Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky žijící trvale u nás

Příspěvky

Kočky k adopci na dálku

31. 12. 2030

V této rubrice najdete kočky, které jsou v našich depozitech, ale pro svou plachost nebo špatný zdravotní stav nejsou vhodné k běžnému osvojení.
Tyto kočky jsou zvyklé žít v bytě ve skupině koček,
jsou čistotné a ostatní kočky mají rády.

Většina z nich by mohla být umístěna ke skupině vašich koček a najít tak svůj domov,
pokud budete počítat s tím, že nevyhledávají člověka, nemazlí se.

Ale u některých ani toto není možné - pro zdravotní stav se špatnou prognózou nebo by jim přemístění způsobilo velký stres.
Více na tel.: 724 142 463

 

Anuška 04

24. 7. 2023

anicka2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

19.8.2020 - Kotě našli turisté, návštěvníci ZOO v Hodoníně u útulku pro psy. Naříkalo a bylo naprosto paralyzované strachem, typujeme, že bylo odebrané z domácího prostředí a nikdy nebylo venku. Je to kočička a dostala jméno Anuška. 6.7.2022 - Anuška je u nás už dva roky. Je to kočička milá, ale k člověku opatrnější až bázlivá, dá se nalákat na něco dobrého k jídlu a v novém domově bude potřebovat trpělivost. U nás se mezi velkým množstvím koček bojí. 24.7.2023 - Anuška není vhodná k umístění do nového domova, je velmi bázlivá.

Další fotky zde.

Anuška je adoptována na dálku - na krmivo přispívají Olina a Milan s kočkami Milčou, Florou a kocourem Hugem 03. Děkujeme!

Anuška je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívá Stáňa z Liberce a kočičky Micka, Uhlinka a Matylda. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Želvinka

12. 7. 2023

mensi3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2020
Umístění:
dočasná péče
Břeclav

8.7.2021 - Dnes příjem z vetpointu z Moravské Nové Vsi. Želvovinová kočička s dvěma koťaty. Majitele známe, ale protože jim tornádo poničilo dům, dohodli jsme se, že se o kočku s koťaty postaráme. 1.11.2021 - Želvinčina koťata už jsou samostatná a tak i Želvinka hledá nový domov. Je to kočička  s delší srstí, krásná, mazlivá, ukecaná, s kočkami si ráda hraje a mohla by odejít s některým kamarádem z dočasky. 7.5.2022 - Želvinka odjela do nového domova, do Ostravy, kde ji čekají kočičí kamarádi. 19.6.2022 - Želvinka si nezvykla a dnes jsme ji vzali zpět. Byla zvyklá na větší prostor v domě na volný přístup do venkovní voliéry, v bytě si nezvykla. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov.

Další fotky zde.

Želvinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

Želvince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Pusinka 04

12. 7. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2021
Umístění:
dočasná péče Břeclav

8.7.2021 - Dnes příjem z vetpointu z Moravské Nové Vsi. Želvovinová kočička s dvěma koťaty. Majitele známe, ale protože jim tornádo poničilo dům, dohodli jsme se, že se o kočku s koťaty postaráme. Koťata jsou černý kocourek Miláček a želvovinová kočička Pusinka. 1.11.2021 - Miláček a Pusinka mohou odejít do nových domovů! 15.2.2022 - Pusinka je společenská želvovinová kočička s hebkou srstí, mazlivá a ráda se k vám přitulí v posteli, ale je také zvědavá a u všeho musí být. V novém domově potřebuje kamaráda, ideálně by do nového domova mohla odejít spolu s Miláčkem. Je zvyklá na volný přístup do venkovní voliéry, takže do domku nebo byt musí mít zabezpečený balkón nebo terasu. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov, Želvinka se dokonce vrátila, protože si nezvykla ... 

Další fotky zde.

Pusinka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Marie Báčová. Děkujeme!

Pusinka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Ludvíkovi, kocouři Max, Chip, Muf, Márty a kočička Sejdynka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Miláček

12. 7. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2021
Umístění:
dočasná péče Břeclav

8.7.2021 - Dnes příjem z vetpointu z Moravské Nové Vsi. Želvovinová kočička s dvěma koťaty. Majitele známe, ale protože jim tornádo poničilo dům, dohodli jsme se, že se o kočku s koťaty postaráme. Koťata jsou černý kocourek Miláček a želvovinová kočička Pusinka. 1.11.2021 - Miláček a Pusinka mohou odejít do nových domovů! 15.2.2022 - Miláček je společenský kocourek, krásný černý panter, s lesklou srstí, hravý, velký mazel, rád bude s vámi spinkat v posteli. V novém domově potřebuje kamaráda, ideálně by do nového domova mohl odejít spolu s Pusinkou. Je zvyklý na volný přístup do venkovní voliéry, takže do domku nebo byt musí mít zabezpečený balkón nebo terasu. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov, Želvinka se dokonce vrátila, protože si nezvykla ... 

Další fotky zde.

Miláček je adoptován na dálku - krmimo hradí Bubu, Tutu, Mumu, Deminka a Fanynka. Děkujeme!

Miláčkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Robin 08

12. 7. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2021
Umístění:
dočasná péče
Břeclav

3.7.2021 - Oznamovatelka nám ohlásila, že v Moravské Nové Vsi, na konci obce u areálu firmy našla kočku s dvěma koťaty. Kočka je Bětuška, koťata jsou dva kocourci - zrzavobílý Kilián a černobílý Robin. 8.2.2023 - Robinek je moc krásný, má lesklou srst, ale je opatrnější, přijde si pohrát, i pohladit, ale zvykání na nový domov mu může trvat déle. Druhý kocourek Kiliánek je odvážnější a proto bychom chtěli, aby šli do nového domova spolu nebo by měl Robinek odejít s některým kamarádem z dočasky. Je zvyklý na pohyb po domě a volný přístup do venkovní voliéry, takže raději do domku nebo byt musí mít zabezpečený balkón nebo terasu. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov, Želvinka se dokonce vrátila, protože si nezvykla a Robin je velmi bázlivý a až po dlouhé době se osmělil ... 

Další fotky zde.

Robin je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Lucie Bočková a kočička Eminka. Děkujeme!

Robin je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  mu hradí Lucie Bočková a kočička Eminka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Kilián 05

12. 7. 2023

kilian-mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2021
Umístění:
dočasná péče
Břeclav

3.7.2021 - Oznamovatelka nám ohlásila, že v Moravské Nové Vsi, na konci obce u areálu firmy našla kočku s dvěma koťaty. Kočka je Bětuška a koťata jsou dva kocourci - zrzavobílý Kilián a černobílý Robin. 9.12.2021 - Z Kiliána vyrostl krásný rezavobílý kocourek, mazlivý, hravý a protože potřebuje kočičího kamaráda, chceme, aby do nového domova vzal sebou brášku Robina, který bude potřebovat při zvykání na nové místo podporu. Je zvyklý na pohyb po domě a volný přístup do venkovní voliéry, takže raději do domku nebo byt musí mít zabezpečený balkón nebo terasu. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov, Želvinka se dokonce vrátila, protože si nezvykla ... 

Další fotky zde.

Kilián je adoptována na dálku - krmivo mu hradí Barbora Svinková, Petr Novák a kocourek Simon. Děkujeme!

Kiliánovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Bětuška 03

12. 7. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2020
Umístění:
dočasná péče
Břeclav

3.7.2021 - Oznamovatelka nám ohlásila, že v Moravské Nové Vsi, na konci obce u areálu firmy našla kočku s dvěma koťaty. Majitelka se přihlásila, ale protože jim tornádo poničilo dům, dohodli jsme se, že se o kočku postaráme, najdeme domov. 5.8.2021 - Koťata se mají čile k světu, jsou to kocourci Kilián a Robin. 9.9.2021 - Bětuščina koťata jsou už velká a Bětuška může do nového domova! 16.2.2022 -  Bětuška je želvovinová kočička krásná, velmi mazlivá a má ráda společnost člověka a na vašem klíně by byla nejraději celý den, není vhodná do domácnosti, kde by byla často sama. S kočkami vychází a potřebuje přátelského kamaráda nebo může odejít s někým z dočasky. Je zvyklá na volný přístup do venkovní voliéry, takže do domku nebo byt musí mít zabezpečený balkón nebo terasu. 12.7.2023 - Za celé dva roky se ani jedné z této skupiny koček nepodařilo najít domov.

Další fotky zde.

Bětušce můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Bětuška je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Leona Bočková a kocourci Fido a Hug. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 4

Adélka 06

21. 4. 2023

a3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

19.4.2021 - V Lanžhotě byla nalezena cca 7měsíční černá kočička, zablešená, nemocná. Dostala jméno Adélka a je v dočasné péči umístěna do karantény. 14.8.2021 - Adélka je miloučká a mazlivá kočička, které by vyhovoval domov u kočičího kamaráda. 21.4.2023 - Adélka k nám přišla hodně  nemocná a zůstala jí silná chronická rýma. Je u nás už dva roky, zvyklá chodit na zahradu, domov jí nehledáme.

Další fotky zde.

Adélka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

Adélka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Diana 04

11. 4. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

11.12.2022 - V září jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Jenže koťata nevypadala, že by se o ně kočka nestarala, tak jsme pátrali a na místo zajeli a nakonec bylo všechno trochu jinak ... Kočku jsme přivezli koncem září spolu s koťaty s tím, že až koťata odstaví, vrátíme ji na místo. Ale ona si u nás za tu dobu zvykla a tak ji vracet k životu venku nebudeme. Dostala jméno Diana, koťátka jsou kočičky Dejna, Dory, Daenerys a kocourci Davos a Daario. 11.4.2023 - Všechna koťata našla nové domovy, ale Dianka je hodně bázlivá, o pohlazení nestojí. V dočasce může i na zahradu, je spokojená a tak ji nebude trápit přemísťováním.

Další fotky zde.

Diana je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Nikola Sobotová a kočky Kája a Máša, kocouři Koko, Jingle a Bells, fenka Honey, králík Poppy, korela Nina a 3 afričtí šneci. Děkujeme!

Dianě můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Balerínka

21. 3. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 17.10.2022 - Bohužel se ukázalo, že kočičí máma musela během březosti prodělat panleukopenii a všechna tři koťata mají neurologické postižení zadních končetin. 21.3.2023 - Kromě toho, že má Balerínka neurologické postižení zadních končetin a špatně se pohybuje, je i plachá a kontakt s člověkem odmítá.

Další fotky zde.

Balerínka je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Pavel Hrubý. Děkujeme!

Balerínka je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Michaela Hrubá. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Brigitka

21. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 17.10.2022 - Bohužel se ukázalo, že kočičí máma musela během březosti prodělat panleukopenii a všechna tři koťata mají neurologické postižení zadních končetin. 21.3.2023 - Kromě toho, že má Brigitka neurologické postižení zadních končetin a špatně se pohybuje, je i plachá a kontakt s člověkem odmítá.

Další fotky zde.

Brigitka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívají Drahoš, Edita, Editka, Natálka, Nikolka, kocour Chulio, Hermelínek a Murošek, kočička Mája a pes Dášenka. Děkujeme!

Brigitce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Bibi 05

3. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, narozená cca 2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

2.4.2020 - Ve firmě Keramika v Břeclavi, kde jsme už dříve odchytávali ke kastracím plaché kočky, se objevili nováčci - šedý bílomourek a černá kočička. Jsou oba mazliví, oba kastrovaní (!), takže to vypadá to, že se jich někdo zbavil. Umístili jsme je do karantény, kocour dostal jméno Archibald, kočička je Bibi. 17.5.2021 - Bibi se ze začátku u nás bála, trvalo jí déle, než si zvykla, teď už běhá s ostatními. Vypadá jako černá puma, ale je to velice něžná, ale opatrnější kočička. 3.3.2023 - Bibi se za celé tř roky nepodařilo najít domov. Poslední dobou většinu času pobývá na zahradě, s kočkami vychází a necháme ji u nás, domov nehledáme.

Další fotky zde.

Bibi je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Markéta, František a micáci - LumírekGustík, Kačenka, Čubinka a Mimi. Děkujeme!

Bibi je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí Sedlákovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Bobeš 07

8. 2. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2021
Umístění:
dočasná péče
Břeclav

27.8.2021 - Na kolejích, na nádraží v Břeclavě nalezeno kotě. Zanedbané, podvyživené, špinavé ... Kde se tady vzalo takto maličké kotě, to opravdu nechápeme. Je to kocourek, dostal jméno Bobeš a byl umístěn do dočasné péče. 15.2.2022 - Bobeš je kocourek hodně bázlivý, od člověka si drží odstup, o to víc potřebuje kočičí kamarády a měl by z dočasné péče odejít s někým, koho zná (Pusinka, Miláček, Andělka). 8.2.2023 - Bobešek je kocourek úplně plachý, s kočkami vychází výborně, ale přítomnost člověka nevyhledává.

Další fotky zde.

Bobeš je adoptován na dálku - krmivo hradí Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Bobeš je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Katka s kočičákem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Kačenka 02

28. 12. 2022

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hodonín II.

3.10.2019 - Kačenka se z ničeho nic objevila v Rybářství Písečné v Hodoníně. Pracovníci si ji tam chtěli nechat a postarat se o ni, ale zjistili, že kočička se špatně pohybuje. Kačenka má neurologické postižení, má nekoordinované pohyby, ale nic ji nebolí a řádí u nás s koťaty, dobře papá, vzorně používá záchod a má radost ze života ... Více zde. 16.12.2020 - Kačenka odjela do nového domova, do Doubravic nad Svitavou, do domku, kde na ni čeká kocourek a pejsek. 16.1.2021 - Kačenka je zpátky u nás! Domácí kocour ji napadal a Kačenka se strachy začala počurávat. 28.12.2022 - Kačenka je u nás přes 3 roky, nic se nezměnilo, její zvláštní pohyb může ostatní kočky lekat, v poslední době se i často vyprazdňuje mimo WC. Přemístění do nového domova by bylo obtížné.

Další fotky zde.

Kačenka byla adoptována na dálku - do 16.12.2020 jí krmivo hradila Katka s kočičákem. Děkujeme!
Kačenka je znovu adoptována na dálku - krmivo jí hradí Iva Průžková a kočičky Ája, Rubby a Vilík. Děkujeme!

Kačenka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v depozitu jí hradí Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Sadie

21. 11. 2022

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

25.1.2022 - Oznamovatel nám nahlásil, že v zahrádkářské kolonii v Hodoníně, kde žijí námi kastrované plaché kočky se před časem objevily dvě kočky s delší srstí a nyní ten větší (kocourek) má prokousaný ocas, oba jsou zadredovaní a vypadají zuboženě. Oba jsme je přijali, kocourek je asi rok a půl starý, dostal jméno Edgar, ocas se mu musel amputovat, zadredovaná srst ostříhat. Druhá je kočička asi 4 měsíční, také se musela ostříhat, dostala jméno Sadie. Zatím se oba hodně bojí. 4.4.2022 - Sadie po dvou měsících - K člověku je bázlivá a to ještě více, než její bráška Edgar, na kterého je hodně vázaná a stále se ho drží. Sadie bude potřebovat klidný a trpělivý přístup, zkušeného chovatele. Domov hledá pouze společně s Edgarem, v klidnější domácnosti,  v domku se zahradou. 21.11.2022 - Sadie a Edgar mají umožněn volný pohyb po zahradě, od člověka se drží zpátky a kontaktu se vyhýbají.

Další fotky zde.

Sadie je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!

Sadie je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Edgar

21. 11. 2022

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

25.1.2022 - Oznamovatel nám nahlásil, že v zahrádkářské kolonii v Hodoníně, kde žijí námi kastrované plaché kočky se před časem objevily dvě kočky s delší srstí a nyní ten větší (kocourek) má prokousaný ocas, oba jsou zadredovaní a vypadají zuboženě. Oba jsme je přijali, kocourek je asi rok a půl starý, dostal jméno Edgar, ocas se mu musel amputovat, zadredovaná srst ostříhat. Druhá je kočička asi 4 měsíční, také se musela ostříhat, dostala jméno Sadie. Zatím se oba hodně bojí. 4.4.2022 - Edgar po dvou měsících - Je to mladý kocour, stále opatrný a zůstává nedůvěřivý, lekavý a bude potřebovat klidný a trpělivý přístup. Domov hledá společně s kočičkou Sadie, která je na něj hodně vázaná, v klidnější domácnosti, není vhodný do rodiny s malými dětmi, v domku se zahradou. 21.11.2022 - Edgar i Sadie mají umožněn volný pohyb po zahradě, od člověka se drží zpátky a kontaktu se vyhýbají.

Další fotky zde.

Edgar je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Veronika, Václav, Vašík a kočička Uhlík. Děkujeme!

Edgarovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Betany

18. 11. 2022

b7.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

16.7.2022 - Včera večer nám oznamovatelka nahlásila, že v Hodoníně na sídlišti JV u vinárny U houslí naříká maličké kotě, ale při pokusu ho odchyit jim vystrašené kotě uteklo. Chytit se ho podařilo dnes. Je to kočička, která by měla být u své kočičí mámy, vystrašená, unavená a špinavá ... 18.11.2022 - Betany je plachá, kontakt s člověkem odmítá, proto ji nebude možné umístit do nového domova.

Další fotky zde.

Betany je adoptována na dálku - na krmivo přispívá Ing. Helena Vaculíková (a kočičky Felix, Muf, Malvínka, Bizon, Amálka a Tulačka). Děkujeme!

Betany můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Banánek

16. 10. 2022

mensi-bananek.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.7.2022 - Oznamovatel nám ohlásil, že v Rohatci, kde pracuje jako řemeslník se u domků v ulici se zdržuje kočka bez nohy, která má tři koťata. Nikomu nepatří, lidé v okolí prý ji občas nakrmí. Bylo mu kočky s koťaty líto a po domluvě je přivezl k nám. Kočce chybí přední nožka, zranění je už starší a zhojené, musela velmi trpět. Dostala jméno Kofila a její koťata jsou kočičky Koko a Margotka a kocourek Banánek. 16.10.2022 - Koťata vyrostla, bohužel, všechna (Koko, Margotka a Banánek) jsou plachá a člověku se vyhýbají. V naší dočasce v Mikulčicích budou mít umožněn i přístup na zahradu a volný pohyb.

Další fotky zde.

Banánek je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívá Veronika, Lucie, pejsek Majky a kocourek Tutty. Děkujeme!

Banánkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Margotka 02

16. 10. 2022

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.7.2022 - Oznamovatel nám ohlásil, že v Rohatci, kde pracuje jako řemeslník se u domků v ulici se zdržuje kočka bez nohy, která má tři koťata. Nikomu nepatří, lidé v okolí prý ji občas nakrmí. Bylo mu kočky s koťaty líto a po domluvě je přivezl k nám. Kočce chybí přední nožka, zranění je už starší a zhojené, musela velmi trpět. Dostala jméno Kofila a její koťata jsou kočičky Koko a Margotka a kocourek Banánek. 16.10.2022 - Koťata vyrostla, bohužel, všechna (Koko, Margotka a Banánek) jsou plachá a člověku se vyhýbají. V naší dočasce v Mikulčicích budou mít umožněn i přístup na zahradu a volný pohyb.

Další fotky zde.

Margotka je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívájí Aneta Nováková a Aneta Horáková. Děkujeme!

Margotce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Koko 03

16. 10. 2022

mensi-koko.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

28.7.2022 - Oznamovatel nám ohlásil, že v Rohatci, kde pracuje jako řemeslník se u domků v ulici se zdržuje kočka bez nohy, která má tři koťata. Nikomu nepatří, lidé v okolí prý ji občas nakrmí. Bylo mu kočky s koťaty líto a po domluvě je přivezl k nám. Kočce chybí přední nožka, zranění je už starší a zhojené, musela velmi trpět. Dostala jméno Kofila a její koťata jsou kočičky Koko a Margotka a kocourek Banánek. 16.10.2022 - Koťata vyrostla, bohužel, všechna (Koko, Margotka a Banánek) jsou plachá a člověku se vyhýbají. V naší dočasce v Mikulčicích budou mít umožněn i přístup na zahradu a volný pohyb.

Další fotky zde.

Koko je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívá Jitka Slavíková a kočičky Honzík, Lojzík, Markétka, Týnka a Ádík. Děkujeme!

Koko je adoptována na dálku - na veterinární péči a další výdaje spojené s pobytem v depozitu jí přispívá Jitka Slavíková a kočičky Honzík, Lojzík, Markétka, Týnka a Ádík. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Fido 07

16. 8. 2022

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.8.2020 - Dnes nám turisté z Čech přivezli kotě, které našli opuštěné v polích za zámkem v Miloticích. Je to kocourek, dostal jméno Fido a je umístěn do karantény. 20.8.2022 - Fido je nádherný kocourek, je u nás 2 roky a nedošlo ke zlepšení, ve vztahu k člověku je velmi bázlivý a opatrný.

Další fotky zde.

Fido je adoptován na dálku - na krmivo mu přispívají Monička a Ríša Koukalovi. Děkujeme!

Fido je adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívají Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Bonifác 03

28. 5. 2022

bonifac.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

27.7.2018 - V polovině června nám paní z Dolních Bojanovic nahlásila, že slyšela mňaukání z kontejneru na bio odpad. Více zde. Jsou to dva kocourci - bíločerný Felix, mourek s bílými ponožkami je Bonifác a dvě kočičky - černá Anička a černá s bílými ponožkami je Kačka. Koťata jsou bázlivá. 28.5.2022 - Bonifác je u nás skoro 4 roky, je to kocourek k člověku bázlivý, kontaktu se vyhýbá.

Další fotky zde.

Bonifác je adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou Jana a Marek s dětmi Madlenkou a Matyášem a jejich kočičáky Mikeškou, Simeonem, Ellí a Iohanem. Děkujeme!

Bonifácovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Anička 02

20. 4. 2022

anicka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

27.7.2018 - V polovině června nám paní z Dolních Bojanovic nahlásila, že slyšela mňaukání z kontejneru na bio odpad. Více zde. Jsou to dva kocourci - bíločerný Felix, mourek s bílými ponožkami je Bonifác a dvě kočičky - černá Anička a černá s bílými ponožkami je Kačka. Koťata jsou bázlivá. 20.4.2022 - Anička je u nás 4 roky. Společnost člověka nevyhledává, je jako její sourozenci velmi plachá.

Další fotky zde.

Anička je adoptována na dálku - na krmivo jí přispívají Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Anička je adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívá Věra Veselá s rodinou a  kočičky Myšička (Medlin), Bělinka, Žofinka, Matýsek, Fanoušek, Máca, Beruška, Cicibelka, Fiškus, Vendelínek a Šedounek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Yoko Ono

9. 3. 2022

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.11.2021 - Byli jsme upozornění, že v areálu bývalého dolu v Mikulčicích žijí kočky, nekastrované a na místě jsou i koťata, která jsou nemocná. Všechny se podařilo odchytit, jednalo se celkem o osm koček. Dvě dospělé kočky a kocour byli po kastraci vráceni zpět, ale koťata jsou nemocná a potřebují dostávat léky. Jsou to čtyři kocourci - Ringo, Paul, John, George a kočička Yoko. 9.3.2022 - Ringo našel nový domov, ostatní jsou úplně plaší a nebude možné je umístit do nových domovů.

Další fotky zde.

Yoko je adoptována na dálku - krmivo jí  hradí Renata Lachká a Evička s Kryštůfkem. Děkujeme!

Yoko můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Zubík

12. 1. 2022

z2.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2016
Umístění:
dočasná péče Kostice, okres Břeclav

27.10.2019 - Tento kocour se přitoulal na zahradu domu v Mor.N.Vsi. Majitelka domu obešla okolí, ale majitele se jí nepodařilo najít a tak byl začátkem října odchycen ke kastraci, ale ukázalo se, že je mazlivý a tak skončil v dočasné péči a hledáme mu domov. 4.11.2019 - Je to úžasný mazel, klidný a hodný kocourek. S kočkami nemá problém, ale může být i jedináček. 16.11.2019 - Zubík našel domov na XIII. umísťovací výstavě v Brně, odjel do Brna, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. 7.12.2019 - Majitelka Zubíka ho dnes přivezla zpět k nám. Odůvodnění bylo, že ji škrábl ...  ZUBÍK HLEDÁ DOMOV, pouze v domku se zahradou! 31.3.2020 - Zubík dnes odjel do nového domova, do Břeclavi, do domu se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. 12.1.2022 - Bohužel, Zubík se opět vrátil zpátky. V jeho domově se změnily podmínky, za kterých sem byl umístěn. Je to kocour krásný, mazlivý, ale má obrovskou smůlu na lidi a tak jsme ho převezli do Lanžhota, k paní, která nám v případě potřeby poskytuje dočasnou péči a Zubík tady může zůstat, v domě se zahradou. Nechceme, aby se mu to ještě někdy stalo.

Další fotky zde.

Zubík byl adoptován na dálku - krmivo mu do 31.3.2020 hradila Andrea Foretová. Děkujeme!

Zubík je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Jana Kubiasová, kocour Eddie a pejsek Míťa. Děkujeme!

Zubíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Arnold

1. 10. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

26.11.2019 - V Hodoníně, v lokalitě Nesyt, k bývalému statku někdo vyhodil tři odrostlá koťata. Jsou velmi vyděšená a dnes se podařilo odchytnout jen černého kocourka, odchyt dalších bude pokračovat. Kocourek dostal jméno Arnold a zatím se bojí. 22.1.2020 - Arnold je velmi nenápadný kocourek. Pořád se trošku bojí, ale když ho odchytíte a začnete hladit, okamžitě vrní. Nemá rád rychlé pohyby, ani hluk. 1.10.2021 - Arnold zůstal velmi obezřetný a k lidem nedůvěřivý. Domov se mu nepodařilo najít, je u nás už dva roky a rozhodli jsme se ho stáhnout z nabídky. Zůstane u nás, má umožněn i pobyt na zahradě a je spokojený.

Další fotky zde.

Arnold je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Irena Velkoborská s kočičkou Čikitkou. Děkujeme!

Arnold je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradí Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Tinky

25. 9. 2021

t9.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2019
Umístěmí:
dočasná péč Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Jsou to Toník, Timy, Týtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 27.4.2020 - Z Tinkyho vyrostl krásný kocourek. Rád si hraje s kočičími kamarády, takže v novém domově nemůže být sám. 25.9.2021 - Tinky je u nás druhý rok, domov se mu nepodařilo najít a postupem času se z něj stal kocour velmi obezřetný, k cizím lidem nedůvěřivý. Rozhodli jsme se domov mu nehledat, změna prostředí by mu způsobila velký stres. V Mikulčicích má umožněno chodit i na zahradu a jediný ke komu má důvěru, je paní dočaskářka.

Další fotky zde.

Tinky je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Moravcovi. Děkujeme!

Tinky je adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí Petra Šmídlová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Líza 04

8. 9. 2021

a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči ... 8.9.2021 - Líza je milá kočička, ale domov se jí nepodařilo všas najít a ona špatně snášela neustálé změny, které sebou přináší nově přijímané kočky. Nakonec jí byl umožněn pobyt na zahradě, kde je spokojená a myslíme si, že případným přemístěním do nového domova by se dostala do velkého stresu, proto jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Líza je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Blanka Rybová a kočičky Eliška a Amálka. Děkujeme!

Líza je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Magdaléna Nováková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Gandalf

10. 7. 2021

gandalf31.10.2021.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.11.2020 - Dnes k nám oznamovatelka přivezla 4 koťata, která někdo vyvezl do vinohradu v Dolních Bojanovicích. Taková koťata se nejsou schopna o sebe postarat a jsou odsouzena k smrti a jedná se o trestný čin opuštění zvířete. Koťata byla velmi hladová, jsou začervená. Jsou to dvě kočičky černobílá Kristýnka a bílomourka Kora a kocourci jsou černý Gandalf a bílomourek Fedorek. 2.2.2021 - Gandalf je tmavě šedý kocourek, je hodně bázlivý, nechce se nechat hladit ani vzít. 10.7.2021 - Gandalf bude mít rok, vyrostl u nás a ukazuje se, že je plachý - nenechá na sebe dobrovolně sáhnout, člověku se vyhýbá. Trpí chronickou rýmou.

Další fotky zde.

Gandalf je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka Javorská. Děkujeme!

Gandalf je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytm v depozitu mu hradí M Salon Brno. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0