Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky žijící trvale u nás

Příspěvky

Kočky k adopci na dálku

31. 12. 2030

V této rubrice najdete kočky, které jsou v našich depozitech, ale pro svou plachost nebo špatný zdravotní stav nejsou vhodné k běžnému osvojení.
Tyto kočky jsou zvyklé žít v bytě ve skupině koček,
jsou čistotné a ostatní kočky mají rády.

Většina z nich by mohla být umístěna ke skupině vašich koček a najít tak svůj domov,
pokud budete počítat s tím, že nevyhledávají člověka, nemazlí se.

Ale u některých ani toto není možné - pro zdravotní stav se špatnou prognózou nebo by jim přemístění způsobilo velký stres.
Více na tel.: 724 142 463

 

Micka 09

13. 7. 2021

2a.jpgKočka, kastrovaná
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

10.7.2021 - Přijali jsme kočku se čtyřmi koťaty z Milulčic. Kočka se objavila i s koťaty na zahradě domu zničeného tornádem. Dobrovolníci ji odchytli do sklopce, kočka je plachá, rádi bychom ji za normálních okolností vrátili zpět, ale není kam, všude jsou zničené domy, stavební ruch ... Koťata byla převezena do dočasky, bohužel, nepřežila, pravděpodobně panleukopenie. 13.7.2021 - Kočka po kastraci odjela do dočasné péče do Lanžhota, kde bude zatím v kleci, aby si na nové místo zvykla, později bude vypuštěna na zahradě. Je plachá a domov nehledáme.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Gandalf

10. 7. 2021

gandalf.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.11.2020 - Dnes k nám oznamovatelka přivezla 4 koťata, která někdo vyvezl do vinohradu v Dolních Bojanovicích. Taková koťata se nejsou schopna o sebe postarat a jsou odsouzena k smrti a jedná se o trestný čin opuštění zvířete. Koťata byla velmi hladová, jsou začervená. Jsou to dvě kočičky černobílá Kristýnka a bílomourka Kora a kocourci jsou černý Gandalf a bílomourek Fedorek. 2.2.2021 - Gandalf je tmavě šedý kocourek, je hodně bázlivý, nechce se nechat hladit ani vzít, ale může být společníkem k vaší mazlivé kočičce. Potřebuje kočičího kamaráda a nebo by mohl odejít s mazlivější kočičkou od nás.
10.7.2021 - Gandalf bude mít rok, vyrostl u nás a ukazuje se, že je plachý - nenechá na sebe dobrovolně sáhnout, člověku se vyhýbá. Trpí chronickou rýmou.

Další fotky zde.

Gandalf je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka Javorská. Děkujeme!

Gandalf je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytm v depozitu mu hradí M Salon Brno. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Mourek 02

13. 5. 2021

mourek-mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde.
Před několika dny jsme tady odebrali tři koťata - Šmudlinka, Sisinka a Vendelín a dnes zbývající čtyři kočky. Jsou to dvě 6 leté kočky - tříbarevná Míňa a černá Čertík, které už jsme této rodině kastrovali před několika lety a bílomourka Líza, cca 8 měsíců a mourovatý kocourek Mourek - tito dva byli dnes na kastraci. Jsou umístěni do karantény v dočasné péče. 13.5.2021 - Dvě z koček z tohoto případu Mourek a Míňa jsou velmi bázliví, těžko si zvykají a neprospělo by jim další přemísťování, proto jim domov hledat nebudeme a v dočasce v Mikulčicích jim bude umožněno i chodit ven.

Další fotky zde.

Mourek je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Míša Müllerová. Děkujeme!

Mourkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Míňa

13. 5. 2021

mina-mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2015
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde.
Před několika dny jsme tady odebrali tři koťata - Šmudlinka, Sisinka a Vendelín a dnes zbývající čtyři kočky. Jsou to dvě 6 leté kočky - tříbarevná Míňa a černá Čertík, které už jsme této rodině kastrovali před několika lety a bílomourka Líza, cca 8 měsíců a mourovatý kocourek Mourek - tito dva byli dnes na kastraci. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči. 13.5.2021 - Dvě z koček z tohoto případu Mourek a Míňa jsou velmi bázliví, těžko si zvykají a neprospělo by jim další přemísťování, proto jim domov hledat nebudeme a v dočasce v Mikulčicích jim bude umožněno i chodit ven.

Další fotky zde.

Míňa je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Elena, Roman, kocour Dios a kočky Olivie a Snížek. Děkujeme!

Mína je adoptovaná na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Michaela a Martin a kočky Kristýna a Jerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Emilka 03

4. 5. 2021

emilka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

31.10.2019 - Kočka přivedla k bytovkám v Čejkovicích 6 koťat! Nájemníci nám zavolali o pomoc. Kočka se vykastrovala a vrátila zpět, budou se tam o ni starat, koťata jsme přijali k nám do depozita. Jsou to kočičky Aranka, Emilka, Rút a Viola a kocourci Vilém a Oliver. 24.1.2020 - Emilka je krásná kočička, zvyklá i na psa. Je opatrnější a zvykání na nový domov jí může trošku déle trvat, ale pokud bude mít možnost chodit ven, může být i sama. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Emilka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Ing. Dana Schmidt a kočičí trojka - Darwin, Andělka a Emily. Děkujeme!

Emilka je adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradí firma IZOVELLA s.r.o., kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Veverka

4. 5. 2021

veverka3a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Veverka je krásná kočička, zvyklá i na psa a v novém domově musí mít kočičího parťáka. Veverka je bázlivější a bude potřebovat porozumění a trpělivost. Je to ale samostatná kočička a velká kočičí dáma. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Veverka je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradí Libuše Žáková s kočičkami Ájou, Bodinkou, Klárinkou, kocourkem Lálou a borderkou Berettkou. Děkujeme!

Veverka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Petra Konečná a kocourci Čertík, Matýsek a Bellamy a pes Bárt. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Myšička

4. 5. 2021

mysicka4.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. Prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Myšička je krásná kočička, zvyklá i na psa a v novém domově musí mít kočičího kamaráda. Je jemná a miloučká, ale bázlivější. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Myšička je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Kameníkovi z Telče a Megy. Děkujeme!

Myšičce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Leontýnka 02

4. 5. 2021

leontynka9.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

9.7.2019 - Na zahradu domu se přitoulala kočka, majitelé ji začali krmit a dál situaci neřešili, takže kočka koncem dubna porodila tři koťata. Kočku jsme dali kastrovat a vrátila se zpátky, koťata jsme přijali do depozita v Hruškách a jsou to kočičky Marlenka a Leontýnka a kocourek Bořek1.6.2020 -  Leontýnka je bázlivější, ale když se jí budete věnovat, může se to zlepšit. Ve vztahu ke kočkám je submisívnější a některé ji prohání. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Leontýnka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Lenka a Jakub s dětmi Jájou a Tomem. Děkujeme!

Leontýnce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lea 02

4. 5. 2021

lea6.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:

dočasná péče Mikulčice

21.9.2017 - Dnes odchyceny 4 koťata na nám. Osvobození v Hodoníně. Umístěny v dubňanském depozitu, jsou zatím bázlivá. 14.1.2018 - Lea může do nového domova. 20.4.2020 - Lea je kočička bázlivější, ale s kočkami vychází dobře. Pokud už mazlivou kočku máte, Lea může být její společnicí, ale je u nás už dlouho a proto je potřeba trpělivosti. 4.5.2021 - Po zrušení depozita v Hruškách byla spolu s ostatními přemístěna do Mikulčic a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet, zatím není vhodná k umístění.

Další fotky zde.

Lea je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Radka s Lubou, Alfa, Beta a Megie. Děkujeme!

Lee můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Beky

29. 4. 2021

beky370.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

26.7.2016 - Beky je jedním z koťat (Daffy, Beky, Bella a Murko) nalezených se svou mámou Kelly v chatové oblasti Radějov. Myslíme si, že je sem někdo odvezl, aby se zbavil nechtěných koťat. Jsou se svou kočičí mámou, která se o ně vzorně starala, u nás v depozitu. 1.6.2020 - Beky u nás čeká na svůj domov už 5 let. Je moc krásná, sice nechce, abyste ji brali do náruče, přesto se i umí pomazlit. S kočkami nemá problém, ale může být i sama, pokud by mohla chodit ven. Bojí se dětí, není vhodná do rodiny s dětmi a vzhledem k tomu, jak je u nás dlouho, bude potřeba počítat s tím, že si v novém domově bude déle zvykat.  28.4.2021 - Beky Žije u nás 6 let a domov jí nikdo nenabídl. Po takové době ji už nebudeme stresovat přemístěním.

Další fotky zde.

Beky je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Radka s Lubou, Alfa, Beta a Megie. Děkujeme!

Beky můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Daffy

29. 4. 2021

d370.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

14.9.2016 - Daffy je jedním z koťat (Daffy, Beky, Bella a Murko) nalezených se svou mámou Kelly v chatové oblasti Radějov. Myslíme si, že je sem někdo odvezl, aby se zbavil nechtěných koťat. Jsou se svou kočičí mámou, která se o ně vzorně starala, u nás v depozitu. 1.6.2020 - Daffy na svůj domov čeká už 5 let. Je to nádherná kočička, a svou lásku projevuje jemným okusováním prstů. Vůči ostatním kočkám je taková malá velitelka a hledáme jí domov spíše jako jedináčkovi a tam, kde bude moci chodit ven. Vzhledem k tomu, jak je u nás dlouho, je potřeba, počítat, že si na nový domov bude déle zvykat a není vhodná k malým dětem. 28.4.2021 - Daffy měla opakované záněty a je po extrakci zubů. Žije u nás 6 let a domov jí nikdo nenabídl. Po takové době ji už nebudeme stresovat přemístěním.

Další fotky zde.

Daffy je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Šárka a Michal, kočičáci Barborka, Maruška, Ondra, Betynka, Majdalenka, Rozárka, Yali a Max a pejsci Darwin a Benjamin. Děkujeme!

Daffy můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Sofinka 02

28. 4. 2021

img_20191013_094335.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2015
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

Sofinka je kočička s krásnou kresbou kožíšku, která se hladová začala objevovat v Uh. Hradišti, na zahradě u domu rodiny, která má našeho Stinga s Pierrem. Sofinku jsme vzali k nám a hledáme jí domov. Je to krásná a umazlená mourečka, přítulná hravá a ráda si hraje s kočičími kamarády. 6.1.2017 - Sofinka špatně prospívala, objevily se potíže s dýcháním a dnes na vyšetření bylo potvrzeno onemocnění HCM. Sofinka bere trvale léky. 24.10.2017 - Sofinka se svou nemocí nemá moc šancí na umístění a tak jsme ji přesunuli do dočasné péče, aby nemusela být mezi velkým množstvím koček a měla větší klid. 28.4.2021 - Sofinka je v dočasce víc jak 4 roky a pokládá toto místo za svůj domov. Nebudeme ji stresovat přemístěním.

Další fotky zde.

Sofinka byla od 3/2016 do 3/2017 adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Ivana Uhríková a Kešu s Alexem. Děkujeme!
Sofinka je od 11/2017 znovu adoptována na dálku - krmivo jí hradí MVDr. Jana Charvátová. Moc děkujeme!

Sofince můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 2

Beruška 06

1. 2. 2021

beruska6.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístní:
depozitum Hodonín I.

10.2.2020 - V areálu firmy v Hodoníně, kde krmíme plaché kočky jsme si už před časem všimli nováčka - mladé černé kočičky. Dnes jsme si všimli, že kočička má potíže, teče jí hnis z uší i nosu, asi hůře slyší, protože se nám ji podařilo odchytnout. Byla ošetřena na veterině, zjištěno že má prasklý bubínek a potíže s rovnováhou. Je umístěna do karantény, probíhá léčba. Kočička je velmi bázlivá, možná úplně plachá, ale zpátky se vrátit nebude moci, tak budeme muset najít řešení ... 1.4.2020 - Beruška, zprvu unavená, nemocná, vylekaná. Dnes už miloučká, mírná kočička, nechá se hladit i pomazlit, ale když jde spinkat, pro jistotu si vždy najde nějaký úkryt. Miluje kuličky a koulodráhu u které si vyhraje i úplně sama. S kočkami vychází dobře. Zánět v ouškách se vyléčil, ale Beruška je hluchá. Také bylo poškozeno centrum rovnováhy, to se projevuje tak, že Beruška při chůzi pokyvuje hlavičkou. Kvůli postižení, bude hledat Beruška domov pouze v bytě, u kočičích kamarádů.  4.8.2020 - Beruška znovu onemocněla ... 30.8.2020 - Po léčbě kortikoidy se stav upravil, ale držení rovnováhy se mírně zhoršilo, je možné, že se bude muset přistoupit k ablaci zvukovodu. 1.2.2021 - K ablaci zvukovodu nedošlo, Beruška je v rámci možností v pořádku, ale vzhledem k postižení a celkově nepříznivé prognóze jsme se rozhodli jí domov nehledat a zůstane u nás. Výhodou je, že Beruška se u nás cítí dobře, s kočkami vychází, o ty mladší i pečuje ...

Další fotky zde.

Beruška je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jorga Lišková, Liduška, Jeník a Kuki. Děkujeme!

Beruška je adoptována na dálku - veterinární péči a náklady spojené s pobytem v depozitu hradila Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 5

Babulka 02

1. 2. 2021

babulka-1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2016
Umístění:
depozitum Mikulčice

3.10.2017 - Kočku Babulku i s jejími dvěma koťaty jsme odchytávali na žádost policie v Kyjově, v bytě po zemřelé. Byt byl v katastrofálním stavu, plný špíny a výkalů. Kočka i s koťaty byla vyděšená, ale v depozitu se začínají osmělovat a koťata si už hrají. Více o případu zde14.2.2018 - Babulka je zatím dost bázlivá, ale pomaličku si zvyká a už se nechá i pohladit. 30.4.2018 - Babulka se krásně zakulatila, začala chodit na zahradu a je spokojenější, celkově klidnější a už se s ostatními kočkami lépe snáší.
1.2.2021 - Babulka se lidí bojí a myslíme si, že přemístění do nového domova by pro ni bylo velkým stresem. Když přišla k nám, velmi dlouho trvalo, než si zvykla a začala tolerovat svého člověka, v depozitu má umožněno chodit i na zahradu a necháme ji u nás.

Další fotky zde.

Babulka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága.  Děkujeme!

Babulce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Izzí 03

25. 12. 2020

izzi7.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.10.2018 - Volali ze ZOO v Hodoníně, že k nim někdo hodil přes plot krabici s pěti koťaty! Více najdete zde. Jsou to dvě tříbarvné holky Lori a Izzi a kluci - černý Bruno, zrzek Alf a bílomourek Jorik. 9.5.2019 - Izzí se těší se do nového domova, kde by měla mít kočičího kamaráda. 9.3.2020 - Z Izzí vyrostla kráska, něžná, milá a na svůj domov u kočičího kamaráda čeká už druhý rok ... 25.12.2020 - Izzí je posledního půl roku opakovaně nemocná, užívá často léky, prozatím ji stahujeme z nabídky a domov jí nehledáme.

Další fotky zde.

Izzí je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Nikola Sobotová, kočka Kája, kocour Koko a Sep, koťata Máša a Tara, fenka Honey a králík Zlatí. Děkujeme!

Izzí můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Rendy 02

29. 9. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní, mají označené ucho zástřihem, protože se původně měli vracet zpět. 29.9.2020 - Po zkušenostech se sourozencem Rendyho (zde), kterého jsme museli z nového domova přivéz zpátky, necháme i bázlivého Rendyho u nás.

Další fotky zde.

Rendy je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Dagmar Stolínová, kočičky Mici a Jazz a fenky Majda a Rejla. Děkujeme!

Rendymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Kendy 02

29. 9. 2020

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní, mají označené ucho zástřihem, protože se původně měli vracet zpět.  5.8.2020 - Kendy byl první z Archlebováků, který na sebe nechal sáhnout. Je to krásný mramorovaný kocourek s bílými prsty. Vypadá, jako by je měl namočené ve smetaně. Je opatrný, ale chodí si každou chvilku pro pohlazení. V novém domově potřebuje kočičí společnost. 25.9.2020 - Kendy dnes odjel do nového domova společně s Baltazarem, do Dubňan, do domku. 29.9.2020 - Kendy celé čtyři dny nejedl, nepil, celou dobu schovaný, třásl se a velice se bál. Dnes jsme pro něj zajeli a je zpátky. Kendy a všichni sourozenci byli moc bázliví a i v depozitu jim velice trvalo, než došlo k pokroku, ale doufali jsme že je bude možné umístit do nových domovů. Bohužel to nedopadlo dobře, Rendy je ještě bázlivější, takže je necháme oba u nás, v Mikulčicích budou mít i přístup na zahradu, takže jim špatně nebude ... Video z návratu zde.

Další fotky zde.

Kendy je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka 02, Datlička 02, Rupi, Ava a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

Kendymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Markétka 02

27. 6. 2020

marketka1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2017
Umístění:
doočasná péče u Lady, Mutěnice

11.2.2018 - Dnes jsme přijali dvě koťata z Bohuslavic u Kyjova. Přivezla je paní, kočičky se nastěhovaly na její zahradu, ale sama živí už několik nalezenců a nemůže si další dovolit. Jsou od kočky souseda, kterého nedokáže přesvědčit, aby kočku nechal kastrovat. Kocourek Faust, kočička Markétka.
22.4.2018 - Markétka se ze začátku velmi bála, teď už je to o hodně lepší, ale i tak bude vyžadovat vaši trpělivost, mazlí se ráda, ale potřebuje čas, aby si zvykla. Pomohlo by jí, kdyby měla svého člověka, u nás je často někde schovaná, málo si hraje, vadí jí velké množstí koček, které u nás je. 15.8.2019 - Markétka je nyní v dočasné péči, kde je méně koček, to jí prospělo, ale je to kočička bázlivější, nechá se sice pohladit, ale mazlení nijak nevyhledává. 27.6.2020 - Markétka měla úraz, je po zlomenině nožky, stále bázlivá a rozhodli jsme se ji ponechat na místě, kde je zvyklá a které považuje za svůj domov.

Další fotky zde.

Markétka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Hanka a kočičáci Jája, Pája a Máša.

Markétce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Johana

12. 6. 2020

johana.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2013
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Johana je kočka, která žila v Josefově na statku se slepicemi - více zde, a protože její koťata zemřela, starala se o své mladší sourozence a pomáhala s péčí o koťata své matce. Všechny jsme vzaly k nám a jsou v nabídce. Johana je trošku odtažitá a potřebuje čas, aby si na svého člověka zvykla, ostatní kočky jí nevadí. 9.4.2016 - Johana je u nás rok a půl, ale nic se nezměnilo - je plachá a bojácná. Člověka nevyhledává, ale pokud byste jí chtěli dát domov u skupiny vašich koček, mohlo by se to podařit. 12.6.2020 - Johana během let své chování o něco zlepšila a v depozitu se chodí za Naďou občas mazlit. Ale toto mazlení platí jen pro Naďu a došlo k němu po letech, proto už jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Johanka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Zdeňka a František ze Strážnice. Děkujeme!

Johanka je  adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí Vykoukalovi a Koukalovi & kočky Mau, Xeně, Fren, Hubert a Chelsea. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lasička

11. 6. 2020

lasicka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Jsou to Medvídek, Lasička, Veverka a Myšička, (Zajíček nepřežil). 30.1.2020 - Lasička je krásná kočička, zvyklá i na psa, ale k člověku je velmi opatrná, může do nového domova, kde bude mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 11.6.2020 - Lasička je plachá, odmítá kontakt s člověkem, domoc jí hledat nebudeme.

Další fotky zde.

Lasička je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Mirka a Pavel Žižkovi a nejlepší kocourek Adámek a nejlepší kočička Zlata. Děkujeme!

Lasička je adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v našem depozitu jí hradí rodina Ludvíkova & kocouři Max, Chip a Muf 02, Bezinka, Márty, Poly 02 a Sejdy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Dita

11. 6. 2020

dita1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

19.3.2018 - Dnes jsme přijali první dvě kočky z Moravské N. Vsi, odkud se na nás obrátila s žádostí o pomoc paní, která bydlí ve starém domku a vloni se ujala dvou koček po zemřelé. Bohužel, jaksi opomněla, že kočky mají koťata a vloni jí obě porodily, takže dnes má 10 koček a potřebuje pomoc. Více zde. Bílorezavá kočička dostala jméno Dita a je zatím v karanténě. 15.5.2018 - Dita je hodně bázlivá a potřebuje vaši trpělivost.  11.6.2020 - Dita je u nás 2 roky, bohužel cestu k člověku si nenašla, je nekontaktní a tak jí domov nehledáme.

Další fotky zde.

Dita je  adoptována na dálku - krmivo jí hradí Kateřina a Karolínka Nedbalcovi.

Ditě můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Lenny

11. 6. 2020

lenny2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

21.9.2017 - Dnes odchyceny 4 koťata na nám. Osvobození v Hodoníně. Umístěny v dubňanském depozitu, jsou zatím bázlivá. 10.11.2018 - Lenny je krásný a velký kocour, ale bohužel i po roce zůstává velmi bázlivý. S kočkami problém nemá a má rád i koťata.  11.6.2020 - Lenny je u nás 3 roky a rozhodli jsme se ho stáhnout z nabídky a domov mu nehledat. Pohladit se nedá, člověku se vyhýbá, kočky snáší dobře.

Další fotky  zde.

Lenny je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Katka a kocourek Brečtánek. Děkujeme!

Lennymu můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Rafael 02

11. 6. 2020

rafael2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.11.2016 - Rafael je kocourek, který se narodil kočce v zahrádkách na Štěpnici, kočka se kastrovala a vracela zpět a kocourek je u nás a čeká na nový domov spolu se sourozenci Rozitou a Rondou. 11.6.2020 - Rafael u nás žije 4. rok a ze začátku se zdálo, že by domov u trpělivých lidí, kteří mu dají čas, mohl najít. Ale nepodařilo se a Rafael je plachý, domov mu nehledáme.

Další fotky zde.

Rafael je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Naďa Slavíková & kočičí sestry Roxy a Angie. Děkujeme.

Rafael je adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Moravcovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Debby

1. 6. 2020

debby350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

16.2.2017 - Debby je kočička, kterou někdo hodil přes plot do zahrady domu, kde depozitujeme. 7.3.2019 - Debby si ráda si hraje s kočkami, v novém domově bude ráda s kočičím kamarádem, ale k člověku je bázlivější a potřebuje čas. 1.6.2020 - Deby u nás žije čtvrtým rokem, je bázlivá a zůstane v Dubňanech.

Další fotky zde.

Debby je adoptována na dálku - krmivo jí hradí firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

Debby můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Ben

1. 6. 2020

b350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2015
Umístění:
dočasná péče Dubňany

3.7.2016 - Ben je jedním z koťat, které porodila kočka v Sudoměřicích u domu, kam se přitoulala. Lidé se rozhodli kočku po kastraci ponechat, ale 4 koťata skončila u nás. Kocourci Chloupek a Bill a kočička Margitka už domov mají a Ben stále čeká. 7.3.2019 - Ben na svůj domov čeká už 3 roky. Je bázlivější a opatrný a bude mu trvat, než si u vás zvykne. 30.1.2020 - Ben bude mít 5 roků, je bázlivý a v Dubňanech zvyklý a necháme ho tam trvale.

Další fotky zde.

Ben je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Jolana, Jarda a kočičáci Týna, Fišta a Hubert, Matěj, Myšiš a Máca. Děkujeme!

Benovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Murko

1. 6. 2020

murko300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Dubňany

20.9.2016 - Murko je jedním z koťat (Daffy, Beky, Bella a Murko) nalezených se svou mámou Kelly v chatové oblasti Radějov. Myslíme si, že je sem někdo odvezl, aby se zbavil nechtěných koťat. Jsou se svou kočičí mámou, která se o ně vzorně starala, u nás v depozitu. 1.6.2020 - Murko u nás čeká na svůj nový domov už 4 roky. Je to hodný kocourek, k lidem opatrnější a protože je u nás už tak dlouho, nebudeme ho stresovat a domov mu nehledáme.

Další fotky zde.

Murko je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Petra Javorská Kalousková a kočičky Lili a Štafluška. Děkujeme!

Murkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Sába

1. 6. 2020

saba350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2015
Umístění:
dočasná péče Dubňany

1.9.2015 - Sába je jedním z koťat (Bobo, Sába, Murin, Čiko, Tuli a Suri), která našla paní v Dubňanech ve své garáži. Před tím našla před domem kočku, kterou srazilo auto, kočka nebyla její a tak nevědělĺa, že má v garáži šest koťat! Ta dala o sobě vědět, až byla hladová, bylo jim asi měsíc. Sába je hravé a zvídavé kotě. 1.6.2020 - Sába u nás žije 5 let, domov nenašla, k cizím lidem je opatrná a v Dubňanech je zvyklá. Necháme ji tady trvale.

Další fotky zde.

Sába je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Jarmila Teturová & kočičky Káťa a Klingr. Děkujeme!

Sábě můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Bubáček 02

26. 5. 2020

bubacek.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hrušky

23.10.2018 - Černý kocourek se přitoulal na zahradu jedné paní, její domácí kocour ho vynáněl a tak jsme kocourka přijali. 2.11.2018 - Bubáček je milý kocourek, ale bázlivější povahy, je vhodnější jako kamarád k další kočce nebo kočkám. 26.5.2020 - Bubáček je u nás rok a půl. Jak dospíval, stával se k člověku čím dál tím ostražitější, dnes o kontakt vůbec nestojí, nechce se nechat ani pohladit. Rozhodli jsme se ho vyřadit z nabídky, umožnil se mu přístup na zahradu a zůstane u nás.

Další fotky zde.

Bubáček je adoptován na dálku - krmivo mu hradí Nataša Pospíšilová, pes Honey a kočky Reila a Sisi. Děkujeme! 

Bubáčkovi můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0

Mufka

1. 5. 2020

mufka1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

22.11.2018 - V zahrádkářské kolonii v Hodoníně, za hřbitovem dnes nalezeny dvě kočičky. Černá je MUFKA a mourovatá PUFKA. Jsou umístěny do karantény. 8.2.2019 - Mufka je zatím hodně bázlivá.
9.5.2019 - Mufka je pěkná černá kočička, submisívní, bázlivější povahy. Když jí dáte domov a budete trpěliví, dokážete zázraky a Mufka se vám odmění. Pokud tady Mufka zůstane, stane se postupem času úplně plachá ... 1.5.2020 - Do dnešního dne Mufce domov nikdo nenabídl a tak se stalo, co jsme předpokládali. Mufka je plachá a nenechá člověka na sebe sáhnout.

Další fotky zde.

Mufka je adoptována na dálku - krmivo jí hradí Smejkalovi a kočky Izabel a Lily.  Děkujeme! 

Mufce můžete přispívat formou adopce na dálku na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kočky žijící trvale u nás | Komentářů: 0