zůstat, přijali jsme ji. Je kastrovaná, nehledá ji někdo?  Volejte nám na 724 142 463. Snažíme se dohledat majitele pomocí FB. 17.5.2023 - Afrodite je velká a krásná kočka, s kladným vztahem k dobrému papání ... Pozornost člověka a pomazlení si ráda užívá, ale kočky nemusí a hledáme pro ni domov v domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným JEDINÁČKEM. 4.6.2023 - Afrodite odjela do nového domova, do Brna, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. 12.9.2023 - Po 3 měsících je Afrodite zpátky v útulku! Bohužel její nová majitelka náhle zemřela a její rodina nesplnila slib, který nám dala - že se v takovém případě o kočku postarají. Afrodite nemá ráda kočky a soužití s nimi je pro ni velmi obtížné, momentálně je zavřená sama v jedné místnosti a VELMI NALÉHAVĚ JÍ HLEDÁME DOMOV JAKO JEDINÁČKOVI.  Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Afrodite byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívala MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 

Honza 11

10. 9. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.6.2023 - Oznamovatelka z Vacenovic nahlásila, že po bývalých nájemnících zůstali u domu kočka s dvěma koťaty a kocour. Nájemníci tu zanechali také králíčka, tomu se jí podařilo najít domov, ale neví co s kočkami, protože právě odjíždí, tak je nebude mít ani kdo nakrmit ... Kočka i kocour jsou hubení, mají průjem, kočka ač sama odrostlé kotě, má dvě koťata. Kočka Lucka, kocour Honza a koťátka jsou dvě kočičky - Barborka a Vivien. 10.9.2023 - Honza je mladý kocourek úžasné povahy. Má rád lidi, kočky, psy. Je velice zvídavý, všechno rád pozoruje, u všeho asistuje. Běhá po zahradě jak malé kůzle. Skáče, prohání ostatní, chce si s nimi hrát. Je moc hodný a jemný, takže člověka pohladí, bez drápků. Miluje pusinky a moc rád se mazlí. Domov hledá v domku se zahradou u podobně aktivního kočičího kamaráda. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Honza je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem, Pusíkem a Musjou. Děkujeme!

Honzovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Antonio

4. 9. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

4.8.2023 - Dnes jsme přijali kocoura, který se objevil na místě, kde se krmí plaché kočky v objektu Armaturky v Hodoníně. Mladý, mazlivý, ale nekastrovaný. Zveřejněno na FB v místní skupině, zda ho někdo nehledá, ale zatím se nikdo nepřihlásil. 4.9.2023 - Antonio je obrovský mazel, který člověka miluje velkou kocouří láskou. Doposud byl asi sám, s kočkami to moc neumí, do hry se vrhá neomaleně a je moc "ostrý", při jídle nikomu nedovolí se přiblížit, brání si misku vrčením. Může být umístěn ke kočkám, ale k sebevědomým, mírné, submisívní kočce by mohl dělat problémy. Je u nás krátce a toto chování se ještě může změnit. V tuto chvíli bychom ho doporučovali jako JEDINÁČKA, do DOMKU se zahradou, je zvyklý i na psy. Je vhodný jako JEDINÁČEK, pouze do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Antoniovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Antoniovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Kostík

4. 9. 2023

k1.jpgKocour, nar. cca 10/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

 29.6.2023 - Přijali jsme kocourka z Kostic, na hřišti ho našly děti. Kocour je vyhublý, hladový a obojkem si provlékl přední tlapku, což mu způsobilo obrovskou otevřenou ránu, která hnisá, zapáchá. Kocourek musel velmi trpět. Kocour nekastrovaný, s pevným obojkem? To něco vypovídá o majiteli ... Kočkám nepatří pevný obojek! Vždy musí mít funkční bezpečností pojistku! Kostík je umístěn do karantény a probíhá léčba ... V červenci onemocněl Kostík kalicivirózou, nepřijímal potravu, musel se krmit, bojoval a zvládl to. 4.9.2023 - Kostík hledá domov! Je to kocourek hodný, mazlivý, přátelský ke kočkám i lidem. Hledá domov u kočičího kamaráda. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Kostíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Kostík je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  depozitu přispívá Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 

Fabiánek 06

25. 8. 2023

mensi.jpgKocour, nar. 5/2023
Umístění:
depozitum Mikulčice

18.8.2023 - Paní našla v lese v Ratíškovicích naříkající hladové kotě, bohužel je to letos už několikáté a není v jejích možnostech všem dát domov ... Kocourek dostal jméno Fabiánek. Hledáme pro něj domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Fabiánkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Fabiánkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Violka 05

25. 8. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

19.6.2023 - V Hodoníně na Velkomoravské, při výjezdu z Hodonína na Lužice nahlášena kočička. Je mladá, cca 10 měsíční, velice unavená, špinavá a vyhublá. Vděčná za každou pozornost a pohlazení. 25.8.2023 - Violka je krásná převážně bílá kočička s mourovatým ocáskem, je velmi kontaktní a mazlivá, ráda se tulí, je také hravá a trochu upovídaná. Nesnáší kočky, hodně na ně syčí a vrčí a tím se u nás stává terčem dominantnějších koček. Hledáme jí naléhavě domov jako jedináčkovi. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Violka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Anna Kubištová a kočičí kluci Kominíček a Bobešek. Děkujeme!

Violka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívá Anna Kubištová a kočičí kluci Kominíček a Bobešek. Děkujeme!

 

Lexík 02

15. 8. 2023

mensi.jpgKocour, nar. 5/2023
Umístění:
depozitum Mikulčice

3.8.2023 - Volala nám seniorka z Prušánek, že se jim na zahradě objevilo kotě. Obešla okolí ale nikomu ze sousedů nepatří. Je to kocourek, hladový, ale jinak zdravý. Dostal jméno Lexík. Kotě se dostane za plot a neumí se vrátit, kotě prostě nesmíte nechávat venku! V 6 měsících kastrovat a pak můžete kotěti ukázat, jak to vypadá u vás na zahrádce! 15.8.2023 - Lexík je naočkovaný, zdravý a může do nového domova! Je milý, hravý a mazlík. Domov hledá u mladého kočičího kamaráda, kotě je jako jedináček nevhodné, více informací najdete zde. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Lexíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Lexík je adoptován na dálku - na veterinární péči a náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá Eva J. s rodinou a kočandy Rocky, Remi a Sofinka. Děkujeme!

 

Kasper

6. 8. 2023

mensi.jpgKocour, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v Mikulově u ubytovny venku porodila kočka koťata. Teď jsou jim cca 3 týdny, kočku u ubytovny lidé krmí, ale jedno z koťat v noci zmizelo. Kočičí mámu s celou rodinkou jsme přijali do naší dočasky a u nás jsme zjistili, že další  kotě má na krku absces po kousnutí. Koťata jsou dvě tříbarevné kočičky Kája a Kira, kocourek Kasper. 6.8.2023 - Kasper je mazlivý, zvědavý kocourek, je vhodný i do rodiny s dětmi, samozřejmě potřebuje i podobně starého kočičího kamaráda, může odejít s některým sourozencem (kočička Kira a Kája). Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Kasprovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Kasper je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Natálie Grégrová. Děkujeme!

 

Kira 04

6. 8. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v Mikulově u ubytovny venku porodila kočka koťata. Teď jsou jim cca 3 týdny, kočku u ubytovny lidé krmí, ale jedno z koťat v noci zmizelo. Kočičí mámu s celou rodinkou jsme přijali do naší dočasky a u nás jsme zjistili, že další  kotě má na krku absces po kousnutí. Koťata jsou dvě tříbarevné kočičky Kája a Kira, kocourek Kasper. 6.8.2023 - Kira je nejmenší ze sourozenců, krásná kočička, k člověku je méně důvěřivá, potřebuje své sourozence a měla by do nového domova odejít s některým z nich (kočička Kája a kocourek Kasper). Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Kiře můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Kiře můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Baltazar 03

1. 8. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2023
Umístění:
depozitum Hodnín I.

27.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila nález dvou koťat (jedno spadlo ze střechy), dva kocourci hladoví a vyděšení naříkali v Mutěnicích u sklepů. Jsou ve špatném stavu, blechy, svrab, a těžký průjem, který způsobil že oba mají částečně vyhřezlé konečníky, okolí zadečku bolavé, olysalé, bez chlupů ... Kastrujte kočky a nenechte koťata umírat opuštěná, hladová, bez vody ... Kocourci dostali jména Melichar a Baltazar. 1.8.2023 - Kluci krásní, bratři jak se patří, 3 měsíční mazliví kocourci Melichar a Baltazar hledají domov!  24.9.2023 - Baltazar je krásný, velice kontaktní a mazlivý kocourek, který hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejt s některým od nás.  Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Baltazar je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Karolína Bílková. Děkujeme!

Baltazarovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Melichar 04

1. 8. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2023
Umístění:
depozitum Hodnín I.

27.6.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila nález dvou koťat (jedno spadlo ze střechy), dva kocourci hladoví a vyděšení naříkali v Mutěnicích u sklepů. Jsou ve špatném stavu, blechy, svrab, a těžký průjem, který způsobil že oba mají částečně vyhřezlé konečníky, okolí zadečku bolavé, olysalé, bez chlupů ... Kastrujte kočky a nenechte koťata umírat opuštěná, hladová, bez vody ... Kocourci dostali jména Melichar a Baltazar. 1.8.2023 - Kluci krásní, bratři jak se patří, 3 měsíční mazliví kocourci Melichar a Baltazar hledají domov!  24.9.2023 - Melichar je krásný, velice kontaktní a mazlivý kocourek, který hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejt s některým od nás.  Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Melichar je adoptován na dálku  na krmivo mu přispívá Soňa Nejedlá a kočičky Maja a Kokoska. Děkujeme!

Melicharovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Vítek 04

30. 7. 2023

img_0196.jpgKocour, nar. 4/2023
Umístění:
depozitum Mikulčice

7.7.2023 - V rámci Kastračního programu kastrujeme kočky ve firmě Truhlářství Víšek v Mikulčicích a bylo tu i jedno kotě, kocourek, mazlivý, milý, tak toho jsme vzali k nám, léčíme svrab v ouškách, po očkování budeme hledat nový domov. 30.7.2023 - Vítek je naočkovaný, zdravý a může do nového domova! Je milý, hravý a mazlík. Domov hledá u podobně starého kotěte, kotě je jako jedináček nevhodné, více informací najdete zde. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Vítek je adoptován na dálku - na krmivo přispívá Hana Koukalová a kočička Ulinka. Děkujeme!

Vítkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Belinda 02

7. 7. 2023

8mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

20.4.2023 - Večer volal strážník obecní policie, že v Lužicích u hlavní silnice leží zraněná kočka, srazilo ji auto. Kočička je potlučená, po těle hematomy, z uší jí tekla krev, má silný otřes mozku, na přední nožce jsou poškozené vazy. Na druhý den začala i krvácet z dělohy, musela být provedena kastrace. Zatím nechce přijímat potravu, dostala infuze a krmíme pomocí stříkačky. Dostala jméno Belinda a odpočívá v karanténě. 22.5.2023 - Belinda se zlepšuje! Ještě je trochu nejistá při chůzi, chodí jen mezi karanténní klecí a postelí, ale nožička se lepší. Hodně jí a ostatní kočky ignoruje ... 7.7.2023 - Belinda je klidná, milá kočička, moc mazlivá. S kočkami vychází, vždy si vyhlídne kamaráda a chce si hrát, ale ta velká skupina kolem ní, jí dělá problémy. Hledá domov u jednoho kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Belindě můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Belinda je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívají Petra Filipová, Miroslav Filip a kocourek Čoky. Děkujeme!

 

Soboňka

1. 7. 2023

20.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

4.4.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila zraněnou kočku, kterou srazilo auto v Rohatci na ulici Soboňky. Kočička byla vyšetřena na veterině, má otřes mozku, na nožce utržené vazy a poškozený meniskus. Je umístěna do karantény, zatím se zdá i dezorientovaná, nežere a podáváme stříkačkou speciální výživnou kaši. Pomocí FB se snažíme dohledat majitele. 23.5.2023 - Zranění se Soboňce zahojila, ale bohužel asi po týdnu u nás Soboňka dostala kacivirózu, měla dost těžký průběh a vypadalo to dost špatně. Nakonec se vše v dobré obrátilo, Soboňka se uzdravuje, je po kastraci a doufáme, že brzy přibere na váze ... 1.7.2023 - Soboňka může do nového domova! Je to kočička hodná, mírné povahy, ke kočkám tolerantní, k člověku mazlivá. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou a bezpečným plotem. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Soboňce můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Soboňka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívá Věra a Myšák. Děkujeme!

 

Sušenka z Jedovnice

18. 6. 2023

s3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2019
Umístění:
Jedovnice

18.6.2023 - Naléhavě hledáme nový domov pro Sušenku!
Sušenka je krásná mourečka, v dubnu měla 4 roky. Je kastrovaná, pravidelně očkovaná a odčervovaná. Žije v bytě s přístupem na balkón, kde ráda pozoruje. Sušenka je milá, mazlivá a zatím celý svůj život prožila spokojená, v láskyplné rodině.
Ale ...

Je to dva roky, co do rodiny přibylo miminko. Nejdříve vypadalo, že všechno bude v pořádku, ale jak chlapeček roste, začal se pohybovat, běhat, dupkat a občas je hlučnější, jako všechny maličké děti a Sušenka začala být nervózní ... Přesto, že se majitelé všemožně snažili a snaží, Sušenčin stav se zhoršuje, je ve stresu, na chlapečka (který jí nikdy neublížil) i syčí, poslední dobou ho bezdůvodně opakovaně napadla (vyjede po něm ze skrýše, kdy on ani netuší že je s ním v místnosti).
Není to poprvé, co se s podobným chováním setkáváme. Některé kočky, ač mazlivé, kontaktní prostě malé děti "nedávají", někdy začnou vykonávat potřebu mimo WC, jindy se to projeví takto. A protože v rodině čekají v srpnu další miminko, rodina po pro ni těžkém rozhodování a poradě s námi, hledá kočičce nový domov!
Sušenka, je kontaktní, milá, doposud žila jako jedináček, ale není důvod, proč by se nedokázala sžít i s druhou kočkou. Byt by měl mít bezpečný balkon nebo do domku se zahradou. Sušenka bydlí v Jedovnici, okres Blansko a kdyby někdo chtěl nešťastné rodině pomoci a dát Sušence nový, klidný domov, zavolejte nám na 724 142 463.

 

Ginger a Zázvorka 02

10. 6. 2023

ginger-a-zazvorka-mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.4.2023 - Dnes k nám oznamovatel přivezl mourovatou kočičku, kteru našel v lese, ve Vracově u firmy Drevos. Dostala jméno Ginger.

Další fotky zde.

Ginger je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Hanka, kocourek Fox a kočička Daisy.  Děkujeme!

Ginger je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Honzík Studýnka s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Chelsea. Děkujeme!

Kočka, kastrovaná, nar. 10/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

7.4.2023 - Dnes k nám přivezli oznamovatelé mladou tříbarevnou kočičku, cca 6 měsíců starou, kterou našli v Dubňanech. Kočka je vyhladovělá a obojek proti blechám měla tak utažený, že má na krku otok. Dostala jméno Zázvorka.

Další fotky zde.

Zázvorka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Hanka a kočičáci Jája, Pája a Máša.

Zázvorce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

10.6.2023 - Zázvorka a Ginger! Obě holky během krátké doby u nás navázaly naprosto nevídáné přátelství. Spolu se hrají, prohánějí a když jedna druhou nevidí, hned se svolávají. Jsou obě mladé, velice aktivní, hravé a nebylo by správné je rozdělovat, hledáme jim společný domov, v bytě se zasíťovaným balkónem či terasou (tam jsou moc rády) nebo v domku se zahradou. Jsou vhodné POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

 

Očko 02

2. 6. 2023

20230813_180630a.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2017
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

13.12.2022 - Kocurek žil douhodobě na ulici v Mikulčicích, asi ho někdo krmil nebo znal krmná místa pro plašany, není vyhublý. Má však problém s oběma očima. Zvýšeným nitroočním tlakem vznikl glaukom, došlo k luxaci (změny polohy) čočky a zánětu. Kocourek se léčí na specializované oční klinice v Brně, kapeme do očí, ale prognóza je nejistá a hrozí ztráta zraku. 24.1.2023 - Na doporučení ošetřující veterinářky jsme dnes byli s Očkem až v Pardubicích u MVDr. Beránka na laserovém ošetření, které by mělo celý proces zpomalit. 2.6.2023 - Kocour Očko naléhavě potřebuje nový domov! Očko je po laserovém ošetření obou očí, špatně vidí a pravděpodobně oslepne. Ale to mu nepřekáží v tom, aby se těšil ze života, k člověku je úžasně mazlivý a kontaktní. Bohužel, tím jak špatně vidí, nedokáže dobře rozlišit "kočičí řeč" a ve skupině koček se cítí nejistě, mnohé situace řeší agresí a napadáním koček. Situace je v dočasné péči napjatá a naléhavě pro Očka hledáme domov, kde by byl jedináček (bez koček i psů). Po čase až si zvykne, může i na zahrádku nebo dvorek, ale určitě se spokojí i s bezpečným zasíťovaným balkónem, kde by mohl být na vzduchu, na sluníčku. Najde se někdo, kdo dá Očkovi domov? Je vhodný jako JEDINÁČEK, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Očko je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Věra Kubů. Děkujeme!

Očko je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Věra Kubů. Děkujeme!

 

Mia 07

1. 6. 2023

menensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

14.4.2023 - Přijali jsme dvě kočky z Hodonína, Micinku a Miu. Jejich majitelka se stěhovala a v novém bytě nesměla kočky mít. Tak se vystěhovala a nechala kočky zavřené v prázdném bytě a její přítel prohlásil, že když se nenajde nikdo kdo by si kočky v nejbižší době vzal, vypustí je ven na ulici. Takto nám to nahlásila jejch sousedka, které bylo koček líto a měla strach, že skutečně svou hrozbu vyplní. 26.4.2023 - Mia je mladá, je hodně mazlivá a brzy si u nás zvykla, ale Micinka nese situaci hůře. 1.6.2023 - Mia je mladá kočička, pořád v pohybu, běhá po zahradě, ale jakmile vidí člověka, doběhne a chce se mazlit. Lehne si, opře se tlamičkou a spokojeně vrní. Je vhodná i do rodiny s dětmi, které má moc ráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, pouze do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Mie můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Mia je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívá Renata Čížková. Děkujeme!

 

Micinka 09

1. 6. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

14.4.2023 - Přijali jsme dvě kočky z Hodonína, Micinku a Miu. Jejich majitelka se stěhovala a v novém bytě nesměla kočky mít. Tak se vystěhovala a nechala kočky zavřené v prázdném bytě a její přítel prohlásil, že když se nenajde nikdo kdo by si kočky v nejbižší době vzal, vypustí je ven na ulici. Takto nám to nahlásila jejch sousedka, které bylo koček líto a měla strach, že skutečně svou hrozbu vyplní. 26.4.2023 - Mia je mladá, je hodně mazlivá a brzy si u nás zvykla, ale Micinka nese situaci hůře, zatím se bojí, je smutná. 1.6.2023 - Micinka je kočička mírná, neprůbojná, moc hodná. Ke kočkám nekonfliktní, submisívní, může být umístěna k hodné, klidné kočce, ale kočičí kamarád není nutný, bude spokojená, když bude mít svoje lidi a přístup na zahrádku. Je vhodná jako společnice ke kočce, pouze do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Micinka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívají Šumberovi & kočky Matylda a Mína, kocouři Šmudlík, Ondrášek, Béďa, Gipsy a pejsek Gerry. Děkujeme!

Micince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Editka 05

28. 5. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

18.2.2023 - Oznamovatelka nahlásila opět ze sídliště v Kyjově kočičku, která se tam zdržuje, je hladová a má velký zánět v obou uších. Je to loňské kotě, nyní cca 7 měsíční. Umístěna do karantény. 28.5.2023 - Editka je drobnější kočička opatrnější povahy, je aktivní, hravá, má ráda hračky a mávátka. Společnost člověka miluje, ráda se mazlí a když na ni promluvíte, tak by se rozpustila láskou, ale stále jako by jí něco napovídalo - "buď opatrná". Určitě si ale dokážete získat její důvěru. Měla by mít kočičího kamaráda, u nás kamarádí s kocourkem Orinem. Není vhodná do rušné rodiny s maličkými dětmi. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Editka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Zdeňka Formánková Markovičová z Vyškova. Děkujeme!

Editce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Chloe

23. 5. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

27.1.2023  - Dnes nám děti nahlásily, že našly samotné kotě na sídlišti v Hodoníně a že kotě šlo celou dobu za nimi, tak si nevěděly rady co s ním a zavolaly k nám. Je to malá kočička, asi 4,5 měsíce stará, vyhladovělá, umístěna do karantény. 23.5.2023 - Chloe je drobnější kočička, velmi mazlivá a zvědavá. Je jako pejsek, strašně ráda dělá asistenku úplně u všeho. Nejdříve vyjížděla po ruce, kousla nebo škrábla - myslíme si, že se s ní špatně zacházelo nebo nevhodně hrály děti. Dnes už to nedělá, ví že to nesmí. S kočkami vychází dobře a hledá domov u kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Chloe (Klouí) je adoptována na dálku - na krmivo přispívají Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

Chloe je adoptována na dálku - na vetrinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívají Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

 

Zachariáš 02

4. 4. 2023

zach4.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

3.11.2022 - Oznamovatel ohlásil, že v chatové oblasti Radějov se zdržují dvě malá koťata. Sezóna končí, všichni odjeli a neumí si vysvětlit, kde se tam koťata vzala, snad je tam někdo vyvezl ... Jsou to kocourci, dostali jméno Monty a Zachariáš. 4.4.2023 - Zachariáš je pěkný mourek, mazlivý a domov hledá u kočičího kamaráda, mohl by do společného domova i se svým sourozencem! Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Zachariáš je adoptován na dálku - na krmivo přispívá Ing. Helena Vaculíková (a kočičky Felix, Muf, Malvínka, Bizon, Amálka a Tulačka). Děkujeme!

Zachariášovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Tygřík

19. 3. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Mikulčice

19.3.2023 - Kocour Tygřík se přitoulal k naší voliéře v Moravské Nové Vsi. Ze začátku se bál, ale později se už nechal pohladit a protože byl velmi zablešený, vyhublý, plný šrámů a v uších měl svrab, tak jsme ho přeléčili, vykastrovali, naočkovali a zabydlel se ve firmě manžela naší depozitářky, u voliéry. Každé ráno vyhlížel, kdy už přijede a celý den mu asistoval při práci. Tygřík vyžaduje mazlení a je mu smutno, když je sám a proto jsme ho nakonec vzali k nám. S ostatními kočkami vychází dobře a je vhodný ke kočičímu kamarádovi, ale může být i jedináček, pouze do domku se zahradou, s možností chodit ven. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Tygřík je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá rodina Večeřova. Děkujeme!

Tygřík je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Adam Ivičič a kočky Laďa a Šery. Děkujeme!

 

Babetka 04

16. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 17.10.2022 - Bohužel se ukázalo, že kočičí máma musela během březosti prodělat panleukopenii a všechna tři koťata mají neurologické postižení zadních končetin. 16.3.2023 - Babetka je mladá kočička, která se mazlí moc ráda, ale jenom když sama chce. Chovat se nechá jen chvilku, ale pro pohlazení si chodí tak, že se velice urputně otírá o nohy. Má handicap v podobě neurologického postižení zadních končetin po prodělané panleukopenii, má tedy horší koordinaci pohybu, která se zhorší když se lekne nebo chce udělat rychlejší pohyb. Ale to jí nic nebrání v tom, aby se těšila ze života. Babetka hledá domov u klidných a trpělivých lidiček (není vhodná do rušné rodiny nebo k malým dětem), pouze do bytu (v domku s bezpečnou voliérou), ke kočičímu kamarádovi nebo může odejít s některým od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Babetce můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Babetka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívají Tom, Marťa a Moja Kamerovi. Děkujeme!

 

Lolinka 03

15. 3. 2023

2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.12.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že na ulici v Dolních Bojanovicích se už několik dní zdržuje černá kočka. Nikomu v okolí nepatří a tak jsme ji vzali k nám. 23.1.2023 - Lolinka je hravá a mazlivá kočička. Miluje peříčka a honění balonků. Lolinka začíná být i velitelka, dospělé kočky ji respektují a malá koťata dokáže srovnat a postavit do latě. Ke kočičímu kamarádovi, ale  domku se zahradou může být i jedináček. Více ZDE. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo i JEDINÁČEK, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY

Další fotky zde.

Lolinka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Zdeňka Formánková Markovičová z Vyškova. Děkujeme!

Lolince  můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Lolinka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívají Judáš, Verdel a Štěpánka. Děkujeme!