Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky, které čekají na nový domov

Příspěvky

Nabídka koček k umístění

31. 12. 2025

depozitum-lucka.jpg

Všechny kočky, které u nás čekají na nový domov, jsou odčervené a vakcinované.
Zařazovány jsou tak, že ty, co jsou u nás nejdéle, najdete na konci seznamu.
Kontakt: 724 142 463.

Kočky, které ještě nejsou v nabídce, najdete zde.

Dál naše dny jdou ..., doufáme a čekáme na svůj den.
Málo chceme málo, jen kousíček místa v srdci tvém ...

 

Tygřík

19. 3. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Mikulčice

19.3.2023 - Kocour Tygřík se přitoulal k naší voliéře v Moravské Nové Vsi. Ze začátku se bál, ale později se už nechal pohladit a protože byl velmi zablešený, vyhublý, plný šrámů a v uších měl svrab, tak jsme ho přeléčili, vykastrovali, naočkovali a zabydlel se ve firmě manžela naší depozitářky, u voliéry. Každé ráno vyhlížel, kdy už přijede a celý den mu asistoval při práci. Vyžaduje mazlení a je mu smutno, když je sám a proto jsme ho nakonec vzali k nám. S ostatními kočkami vychází dobře a je vhodný ke kočičímu kamarádovi, ale může být i jedináček, pouze do domku se zahradou, s možností chodit ven. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Tygříkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Tygříkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Knoflenka 02

17. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

12.10.2022 - U firmy Rakostav v Mikulčicích někdo odložil celý vrh koťat. Malá, nesamostatná, která by měla být u své mámy ..., nemocná a podchlazená. Dvě kočičky - Konoflenka a Medunka a dva kocourci - Neználek a Všeználek. 20.10.2022 - Koťátka neprospívají, jsou nemocná, dostávají antibiotika, dokrmujeme stříkačkou. 22.11.2022 - Bohužel tři koťata nepřežila, zůstala jen kočička Knoflenka a statečně bojuje. 17.3.2023 - Knoflenka je statečná holka, bojovala o svůj život jako lev a přežila jako jediná z celého vrhu koťat. Vyrostl z ní takový malý profous, naplno se projevuje její temperament a musí být u všeho, nic jí nesmí utéct. Má moc ráda lidi i kočičí kamarády a miluje kočičí hry. Hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY

Další fotky zde.

Knoflenka je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Honzík Studýnka s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Chelsea. Děkujeme!

Knoflenka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívají Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 

Sněženka 03

16. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

20.1.2023 - Tato malá kočička se zdržovala v Moravské Nové Vsi u masny. Nakonec vběhla pánovi, co bydlí naproti, do dvora. Byla špinavá, vyhublá a uši měla plné svrabu. Dostala jméno Sněženka. 16.3.2023 - Sněženka si u nás brzy zvykla, hraje si s ostatními koťaty a je velký mazel. Nyní je zdravá, naočkovaná a může do nového domova. Je vhodná i k malým dětem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY

Další fotky zde.

Sněžence můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Sněžence můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Babetka 04

16. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 17.10.2022 - Bohužel se ukázalo, že kočičí máma musela během březosti prodělat panleukopenii a všechna tři koťata mají neurologické postižení zadních končetin. 16.3.2023 - Babetka je mladá kočička, která se mazlí moc ráda, ale jenom když sama chce. Chovat se nechá jen chvilku, ale pro pohlazení si chodí tak, že se velice urputně otírá o nohy. Má handicap v podobě neurologického postižení zadních končetin po prodělané panleukopenii, má tedy horší koordinaci pohybu, která se zhorší když se lekne nebo chce udělat rychlejší pohyb. Ale to jí nic nebrání v tom, aby se těšila ze života. Babetka hledá domov u klidných a trpělivých lidiček (není vhodná do rušné rodiny nebo k malým dětem), pouze do bytu (v domku s bezpečnou voliérou), ke kočičímu kamarádovi nebo může odejít s některým od nás. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Babetce můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Babetka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívají Tom, Marťa a Moja Kamerovi. Děkujeme!

 

Lolinka 03

15. 3. 2023

2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.12.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že na ulici v Dolních Bojanovicích se už několik dní zdržuje černá kočka. Nikomu v okolí nepatří a tak jsme ji vzali k nám. 23.1.2023 - Lolinka je hravá a mazlivá kočička. Miluje peříčka a honění balonků. Lolinka začíná být i velitelka, dospělé kočky ji respektují a malá koťata dokáže srovnat a postavit do latě. Ke kočičímu kamarádovi, ale  domku se zahradou může být i jedináček. Více ZDE. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo i JEDINÁČEK, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY

Další fotky zde.

Lolinka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Zdeňka Formánková Markovičová z Vyškova. Děkujeme!

Lolince  můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Lolince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Miky 06

20. 2. 2023

miky.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2022
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

24.10.2022 - V Lanžhotě u MŠ nalezeno kotě a kousek dál na autobusovém nádraží evidentně jeho sourozenec, bohužel mrtvý, po srážce autem. Vypadá to, že je někdo odložil na místo, kde chodí hodně lidí. Kdyby se to dostalo nějakým způsobem k majiteli, proboha, zavolejte nám a my vám vykastrujeme zdarma kočku! Toto se prostě nedělá ... Kocourek dostal jméno Miky a pomoci mu můžete adopcí na dálku. 20.2.2023 - Miky (na fotce je Miky vpravo, spolu s Teem) je krásný kocurek, hravý a velký mazlík! V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít s některým z dočasné péče.
Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Miky je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Míša. Děkujeme!

Mikymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Sára 12

17. 2. 2023

sara4.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

14.10.2022 - Dnes někdo zastavil u Domova pro seniory v Břeclavi a přes plot vhodil do areálu 4 koťata! Všechno jsou to kočičky, jedna černá a tři želvovinové - Agátka, Sára, Štěpánka a Šarlotka, byly umístěny do dočasné péče v Lanžhotě. 17.2.2023 - Sára (jako všechny její sestřičky) je mazlivá, krásná a hravá. V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít se sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Sáře můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Sára je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 

Šarlotka 05

17. 2. 2023

sarlotka2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

14.10.2022 - Dnes někdo zastavil u Domova pro seniory v Břeclavi a přes plot vhodil do areálu 4 koťata! Všechno jsou to kočičky, jedna černá a tři želvovinové - Agátka, Sára, Štěpánka a Šarlotka, byly umístěny do dočasné péče v Lanžhotě. 17.2.2023 - Šarlotka (jako všechny její sestřičky) je mazlivá, krásná a hravá. V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít se sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Šarlotce můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Šárlotka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 

Štěpánka 06

17. 2. 2023

stepanka7.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

14.10.2022 - Dnes někdo zastavil u Domova pro seniory v Břeclavi a přes plot vhodil do areálu 4 koťata! Všechno jsou to kočičky, jedna černá a tři želvovinové - Agátka, Sára, Štěpánka a Šarlotka, byly umístěny do dočasné péče v Lanžhotě. 17.2.2023 - Štěpánka (jako všechny její sestřičky) je mazlivá, krásná a hravá. V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít se sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Štěpánka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Lenka Plichtová. Děkujeme!

Štěpánce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Agátka 05

17. 2. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

14.10.2022 - Dnes někdo zastavil u Domova pro seniory v Břeclavi a přes plot vhodil do areálu 4 koťata! Všechno jsou to kočičky, jedna černá a tři želvovinové - Agátka, Sára, Štěpánka a Šarlotka, byly umístěny do dočasné péče v Lanžhotě. 17.2.2023 - Agátka (jako všechny její sestřičky) je mazlivá, krásná a hravá. V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít se sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Agátka je adoptována na dálku - na krmivo přispívají Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Agátce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Venoušek 03

15. 2. 2023

mensi.jpgKocour, nar. 10/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

13.11.2022 - Dnes nám oznamovatelka z Milotic nahlásila, že má na zahradě už druhý den maličké kotě, které tam naříká. Kočičí matka ani sourozenci nikde nebyli. Kotě je maličké, cca 6 týdnů staré, hladové a podchlazené. 15.2.2023 - Venoušek je převelice aktivní kocourek, miloučký a mazlivý, ale momentálně objevuje svět, má hodně práce, protože musí lovit, číhat a přepadat, takže na mazleníčko zbývá čas až je ospinkaný a unavený. Potřebuje podobně starého kočičího kamaráda. Kastrace ho čeká v březnu. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Venoušek je adoptován na dálku - na krmivo přispívá Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

Venouškovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Jeroným

13. 2. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

3.10.2022 - Dnes jsme vezli krmivo pro kočky z krmného místa na nádraží v Sudoměřicích a seděl tam tento kocourek. Úžasně mazlivý a kontaktní, ale také hodně nemocný - kalicivirus, bolavý nosík, tlamička. Prý se na místě objevil asi před týdnem a od té doby se tam zdržuje. Přijali jsme ho k nám, dostal jméno Jeroným, je umístěn do karantény a byla zahájena léčba. 13.2.2023 - Nádherně vybarvený kocourek, velký mazel, hodný, mírný, potřebuje kočičího kamaráda.
Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Jeroným je adoptován na dálku - na krmivo přispívá Josefínka a Nikita Gwendolína hodonínská a Bučivoj. Děkujeme!

Jeroným je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí  Josefínka a Nikita Gwendolína hodonínská a Bučivoj. Děkujeme!

 

Bella 04

29. 1. 2023

mensi1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

19.11.2022 - Přijali jsme tři koťata, která živořila ve sběrném dvoře v Hruškách. Koťata jsou špinavá, podvyživená, vyhladovělá, nemocná, mají průjem, svrab ... Jsou to kočičky, velmi přítulné, dostaly jména Bessie, Bella a Bobina. Nejmenší z nich - Bobina má ustříhlé vousky a zlomenou pánev. 29.1.2023 - Bella je krásná, mazlivá kočička, jemná princeznička. Je mladá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, výborně si rozumí se svým sourozencem - kočičkou Bessie. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Bella je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Míša Mikulandrová. Děkujeme!

Belle můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Bessie

29. 1. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

19.11.2022 - Přijali jsme tři koťata, která živořila ve sběrném dvoře v Hruškách. Koťata jsou špinavá, podvyživená, vyhladovělá, nemocná, mají průjem, svrab ... Jsou to kočičky, velmi přítulné, dostaly jména Bessie, Bella a Bobina. Nejmenší z nich - Bobina má ustříhlé vousky a zlomenou pánev. 29.1.2023 - Bessie je krásná, mazlivá kočička, akční a upovídaná, bez zábran, ráda asistuje u každé činnosti. Je mladá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, výborně si rozumí se svým sourozencem - kočičkou Bellou. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Bessie můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Bessie je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

 

Očko 02

27. 1. 2023

mensi2.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2017
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

13.12.2022 - Kocurek žil douhodobě na ulici v Mikulčicích, asi ho někdo krmil nebo znal krmná místa pro plašany, není vyhublý. Má však problém s oběma očima. Zvýšeným nitroočním tlakem vznikl glaukom, došlo k luxaci (změny polohy) čočky a zánětu. Kocourek se léčí na specializované oční klinice v Brně, kapeme do očí, ale prognóza je nejistá a hrozí ztráta zraku. 24.1.2023 - Na doporučení ošetřující veterinářky jsme dnes byli s Očkem až v Pardubicích u MVDr. Beránka na laserovém ošetření, které by mělo celý proces zpomalit. 27.1.2023 - Očko je obrovský mazel, je u nás sice krátce, ale zvažujeme, že by pro něj bylo lepší, kdyby našel nový domov včas, dokud vidí. Kdyby kocourkovi chtěl někdo věnovat péči, kterou potřebuje, může se nám ozvat. Očko je k člověku velmi mazlivý, naprosto úžasný, nechápeme, jak to na ulici bez svého člověka vydržel. A tak to nechceme vzdávat. S kočičími kamarády žádný problém nemá, ale protože žil na ulici, je vidět, že mu to moc chybí. Přes jeho handicap bychom mu rádi našli domov, kde by mohl třeba na zabezpečený dvorek nebo kde by měl aspoň venkovní voliéru, do domácnosti bez psů (asi má z venku špatnou zkušenost). Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Očko je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Věra Kubů. Děkujeme!

Očko je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Věra Kubů. Děkujeme!

 

Juliánek 02

23. 1. 2023

mensi3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

24.12.2022 - V Hodoníně nalezeni dva vyhladovělí kocourci, zdržují se tady už nějakou dobu, pohybují se mezi ulicí Legionářů a restaurací u řeky Moravy. Paní oznamovatelka si jednoho z nich ponechala, druhého jsme přijali k nám. 11.1.2023 - Juliánek je mazlivý klidný kocourek, je nekonfliktní. Všechny kočky s ním vychází dobře, protože se drží v pozadí a rád je pozoruje. Je to takový plyšový medvídek s krásným, lesklým a heboučkým kožíškem. Hledá domov v domku se zahradou, může mít kočičího kamaráda, ale může být i jedináček. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Juliánek je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Adam Ivičič a kočky Laďa a Šery. Děkujeme!

Juliánkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu.

 

Macík 02

11. 1. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

25.11.2022 - V Mikulčicích u podchodu naříkalo malé kotě. Je to asi 5 měsíční kocourek, je zdravý, jen byl hodně vyděšený a hladový. Ležel tam v rohu u zábradlí, naříkal a vůbec se nepohnul z místa. Vypadá, jako by nikdy nebyl venku a proto se tolik bál. Zkoušíme na FB dohledat majitele. Pomoci mu můžete adopcí na dálku. 10.2.2023 - Macík je mladý kocourek, je stále při chuti a u jídla je vždy první. Je to mazlík, hravý kocourek a nejraději dovádí s ostatními kočičími kamarády, kamaráda by měl i v novém domově. Je aktivní a líbit se mu bude v domku se zahradou. Je vhodný jako společník ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Macík je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Katka, Barbora a kočičáci Max a Ladina. Děkujeme!

Macíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Nemo 03

3. 1. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

30.9.2022 - Oznamovatel k nám přivezl mladého kocourka, kterého našel v Lužicích u včelařského arboreta. Kocourek se nechce postavit na zadní nožku. Je ale v depozitu mezi ostatními kočkami nervózní a nešťastný, snažíme se dohledat majitele, nahlášeno i na obecní úřad a obecní policii v Lužicích. 25.10.2022 - Nemo byl na vyšetření u MVDr. Luňáka a dozvěděli jsme se, že se jedná o rupturu Achillovky a bude potřeba operace. Objednaní jsme na listopad. Držte Nemovi palce! 16.11.2022 - Nemo na operaci nemusí, šlacha začala sama srůstat, více zde. 3.1.2022 - Nemo může do nového domova! Je to úžasný kocour, mazel a chovací medvídek. Domov hledá u kočičí kamarádky nebo v domku se zahradou by mohl být i jedináčkem s dostatečnou pozorností od svých lidí. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Nemovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Nemo je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 

Davos

1. 1. 2023

20230114_114219.jpgKocour, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

29.9.2022 - Byli jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Jenže koťata nevypadala, že by se o ně kočka nestarala, tak jsme pátrali a na místo zajeli a nakonec bylo všechno trochu jinak ... Koťátka jsou kočičky Dejna, Dory, Daenerys a kocourci Davos a Daario. 1.1.2023 - Všechna koťata jsou mazlivá, kontaktní. Davos hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým sourozencem. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Davos je adoptován na dálku - na krmivo přispívá Ing. Helena Hudcová (a kočičky Felix, Muf, Malvínka, Bizon, Amálka a Tulačka). Děkujeme!

Davosovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Daenerys

1. 1. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

29.9.2022 - Byli jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Jenže koťata nevypadala, že by se o ně kočka nestarala, tak jsme pátrali a na místo zajeli a nakonec bylo všechno trochu jinak ... Koťátka jsou kočičky Dejna, Dory, Daenerys a kocourci Davos a Daario. 1.1.2023 - Všechna koťata jsou mazlivá, kontaktní. Daenerys hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Daenerys je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Eliška Rampulová st. se Sofinkou. Děkujeme!

Daenerys můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Dory

1. 1. 2023

mensi.jpgKočka, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

29.9.2022 - Byli jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Jenže koťata nevypadala, že by se o ně kočka nestarala, tak jsme pátrali a na místo zajeli a nakonec bylo všechno trochu jinak ... Koťátka jsou kočičky Dejna, Dory, Daenerys a kocourci Davos a Daario. 1.1.2023 - Všechna koťata jsou mazlivá, kontaktní. Dory hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Dory je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Gabriela Šestáková. Děkujeme!

Dory můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Dejna

1. 1. 2023

20221113_130523.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

29.9.2022 - Byli jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Více zde. 1.1.2023 - Všechna koťata jsou mazlivá, kontaktní. Dejna hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým sourozencem. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Dejna je adoptována na dálku - na krmivo přispívá MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

Dejna je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

 

Albert 06

24. 11. 2022

a4a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.9.2022 - Oznamovatelka našla kotě na ulici Brandlova v Hodoníně. Zatím se o něj majitel nepřihlásil. Je to 4 měsíční kocourek, dostal jméno Albert a byl umístěn do karantény. 24.11.2022 - Albert je krásný černý kocourek, mazlík, který rád dovádí s kočičími kamarády a v novém domově by neměl být sám. Je vhodný jako společník ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Albert je adoptován na dálku - krmivo hradí Stáňa Mečlová s dcerou Natálií a kočičky Mia a Mája. Děkujeme!

Albertovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Růženka 09

24. 11. 2022

r8.jpgKočka, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.8.2022 - Dnes k nám oznamovatel z Tvarožné Lhoty přivezl kotě, které našel na zahradě. Je to kočička, které chybí kousek ocásku a zbývající část je bez srsti, jakoby skalpovaná. Co se kočičce stalo, netušíme. 6.8.2022 - Dnes byl ocásek amputován, u kořene byl pný červů, viz fota v albu. 9.9.2022 - Rána se dobře hojí, Růženka vyrostla a už běhá s ostatními koťaty. 24.11.2022 - Růženka je zdravá kočička bez ocásku, velmi milá a přítulná, v novém domově potřebuje kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Růženka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

Růženka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradí Alice Oppová. Děkujeme!

 

Bernardeta

23. 11. 2022

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 23.11.2022 - Bernardetina koťata měla tři měsíce a tak se kočičí máma může vypravit do nového domova. Je to úžasná parťačka, s kočkami vychází dobře a lidi má ráda. Ráda se mazlí, chodí si pro pohlazení. Moc ráda by šla ven a tak hledá domov v domku se zahradou. Je vhodná jako společnice ke kočce, POUZE do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Bernardeta je adoptována na dálku - krmivo hradí Hana Koukalová a kočička Ulinka. Děkujeme!

Bernardetě můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Luki

22. 11. 2022

8.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

26.8.2022 - U ubytovny Hostel Hodonín se už nějakou dobu zdržoval kocourek. Velmi mazlivý, přítulný, za všemi pořád chodil. To vadilo majiteli a pohrozil, že kocoura někam vyveze. 22.11.2022 - Luki je opravdu bezvadný kocour, mazel. Ale větší skupina koček mu nevyhovuje, domov hledá ideálně jako jedináček (jedna kočka určitě vadit nebude), pouze do domku s možností chodit na zahradu. Je vhodný spíše jako JEDINÁČEK, pouze do DOMKU se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Luki je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá rodina Večeřova. Děkujeme!

Luki je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu přispívají Petra Filipová, Miroslav Filip a kocourek Čoky. Děkujeme!

 

Tonička 05

21. 11. 2022

mensi.jpgKočka, nar. 6/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

10.9.2022 - Maličké zubožení, špinavé, nemocné a velmi hladové kotě se objevlo ve firmě IAC. Je to nekonečný příběh ... Kočička dostala jméno Tonička a je umístěna do karantény. Pomoci jí můžete adopcí na dálku. 21.11.2022 - Tonička je malá treperenda, zvídavá, mazlivá kočička, která potřebuje kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Tonička je adoptována na dálku - krmivo hradí Denisa Grmolcová a její kočičí kamarádi Arielka, Márinka a Karlíček. Děkujeme!

Tonička je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívá rodina Brázdova. Děkujeme!

 

Něha

21. 11. 2022

9.jpgKočka, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

22.8.2022 - Ve vedlejším vchodu, v domě vedle našeho depozita bylo ve sklepě nalezeno maličké kotě. Nikdo se k němu nehlásí, domníváme se, že bylo k našemu depozitu někým odloženo. Je to mourovatá kočička, jemná, milá, dostala jméno Něha. 21.11.2022 - Milá, krásná, přítulná, to je mourečka Něha! V novém domově by měla mít kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Něha je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Martina Koubková. Děkujeme!

Něze můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 

Terezka 10

21. 11. 2022

t4.jpgKočka, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

31.7.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že našla opuštěné kotě na cyklostezce v Dolních Bojanovicích. Je to kočička, vyčerpaná a dehydrovaná, měla by být u své mámy. 21.11.2022 - Terezka je krásně zbarvená mramorovaná kočička, mazlivá a domov hledá u kočičího kamaráda. Je vhodná jako společnice ke kočce, do bytu se zasíťovaním nebo do domku se zahrádkou. Zavolat nám můžete na 724 142 463. PODMÍNKY OSVOJENÍ najdete zde.

Další fotky zde.

Terezka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Terezce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.