Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky žijící trvale u nás

Příspěvky

Kočky k adopci na dálku

31. 12. 2030

V této rubrice najdete kočky, které jsou v našich depozitech, ale pro svou plachost nebo špatný zdravotní stav nejsou vhodné k běžnému osvojení.
Tyto kočky jsou zvyklé žít v bytě ve skupině koček,
jsou čistotné a ostatní kočky mají rády.

Většina z nich by mohla být umístěna ke skupině vašich koček a najít tak svůj domov,
pokud budete počítat s tím, že nevyhledávají člověka, nemazlí se.

Ale u některých ani toto není možné - pro zdravotní stav se špatnou prognózou nebo by jim přemístění způsobilo velký stres.
Více na tel.: 724 142 463

 

Vlastík 02

12. 7. 2022

vl8.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.1.2022 - Dnes ráno nám oznamovatel nahlásil zraněného kocoura, kterého srazilo auto na Velkomoravské v Hodoníně. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o kocoura, kterému říkáme Vlastík a krmíme ho v areálu bývalého masokombinátu. Více zde. Fotky zde. Vlastíka jsme vzali na veterinu, má otřes mozku a necitlivou přední tlapku, vzali jsme ho k nám a odpočívá. 22.2.2022 - Nožku se nepodařilo zachránit, došlo k přerušení nervů a dnes byla Vlastíkovi amputována. 16.3.2022 - Vlastík je po amputaci přední nožky, po fyzické stránce je v pořádku, ale nelíbí se mu v tak početné skupině koček, je smutný a nechce opouštět klec. Rádi bychom mu co nejdřív našli domov buď u jedné klidnější kočičky nebo i jako jedináčkovi, s dostatkem pozornosti člověka. Byl zvyklý žít venku, tak ideálně v domku se zahradou, ale bezpečný plot podmínkou! 8.4.2022 - Vlastík onemocněl, probíhá léčba ... 12.7.2022 - Bohužel, Vlastíkovi selhávají ledviny. Domov pro něj nehledáme, zůstane u nás.

Další fotky zde.

Vlastíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Vlastík je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Karolína Bílková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 1

Yoko Ono

9. 3. 2022

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.11.2021 - Byli jsme upozornění, že v areálu bývalého dolu v Mikulčicích žijí kočky, nekastrované a na místě jsou i koťata, která jsou nemocná. Všechny se podařilo odchytit, jednalo se celkem o osm koček. Dvě dospělé kočky a kocour byli po kastraci vráceni zpět, ale koťata jsou nemocná a potřebují dostávat léky. Jsou to čtyři kocourci - Ringo, Paul, John, George a kočička Yoko. 9.3.2022 - Ringo našel nový domov, ostatní jsou úplně plaší a nebude možné je umístit do nových domovů.

Další fotky zde.

Yoko je adoptována na dálku - krmivo jí  hradí Renata Lachká a Evička s Kryštůfkem. Děkujeme!

Yoko můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

John Lennon

17. 1. 2022

1mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.11.2021 - Byli jsme upozornění, že v areálu bývalého dolu v Mikulčicích žijí kočky, nekastrované a na místě jsou i koťata, která jsou nemocná. Všechny se podařilo odchytit, jednalo se celkem o osm koček. Dvě dospělé kočky a kocour byli po kastraci vráceni zpět, ale koťata jsou nemocná a potřebují dostávat léky. Jsou to čtyři kocourci - Ringo, Paul, John, George a kočička Yoko. 17.1.2022 - Ringo našel nový domov, ostatní jsou úplně plaší a nebude možné je umístit do nových domovů.

Další fotky zde.

John je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Dana a Lubomír Klečkovi a kočka Jozefína z Mimoně. Dělujeme!

Johnovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Paul McCartney

17. 1. 2022

paul2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.11.2021 - Byli jsme upozornění, že v areálu bývalého dolu v Mikulčicích žijí kočky, nekastrované a na místě jsou i koťata, která jsou nemocná. Všechny se podařilo odchytit, jednalo se celkem o osm koček. Dvě dospělé kočky a kocour byli po kastraci vráceni zpět, ale koťata jsou nemocná a potřebují dostávat léky. Jsou to čtyři kocourci - Ringo, Paul, John, George a kočička Yoko. 17.1.2022 - Ringo našel nový domov, ostatní jsou úplně plaší a nebude možné je umístit do nových domovů.

Další fotky zde.

Paul je adoptován na dálku - krmivo hradí Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Paulovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Zubík

12. 1. 2022

z2.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2016
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

27.10.2019 - Tento kocour se přitoulal na zahradu domu v Mor.N.Vsi. Majitelka domu obešla okolí, ale majitele se jí nepodařilo najít a tak byl začátkem října odchycen ke kastraci, ale ukázalo se, že je mazlivý a tak skončil v dočasné péči a hledáme mu domov. 4.11.2019 - Je to úžasný mazel, klidný a hodný kocourek. S kočkami nemá problém, ale může být i jedináček. 16.11.2019 - Zubík našel domov na XIII. umísťovací výstavě v Brně, odjel do Brna, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. 7.12.2019 - Majitelka Zubíka ho dnes přivezla zpět k nám. Odůvodnění bylo, že ji škrábl ...  ZUBÍK HLEDÁ DOMOV, pouze v domku se zahradou! 31.3.2020 - Zubík dnes odjel do nového domova, do Břeclavi, do domu se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. 12.1.2022 - Bohužel, Zubík se opět vrátil zpátky. V jeho domově se změnily podmínky, za kterých sem byl umístěn. Je to kocour krásný, mazlivý, ale má obrovskou smůlu na lidi a tak jsme ho převezli do Lanžhota, k paní, která nám v případě potřeby poskytuje dočasnou péči a Zubík tady může zůstat, v domě se zahradou. Nechceme, aby se mu to ještě někdy stalo.

Další fotky zde.

Zubík byl adoptován na dálku - krmivo mu do 31.3.2020 hradila Andrea Foretová. Děkujeme!

Zubík je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Jana Kubiasová, kocour Eddie a pejsek Míťa. Děkujeme!

Zubíkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Pinky 02

26. 10. 2021

img_20201223_160423.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.2.2021 - Koncem minulého roku byl v Hodoníně v ulici Komenského nalezen černý kocourek. Zůstal u oznamovatelky po dobu karantény a dnes jsme ho přijali. Kocourek dostal jméno Pinky, má chronicky nemocná očka, bojujeme s výtokem, rýmou. 26.10.2021 - Pinky je stále nemocný, hnisavá rýma se vrací, má výtok z očí, ATB nezabírají, zkouší se antivirotika. Pinky není vhodný k přemístění do nového domova.

Další fotky zde.

Pinky je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

Pinky je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradí  Renata Čížková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Čertík 03

13. 10. 2021

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2015
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči. 13.5.2021 - Madam Čertíková je 6letá, velice hodná a klidná kočička, k lidem je hodně opatrná a nedůvěřivá a v novém domově bude potřebovat čas a trpělivost. 13.10.2021 - Kočička Čertík se lidí straní čím dál více, u nás má umožněn pobyt na zahradě a rozhodli jsme se ji dalším přemísťováním nestresovat, zůstane u nás. 

Další fotky zde.

Čertík je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Bauerovi a kočičky Julinka a Kokeša a kocourci Simirek a Mareček 03. Děkujeme!

Čertík je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Ivana, Luděk a kocourci Celestýn a Kryštof. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Arnold

1. 10. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

26.11.2019 - V Hodoníně, v lokalitě Nesyt, k bývalému statku někdo vyhodil tři odrostlá koťata. Jsou velmi vyděšená a dnes se podařilo odchytnout jen černého kocourka, odchyt dalších bude pokračovat. Kocourek dostal jméno Arnold a zatím se bojí. 22.1.2020 - Arnold je velmi nenápadný kocourek. Pořád se trošku bojí, ale když ho odchytíte a začnete hladit, okamžitě vrní. Nemá rád rychlé pohyby, ani hluk. 1.10.2021 - Arnold zůstal velmi obezřetný a k lidem nedůvěřivý. Domov se mu nepodařilo najít, je u nás už dva roky a rozhodli jsme se ho stáhnout z nabídky. Zůstane u nás, má umožněn i pobyt na zahradě a je spokojený.

Další fotky zde.

Arnold je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Irena Velkoborská s kočičkou Čikitkou. Děkujeme!

Arnold je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradí Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Tinky

25. 9. 2021

mensi1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2019
Umístěmí:
dočasná péč Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Jsou to Toník, Timy, Týtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 27.4.2020 - Z Tinkyho vyrostl krásný kocourek. Rád si hraje s kočičími kamarády, takže v novém domově nemůže být sám. 25.9.2021 - Tinky je u nás druhý rok, domov se mu nepodařilo najít a postupem času se z něj stal kocour velmi obezřetný, k cizím lidem nedůvěřivý. Rozhodli jsme se domov mu nehledat, změna prostředí by mu způsobila velký stres. V Mikulčicích má umožněno chodit i na zahradu a jediný ke komu má důvěru, je paní dočaskářka.

Další fotky zde.

Tinky je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Moravcovi. Děkujeme!

Tinky je adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradí Petra Šmídlová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Líza 04

8. 9. 2021

a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči ... 8.9.2021 - Líza je milá kočička, ale domov se jí nepodařilo všas najít a ona špatně snášela neustálé změny, které sebou přináší nově přijímané kočky. Nakonec jí byl umožněn pobyt na zahradě, kde je spokojená a myslíme si, že případným přemístěním do nového domova by se dostala do velkého stresu, proto jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Líza je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Blanka Rybová a kočičky Eliška a Amálka. Děkujeme!

Líza je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradí Magdaléna Nováková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Gandalf

10. 7. 2021

gandalf31.10.2021.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.11.2020 - Dnes k nám oznamovatelka přivezla 4 koťata, která někdo vyvezl do vinohradu v Dolních Bojanovicích. Taková koťata se nejsou schopna o sebe postarat a jsou odsouzena k smrti a jedná se o trestný čin opuštění zvířete. Koťata byla velmi hladová, jsou začervená. Jsou to dvě kočičky černobílá Kristýnka a bílomourka Kora a kocourci jsou černý Gandalf a bílomourek Fedorek. 2.2.2021 - Gandalf je tmavě šedý kocourek, je hodně bázlivý, nechce se nechat hladit ani vzít. 10.7.2021 - Gandalf bude mít rok, vyrostl u nás a ukazuje se, že je plachý - nenechá na sebe dobrovolně sáhnout, člověku se vyhýbá. Trpí chronickou rýmou.

Další fotky zde.

Gandalf je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka Javorská. Děkujeme!

Gandalf je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytm v depozitu mu hradí M Salon Brno. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Mourek 02

13. 5. 2021

mourek.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Jsou umístěni do karantény v dočasné péče. 13.5.2021 - Dvě z koček z tohoto případu Mourek a Míňa jsou velmi bázliví, těžko si zvykají a neprospělo by jim další přemísťování, proto jim domov hledat nebudeme a v dočasce v Mikulčicích jim bude umožněno i chodit ven.

Další fotky zde.

Mourek je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Míša Müllerová. Děkujeme!

Mourkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Míňa

13. 5. 2021

mina.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2015
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. 13.5.2021 - Dvě z koček z tohoto případu Mourek a Míňa jsou velmi bázliví, těžko si zvykají a neprospělo by jim další přemísťování, proto jim domov hledat nebudeme a v dočasce v Mikulčicích jim bude umožněno i chodit ven.

Další fotky zde.

Míňa je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Elena, Roman, kocour Dios a kočky Olivie a Snížek. Děkujeme!

Mína je adoptovaná na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Michaela a Martin a kočky Kristýna a Jerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Emilka 03

4. 5. 2021

emilka2-mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum péče Mikulčice

31.10.2019 - Kočka přivedla k bytovkám v Čejkovicích 6 koťat! Nájemníci nám zavolali o pomoc. Kočka se vykastrovala a vrátila zpět, budou se tam o ni starat, koťata jsme přijali k nám do depozita. Jsou to kočičky Aranka, Emilka, Rút a Viola a kocourci Vilém a Oliver. 24.1.2020 - Emilka je krásná kočička, zvyklá i na psa. Je opatrnější a zvykání na nový domov jí může trošku déle trvat, ale pokud bude mít možnost chodit ven, může být i sama. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Emilka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Ing. Dana Schmidt a kočičí trojka - Darwin, Andělka a Emily. Děkujeme!

Emilka je adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradí firma IZOVELLA s.r.o., kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Veverka

4. 5. 2021

veverka3a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Veverka je krásná kočička, zvyklá i na psa a v novém domově musí mít kočičího parťáka. Veverka je bázlivější a bude potřebovat porozumění a trpělivost. Je to ale samostatná kočička a velká kočičí dáma. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Veverka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Libuše Žáková s kočičkami Ájou, Bodinkou, Klárinkou, kocourkem Lálou a borderkou Berettkou. Děkujeme!

Veverka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Petra Konečná a kocourci Čertík, Matýsek a Bellamy a pes Bárt. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Myšička

4. 5. 2021

mysicka4.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat!  Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Myšička je krásná kočička, zvyklá i na psa a v novém domově musí mít kočičího kamaráda. Je jemná a miloučká, ale bázlivější. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Myšička je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Kameníkovi z Telče a Megy. Děkujeme!

Myšičce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Leontýnka 02

4. 5. 2021

leontynka9.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

9.7.2019 - Na zahradu domu se přitoulala kočka, majitelé ji začali krmit a dál situaci neřešili, takže kočka koncem dubna porodila tři koťata. Kočku jsme dali kastrovat a vrátila se zpátky, koťata jsme přijali do depozita v Hruškách a jsou to kočičky Marlenka a Leontýnka a kocourek Bořek1.6.2020 -  Leontýnka je bázlivější, ale když se jí budete věnovat, může se to zlepšit. Ve vztahu ke kočkám je submisívnější a některé ji prohání. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Leontýnka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Lenka a Jakub s dětmi Jájou a Tomem. Děkujeme!

Leontýnce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lea 02

4. 5. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:

depozitum péče Mikulčice

21.9.2017 - Dnes odchyceny 4 koťata na nám. Osvobození v Hodoníně. Umístěny v dubňanském depozitu, jsou zatím bázlivá. 14.1.2018 - Lea může do nového domova. 20.4.2020 - Lea je kočička bázlivější, ale s kočkami vychází dobře. Pokud už mazlivou kočku máte, Lea může být její společnicí, ale je u nás už dlouho a proto je potřeba trpělivosti. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Lea je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Lee můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Beky

29. 4. 2021

beky370.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

26.7.2016 - Beky je jedním z koťat (Daffy, Beky, Bella a Murko) nalezených se svou mámou Kelly v chatové oblasti Radějov. Myslíme si, že je sem někdo odvezl, aby se zbavil nechtěných koťat. Jsou se svou kočičí mámou, která se o ně vzorně starala, u nás v depozitu. 1.6.2020 - Beky u nás čeká na svůj domov už 5 let. Je moc krásná, sice nechce, abyste ji brali do náruče, přesto se i umí pomazlit. S kočkami nemá problém, ale může být i sama, pokud by mohla chodit ven. Bojí se dětí, není vhodná do rodiny s dětmi a vzhledem k tomu, jak je u nás dlouho, bude potřeba počítat s tím, že si v novém domově bude déle zvykat.  28.4.2021 - Beky Žije u nás 6 let a domov jí nikdo nenabídl. Po takové době ji už nebudeme stresovat přemístěním.

Další fotky zde.

Beky je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Beky můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Daffy

29. 4. 2021

dafy.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

14.9.2016 - Daffy je jedním z koťat (Daffy, Beky, Bella a Murko) nalezených se svou mámou Kelly v chatové oblasti Radějov. Myslíme si, že je sem někdo odvezl, aby se zbavil nechtěných koťat. Jsou se svou kočičí mámou, která se o ně vzorně starala, u nás v depozitu. 1.6.2020 - Daffy na svůj domov čeká už 5 let. Je to nádherná kočička, a svou lásku projevuje jemným okusováním prstů. Vůči ostatním kočkám je taková malá velitelka a hledáme jí domov spíše jako jedináčkovi a tam, kde bude moci chodit ven. Vzhledem k tomu, jak je u nás dlouho, je potřeba, počítat, že si na nový domov bude déle zvykat a není vhodná k malým dětem. 28.4.2021 - Daffy měla opakované záněty a je po extrakci zubů. Žije u nás 6 let a domov jí nikdo nenabídl. Po takové době ji už nebudeme stresovat přemístěním.

Další fotky zde.

Daffy byla do 3/2022 adoptována na dálku - krmivo jí hradila Šárka a Michal, kočičáci Barborka, Maruška, Ondra, Betynka, Majdalenka, Rozárka, Yali a Max a pejsci Darwin a Benjamin. Děkujeme!
Daffy můžete přispívat formou adopce na dálku na krmivo.

Daffy můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Beruška 06

1. 2. 2021

beruska.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístní:
depozitum Hodonín I.

10.2.2020 - V areálu firmy v Hodoníně, kde krmíme plaché kočky jsme si už před časem všimli nováčka - mladé černé kočičky. Dnes jsme si všimli, že kočička má potíže, teče jí hnis z uší i nosu, asi hůře slyší, protože se nám ji podařilo odchytnout. Byla ošetřena na veterině, zjištěno že má prasklý bubínek a potíže s rovnováhou. Je umístěna do karantény, probíhá léčba. Kočička je velmi bázlivá, možná úplně plachá, ale zpátky se vrátit nebude moci, tak budeme muset najít řešení ... 1.4.2020 - Beruška, zprvu unavená, nemocná, vylekaná. Dnes už miloučká, mírná kočička, nechá se hladit i pomazlit, ale když jde spinkat, pro jistotu si vždy najde nějaký úkryt. Miluje kuličky a koulodráhu u které si vyhraje i úplně sama. S kočkami vychází dobře. Zánět v ouškách se vyléčil, ale Beruška je hluchá. Také bylo poškozeno centrum rovnováhy, to se projevuje tak, že Beruška při chůzi pokyvuje hlavičkou. Kvůli postižení, bude hledat Beruška domov pouze v bytě, u kočičích kamarádů.  4.8.2020 - Beruška znovu onemocněla ... 30.8.2020 - Po léčbě kortikoidy se stav upravil, ale držení rovnováhy se mírně zhoršilo, je možné, že se bude muset přistoupit k ablaci zvukovodu. 1.2.2021 - K ablaci zvukovodu nedošlo, Beruška je v rámci možností v pořádku, ale vzhledem k postižení a celkově nepříznivé prognóze jsme se rozhodli jí domov nehledat a zůstane u nás. Výhodou je, že Beruška se u nás cítí dobře, s kočkami vychází, o ty mladší i pečuje ...

Další fotky zde.

Beruška je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jorga Lišková, Liduška, Jeník a Kuki. Děkujeme!

Beruška je adoptována na dálku - veterinární péči a náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mia. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 5

Babulka 02

1. 2. 2021

babulka-1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

3.10.2017 - Kočku Babulku i s jejími dvěma koťaty jsme odchytávali na žádost policie v Kyjově, v bytě po zemřelé. Byt byl v katastrofálním stavu, plný špíny a výkalů. Kočka i s koťaty byla vyděšená, ale v depozitu se začínají osmělovat a koťata si už hrají. Více o případu zde14.2.2018 - Babulka je zatím dost bázlivá, ale pomaličku si zvyká a už se nechá i pohladit. 30.4.2018 - Babulka se krásně zakulatila, začala chodit na zahradu a je spokojenější, celkově klidnější a už se s ostatními kočkami lépe snáší.
1.2.2021 - Babulka se lidí bojí a myslíme si, že přemístění do nového domova by pro ni bylo velkým stresem. Když přišla k nám, velmi dlouho trvalo, než si zvykla a začala tolerovat svého člověka, v depozitu má umožněno chodit i na zahradu a necháme ji u nás.

Další fotky zde.

Babulka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága.  Děkujeme!

Babulce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Rendy 02

29. 9. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní, mají označené ucho zástřihem, protože se původně měli vracet zpět. 29.9.2020 - Po zkušenostech se sourozencem Rendyho (zde), kterého jsme museli z nového domova přivéz zpátky, necháme i bázlivého Rendyho u nás.

Další fotky zde.

Rendy je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Dagmar Stolínová, kočičky Mici a Jazz a fenky Majda a Rejla. Děkujeme!

Rendymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Kendy 02

29. 9. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku ... Další info zde. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní, mají označené ucho zástřihem, protože se původně měli vracet zpět.  5.8.2020 - Kendy byl první z Archlebováků, který na sebe nechal sáhnout. Je to krásný mramorovaný kocourek s bílými prsty. Vypadá, jako by je měl namočené ve smetaně. Je opatrný, ale chodí si každou chvilku pro pohlazení. V novém domově potřebuje kočičí společnost. 25.9.2020 - Kendy dnes odjel do nového domova společně s Baltazarem, do Dubňan, do domku. 29.9.2020 - Kendy celé čtyři dny nejedl, nepil, celou dobu schovaný, třásl se a velice se bál. Dnes jsme pro něj zajeli a je zpátky. Kendy a všichni sourozenci byli moc bázliví a i v depozitu jim velice trvalo, než došlo k pokroku, ale doufali jsme že je bude možné umístit do nových domovů. Bohužel to nedopadlo dobře, Rendy je ještě bázlivější, takže je necháme oba u nás, v Mikulčicích budou mít i přístup na zahradu, takže jim špatně nebude ... Video z návratu zde.

Další fotky zde.

Kendy je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka 02, Datlička 02, Rupi, Ava a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

Kendymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Johana

12. 6. 2020

johana.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2013
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Johana je kočka, která žila v Josefově na statku se slepicemi - více zde, a protože její koťata zemřela, starala se o své mladší sourozence a pomáhala s péčí o koťata své matce. Všechny jsme vzaly k nám a jsou v nabídce. Johana je trošku odtažitá a potřebuje čas, aby si na svého člověka zvykla, ostatní kočky jí nevadí. 9.4.2016 - Johana je u nás rok a půl, ale nic se nezměnilo - je plachá a bojácná. 12.6.2020 - Johana během let své chování o něco zlepšila a v depozitu se chodí za Naďou občas mazlit. Ale toto mazlení platí jen pro Naďu a došlo k němu po letech, proto už jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Johanka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Zdeňka a František ze Strážnice. Děkujeme!

Johanka je  adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí Vykoukalovi a Koukalovi & kočky Mau, Xeně, Fren, Hubert a Chelsea. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lasička

11. 6. 2020

lasicka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Lasička je krásná kočička, zvyklá i na psa, ale k člověku je velmi opatrná, může do nového domova, kde bude mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 11.6.2020 - Lasička je plachá, odmítá kontakt s člověkem, domoc jí hledat nebudeme.

Další fotky zde.

Lasička je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Mirka a Pavel Žižkovi a nejlepší kocourek Adámek a nejlepší kočička Zlata. Děkujeme!

Lasička je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí rodina Ludvíkova & kocouři Max, Chip a Muf 02, Bezinka, Márty, Poly 02 a Sejdy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Dita

11. 6. 2020

dita1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

19.3.2018 - Dnes jsme přijali první dvě kočky z Moravské N. Vsi, odkud se na nás obrátila s žádostí o pomoc paní, která bydlí ve starém domku a vloni se ujala dvou koček po zemřelé. Bohužel, jaksi opomněla, že kočky mají koťata a vloni jí obě porodily, takže dnes má 10 koček a potřebuje pomoc. Více zde. Bílorezavá kočička dostala jméno Dita a je zatím v karanténě. 15.5.2018 - Dita je hodně bázlivá a potřebuje vaši trpělivost.  11.6.2020 - Dita je u nás 2 roky, bohužel cestu k člověku si nenašla, je nekontaktní a tak jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Dita je  adoptována na dálku - krmivo jí hradí Kateřina a Karolínka Nedbalcovi.

Ditě můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lenny

11. 6. 2020

lenny2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.9.2017 - Dnes odchyceny 4 koťata na nám. Osvobození v Hodoníně. Umístěny v dubňanském depozitu, jsou zatím bázlivá. 10.11.2018 - Lenny je krásný a velký kocour, ale bohužel i po roce zůstává velmi bázlivý. S kočkami problém nemá a má rád i koťata.  11.6.2020 - Lenny je u nás 3 roky a rozhodli jsme se ho stáhnout z nabídky a domov mu nehledat. Pohladit se nedá, člověku se vyhýbá, kočky snáší dobře.

Další fotky  zde.

Lenny je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka a kocourek Brečtánek. Děkujeme!

Lenny je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradí Zdeněk Orság a Irena - Irísek spolu s kočičkami Kleofáškem, Jonáškem, Džerrym, Fifinnou a Čikem.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Rafael 02

11. 6. 2020

rafael2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.11.2016 - Rafael je kocourek, který se narodil kočce v zahrádkách na Štěpnici, kočka se kastrovala a vracela zpět a kocourek je u nás a čeká na nový domov spolu se sourozenci Rozitou a Rondou. 11.6.2020 - Rafael u nás žije 4. rok a ze začátku se zdálo, že by domov u trpělivých lidí, kteří mu dají čas, mohl najít. Ale nepodařilo se a Rafael je plachý, domov mu nehledáme.

Další fotky zde.

Rafael je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Naďa Slavíková & kočičí sestry Roxy a Angie. Děkujeme.

Rafael je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Moravcovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0