Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Modena a Verona

15. 7. 2024

mensi.jpg403648933_63900671150695.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Metoděj

6. 7. 2024

m1.jpgKocour, nar. 3/2024
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.7.2024 - Dnes oznamovatelka našla v Mutěnicích u silnice, u kontejneru kotě. Šedý kocourek, bez života, totálně vyčerpaný, horečka, třes. Dostal stříkačkou výživnou kaši, léky proti bolesti a teplotě. Stokrát můžete psát, že kotě nemá venku co dělat, že netrefí zpátky domů, když se dostane mimo zahradu. Nic to není platné. 6.7.2024 - O kocourka se dnes přihlásili majitelé. Bohužel, kocourek se dostal nepozorovaně do garáže a sami si ho vyvezli mimo domov. Je velké štěstí, že se ho takto podařilo najít a mohl se vrátit domů. Doporučili jsme návštevu veterináře.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tali

5. 7. 2024

t3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

21.3.2024 - Dnes ráno v Hodoníně před domem, kde máme depozitum nalezena přepravka zabalená do igelitu a v ní mourovatá kočička ...Takto se zbavujete kočky? A víte, že se jedná o trestný čin opuštění zvířete? Co kdybyste se nám člověče ozval, abychom se mohli domluvit na vašem měsíčním příspěvku pro kočičku? 28.5.2024 - Tali je stále ve velkém stresu. To se velmi často stává, když kočka přijde o domov a dostane se mezi velké množství koček. Je proto oddělena, sama ve voliérce, vůbec se to nelepší a naléhavě potřebuje nový domov bez koček. 5.7.2024 - Tali dnes odjela do nového domova, do bytu v Hodoníně, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Tali byla adoptována na dálku - na krmivo přispívali Petra, Maruška a Danielka a kočičáci Nikiček, Nelička, Ibišek a Mini. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Jahůdka

1. 7. 2024

j21a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.6.2021 - Dnes jsme přijali kočku a kotě z Kostic. Kočka kotě přinesla k oznamovatelce na zahradu. Další koťata se ani po několika dnech neukázala ani je kočka nepřivedla. Kočičí máma  bude Kůstka a kotě - kočička má asi 6 týdnů, dostala jméno Jahůdka. KASTRUJTE! 30.11.2023 - Jahůdka je u nás od kotěte a na nový domov čeká už 2,5 roku ... Obyčejná mourečka, ale neobyčejně  roztomilá, mazlivá a přítulná. Mírná, hodná a tady se na ni málokdy dostane řada k pomazlení. V novém domově může mít kočičího parťáka, vychází s kočkami dobře, ale  v domku se zahradou by mohla být i jedináčkem. 1.7.2024 - Jahůdka se dočkala a po 3 letech odjela do nového domova, do Moravského Písku, do domku se zahradou, kde nahradí kočičáky, kteří už nejsou mezi námi.

Další fotky zde.

Jahůdka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Věra Kubů. Děkujeme!

Jahůdka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívala Věra Kubů. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Černý kocourek v poli za sídlištěm JV

29. 6. 2024

3.jpgKocour, kastrovaný, nar. ?
Umístění:
depozitum Hodonín II.

27.6.2024 - Oznamovatel nahlásil, že v poli mezi kukuřicí, za sídlištěm JV v Hodoníně našel při venčení psa kočku. Je to černý, kastrovaný kocourek, který se k němu hned přidal, nebál se. Měl podezření, že může být ztracený nebo ho sem někdo vyvezl, aby se ho zbavil. Zkoušíme pomocí FB dohledat majitele. 29.6.204 - Podařilo se, majitelka se přihlásila a kocourek už je zpátky doma!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Albert 06

21. 6. 2024

a6.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.9.2022 - Oznamovatelka našla kotě na ulici Brandlova v Hodoníně. Zatím se o něj majitel nepřihlásil. Je to 4 měsíční kocourek, dostal jméno Albert a byl umístěn do karantény. 14.11.2023 - Albert je u nás už rok! Je to velký, krásný kocour, mazlík, s kladným vztahem k dobrému jídlu (váží 8 kg). Dobře vychází s kočičími kamarády a v novém domově by neměl být sám, snad jedině v domku s možností chodit do zahrady a při vaší dostatečné pozornosti by mohl být i jedináčkem. 21.6.2024 - Albert dnes odjel do nového domova, do Doloplaz v okrese Olomouc, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Albert byl adoptován na dálku - na krmivo přispívala Stáňa Mečlová s dcerou Natálií a kočičky Mia a Mája. Děkujeme!

Albert byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu přispívali Sylva, Josef a kocouři Brumelo, Dron a Whiskas. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Lolinka 03

14. 6. 2024

2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2022
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.12.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že na ulici v Dolních Bojanovicích se už několik dní zdržuje černá kočka. Nikomu v okolí nepatří a tak jsme ji vzali k nám. 1.2.2024 - Lolinka je mazlivá, klidná kočička, vyhraje si s koulodráhou i s plyšovými myškami. Kočičí kamarády dobře toleruje, ale v domku se zahradou může být jedináček, je zvyklá i na pejska. 14.6.2024 - Lolinka dnes odjela do nového domova, do Hovoran, do domu se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Lolinka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívali Judáš, Verdel a Štěpánka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Judy

6. 6. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2021
Umístění:
dočasná péče Rohatec

27.7.2021 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že u lesa v Dubňanech někdo odložil koťata! Jsou stará asi 3 měsíce, velmi vyhladovělá ... Pokud se vám zdá, že už jste tento text četli, tak se nepletete! Na stejné místo v Dubňanech, u lesa kam někdo vyvezl 4 koťata (Miranda, Samanta, Šarlota a kocourek Silver) před týdnem, tak na toto stejné místo dnes někdo odložil další 4 koťata! Mourovaté kočičky Justýnka a Judy, černá Hedvika a černý kocourek Pavlík. 18.9.2021 - Judy je kočička roztomilá, mazlivá a přítulná a v novém domově potřebuje kočičího parťáka nebo může odejít s kotětem z dočasky, s kamarádkou Josefínkou. 6.6.2024 - Josefínka odešla do kočičího nebe a Judy se dočasná péče v Rohatci, v domku se zahradou stala domovem trvalým.

Další fotky zde.

Judy byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Limetka 02

1. 6. 2024

limetka-mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

18.9.2023 - Ve Starém Poddvorově se zdržovalo na benzince kotě. Je to želvovinová kočička, má cca 10 týdnů, jedno očičko už asi nepůjde zachránit. Dostala jméno Limetka. 8.1.2024 - Limetce chybí očičko, to nic ale nevadí. Je to kočička převelice milá, je kontakní a mazlivá a domov hledá u kočičího kamaráda, ale v domku se zahradou může být i sama. 1.6.2024 - Dnes odjela Limetka do nového domova, do domku se zahradou ve Valticích.

Další fotky zde.

Limetka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tygřík

26. 5. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Mikulčice

19.3.2023 - Kocour Tygřík se přitoulal k naší voliéře v Moravské Nové Vsi. Ze začátku se bál, ale později se už nechal pohladit a protože byl velmi zablešený, vyhublý, plný šrámů a v uších měl svrab, tak jsme ho přeléčili, vykastrovali, naočkovali a zabydlel se ve firmě manžela naší depozitářky, u voliéry. Každé ráno vyhlížel, kdy už přijede a celý den mu asistoval při práci. Tygřík vyžaduje mazlení a je mu smutno, když je sám a proto jsme ho nakonec vzali k nám. S ostatními kočkami vychází dobře a je vhodný ke kočičímu kamarádovi, ale může být i jedináček, pouze do domku se zahradou, s možností chodit ven. 26.5.2024 - Tygřík odjel do nového domova, do domku se zahradou v Bohdalicích, kde ho čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Tygřík byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala rodina Večeřova. Děkujeme!

Tygřík byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispíval Adam Ivičič a kočky Laďa a Šery. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ríša 07

25. 5. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

10.5.2022 - Oznamovatelka ze Starého Poddvorova nám nahlásila, že našla na seníku koťata, jejich matka se už den a noc nevrátila. Paní se je snažila krmit, ale nešlo jí to, koťata jsme přijali a krmíme stříkačkou. Jsou to dva kocourci - Eda a Ríša a dvě kočičky - Datlička a Fiona. 20.2.2023 - Ríša je mazlivý mladý kocourek, krásný mourek a bezvadný parťák, který hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda. Video zde. 20.2.2023 - Ríša je mazlivý mladý kocourek, krásný mourek a bezvadný parťák, který hledá domov u kočičího kamaráda. 25.5.2024 - Ríša dnes odjel do nového domova, do Hovoran, kde na něj čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Ríša byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Zdeňka Formánková Markovičová z Vyškova. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Fatima 03

5. 5. 2024

f3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2021
Umístění:
Depozitum Hodonín I.

1.12.2023 - Oznamovateka nahlásila, že v Hodoníně u Střediska volného času někdo odložil přepravku a v ní je kočka s dvěma koťaty. Čí je to kočka? To je opravdu takový problém nechat kastrovat kočku? Jestliže si kočku nemůže dovolit kastrovat na vlastní náklady, proč nám nezavoláte? V tomto chladném počasí, v přepravce nebyla ani žádná podložka, kdyby se koťata počurala, byla by v mokrém, kdyby paní nešla večer připravovat program na další den, zůstali by tam mokré celou noc ... Je to odporné, bezcitné. Kočičí máma dostala jméno Fatima a kočičky jsou Fiona a Felina. 13.2.2024 - Fatima je velice milá a mazlivá kočička, která miluje lidi, je mírné, nekonfliktní povahy, vděčná za každé pohlazení. Ve velké skupině koček se necítí dobře a naléhavě pro ni hledáme domov, ideálně jako jedináčkovi, v domku se zahradou. 5.5.2024 - Fatima dnes odjela do nového domova, do domku se zahradou v Ratíškovicích, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Fatima byla  adoptována na dálku - na krmivo přispívali Šumberovi & kočky Matylda a Mína, kocouři Šmudlík, Ondrášek, Béďa, Gipsy a pejsek Miško. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Josefínka 05

3. 5. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2023
Umístění:
depozitum Hodonín II.

18.9.2023 - Z Josefova nám znovu volala děvčata, že našla na stejném místě, kousek od rybníka další kotě. Dnes to byla maličká mourovatá kočička, zcela jistě sourozenec kocourka Josífka a dostala jméno Josefínka. Tak to vypadá, že je tam někdo vyvezl. 15.2.2024 - Josefínka je miloučká kočička, hodná, mazlivá a hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. 3.5.2024 - Josefínka odjela dnes do nového domova, do domku se zahradou ve Skoronicích, kde ji čekají dvě kočičí kamarádky.

Další fotky zde.

Josefínka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívali O-ROOM Hronov - zážitkové pokoje pro páry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Athos 02 a Plaváček

27. 4. 2024

mensi.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Zuzanka 06

13. 4. 2024

img_9852a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2021
Umístění:
depozitum Mikulčice

6.6.2022 - Přijali jsme v rámci Kastračního programu kočku, kterou nám nahlásila majitelka našeho bývalého svěřence kocoura Gordona. Kočička žila na sídlišti v Holíči, lidé ji tam krmí, ale bylo potřeba kastrovat. Jenže pobyt u nás si kočička moc užívá, je velmi unavená a v pelíšku je moc šťastná, je k člověku velmi mazlivá a tak je nám líto, ji vracet na sídliště. Byla sice označena nástřihem ucha, ale to jí snad na kráse a roztomilosti nic neubírá ... 11.3.2024 - Zuzanka je u nás už 2 roky ... Přitom je to miloučká, mazlivá a nekonfliktní kočička s heboučkým kožíškem. S kočkami vychází dobře a může ke kočičím kamarádům, ale může být i jedináček. Je zvyklá na pejska a ráda chodí na zahradu. 13.4.2024 - Zuzanka dnes odjela do nového domova, do Starého Poddvorova, do domku se zahrádkou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Zuzanka byla  adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívali Šumberovi & kočky Matylda a Mína, kocouři Šmudlík, Ondrášek, Béďa, Gipsy a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Barborka 05

5. 4. 2024

1.jpgKočka, nar. 10/2023
Umístění:
depozitum Hodonín II.

24.3.2024 - Dnes nám bylo nahlášeno opuštěné hladové kotě, které se pohybovalo u hřbitova v Hodoníně. Je to cca 5 měsíční kočička, dostala jméno Barborka. 5.4.2024 - Dnes Barborka našla nový domov v Hodoníně, v domě se zahradou, u dalších kočičích kamarádů. Paní, která nám Barborku nahlásila se trápila, že ji dala do útulku, měla pocit, že má svých kočiček dost, ale bylo jí to natolik líto, že si to rozmyslela a dala Barborce domov.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Caliope

24. 3. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2023
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

23.11.2023 - Přijali jsme kotě z Kostic, které někdo odložil i se sourozenci na místo, kde se místní často zbavují nechtěných koťat. Je to kočička, dostala jméno Caliope. Bohužel další koťata jsou bázlivá a zatím se je nepodařilo odchytit. 29.2.2024 - Caliope je mladá kočička, krásná, kontakní, mazlivá a upovídaná. V novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. 24.3.2024 - Caliope dnes odjela do nového domova, do bytu v Hodoníně, kde ji čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šafránek 02

23. 3. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.9.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v Šardicích při venčení psa z lesa za ní vyběhla 4 zoufalá naříkající koťata ... Jsou malinká, mají 4 - 5 týdnů, neumí sama papat, mají nemocná očička. Proč si člověk, co nechce koťata nedá kastrovat kočku? Když už ji nedá kastrovat, proč jí ta koťata sebere takto malá a nesamostatná? Kočka teď někde chodí, naříká a hledá koťata ... A její koťata bydlí u nás a krmí se stříkačkou co 3 hodiny. Něco je v nepořádku, že? Jedno z koťat nepřežilo. Jmenují se Vanilka, Azalka a Šafránek. 24.1.2024 - Šafránek může do nového domova! Je to úžasně mazlivý, milý kocourek, hravý, v novém domově potřebuje kamaráda a nebo může odejít s některým sourozencem (všichni jsou to velcí mazlíci) či kotětem od nás. 23.3.2024 - Šafránek odjel do nového domova, do Litovle, do domku se zahradou, kde na něj čeká kocourek.

Další fotky zde.

Šafránek byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Michaela Valová, Fin a Maui. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Linda 04

23. 3. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2023
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

20.10.2023 - Přijali jsme cca 5měsíční želvovinovou kočičku, kterou jsme sledovali víc jak měsíc ve FB skupině obce Mutěcice, kde ji opakovaně lidé sdíleli, zda někomu nechybí, vyfocenou jednou tam a pak zas na druhém konci Mutěnic. Nikdo se k ní nepřihlásil, ale ani ji někdo nevzal domů, aby ji poskytl pomoc. Konečně se nám ji podařilo najít, je to odrostlé kotě, hladová kočička, ouška plná svrabu. 1.1.2024 - Linda je nádherně vybarvená kočička (želvovinová šedá), má ráda lidi, je mazlivá, ale musí chtít, sama přijít. Když jste moc hrr, tak se může i bát, takže k hodně malým dětem raději ne. Větší skupinu koček nemusí, ale je mladá, kdyby byla v bytě sama, bylo by jí asi smutno, měla by asi mít stejně starého parťáka. S dostatečnou pozorností (třeba práce z domu) nebo v domku se zahradou by mohla být i jedináček.23.3.2024 - Linda dnes odjela do nového domova, do Veselí nad Moravou, do bytu, kde na ni čeká kocourek a děti.

Další fotky zde.

Linda byla adoptována na dálku - na krmivo přispívaly Anna a Svatoslava Sůkalovy s Papájou a 9 kočičkami. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kristýnka 03, Mája 02, Vilda, Prcek 03, Rufus 04, Suki 03, Vítek 03 a Joey

23. 3. 2024

kristynka01.jpgmajenka01.jpg
vilda200.jpegprcek300.jpgrufus8.jpgsuki4.jpgvitek1.jpg

mensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Josífek 02

14. 3. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2023
Umístění:
depozitum Hodonín II.

17.9.2023 - Z Josefova nám volala děvčata, že našla další kotě (už nám totiž jednou kotě - Daru, které jsme přijali, hlásila). Dnes to byl maličký černý kocourek, ale prý jsou u rybníka i další koťata. Tak to vypadá, že je tam někdo vyvezl. Druhý den přibyla k Josífkovi jeho sestřička Josefínka. 15.2.2024 - Josífek je úžasný miláček, mazlivý kocourek, který hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás (má tady sourozence mourovatou kočičku Josefínku). 14.3.2024 - Josífek dnes odjel do nového domova, do Milešovic, do bytu v rodinném domku, kde ho čekají děti a kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Josífek byl adoptován na dálku - na krmivo přispívali Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kostík

11. 3. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 10/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

29.6.2023 - Přijali jsme kocourka z Kostic, na hřišti ho našly děti. Kocour je vyhublý, hladový a obojkem si provlékl přední tlapku, což mu způsobilo obrovskou otevřenou ránu, která hnisá, zapáchá. Kocourek musel velmi trpět. Kocour nekastrovaný, s pevným obojkem? To něco vypovídá o majiteli ... Kočkám nepatří pevný obojek! Vždy musí mít funkční bezpečností pojistku! Kostík je umístěn do karantény a probíhá léčba ... V červenci onemocněl Kostík kalicivirózou, nepřijímal potravu, musel se krmit, bojoval a zvládl to. 4.9.2023 - Kostík hledá domov! Je to kocourek hodný, mazlivý, přátelský ke kočkám i lidem. Hledá domov u kočičího kamaráda. 11.3.2024 - Kostík odjel do nového domova, do Tasova, do domku se zahradou, kde na něj čeká kočička.

Další fotky zde.

Kostík byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  depozitu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Wolfgang

9. 3. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.12.2023 - Na benzínce ve Starém Poddvorově se objevil zraněný kocourek, přijali jsme ho k nám. Zranění je starší, část nožky mrtvá, necitlivá a nožka se bude muset amputovat, operace je naplánována na příští týden. 19.12.2023 - Kocourek je týden po amputaci a daří se mu dobře. 16.2.2024 - Wolfík se po amputaci krásně zotavil a hledá nový domov! Je to nádherný, velký kocour, moc milý. K cizím opatrný, ale až si zvykne tak obrovský mazel. Má rád lidi i kočky, určitě potřebuje i kočičího kamaráda. 9.3.2024 - Wolfík dnes odjel do nového domova, do bytu v rodinném domě ve Strážovicích, kde ho čeká kocourek a dva pejsci.

Další fotky zde.

Wolfi byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

Wolfi byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívali Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bohoušek 06

29. 2. 2024

1.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

31.1.2024 - Přijali jsme kocoura, který se opakovaně tento týden objevil v prostorách nákupního centra U cukrovaru v Hodoníně. Kocour se jevil zmatený, v rušném prostoru mezi lidmi polehával a měl na přední nožce zavedenou kanylu. Obvolali jsme tedy veterinární ordinace a zjistili, že kocour je v léčbě u MVDr. Vičarové, která nám dala kontakt na paní. Dozvěděli jsme se, že kocour se k paní nedávno přitoulal na zahradu u domu, byl nemocný, tak ho vzala na veterinu. Bohužel ho doma dobře nezajistila, takže kocour už dvakrát přes kočičí dvířka v garáži zmizel. S paní jsme se domluvili, že kocour po dobu léčby zůstane u nás, jakmile bude v pořádku, přijde na řadu kastrace a k paní se vrátí, je ochotna mu dát domov. 29.2.2024 - Bohoušek se uzdravil a dnes odjel zpátky do nového domova v Hodoníně, zpátky ke své nálezkyni.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Afrodite 02 a Whitney

25. 2. 2024

mensi2.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ženka

18. 2. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

28.5.2022 - Dvě děvčata nám oznámila nález kotěte, v Hodoníně na Mírovém nám. kotě našla u kontejnerů, jak sedí v krabici. Je to kočička, cca 3,5 měsíční, snad ji bude někdo hledat a ozve se nám. U nás dostala jméno Ženka. 26.11.2023 - Ženka čeká na nový domov už rok a půl! Je to krásná kočička, milá, velmi mazlivá a také hodně upovídaná. Je mladá a temperamentní a potřebuje kočičího kamaráda. 18.2.2024 - Ženka odjela do nového domova, do Valašské Polanky, do domku se zahradou, kde na ni čeká kocourek.

Další fotky zde.

Ženka byla adoptována na dálku - na krmivo přispívali Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Viky 04

28. 1. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

17.11.2023 - Přijali jsme kočku, která se nějakou dobu zdržovala u obchodu v Mutěnicích, kde paní krmí plašanky. Kde se tu vzala, nikdo z okolí neví, ale to že se z místa nevzdaluje ukazuje na to, že není místní, možná ji sem někdo přivezl, aby se jí zbavil, možná sem omylem přijela v dodávce se zbožím ... Napovídá tomu i to, že kočka je kastrovaná! Je mazlivá a přátelská k lidem, nechá se česat. Snažíme se pomocí FB dohledat majitele. 16.1.2024 - Viky je krásná kočka s delší srstí. Je mazlivá, miluje mazlení, škrabkání i česání a hlavně lidi. Je hodně důvěřivá. Větší skupinu koček nemusí, s jednou kočkou by se dokázala tolerovat, ale je vhodná i jako jedináček s dostatečnou pozorností (k seniorům nebo práce z domu). 28.1.2024 - O kočku se přihlásili majitelé z Prušánek a dnes si ji odvezli. Kočička však u nich žije převážně venku, na zahradě, při její velmi mazlivé povaze to pro ni není to nejlepší a tak se z místa vzdaluje, hledá kontakt s lidmi a už v minulosi se ztratila a bohužel, pokud nebude se svými lidmi v domě, udělá to zas ... Příště už to nemusí tak dobře dopadnout. Majitele jsme poučili, je to jenom na nich ...

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kryštof 09 a Sepp 02

27. 1. 2024

mensi.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Meeny

15. 1. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

30.8.2021 -  Dnešní příjem, kotě, černý kocourek se pohyboval na Národní tř. v Hodoníně, u staré polikliniky. Dnes nám kotě nahlásil správce, který ho i odchytil. Možná sem přijel v motoru auta, nevíme, ale všechna ta ztracená koťata, důvod je jen jeden - kotě nemá venku co dělat, do kastrace se musí držtet doma. Kocourek má 3 měsíce a dostal jméno Meeny. 29.5.2023 - Meeny je u nás bezmála dva roky! Je to mladý kocour, převelice mazlivý, kontaktní, u všeho musí být a je ho všude plno. Hledáme mu domov v domku se zahradou, kde bude mít prostor k vybití energie, klidně i jako jedináčkovi. 15.1.2024 - Meeny odjel do nového domova, kde bude rozmazlovaným jedináčkem, do Čejkovic, do bytu s možností chodit i ven.

Další fotky zde.

Meeny byl adoptován na dálku -  na krmivo mu přispívali Pješčakovi. Děkujeme!

Meeny byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bernard a Bastien

12. 1. 2024

mensi.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55

následující »