Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Ava 04 a Máša 06

22. 7. 2021

1-mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

20.10.2020 - Dnes nám nahlásila oznamovatelka, že v rybářství na Písečném v Hodoníně je kotě, které není v pořádku, má průjem a vyhřezlý konečník. Tady v rybářství žije několik koček, protože lidé se nechtěných koťat zbavují odkládáním na toto místo, mimo město. Pravidelně tady kastrujeme, monitorujeme. Kotě, je to kočička, jsme vzali na veterinu, kde byl proveden chirurgický zákrok a střevo přišito k dutině břišní, nasazena ATB. Kočička dostala jméno Ava a je umístěna do karantény. 7.7.2021 - Ava je drobnější, kulatá kočička s velmi milou a přátelskou povahou. Ráda při mazlení nastavuje bříško a je vděčná za každou pozornost a hlazení, u kterého se labužnicky natahuje a krásně přede. Ke kočkám má přátelský vztah a potřebuje kamaráda. 22.7.2021 - Ava dnes odjela spolu s Mášou do nového domova, do Hodonína, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Ava byla adoptována na dálku - krmivo jí hradil Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

Ava byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradili manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2020
Umístění:
depoztum Hodonín II.

9.5.2021 - V Hodoníně, na místě, kde se krmí plaché kočky se už nějakou dobu objevovala tato kočička. Hladová, plná klíšťat, má stará zranění po kousnutí na zádech i na břichu, možná i zlomeninu ... Umístěna do karantény, dostala jméno Máša. 12.7.2021 - Máša je velice mazlivá a kontaktní kočička. Ve velkém kolektivu koček se ale moc nehýbe a nehraje si. Polehává v pelíšku a sebemenší pozornost je vděčná a chce si hrát, odejít by chtěla s každou návštěvou, kdy se zvedne a doprovází ji až ke dveřím. NALÉHAVĚ PRO MÁŠU HLEDÁME DOMOV! Je vhodná k jedné či dvěma hodným kočkám nebo jako jedináček s dostatkem pozornosti. 22.7.2021 - Máša dnes odjela spolu s Avou do nového domova, do Hodonína, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Máša byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Barbora Svinková, Petr Novák a kocourek Simon. Děkujeme!

Máša byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila Vanda Bočková a kocourek Pipi a kočička Mášenka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Oříšek

20. 7. 2021

orisek.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Mikulčice

20.9.2018 - V Mutěnicích se pánovi na zahradu přitoulala kočka, porodila koťata, kočku jsme nechali kastrovat a s jedním kotětem na místě zůstane, tři koťata jsme dnes vzali k nám - mramorovaná kočička je Brusinka, černý kocourek Čoko a mourovatý Oříšek. POZOR! Pokud se vám přitoulá na zahradu kočka a vy ji začnete pomáhat a denně ji krmit, NEZAPOMÍNEJTE ŘEŠIT I KASTRACI! Kam myslíte, že kočka půjde rodit, když se zabydlela na vaší zahradě a má tam denně jídlo? 1.7.2020 - Oříšek čeká na domov už druhý rok! Je to rošťák, který se nebojí nikoho a ničeho, ale je to i velký mazel, zvyklý na psa. S kočkami vychází dobře, ale pokud by mohl chodit ven, může být i jedináček. 1.4.2021 - Oříšek je po extrakci zubů. 20.7.2021 - Oříšek se dočkal a dnes odjel do nového domova, do Ratíškovic, do domku, kde na něj čeká fenka Žofinka.

Další fotky zde.

Oříšek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Pavel Motejzík a Tereza Žižková. Děkujeme!

Oříšek byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradila Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vilibald a Emma 05

25. 6. 2021

6.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

15.5.2020 - Tento kocourek se objevil hladový na půdě domu, kde máme dočasnou péči pro kočky z našeho útulku. Nenechal se pohladit, ale bylo vidět, že by chtěl. Bál se. Dnes se ho podařilo odchytit do klece. Srst měl zacuckovanou, samé dredy a spoustu klíšťat a je silně začervený, je jasné, že se o něj nikdo nestará. Je mladý, může mít něco přes rok, dostal jméno Vilibald a je umístěn do karantény. Video zde. 11.7.2020 - Vilibald odjel do nového domova, do Dubňan, do domku, kde se na něj těší tři děti.

Další fotky zde.

Vilibald byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

Vilibald byl adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Simona Jedlová, kočička Kačenka, kocourek Zrzek a pejsek Bárny. Děkujeme!

2mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

5.10.2020 - Dvě koťata byla nalezena v obci Tasov, oznamovatelka, která je našla na zahradě sem dojíždí jen na chalupu. Koťata převzal do péče obecní úřad v Tasově, my jsme se jim snažili pomocí FB najít domov, ale nepodařilo se a tak jsme dnes pro koťata do Tasova zajeli. Zrzavý kocourek dostal jméno Jack, bílomourovatá je kočička Emma. 26.12.2020 - Emma je roztomilá a důvěřivá mladá kočička. Ničeho a nikoho se nebojí, u všeho musí být první. Je velmi mazlivá až vlezlá, vhodná i do rodiny s malými dětmi. V novém domově potřebuje k hrám kočičího kamaráda. 25.6.2021 -  Emma odjela do nového domova, do Dubňan, do domku za Vilibaldem.

Další fotky zde.

Emma byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Emma byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradila Leona Bočková a kocourci Fido a Hug. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Lolek 02 a Bolek 02

17. 6. 2021

2.jpgKocour, nar. 3/2021
Umístění:
dočasná péče

Kocour, nar. 3/2021
Umístění:
dočasná péče

11.6.2021 - Lolek a Bolek jsou milounká koťátka, dva kocourci, kteří hledají nový domov. Narodili se v jední firmě v Hruškách, kde žili dvě kočky s koťaty a kocourek. Firma se stěhovala pryč a majitelka objektu se o kočky odmítla postarat. Koťata první kočky už domov našla (jsme domluveni na jejich kastraci) a obě kočičky se zbývajícími koťaty i odrostlého kocourka si vzala oznamovatelka k sobě do dočasné péče, než se to nějak podaří vyřešit. Nakonec kočkám maminám, kocourkovi i jednomu kotěti dá domov trvalý a my HLEDÁME SPOLEČNÝ DOMOV pro zbývající koťata - kocourky Lolka a Bolka. Zavolat nám můžete na 724 142 463. 17.6.2021 - Lolek a Bolek našli společný domov v Mikulčicích.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Fabio 03 a Mika 02

9. 6. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

26.12.2020 - Kocourek nalezen na benzínce OMV v Lužicích, HLEDÁ SE MAJITEL! Mohl sem přijet i v motoru auta. Zavolat nám můžete na 724 142 463. 23.4.2021 - O Fabia se majitel nepřihlásil a tak hledá nový domov. Je to úžasný kocourek. Chodí za člověkem jako pejsek a zbožně kouká, chce se chovat, mazlit nebo něco dobrého zbaštit. Je to mazel a hračička, ale dovede se i pořádně proběhnout. S Mikou jsou jako bratři, oba stejné povahy, kamarádi a chtěli bychom, aby mohli do nového domova spolu. Pro svou důvěřivost k lidem jsou vhodní pouze do bytu nebo pokud máte u domu dobře zabezpečený pozemek nebo voliéru. 9.6.2021 - Fabio a Mika odjeli společně do nového domova, do Brna, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Fabio byl adoptován na dálku -  krmivo mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Fabio byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Petra, Anton a kočičí kamarádi Matýsek, Nikiček a Nelička. Děkujeme!

mensi1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

2.1.2021 - Oznamovatel nám nahlásil kocourka, který se už delší dobu zdržuje na stavbě v Mutěnicích. Je to 5 měsíční kotě, umístěn do karantény. 23.4.2021 - Mika je úžasný. Chodí za člověkem jako pejsek a zbožně kouká, chce se chovat, mazlit nebo něco dobrého zbaštit. Je to mazel a hračička, ale dovede se i pořádně proběhnout. S Fabiem jsou jako bratři, oba stejné povahy, kamarádi a chtěli bychom, aby mohli do nového domova spolu. Pro svou důvěřivost k lidem jsou vhodní pouze do bytu nebo pokud máte u domu dobře zabezpečený pozemek nebo voliéru. 9.6.2021 - Fabio a Mika odjeli společně do nového domova, do Brna, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Mika byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Olina a Milan s kočkami Milčou, Florou a kocourem Maxem. Děkujeme!

Mika byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Mikulášek, Stelinka, Lenka, Aleš, kocour Mourek a pes Nero. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Coco

6. 6. 2021

coco1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.5.2021 - Oznamovatelka nám nahlásila kočičku, kterou našla v zahrádkářské kolonii za EHO v Hodoníně, vyhladovělou, ale přítulnou. Kočka dostala jméno Coco a je umístěna do karantény. 19.5.2021 - Coco je u nás krátce, ale je vidět, že jí pobyt mezi mnoha kočkami nedělá dobře, nechce opustit karanténní klec. Naléhavě jí hledáme domov jako jedináčkovi nebo u jedné klidné kočky, v domku se zahradou. K člověku je přítulná, mazlivá. 23.5.2021 - Coco odjela do nového domova, do Lanžhota, do domku, kde ji čeká jedna kočička. 26.5.2021 - Coco je zpátky v depozitu. V novém domově se chovala jako doma, ale domácí kočička situaci nezvládla, nežrala a zvracela ze stresu, odmítala opustit místnost. U nás je Coco nešťastná, chodí po vyvýšených místech, zdržuje se na kuchyňské lince a NALÉHAVĚ HLEDÁME DOMOV! 6.6.2021 - Coco odjela do nového domova, do Kyjova, do domku, kde bude jedináčkem.

Další fotky zde.

Coco byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Pavla a Libor Adamíkovi. Děkujeme!

Coco byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Laděnka a Glorie

27. 5. 2021

img_20200421_100237.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2018
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

1.11.2019 - Dnes jsme přijali kočičku, kterou majitelé ponechali svému osudu u domku ve Veselí nad Moravou a odstěhovali se. 17.1.2020 - Laděnka může do nového domova. Je to drobnější kočička, jemná, milá, mazlivá slečna. Ráda se nosí, ráda si hraje s bičíky. Je submisívní a s kočkami nemá problém. Maličko kulhá, zřejmě následek starší zlomeniny. Na jedno očičko bohužel téměř nevidí, má v něm srůsty, je to buď vrozená vada nebo důsledek neléčených zánětů. Nijak ji to neomezuje, druhé očičko má v pořádku. 20.4.2020 - Dnes byla Laděnka na operaci a poškozené očičko jí bylo odstraněno, oční důlek zašitý. 9.5.2020 - Laděnka odjela do nového domova, do Hlovovce, do domku, kde mají kocoura.

Další fotky zde.

Laděnka byla adoptována na dálku - podporovala ji Jitka Nešporová a psi Bobinka, Čenda, Kuba a kočky Julča, Jonáš, Mína a Lemur. Děkujeme!
1a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2019
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

4.5.2020 - Dnes jsme přijali dvě kočky a kotě z Mutěnic. Před několika týdny přivedla kočka na zahradu domu svá tři koťata, paní je na zahradě všechny začala krmit. Po čase se kočka začala ukazovat pouze z jedním kotětem, na zahradě jsou psi, případně je mohli napadnout i kuna nebo kocouři, těžko říct. Kočka dostala jméno Glorie a vzali jsme ji i s kotětem (Evička) k nám. Ale u paní se objevila minulý týden další kočka (!) a přímo tam porodila. Bohužel její koťata byla nalezena mrtvá. Tato kočka je ale plachá a tak byla po kastraci vypuštěna zpět do zahrady, krmení má zajištěno. 18.6.2020 - Evička už je velká a samostatná a tak máma Glorie může do nového domova. Je to taková hodná a nenápadná kočička, asi by uvítala klidnou domácnost jako jedináček nebo může k jedné submisívní kočičce. Dříve žila venku a občas se zdá, že je jí v bytě smutno, takže ideálně v domku se zahradou. 27.5.2021 - Glorie odjela do nového domova, do domku v Hlohovci, kde už na ni čeká Laděnka, které umřel kočičí kamarád.

Další fotky zde.

Glorie byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ruprecht

17. 5. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

17.3.2021 - Dnes jsme přijali kocoura z Mikulčic. Je ve velmi špatném stavu - zubožený, vyhublý, špinavý, se zadredovanou srstí, která je na některých místech z podvýživy vybledlá a vylíňaná až je vidět holá kůže. Byl plný klíšťat, jen během prvního dne se jich vyndalo čtyřicet! Byl umístěn do karantény, najezený, v teple a klidu se začíná i sám čistit ... 7.5.2021 - Ruprecht může do nového domova! Je to krásný kocour s delší srstí, hodný, chytrý, k člověku mazlivý. Co je to pohlazení a že se může přijít pomazlit a že se nemusí bát, poznal až u nás ... Z předcházejícího života na ulici si přinesl již své návyky a rád by si svůj revír ohlídal sám, takže hledáme domov v domku se zahradou, kde bude Ruprecht kočičím jedináčkem. 16.5.2021 - Ruprecht odjel do nového domova, do Brna, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Ruprecht byl adoptován na dálku - krmivo mu hradil Pavel Hrubý. Děkujeme!

Ruprecht byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradila Michaela Hrubá. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Šunka a Štrúdl

14. 5. 2021

img_20201127_125740.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

1.12.2020 - V zahrádkářské kolonii v Hodoníně, kde řešíme kastrace plachých koček (více zde) se ukázalo, že všechna koťata nejsou plachá a když se dvě z nich začala mazlit a nastupovat do auta, aby jim jejich lidé neujeli, byli všichni umístěni do dočasné péče a bude se jim hledat domov. Jsou černá, s delší srstí. 3.3.2021 - Šunka a Štrúdl zůstavají bázlivější a proto bychom chtěli, aby do nového domova odjeli společně. 14.5.2021 - Šunka a Štrúdl našli společný domov v Hodoníně, v bytě, kde je čekají další kočičky a pejsek.

Další fotky zde.

Šunka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Ludvíkovi, kocouři Max, Chip, Muf, Márty a kočička Bezinka. Děkujeme!

Šunka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradili Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!
Kocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

1.12.2020 - V zahrádkářské kolonii v Hodoníně, kde řešíme kastrace plachých koček (více zde) se ukázalo, že všechna koťata nejsou plachá a když se dvě z nich začala mazlit a nastupovat do auta, aby jim jejich lidé neujeli, byli všichni umístěni do dočasné péče a bude se jim hledat domov. Jsou černá, s delší srstí. 3.3.2021 - Šunka a Štrúdl zůstavají bázlivější a proto bychom chtěli, aby do nového domova odjeli společně. 14.5.2021 - Šunka a Štrúdl našli společný domov v Hodoníně, v bytě, kde je čekají další kočičky a pejsek.

Další fotky zde.

Štrúdl byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Pavla a Libor Adamíkovi. Děkujeme!

Štrúdl byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradili Helena a Jaroslav Blosgeber a kocouři Leo a Bertik. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šira 02 a Kira 03

11. 5. 2021

p4200170.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

20.10.2020 - Dnes telefon z Generali pojišťovny v Hodoníně, se sídlem na Štefánikově ulici, že jim ke dveřím někdo položil přepravku s kočkou! A co víc - na přepravce je naše vizitka! Co se mohlo stát, proč tam přepravku někdo nechal, nevíme.  Je to kočička cca 5 měsíční, silně začervená, kýchá, nasazena ATB. 27.2.2021 - Šira je po kastraci, ale zatím je to kočička bázlivá ... 10.5.2021 - Šira může do nového domova. Je to kočička bázlivější a moc jí pomohlo, kdyby mohla odejít spolu s Kirou.

Další fotky zde.

Šira byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Lenka, Lukáš a kočičí kamarádi z Prahy. Děkujeme!

Šira byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila Vanda Bočková a kocourek Pipi a kočička Mášenka. Děkujeme!

p4150146.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

11.11.2020 - Dnes k nám děti přinesly kotě, které našly pod viaduktem v Hodoníně. Je to 4 měsíční kočička a dostala jméno Kira. 10.5.2021 - Kira je hluchá a pokud se cítí opuštěně a nikoho nevidí, hlasitě volá. Její oblíbená činnost se dá popsat jako "všechno musí pryč". Všechno co vidí, to shazuje ze stolu, z polic ... neobstojí před ní obrázky, sošky, tužky, telefon, foťák ... zkrátka nic co někde leží. Žaluzie ji "rozčilují" natolik, že na ně večer co večer útočí, láme je a překousala ve všech oknech vodící silony. Poté, až domácnost uspořádá podle svého, mění se na hebké vrnící klubíčko. Zkrátka anděl s ďáblem v těle a je potřeba mít s ní trpělivost. V novém domově potřebuje kočičí kamarády jako sůl a mohla by odejít s kamarádkou Širou. 11.5.2021 - Kira odjela společně s Širou do nového domova, do bytu v Hodoníně, kde je čeká kočička.

Další fotky zde.

Kira byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Marie Báčová. Děkujeme!

Kira byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradil Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Artuš a Merlin

7. 5. 2021

a-mensi.jpgKocouři, kastrovaní, nar. 6/2020
Umístění:
u majitele v Dubňanech

27.11.2020 - V Dubňanech řešíme už od léta případ u staršího nemocného pána, kterému se v domě po smrti matky namnožily kočky. Dospělé kočky jsme vykastrovali a vrátili, ale byli tady také čtyři nádherná šedá koťata, kterým se už podařilo najít domov. Teď zbývá najít domov těmto dvěma kocourkům. Oba jsou velmi bázliví, zpočátku žili venku, bez lidí, nyní už jsou na pobyt v místnosti zvyklí, od pána se nechají i hladit, ale cizích lidí se bojí. Hledáme jim SPOLEČNÝ DOMOV, POUZE U ZKUŠENÉHO CHOVATELE, který bude mít dostatek tpělivosti, porozumění a dá jim čas. Už jsou po kastraci, očkovaní a  budeme se je snažit umísťovat přímo z Dubňan, od majitele. 7.5.2021 - Kocouři se nikam "neposunuli", zůstávají abnormálně plašší a nejsou vhodní k přemísťování do nového domova. Je jim umožněn pobyt na zahradě a zůstanou na místě.

m-mensi.jpgDalší fotky zde.

Artuš byl adoptován na dálku -  krmivo i veterinární péči a další náklady mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Merlin byl adoptován na dálku - krmivo mu hradily Zrzky v Kostce. Děkujeme!

Merlin byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mikeš 03, Miňonka, Mojmír, Viola a Bořek 02

4. 5. 2021

mikes300.jpeg

 

mino350.jpg

mojmir350.jpg6.jpgborek.jpg

 

 

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Denisek 06

3. 5. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

18.3.2021 - V areálu firmy Dendra v Moravské Nové Vsi se objevila koťata. Majitelé areálu je tam krmí a postupně odchytávají ke kastracím, první z nich byla Anetka a dnes jsme přijali kocourka, který je mazlivý a tak ani jeho vracet nebudeme, najdeme mu domov. 10.4.2021 - Denisek je hodný a mazlivý kocourek, který velice dobře vychází s kočičími kamarády a není vhodný jako jedináček. Více by se mu líbilo v domku se zahradou. 3.5.2021 - Denisek odjel do nového domova, do Mutěnic, do domku se zahradou, kde ho čekají dva kocourci a pejsek.

Další fotky zde.

Denisek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Barbora Svinková, Petr Novák a kocourek Simon. Děkujeme!

Denisek byl adoptovan na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradila Pavla a Žaneta s kočkami Chapmanovou a Kamilkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mia 06

3. 5. 2021

img_20190804_082256.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2017
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

6.7.2019 - Dnes jsme přijali bílou kočičku po srážce autem. Kočku jsme kastrovali již dříve, žije spolu s plašankami na statku v Mutěnicích. Má zlomenou pánev, zatím se nedokáže ani postavit. 4.8.2019 - Miuška tento víkend opustila klec! Je šikovná, začíná se pohybovat, ale ještě ji čeká amputace ocásku, protože ten zůstal "mrtvý". Video zde. 8.9.2019 - Mia je po amputaci ocásku, je v pořádku a může do nového domova. Žila venku mezi plachými kočkami a tak potřebovala trošku času, aby pochopila, že člověk může být i zdrojem příjemných pocitů. Dnes už si pro pomazlení chodí ráda a ráda se vám usídlí na klíně ... Miluje jídlo a tak cesta  jejímu srdci vede přes něco dobrého ... S kočkami nekamarádí, ale toleruje je, může být umístěna ke klidné kočce nebo spíše jako jedináček. Ráda tráví čas na balkóně, zasíťovaný balkón je podmínkou. 3.5.2021 - Mia odjela do nového domova, do Hodonína, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mia byla adoptována na dálku - krmivo i veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradila Šárka z Krumvíře, kartouzák Remmy a zachráněná Zombie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Cedrik 02 a Ellie

25. 4. 2021

1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

24.5.2020 - Oznamovatelka z Hovoran nám oznámila, že našla na zahradě v psí boudě kočku s koťaty, neví co dělat. Po domluvě jsme kočku zavezli na kastraci a u domu zůstane. Koťata jsme naočkovali a hledáme jim domov. Jsou to Cedrik, Cilka, Damián, Marlon a Ola. 26.6.2020 - Cedrik je očkovaný a může do nového domova, ideálně s některým se sourozenců. 22.11.2020 - Cedrik u nás zůstává spolu s Damiánem, ostatní sourozenci už domov našli. Je to krásný kocourek,  ve vztahu k člověku je bázlivý a opatrný, ale v novém domově může dojít ke zlepšení. Je mladý a rád dovádí s ostatními, proto musí mít kočičího kamaráda, ideálně odejít s některým od nás. 25.4.2021 - Cedrik odjel společně s Ellie do nového domova, do Orlové, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Cedrik byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Moravcovi. Děkujeme!

Cedrik byl adoptován na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu mu hradili Pješčakovi. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

16.10.2020 - Přijali jsme kočičku s Tasova, možná je to sourozenec Emmy 05 a Jacka, koťat, která našla oznamovatelka na zahradě u chalupy. Kočička je umístěna do karantény. 8.2.2021 - Ellie je mazlivá, hodná a mírná kočička, která hledá domov u kočičího kamaráda. 25.4.2021 - Ellie odjela společně s Cedrikem do nového domova, do Orlové, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Ellie byla adoptovaná na dálku - krmivo jí hradili Michaela a Martin a kočky Kristýna a Jerry. Děkujeme!

Ellie byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Evelína 03

24. 4. 2021

evelina2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2020
Umístění:
dočasná péče Strážnice

1.4.2021 - Oznamovatelka našla opuštěnou kočičku ve Strážnici, nikdo se k ní nehlásil. Dala jí jméno Evelínka a nechala si ji doma, ale kočička se bojí domácích koček a musí být oddělena, proto u oznamovatelky nemůže zůstat. Zajistili jsme kastraci, očkovámí a odčervení a budeme kočičce hledat nový domov. 23.4.2021 - Evelínka může do nového domova, nejlépe jako jedináček, do domku se zahradou. 24.4.2021 - Evelínka odjela do nového domova, do Újezdu u Brna, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Evelínka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila oznamovatelka.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Janička

22. 4. 2021

1.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

1.12.2020 - Dnes jsme přijali mourovatou dospělou kočku z Tvdonic. Oznamovatelka nám sdělila, že kočka se celé léto zdržuje na ulici mezi domy, že ji se sousedy krmili, mysleli si, že se třeba vrátí domů, ale začala zima a kočka byla pořád na místě. Jméno dostala podle oznamovatelky. Zatím je smutná a nežere ... 11.2.2021 - Janička je v pořádku a může do nového domova! Je to velká kočička s mírnou, hodnou povahou a přátelská k lidem i ke kočkám, ale pokud bude mít dostatek pozornosti, může být i sama. Žila venku a u nás toužebně vyhlíží z okna, proto do domku se zahradou. 22.4.2021 - Janička odjela do nového domova, do Vrbice, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem a kamarádem jí bude pejsek.

Další fotky zde.

Janička byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Jana, kočičky Nikita a Josefínka 02 a kocourek Bučivoj. Děkujeme!

Janička byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradila  Stáňa z Liberce a kočičky Micka, Uhlinka a Matylda. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kriket

22. 4. 2021

kriket5a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.10.2020 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v zahrádkářské kolonii ve Veselí nad Moravou se zdržují nějaký čas malá koťata, ale už několik dní prší a zahrádky jsou pod vodou a je tu vyhlášen 3. povodňový stupeň a tak jsme dnes tato koťata přijali k nám. Koťata mají 6 týdnů a zatím syčí ... 21.10.2020 - Koťata onemocněla, jsou nasazeny ATB, ale dnes jedno z koťátek umřelo. 28.10.2020 - Druhé z koťat umřelo a zůstává mourovatý kocourek, dostal jméno Kriket. 20.1.20201 - Kriket může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. Je to krásný moureček, hravý a přítulný. 22.4.2021 - Kriket odjel do nového domova, do Kyjova, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Kriket byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Michaela Skřivanová s rodinou. Děkujeme!

Kriket byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Jiřina a Klára Maršálková a kocour Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šmudlinka 02

18. 4. 2021

7mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Šmudlinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička, miluje honičky po celém domě, loví myšky a svádí boje s kožešinou. V novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým kamarádem od nás. 18.4.2021 - Šmudlinka dnes odjela do nového domova, do Brna, do bytu, kde na ni čeká kočička.

Další fotky zde.

Šmudlinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Toník 03, Tutu a Wilbur

17. 4. 2021

mensi.jpg

mensi.jpgw5.jpg

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kulička 04

14. 4. 2021

11.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

30.9.2020 - Oznamovatelka našla dnes v Lanžhotě opuštěné kotě. Je to maličká černá kočička, dostala jméno Kulička a paní byla ochotná si ji ponechat v dočasné péči. 3.12.2020 - Kulička může do nového domova, kde potřebuje ke svým hrám kočičího kamaráda. Je zvyklá na malé děti, mazlivá, hravá a nevhodná jako JEDINÁČEK, pouze do domku. 14.4.2021 - Kulička dnes odjela do nového domova, do Bošovic, do domku, kde ji čekají dva kočičí kamarádi.

Další fotky zde.

Kulička byla adoptován na dálku - krmivo jí hradili Simona, Marek, Chelsík a Dorinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Žili

9. 4. 2021

z2a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

17.9.2020 - Malá tříbarevná kočička se přitoulala k našemu depozitu v nočních hodinách. Nebojácná, nenechala se zastrašit ani velkým čuvačem a rozhodla se k nám nastěhovat. Ani po výzvě na FB se žádný majitel nepřihlásil. 26.12.2020 - Žili je hodně mazlivá, vděčná za každé pohlazení, ale i akční, hravá, je proto vhodná i do rodiny s dětmi. Je zvyklá na psa, větší skupinu koček nemusí, ale může být umístěna k jedné mladé kočce nebo, pokud bude chodit i ven, může být i jedináček. 9.4.2021 - Žili odjela do nového domova, do Brna, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Žili byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Veronika Maňáková. Děkujeme!

Žili byla  adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradili Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ivánek

8. 4. 2021

8.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 1.2.2021 - Týnuška a Ivánek jsou báječná, roztomilá, mazlivá koťata a můžou do nového domova - spolu (není podmínkou), ale kočičí kamarád je nutný. 16.2.2021 - Ivánek dnes našel domov v Mikulčicích, v domku se zahradou, kde ho čeká kočička a dva pejsci. 18.3.2021 - Ivánka jsme dnes vzali zpátky k nám, domácí kočička si na něj nezvykla. Ivánek je pohodový umazlený medvídek, který nejraději dovádí s kočičími kamarády, nejvíce se Šmudlinkou, ale také rád asistuje při vaření. Je zvyklý na pejsky a malé děti, nechá se od nich i chovat a náruč a mazlení miluje. Hledáme pro něj domov u kočičího kamaráda. 8.4.2021 - Ivánek odjel do nového domova, do Břeclavi, do domku se zahradou, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Ivánek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

Ivánek byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Teodor 04

3. 4. 2021

20200704_113013.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.9.2019 - Kotě bylo nalezeno v Lanžhotě, ve velice špatném stavu, podvyživený, průjem, špatná srst. Je to kocourek, dostal jméno Teodor, odpočívá v karanténě, dostává léky a dobré papání. 21.1.2020 - Z ošklivého kačátka vyrostla nádherná labuť a z Teodora vyrostl opravdu nádherný kocour. Je hodný, s ostatními kočkami se snáší, je zvyklý na psy. Po čase jsme Teodorovi museli umožnit chodit ven, byt mu byl s jeho temperamentem opravdu málo. A od té doby, co chodí ven je jako vyměněný. Moc rád se hraje a prohání všechny kočičí kamarády i ty psí. Je to mazel, v novém domově musí mít kočičího kamaráda a musí chodit ven 20.12.2020 - Teodor dnes odjel do nového domova podle svých představ, na statek v Chlumu u Zlína, kde ho čekají děti, dva vlkodavové a další zvířectvo. 29.1.2021 - Teodor si v novém domově nezvykl a dnes jsme ho přivezli zpátky. Misto něj odjeli Toník 03 a Tutu a ti jsou spokojeni. Více zde. 3.4.2021 - Dnes odjel Teodor do nového domova, na statek v Úvalech u Valtic, kde ho čekají dvě kočičky a dva pejsci. Je to jeho druhý pokus a věříme, že to tentokrát vyjde.

Další fotky zde.

Teodor byl adoptován na dálku - krmivo mu hradil M Salon Brno. Děkujeme!

Teodor byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradili až do 12/2020 Mau a po jeho návratu do depozita Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jack 02

2. 4. 2021

jack2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitm Hodonín II.

22.2.2021 - Oznamovatelka k nám přinesla kocoura s tím, že její kamarádka je ve svízelné životní situaci, přišla o bydlení a s děmi se na čas stěhuje k ní, ale má kocoura a ona sama je těhotná a kocoura ve svém bytě nechce. Kocourka jsme přijali, ale žádali jsme oznamovatelku, aby se s námi spojila majitelka. Kocour není kastrovaný a chybí mu část ocásku. Je umístěn do karantény. 8.3.2021 - Kocour velmi onemocněl, nežere, dostává ATB a snažíme se krmit po troškách výživnou kaší. 28.3.2021 - Jack se uzdravil a majitelka, která si našla nové bydlení, projevila zájem vzít si kocoura zpátky. 2.4.2021 - Dnes byl Jack vrácen majitelce oproti úhradě za kastraci, léčbu a očkování, domov má na Slovensku v Radimově.

Další fotky zde.

Jack byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Renata Čížková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mirabelka 03

1. 4. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

21.1.2021 - Na stránkách FB skupiny Mikulčice se objevil příspěvek, že u obchodu s potravinami Hruška se zdržuje kočička, která tam naříkavě mňouká. Nikdo se o ni nepřihlásil a tak se tam večer naše paní depozitářka z Mikulčic zajela podívat. Našla tam vyděšenou kočičku, vyhladovělou (první porci spořádala hned po cestě v autě) a neuveřitelně mazlivou, je špinavá a má omrzlá ouška. Dstala jméno Mirabelka. 16.2.2021 - Mirabelka je úžasná kočička, mazlivá, hravá a měla by mít v novém domově kočičího parťáka, sama může být jedině pokud bude moci i ven. 1.4.2021 - Mirabelka odjela do nového domova, do Hodonína, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.          

Mirabelka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili kocourci Tobiášek a Čičmánek. Děkujeme!

Mirabelka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v depozitu jí hradila Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Dominik 05

30. 3. 2021

img_20210316_072900.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

11.2.2021 - Dnes jsme přijali kocourka, cca 5 měsíců, zdržoval se na benzínce v Mutěnicích, kde se snažil dostat do tepla. V ouškách má svrab a jelikož je celý špinavý a se skvrnami od oleje, myslíme si, že se sem dostal v motoru auta. 26.3.2021 -  Dominik je divoch, akční zvědavé kotě, má rád koulodráhy, bičíky, cokoliv, do čeho jde šťouchat, poličky, ale hlavně hravé kamarády. Nezkazí žádnou legraci. K člověku je mazlivý, během chvilky se promění ve vrnivého mazla, který si člověka užije se stejným nadšením, jako jeho nohy pod peřinou. Hravý kámoš v novém domově je podmínkou. 30.3.2021 - Dominik odjel do nového domova, do Svatobořic, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Dominik byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradila Leona Bočková a kocourci Fido a Hug. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Dino 04

20. 3. 2021

1mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2018
Umístění:
dočasná péče Milovice

3.12.2020 - Dnes jsme přijali kocoura, kterého oznamovatelka našla na silnici v Hruškách, směr Břeclav, při nájezdu na dálnici. Kocour byl několik dní u oznamovatelky a snažili jsme se pomocí FB najít majitele, nikdo se neozval. Kocour byl dnes na kastraci a je umístěn do karantény a dostal jméno Dino. 28.2.2021 - Dino je velký huňatý medvídek, mazlivý kocour, který svého člověka miluje velkou kocouří láskou, dobře vychází i s kočičími kamarády. Ze svého minulého života si přinesl návyky svobodně žijícího kocoura a přestože je hluchý, pobyt v uzavřeném prostoru pro něj není a potřebuje chodit ven. Důležité je však zajistit jeho bezpečnost a proto musí mít pozemek u domu dobré oplocení (vysoký plot nepřeleze, nedokáže vyskočit na vyšší místa).  20.3.2021 - Dino odjel do nového domova, do Přibic, do domu s bezpečnou zahradou, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Dino byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Michaela Klásková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Sisinka 02 a Týnuška

17. 3. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Sisinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 16.2.2021 - Sisinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 27.2.2021 - Sisinka dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, kde na ni čekají dvě kočičky.

Další fotky zde.

Sisinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Moravcovi. Děkujeme!

Sisinka byla adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradili Pješčakovi. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 17.2.2021 - Týnuška je nádherně vybarvená kočička, mazlivá, hravá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, Ivánek už domov našel. 17.3.2021 - Týnuška dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, za Sisinkou.

Další fotky zde.

Týnuška byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Týnuška byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spjené s pobytem v depozitu jí hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Toby a Petty 02

15. 3. 2021

toby-a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

3.6.2020 - Dnes nám oznamovatelé nahlásili tři opuštěná koťata, která nalezli u polní cesty v Lanžhotě. Jsou to černí Ajša, Kenny a mourovatý kocourek Toby. Koťata mají asi 6 týdnů a ještě by měla být u kočíčí mámy. Toto je důsledek nezodpovědnosti majitelů, kteří nekastrují své kočky a pak se jich zbavují takovým způsobem. 14.7.2020 - Toby je očkovaný, zdravý a může do nového domova, buď spolu s kotětem od nás nebo k vašemi kotěti. 15.3.2021 - Petty a Toby odjeli společně do nového domova, do Vacenovic, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Toby byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

pett.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

5.6.2020 - Dnes další koťata nalezena na polní cestě v Lanžhotě! Jsou to opět dvě černé kočičky - Selma a Petty. Koťata mají 4 - 5 týdnů a ještě by měla být u kočíčí mámy. Toto je důsledek nezodpovědnosti majitelů, kteří nekastrují své kočky a pak se jich zbavují takovým způsobem. 14.7.2020 - Petty je očkovaná, zdravá a může do nového domova, buď spolu s kotětem od nás nebo k vašemi kotěti. 15.3.2021 - Petty a Toby odjeli společně do nového domova, do Vacenovic, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Petty byla adoptována na dálku - krmivo jí hradil Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »