Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky, které čekají na nový domov

Příspěvky

Nabídka koček k umístění

31. 12. 2025

depozitum-lucka.jpg

Všechny kočky, které u nás čekají na nový domov, jsou odčervené a vakcinované.
Zařazovány jsou tak, že ty, co jsou u nás nejdéle, najdete na konci seznamu.
Kontakt: 724 142 463.

Kočky, které ještě nejsou v nabídce, najdete zde.

Dál naše dny jdou ..., doufáme a čekáme na svůj den.
Málo chceme málo, jen kousíček místa v srdci tvém ...

 

Jonáš 08

15. 6. 2021

5.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.5.2021 - Přijali jsme kocourka z Hodonína, oznamovatelka ho našla vyhladovělého na Nádražním řádku. U ní spořádal dvě kapsičky a u nás pokračoval ... Dostal jnéno Jonáš, byl umístěn do karantény. 15.6.2021 - Úžasně jemný, miloučký mazlík, hodný kocourek - to je Jonášek. Domov hledá u jednoho kočičího kamaráda, pokud by mohl chodit ven, může být i sám. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Jonášovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Jonáš je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí firma SleepFox.cz. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Adélka 06

11. 6. 2021

adelka-0.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

19.4.2021 - V Lanžhotě byla nalezena cca 7měsíční černá kočička, zablešená, nemocná. Dostala jméno Adélka a je v dočasné péči umístěna do karantény. 27.5.2021 - Adélka je miloučká a mazlivá kočička, které by vyhovoval domov u kočičího kamaráda a je velmi vhodná i do rodiny s malými dětmi, ke kterým má přátelský vztah. Je zvyklá chodit na zahradu, takže pouze do domku se zahradou. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Adélka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

Adélka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Jarmilka 02

3. 6. 2021

jar1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

11.5.2021 - Dnes jsme přijali kočičku, kterou nám nahlásila oznamovatelka z Dubňan. Kočička se už nějakou dobu zdržuje mezi činžáky, nikomu v okolí nepatří. Je umístěna do karantény a dostala jméno Jarmilka. 3.6.2021 - Jarmilka je mazlivá, k člověku přítulná mladá kočička, ale nevychází s kočkami, moc se bojí, špatně žere a chřadne ... JE VE STRESU A NALÉHAVĚ PRO NI HLEDÁME DOMOV JAKO JEDINÁČKOVI! Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Jarmilka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Lenka, Lukáš a kočičí kamarádi z Prahy. Děkujeme!

Jarmilka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradí Pavla a Žaneta s kočkami Chapmanovou a Kamilkou. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Nelinka 03

30. 5. 2021

1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

26.3.2021 - Dnes jsme odchýtavali ke kastraci nováčky mezi plašankama v areálu Armaturky - více zde. A odchycená tříbarevná kočička je velký mazlík, tak ji vracet nebudeme a najdeme jí nový domov. Dostala jméno Nelinka, je po kastraci a v karanténě si užívá odpočinku, je moc hodná a milá. 26.4.2021 - Nelinka je krásná kočička, je mazlivá a přátelská, vhodná i do rodiny s dětmi, ke kočičímu kamarádovi. 23.5.2021 - Nelinka odjela do nového domova, do Krumvíře, do domku, kde ji čeká kocourek. 30.5.2021 - Nelinka se vrátila, domácí kocour ji nepřijal, Nelinka se ho bála a začala čurat do postele, což je volání o pomoc a tak jsem ji vzali zpátky.

Další fotky zde.

Nelinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Michaela Klásková. Děkujeme!

Nelinka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Katka s kočičákem. Děkujeme!

 

Sindy

22. 5. 2021

5.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.5.2021 - Oznamovatelka k nám přivezla vyhladovělou, pohublou kočičku, kterou našla v Mikulčicích. Dostala jméno Sindy a je umístěna do karantény. 22.5.2020 - Ukazuje se, že Sindy o větší skupinu koček moc nestojí, hledáme naléhavě domov jako jedináčkovi, případně u jedné kočičí kamarádky, která k vám není moc mazlivá, protože Sindy si svého člověka usurpuje pro sebe ... Pokud by mohla chodit i na zahradu, může být i sama. K člověku je velmi mazlivá a milá, ráda si ustele i na vašem klíně. Je to moc krásná, okatá mourečka.
Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Sindy je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Veronika Maňáková. Děkujeme!

Sindy je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Bonnie

22. 5. 2021

img_20210518_200547.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

31.3.2021 - Oslovil nás majitel půlroční kočičky, stěhuje se z pronájmu v Mor. Nové Vsi a kočičku nemůže vzít sebou. Nejdříve jsme chtěli začít hledat nový domov pro kočičku, že by se umísťovala přímo od majitele, ale když jsme zjistili, že se stěhuje už zítra a kočička není ani kastrovaná ..., raději jsme ji přijali. 22.5.2021 - Bonnie je mladá, aktivní drobnější kočička, která hravě zvládne běhat a dovádět jako kotě, honit balónek v koulodráze či hračky po bytě a v novém domově by měla mít kočičího parťáka. Ráda zalehne k vašemu počítači, aby vám pomohla s prací nebo na váš hrudník, protože tam je přece to pravé místo k odpočinku. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Bonnie je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Simona, Chelsík a Dorinka. Děkujeme!

Bonnie je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí kocourci Tobiášek a Čičmánek. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Čertík 03

13. 5. 2021

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2015
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde.
Před několika dny jsme tady odebrali tři koťata - Šmudlinka, Sisinka a Vendelín a dnes zbývající čtyři kočky. Jsou to dvě 6 leté kočky - tříbarevná Míňa a černá Čertík, které už jsme této rodině kastrovali před několika lety a bílomourka Líza, cca 8 měsíců a mourovatý kocourek Mourek - tito dva byli dnes na kastraci. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči. 13.5.2021 - Madam Čertíková může do nového domova! Je to 6letá, velice hodná a milá kočička, která miluje hlazení. Má úžasnou povahu, ale je trošku opatrná (do rodiny s malými dětmi není vhodná), nebojí se, ale je spíše neprůbojná a nikam se necpe. Zřejmě po svých zkušenostech nemá potřebu chodit ven, i když v dočasce možnost má. Může být umístěna ke kočičce, je zvyklá na psy, ale ve vhodných podmínkách může být i jedináček. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.        

Další fotky zde.

Čertík je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Bauerovi a kočičky Julinka a Kokeša a kocourci Simirek a Mareček 03. Děkujeme!

Čertík je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Ivana, Luděk a kocourci Celestýn a Kryštof. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Lara 02 a Emily 02

6. 5. 2021

lara-a-emily.jpgKočky, kastrované, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Hrušky

6.5.2021 - Vloni kočka porodila v dřevníku na zahradě u seniorky v Hruškách dvě koťata. Pomohli jsme kočičky vykastrovat, odčervit a očkovat, kočičky zůstávají v péči oznamovatelky. Jsou k člověku mazlivé, jsou dovádivé, hravé a velké kamarádky, proto hledají společný domov. Jsou zvyklé chodit na zahradu, takže pouze do domku se zahradou, jsou zvyklé na psa. Lara je tmavší, Emily světlejší. Jsou vhodné do DOMKU se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Lara je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Ludvíkovi, kocouři Max, Chip, Muf, Márty a kočička Sejdynka. Děkujeme!

Lara je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!

Emily je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Marie Báčová. Děkujeme!

Emily je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!

 

Timmy 03

5. 5. 2021

t3a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

28.4.2021 - Obrátila se na nás seniorka s prosbou o pomoc, že jí kamarádka přinesla kocourka, kterého nikdo nechtěl. Ona má ale starého nemocného psa, který přítomnost kocoura těžce nese a ona je musí mít v bytě odděleně. Snažili jsme se zjistit odkud kocour pochází, abychom nabídli kastraci kočky a zamezili rození dalších koťat, ale nepodařilo se to, protože kamarádka měla kocoura zase od nějaké známé až z Kroměříže a podle všeho je toto už několikáté bydliště, které chudák kocourek za svého krátkého života má. 5.5.2021 - Timmy je nejen mazlík, ale i divočák, mladý kocourek s velkým temperamentem,  honí a přepadá kočičí kamarády, chce si hrát. Byt by mu byl asi malý, takže hledá domov u mladého kočičího kamaráda, v domku, aby mohl i na zahradu. U nás se rád prohání s Matouškem. Je vhodný jako společník ke kočce, do DOMKU se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Timmy je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Dita Pichrtová a psí kámoš Ramon. Děkujeme!

Timmy je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí Jiřina a Klára Maršálková a kocour Mikeš. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Daisy 03

29. 4. 2021

8.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

6.4.2021 - Z Velké nad Veličkou nám oznamovatelka nahlásila, že se jí na zahradě zabydlela kočka, že ji začala krmit, ale že další kočku už by si nerada nechávala, protože už jich má doma několik přitoulaných, které u ní postupně našly domov. Navíc - kočička se celou dobu zdržuje v boudě, protože se velice bojí jejích koček. Kočičku jsme přijaly a umístily do karantény, dostala jméno Daisy, po kastraci odpočívá. 28.4.2021 - Daisy je umazlená kočička, která vyžaduje mazlení, hned jak si sednete nebo lehnete. Je klidná a pohraje si i sama s hračkami, kočky nemusí, hlavně když bude mít svého páníčka. Je vhodná spíše jako jedináček, pokud jste doma, může i do bytu, jinak raději do domku se zahradou. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.        

Další fotky zde.

Daisy je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Gabriela Bašnárová a kočičáci. Děkujeme!

Daisy je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradí  Honzík Studýnka s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Chelsea. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Hugo 04

27. 4. 2021

hu2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

10.1.2021 - Dnes nalezeno na parkovišti u starého Kauflandu v Hodoníně černé kotě. Je to kocourek 3 měsíce starý, dostal jméno Hugo a byl umístěn do karantény. 30.1.2021 - Hugo onemocněl, dostává ATB. 27.4.2021 - Hugo může do nového domova! Je to kocourek úžasné povahy, umazlené, něžné zlatíčko. 20.5.2021 - Hugo onemocněl, probíhá léčba. 1.6.2021 - Bohužel, Hugo má pozitivní test na FELV. Domov hledá u podobně postižené kočičky nebo jako jedináček. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Hugo je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Sylva, Josef a kocouři Brumelo a Dron. Děkujeme!

Hugo je adoptován na dálku - veterinární péči a veškeré náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 

Bertie

26. 4. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

6.3.2021 - Kocourek se potuloval několik dní v centru Hodonína, viděn na ulici Legionářů, u IRA, lidé ho už inzerovali na FB ve skupině Hodoňáci, ale majitel se nepřihlásil. Dnes ho k nám přivezli oznamovatelé, kteří ho našli u starého Kauflandu. Znovu inzerujeme na našem FB a hledáme majitele. Volat můžete na 724 142 463. 26.4.2021 - Bertie je mazel, nebojácný a neohrožený kocourek. Rád provokuje ostatní kočky a rád si s nimi hraje. Myslíme si, že by rád chodil i ven, ale má důvěřivou povahu, tak je potřeba mít bezpečný plot. Je vhodný jako společník ke kočce, do DOMKU se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Bertie byl adoptován na dálku - krmivo mu do 30.4.2021 hradili Dana Weberová a Martin Prudius. Děkujeme!
Bertiemu můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Bertie je  adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Sigma

23. 4. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

17.2.2021 - V objektu Armaturky (Sigmy) v Hodoníně se objevila tato kočička, bezradná, vylekaná s obojkem na krku. Je mladá, cca 9 měsíců. Je docela možné, že se sem dostala v motoru auta. NEPOZNÁVÁ JI NĚKDO? Volat můžete na 724 142 463. 23.4.2021 - Sigma je drobná, něžná, mazlivá kočička mírnější povahy. Ale i ona si ráda pohraje s kamarády, pak se přijde stulit na klín. Hledá domov u kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Sigma je adoptována na dálku - krmivo mu hradií Pavla z Brna a kočičky Siraelka a Lilinka. Děkujeme!

Sigma je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Judáš, Verdel a Štěpánka. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kristýnka 07

29. 3. 2021

k1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.11.2020 - Dnes k nám oznamovatelka přivezla 4 koťata, která někdo vyvezl do vinohradu v Dolních Bojanovicích. Taková koťata se nejsou schopna o sebe postarat a jsou odsouzena k smrti a jedná se o trestný čin opuštění zvířete. Koťata byla velmi hladová, jsou začervená. Jsou to dvě kočičky černobílá Kristýnka a bílomourka Kora a kocourci jsou černý Gandalf a bílomourek Fedorek. Fedorek a Kora nepřežili, Gandalf a Kristýnka jsou bázlivější. 29.3.2021 - Kristýnka může do nového domova. Je to kočička mladá, hravá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda. K člověku je opatrnější a není vhodná do rodiny s malými dětmi, ale pokud se brzy dostane do nového domova, ke svým lidem, situace se může hodně změnit k lepšímu, nebojte se dát takové kočičce domov. Pomohlo by, kdyby mohla odejít s kočičkou od nás, např. Barilkou - podívejte se na video. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Kristýnka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Věra Albrechtová, syn Jenda a kocouři Vendelín a Mazlík. Děkujeme!

Kristýnka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Hiršlovi s vnučkou Beatkou, kočka Kristýnka a kocour Tom. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Gideon

29. 3. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

4.7.2020 - Dnes jsme přijali další 3 měsíční kotě, které v Hodoníně přebíhalo frekventovanou silnici. Je to kocourek, vystrašený, vyhladovělý ... Je umístěn do karantény. Kotě ven nepatří, je to, jako byste nechali venku bez dozoru malé dítě. Kotě sice je zvíře, ale nemá dostatek zkušeností ani žádné orientační schopnosti a proto musí být až do kastrace doma! Je to kočičí mimino a je potřeba ho chránit, nikoliv vystavovat nebezpečí! 5.10.2020 - Gideon má FIP. Budeme se snažit o léčbu ...
29.3.2021 - Gideon úspěšně prodělal léčbu FIP a může do nového domova. Je to krásný kocourek s mramorovanou kresbou, jeho celodenní náplní je prohánění a hrátky s ostatními kočkami, proto v novém domově nemůže být sám, potřebuje podobně starého kamaráda. Je opatrnější, k cizím nedůvěřivý, nevhodný k dětem.
Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Gideon je adoptován na dálku -  krmivu mu hradí Simona Jedlová, kočička Kačenka, kocourek Zrzek a pejsek Bárny. Děkujeme!

Gideon je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Líza 04

8. 3. 2021

liza3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Před několika dny jsme tady odebrali tři koťata - Šmudlinka, Sisinka a Vendelín a dnes zbývající čtyři kočky. Jsou to dvě 6 leté kočky - tříbarevná Míňa a černá Čertík, které už jsme této rodině kastrovali před několika lety a bílomourka Líza, cca 8 měsíců a mourovatý kocourek Mourek - tito dva byli dnes na kastraci. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči, ale pokud by jim někdo chtěl nabídnout domov, klidně volejte na 724 142 463. 8.3.2021 - Líza je milá a mazlivá kočička, ráda dovádí s kočičími kamarády a hledáme pro ni domov v domku se zahradou, kde už kočička je a nebo může odejít s některým kamarádem z dočasky. Je vhodná jako společnice ke kočce, pouze do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Líza je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Blanka Rybová a kočičky Eliška a Amálka. Děkujeme!

Líza je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Magdaléna Nováková. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Medvídek

12. 2. 2021

medvidek2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Mikulčice

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. Prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Medvídek je zdravý, mazlivý kocourek, zvyklý i na psa a v novém domově by měl mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 16.1.2021 - Medvídek dnes odjel do nového domova, do Střelic, do domku se zahradou, kde ho čeká kocourek. 12.2.2021 - Medvídek si nezvykl, stále se schovával a začal vykonávat potřebu mimo WC a tak jsme ho dnes vzali zpátky. Jak moc byl rád, je vidět ve videu zde. Nevíme, co se mu tak moc nelíbilo, snad se to na podruhé podaří ... Do Střelic místo Medvídka dnes odjel Mazel a tomu se tam líbí, více zde.

Další fotky zde.

Medvídek byl adoptován na dálku - krmivo mu do 16.1.2021 hradili Elena, Roman, kocour Dios a kočky Olivie a Snížek. Děkujeme!

Medvídek je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka, Barbora a kocour Max. Děkujeme!

Medvídkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Lora 02

24. 1. 2021

lora6.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2019
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

13.6.2019 - Oznamovatelka nám dnes ohlásila koťata nalezená ve Svatobořicích u Kyjova. Někdo je původně odložil do keřů u mateřské školky, koťata se později rozběhla po okolí. Koťata ale nejsou z jednoho vrhu, Perlička je asi 2 měsíční a kocourek Nemo s kočičkou Lorou mají už 3 měsíce. 15.6.2020 - Lora je milá, mazlivá kočička, klidná, krásná, elegantní, jedním slovem DÁMA. S kočkami vychází, ale ve vhodných podmínkách (POKUD BUDE CHODIT I VEN) může být i sama. 22.1.2021 - Lora dnes odjela do nového domova spolu s Brusinkou, do Ostrožské Nové Vsi, do domku se zahradou. 24.1.2021 - Loru bohužel přivezli zpátky, protože se bála a byla schovaná. Ale jeden den v novém domově je málo! Obzvláště když kočička u nás žije od kotěte a na domov čeká celý rok a půl. Potřebuje pochopení a čas a to nikoho nic nestojí. Je nám to líto. LORA HLEDÁ DOMOV U TRPĚLIVĚJŠÍCH LIDIČEK! Je kamarádka s Olou, kdyby mohly najít společný domov, bylo by to skvělé. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Lora je adoptovaná na dálku - krmivo jí hradí Lenka Plačková. Děkujeme!

Loře můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem útulku.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Ola 02

24. 1. 2021

img_20210601_180510.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

18.7.2020 - Opravdu patří kočka s koťaty do odpadu? Další otřesný případ nám byl nahlášen 13.7.2020. Paní našla v Kostelci, okres Hodonín, u kontejneru na plast odloženou krabici. Jaké bylo její překvapení, když krabici otevřela a v ní našla kočku s šesti koťaty! Oznamovatelka provizorně jako první pomoc umístila koťata k sousedům do uzavřeného návratí a my jsme se snažili pomocí FB hledat koťatům domovy. To se nepodařilo a situace byla neudržitelná a tak dnes jsme pět z koťat přijali do depozita v Hruškách (Chesse, Mac, Ola, Phoebe a Ziggy). Matku a zbývající kotě vykastrujeme a nálezkyně se o ně postará. 1.6.2021 - Ola je mazlivá, kouzelná macatá slečna, ráda vás oblizuje, ukazuje bříško, ráda baští. Je opatrnější, počáteční trpělivost ze strany člověka je na místě, není vhodná do rodiny s malými dětmi. S kočkami nemá problém, jakmile si v novém prostředí zvykne, má k nim kamarádský vztah, v novém domově by měla mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s Lorou! Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.   

Další fotky zde.

Ola je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Katka, Barbora a kocour Max. Děkujeme!

Ole můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Kačenka 02

16. 1. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hodonín II.

3.10.2019 - Kačenka se z ničeho nic objevila v Rybářství Písečné v Hodoníně. Pracovníci si ji tam chtěli nechat a postarat se o ni, ale zjistili, že kočička se špatně pohybuje. Kačenka má neurologické postižení, má nekoordinované pohyby, ale nic ji nebolí a řádí u nás s koťaty, dobře papá, vzorně používá záchod a má radost ze života ... Video zde. 4.2.2020 - Kačenka má neurologické potíže. Když se soustředí, pěkně chodí, i když takovou robotickou chůzí. Občas se jí kymácí hlavička. Když má radost nebo si chce hrát, vidí pamlsek, dovede z nadšení upadnout. Nic z toho jí ale nebrání tomu, aby měla obrovskou radost ze života. Moc ráda jí. Moc ráda si hraje, i když občas tluče místo do hračky vedle ní. :-) Moc ráda si hraje s ostatními kočkami, zase svým způsobem. Nechodí do výšek, maximálně do výše postele. Tu má ale moc ráda. Nejraději je, když se při řádění dostane pod přehoz nebo peřinu. To se jí líbí. Zřejmě by byla plachá kočička, ale tím, že nedokáže moc rychle utéct, dá se lehce chytit. V náručí úplně roztaje, uvolní se a vrní a vrní, Hlavičku ráda schovává pod paži. Ve všem se o sebe dokáže postarat, nají se, umyje se, na záchod si dojde.  Vzhledem k postižení je vhodná pouze do bytu (v domě je nutno zabezpečit schody nebo podobné "nástrahy") a potřebuje kočičího kamaráda ke svým hrám, možná spíše více kamarádů, pro jednu kočku by mohla být "usurpátorkaů", hraje si nešikovně. - video. 16.12.2020 - Kačenka odjela do nového domova, do Doubravic nad Svitavou, do domku, kde na ni čeká kocourek a pejsek. 16.1.2021 - Kačenka je zpátky u nás! Domácí kocour ji napadal a Kačenka se strachy začala počurávat.

Další fotky zde.

Kačenka byla adoptována na dálku - do 16.12.2020 jí krmivo hradila Katka s kočičákem. Děkujeme!
Kačenka je znovu adoptována na dálku - krmivo jí hradí Iva Průžková a kočičky Ája, Rubby a Vilík. Děkujeme!

Kačenka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v depozitu jí hradí Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

 

Damián 06

25. 12. 2020

20201116_140216.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodenín II.

24.5.2020 - Oznamovatelka z Hovoran nám oznámila, že našla na zahradě v psí boudě kočku s koťaty, neví co dělat. Po domluvě jsme kočku zavezli na kastraci a u domu zůstane. Koťata jsme naočkovali a hledáme jim domov. Jsou to Cedrik, Cilka, Damián, Marlon a Ola. 26.6.2020 - Damiánek je zdravý, očkovaný a může do nového domova, ideálně s některým se sourozenců. 25.12.2020 - Damián u nás zůstává spolu s Cedrikem, ostatní sourozenci už domov našli. Je to krásný kocourek,  ve vztahu k člověku je bázlivý a opatrný, ale v novém domově může dojít ke zlepšení. Je mladý a rád dovádí s ostatními, proto musí mít kočičího kamaráda, ideálně odejít s některým od nás. Pokud máte svou kočičku mazlivou, méně kontaktní Damián jí může být dobrým společníkem, vhodný i do skupiny koček, NEVHODNÝ jako jedináček. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku, ale se zabezpečeným výběhem. Zavolat nám můžete na 724 142.

Další fotky zde.

Damián je adoptován na dálku - krmivo i veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí paní Helena Singerová. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Maruška ze statku

15. 11. 2020

img_20210228_113450.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

5.10.2020 - Maruška je mladá kočička, která žije s plachými kočkami na statku v Mutěnicích, kde zajišťujeme i krmivo a letos jsme ji přes náš Kastrační program kastrovali. O víkendu však byla Maruška nalezena zraněná, pravděpodobně sražená autem. Na veterině byla zjištěna zlomenina pánve a zadní nožky. Léčba bude klidová a protože venku by byla ohrožená, umístili jsme ji do dočasné péče. Tady se ukazuje, že s tou plachostí to nebude "tak vážné" a Maruška při denním kontaktem s člověkem roztává a nechá se i pohladit. Má před sebou několika týdenní léčbu a potom se uvidí zda se vrátí na statek nebo jí budeme hledat domov. 10.11.2020 - Maruščiny zlomeniny se zahojily, ale zadní nožička je kratší a kočička trošku kulhá, ale to jí nebrání v tom, aby se neproháněla s ostatními ... Maruška je moc milá, nekonfliktní, veselá drobnější mourečka zelenoočka. K člověku velmi mazlivá, otírání o obličej, tulení, ležení na nohách, to vše má moc ráda. Není suverénní, ale je zvědavá, upovídaná, umí na sebe upozornit. Ke kočkám má bezproblémový vztah a v novém domově by měla mít kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, KVŮLI SVÉMU HANDICAPU SPÍŠE do BYTU se zasíťovaním, pokud do domku, tak s bezpečným oplocením. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Maruška je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!

Maruška je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Fido 07

1. 11. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.8.2020 - Dnes nám turisté z Čech přivezli kotě, které našli opuštěné v polích za zámkem v Miloticích. Je to kocourek, dostal jméno Fido a je umístěn do karantény. 1.11.2020 - Fido je nádherný kocourek s hravou povahou, ve vztahu k člověku je však bázlivý a opatrný, ale v novém domově může dojít ke zlepšení. Je mladý a rád dovádí s ostatními a provokuje ke hře,  proto musí mít kočičího kamaráda, ideálně odejít s některým od nás. Pokud máte svou kočičku mazlivou, méně kontaktní Fido jí může být dobrým společníkem, vhodný do skupiny koček, NEVHODNÝ jako jedináček. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Fido je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Monička a Ríša Koukalovi. Děkujeme!

Fido je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradí Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Darinka 06

15. 10. 2020

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

29.9.2020 - Kocourka Matouše a kočičku Darinku jsme odchytli v Rohatci, na místě, kde kastrujeme plaché kočky. Kočička je hodná a mazlivá a tak jsme se rozhodli, že ji tam nebudeme vracet a najdeme jí domov. 15.10.2020 - Darinka je hodná kočička, k člověku mazlivá. Kočkám se zatím vyhýbá (je u nás krátce), ale s Matouškem je ráda. Do nového domova by mohla odejít s Matouškem nebo může být umístěna k jedné kočičce, případně, pokud bude mít možnost chodit ven, může být i sama, je zvyklá na psa. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

mensi.jpgDalší fotky zde.

Darinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Adam Ivičič a kočky Laďa a Šery. Děkujeme!

Darince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Matouš 03

15. 10. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

29.9.2020 - Kocourka Matouše a kočičku Darinku jsme odchytli v Rohatci, na místě, kde kastrujeme plaché kočky. Kocourek je hodný a mazlivý a tak jsme se rozhodli, že ho tam nebudeme vracet a najdeme mu domov. 15.10.2020 - Matoušek je odvážný průzkumník, který byl v depozitu hned jako doma, je mladý, hravý, s kočkami byl hned kamarád a v novém domově potřebuje parťáka. Je zvyklý i na psa. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

mensi2.jpgDalší fotky zde.

Matouš je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Hanka, kocourek Fox a kočička Daisy.  Děkujeme!

Matouš je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradí Anička a Linda. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Gwendolyn

12. 10. 2020

img_20200823_152657.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče v Mutěnicích

7.7.2020 - Dnes jsme přijali kočičku, zuboženou a vyhublou na kost, přitoulala se k bistru v Rohatci. Dostala jméno Gwendolyn, je umístěna do karantény a odpočívá. 24.7.2020 - Gwendolyn se bojí velkého množství koček, odmítá se pohybovat a tak byla přemístěna do dočasné péče v Mutěnicích. 23.8.2020 - Gwendolyn se po 8 týdnech zlepšila, vypadá lépe, ale je stále bázlivá. 12.10.2020 - Po třech měsících pobytu u nás udělala Gwendolyn velký pokrok a může do nového domova. Po starším neléčeném zánětu ucha má zřejmě poškozené rovnovážné centrum a zůstala jí trošku nakloněná hlavička, ale je bez problémů. Je to kočička mladá, hravá, miluje hlazení, škrabkání a spinkání v posteli, ale je opatrná a velký hluk nebo prudké pohyby nepatří k jejím oblíbeným, proto není vhodná do rodiny s dětmi. Velkou slupinu koček ráda nemá, v menším kolektivu je dobře toleruje a může být umístěna k jedné kočičce. 25.3.2021 - Gwendolyn si dokonce našla kamaráda Dominika, video zde. Je vhodná jako společnice, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Gwendolyn je adoptována na dálku - krmivo jí hradí kocour Čertík. Děkujeme!

Gwendolyn je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Ing. Dana Schmidt a kočičí trojka - Darwin, Andělka a Emily. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Anuška 04

22. 9. 2020

anicka2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

19.8.2020 - Kotě našli turisté, návštěvníci ZOO v Hodoníně u útulku pro psy. Naříkalo a bylo naprosto paralyzované strachem, typujeme, že bylo odebrané z domácího prostředí a nikdy nebylo venku. Je to kočička a dostala jméno Anuška. 22.9.2020 - Anuška je zdravá a může do nového domova! Je to milá, hravá kočička, která potřebuje ke svým hrám kočičího parťáka. Je k člověku opatrnější, ale dá se nalákat na něco dobrého k jídlu a v novém domově má mnohem větší šanci svou bázlivost překonat. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Anuška je adoptována na dálku - krmivo hradili Olina a Milan s kočkami Milčou, Florou a Hugem. Děkujeme!

Anuška je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Stáňa z Liberce a kočičky Micka, Uhlinka a Matylda. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Suki 03

18. 8. 2020

suki4.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

20.7.2020 - Oznamovatelé našli kotě, malinkou vyděšenou kočičku v zahrádkářské kolonii u EHO v Hodoníně. Jelikož tato lokalita je celá vykastrovaná a krmiči monitorovaná, toto kotě sem musel někdo přivézt. Kočička dostala jméno Suki a je v karanténě. 18.8.2020 - Suki je zdravá, hravá a může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. A bude s vámi i koukat na telku ... Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Suki je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jarmila Poizlová s kočičáky. Děkujeme!

Suki je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Jana Krupka a kočička Galina. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!

 

Bibi 05

6. 5. 2020

mensi.jpgKočka, kastrovaná, narozená cca 2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

2.4.2020 - Ve firmě Keramika v Břeclavi, kde jsme už dříve odchytávali ke kastracím plaché kočky, se objevili nováčci - šedý bílomourek a černá kočička. Jsou oba mazliví, oba kastrovaní (!), takže to vypadá to, že se jich někdo zbavil. Umístili jsme je do karantény, kocour dostal jméno Archibald, kočička je Bibi. 6.5.2020 - Bibi může do nového domova. Vypadá jako černá puma, ale je to velice něžná a mazlivá kočička. 17.5.2021 - Bibi čeká u rok. Ze začátku se u nás bála, trvalo jí déle, než si zvykla, teď už běhá s ostatními a nebojí se. Miluje koulodráhu! V novém domově by měla mít kočičího kamaráda nebo by mohla odejít s některým kamarádem z dočasné péče. Je zvyklá i na psa a ráda chodí na zahradu, pouze do domku. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

Bibi je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Markéta, František a micáci - LumírekGustík, Kačenka, Čubinka a Mimi. Děkujeme!

Bibi je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí Sedlákovi. Děkujeme!

PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Začínáte s kočkami? Přečtěte si NÁVOD NA KOČKU.

Na tom, ČÍM KRMÍTE, závisí zdraví vaší kočky!