Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Ženka

18. 2. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

28.5.2022 - Dvě děvčata nám oznámila nález kotěte, v Hodoníně na Mírovém nám. kotě našla u kontejnerů, jak sedí v krabici. Je to kočička, cca 3,5 měsíční, snad ji bude někdo hledat a ozve se nám. U nás dostala jméno Ženka. 26.11.2023 - Ženka čeká na nový domov už rok a půl! Je to krásná kočička, milá, velmi mazlivá a také hodně upovídaná. Je mladá a temperamentní a potřebuje kočičího kamaráda. 18.2.2024 - Ženka odjela do nového domova, do Valašské Polanky, do domku se zahradou, kde na ni čeká kocourek.

Další fotky zde.

Ženka byla adoptována na dálku - na krmivo přispívali Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Viky 04

28. 1. 2024

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

17.11.2023 - Přijali jsme kočku, která se nějakou dobu zdržovala u obchodu v Mutěnicích, kde paní krmí plašanky. Kde se tu vzala, nikdo z okolí neví, ale to že se z místa nevzdaluje ukazuje na to, že není místní, možná ji sem někdo přivezl, aby se jí zbavil, možná sem omylem přijela v dodávce se zbožím ... Napovídá tomu i to, že kočka je kastrovaná! Je mazlivá a přátelská k lidem, nechá se česat. Snažíme se pomocí FB dohledat majitele. 16.1.2024 - Viky je krásná kočka s delší srstí. Je mazlivá, miluje mazlení, škrabkání i česání a hlavně lidi. Je hodně důvěřivá. Větší skupinu koček nemusí, s jednou kočkou by se dokázala tolerovat, ale je vhodná i jako jedináček s dostatečnou pozorností (k seniorům nebo práce z domu). 28.1.2024 - O kočku se přihlásili majitelé z Prušánek a dnes si ji odvezli. Kočička však u nich žije převážně venku, na zahradě, při její velmi mazlivé povaze to pro ni není to nejlepší a tak se z místa vzdaluje, hledá kontakt s lidmi a už v minulosi se ztratila a bohužel, pokud nebude se svými lidmi v domě, udělá to zas ... Příště už to nemusí tak dobře dopadnout. Majitele jsme poučili, je to jenom na nich ...

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kryštof 09 a Sepp 02

27. 1. 2024

mensi.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Meeny

15. 1. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

30.8.2021 -  Dnešní příjem, kotě, černý kocourek se pohyboval na Národní tř. v Hodoníně, u staré polikliniky. Dnes nám kotě nahlásil správce, který ho i odchytil. Možná sem přijel v motoru auta, nevíme, ale všechna ta ztracená koťata, důvod je jen jeden - kotě nemá venku co dělat, do kastrace se musí držtet doma. Kocourek má 3 měsíce a dostal jméno Meeny. 29.5.2023 - Meeny je u nás bezmála dva roky! Je to mladý kocour, převelice mazlivý, kontaktní, u všeho musí být a je ho všude plno. Hledáme mu domov v domku se zahradou, kde bude mít prostor k vybití energie, klidně i jako jedináčkovi. 15.1.2024 - Meeny odjel do nového domova, kde bude rozmazlovaným jedináčkem, do Čejkovic, do bytu s možností chodit i ven.

Další fotky zde.

Meeny byl adoptován na dálku -  na krmivo mu přispívali Pješčakovi. Děkujeme!

Meeny byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bernard a Bastien

12. 1. 2024

mensi.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Pedro 03

2. 1. 2024

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.10.2023 - V Kyjově na sídlišti se už nějakou dobu zdržoval kocour, podle oznamovatele to vypadá to, jakoby chtěl do domu, možná že někomu vypadl z okna či balkonu, zjišťoval, ptal se, ale majitele nenašel. Kocourek je mladý, nekastrovaný, převelice hladový. Dostal jméno Pedro. 15.12.2023 - Pedro je mazlivý kocourek, který se s kočkami moc nemusí, je nervózní a umí i kousnout. Je vhodný jako jedináček, do domku se zahradou, mazlení nelámat přes koleno, jen když on sám chce. K maličkým dětem nevhodný. 2.1.2024 - Pedro odjel do nového domova, do Dubňan, do domku se zahradou, kde bude jedináčkem.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Janička 05

29. 12. 2023

mensi3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2023
Umístění:
depozitum Hodonín II.

25.8.2023 - Oznamovatelé nalezli v parku ve Strážnici kotě, zraněnou kočičku, která nedošlápne na zadní nožičku. Přijali jsme ji a umístili do karantény. Kočička dostala jméno Janička. 24.11.2023 - Janička je v pořádku a může do nového domova! Je to kočička hravá, velice přítulná a mazlivá, vhodná i do rodiny s dětmi. Měla by mít kočičího kamaráda a pro svou důvěřivost je vhodná spíše do bytu, pozemek by musel být bezpečný. 29.12.2023 - Janička odjela do nového domova, do Lovčic, do domku se zahradou, kde ji čeká kocourek.

Další fotky zde.

Janička byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Belinda 02

23. 12. 2023

8mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

20.4.2023 - Večer volal strážník obecní policie, že v Lužicích u hlavní silnice leží zraněná kočka, srazilo ji auto. Kočička je potlučená, po těle hematomy, z uší jí tekla krev, má silný otřes mozku, na přední nožce jsou poškozené vazy. Na druhý den začala i krvácet z dělohy, musela být provedena kastrace. Zatím nechce přijímat potravu, dostala infuze a krmíme pomocí stříkačky. Dostala jméno Belinda a odpočívá v karanténě. 22.5.2023 - Belinda se zlepšuje! Ještě je trochu nejistá při chůzi, chodí jen mezi karanténní klecí a postelí, ale nožička se lepší. Hodně jí a ostatní kočky ignoruje ... 7.7.2023 - Belinda se uzdravila, je to klidná, milá kočička, moc mazlivá. Velká skupina koček kolem ní, jí dělá problémy. Hledá domov u jednoho kočičího kamaráda nebo i jako jedináček. 23.12.2023 - Belinda odjela do nového domova, do Bohuslavic, do domku, kde na ni čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Belinda byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívali Petra Filipová, Miroslav Filip a kocourek Čoky. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mei

12. 12. 2023

mei1.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.8.2023 - Včera nám přivezla oznamovatelka kočku ze zahrádkářské kolonie za Hodonínem a do rána nadělení ... Drobná, slabá kočička, které chybí očičko porodila 7 koťat! Kočičí máma dostala jméno Mei (krásná, jasná zářivá) a celé rodince můžete přispět na nás účet č. 2600773655/2010, do poznámky "Mei". Děkujeme. Více zde. 10.10.2023 - Mei je kočička velmi mírné povahy, submisívní a ostatním kočkám se vyhýbá, většiny se spíše i bojí. K člověku je milá a mazlivá a bude se jí líbit spíše jako jedináčkovi, případně u klidné, hodné kočičky. 12.12.2023 - Mei dnes odjela do nového domova, do bytu v Židlochovicích, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mei byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

Mei byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Rézinka

29. 11. 2023

mensi-rezinka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

26.7.2022 - Dvě koťata našli oznamovatelé na svém pozemku ve Vacenovicích, jsou to kočičky a mají asi 2 měsíce. Přijali jsme je k nám, ale po nějaké době se ukázalo, že další koťata i s kočkou jsou na jejich půdě a toto dvě z ní asi spadla. S oznamovateli jsme v kontaktu, kočka se bude kastrovat ... Kočičky mají delší srst, zrzečka je Rézinka a bílomourečka Hanička. 25.10.2022 - Rézinka je velký mazel, když ji mazlivá nálada popadne nedá se odbýt. Také je to ale velká divoška, velmi aktivní mladá kočka, která se ráda prohání, skáče a potřebuje podobně starého kamaráda nebo může odejít s některým od nás. Ideálně do většího bytu se zasíťovaným balkonem či terasou. 29.11.2023 - Rézinka odjela do nového domova, do Vídně, do bytu, ke kocourkovi, který přišel o kamaráda Chulia (kocourek odešel po 12 letech do kočičího nebe).

Další fotky zde.

Rézinka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Monika Pospíšilová a kocour Alan. Děkujeme!

Rézinka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a náklady spojené s pobytem v depozitu přispívala Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mia. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Soboňka

10. 11. 2023

20.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

4.4.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila zraněnou kočku, kterou srazilo auto v Rohatci na ulici Soboňky. Kočička byla vyšetřena na veterině, má otřes mozku, na nožce utržené vazy a poškozený meniskus. Je umístěna do karantény, zatím se zdá i dezorientovaná, nežere a podáváme stříkačkou speciální výživnou kaši. Pomocí FB se snažíme dohledat majitele. 23.5.2023 - Zranění se Soboňce zahojila, ale bohužel asi po týdnu u nás Soboňka dostala kacivirózu, měla dost těžký průběh a vypadalo to dost špatně. Nakonec se vše v dobré obrátilo, Soboňka se uzdravuje, je po kastraci a doufáme, že brzy přibere na váze ... 4.11.2023 - Soboňka je velice hodná a mírná kočička, ve vztahu ke kočkám hodně submisívní. Moc stojí o mazlení a kontakt s člověkem, ale ve velké skupině koček se neprosadí, nedaří se jí dostat na klín ani do postele ... Je smutná a většinu času tráví na chodbě. Do bytu může jít k jedné hodné kočičce - hlavně, aby měla své lidi. Do domku se zahradou může i jako jedináček. 10.11.2023 - Soboňka odjela do nového domova, kde bude rozmazlovaným jedináčkem, do Mikulčic, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Soboňka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívala Věra a Myšák. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Teddy 02 a Chloe

10. 11. 2023

8.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ron 02

4. 11. 2023

img_20230305_091703mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

31.5.2021 - Dnes jsme přijali dva kočičí sourozence z Moravské Nové Vsi. Oznamovatelka nám ohlásila, že se jí začali objevovat u slepic, kde hladoví dojídali zbytky jídla. Je to černý kocourek Ron a mramorovaná kočička Hermiona, oba s delší srstí. Hodně se bojí ... 22.2.2023 - Ron  ČEKÁ NA DOMOV UŽ DRUHÝ ROK, je to krásný kocour, uhrančivý, velký, s delší srstí. K člověku je mazlivý, rád si hraje, rád si lehne na váš hrudník nebo do klína, ale jen když chce sám a umí říct i ne a proto není vhodný do rodiny s malými dětmi. Není vhodný do velké skupiny koček, jedna kočičí kamarádka nevadí, fajn by bylo, kdyby mohl odejít s někým koho zná od nás (poradíme), ale může být i jedináček. Rád by našel domov v domku se zahradou. 4.11.2023 - Ron odjel do nového domova, do Kyjova, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem. Věříme, že tentokrát to bude u babičky s dědečkem ten pravý domov.

Další fotky zde.

Ron byl adoptován na dálku - na krmivo přispívala Jana Krupka a kočička Galina. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Fabi

22. 9. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

27.4.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že u cyklostezky Hodonín - Rohatec zastavilo auto a někdo tady vyložil dvě kočky a ujel. Bohužel auto, SPZ si nezapamatovala. Kočky jsou mladé, loňská koťata, jsou čisté a venku velmi vyděšené, proto se domníváme že doposud žily v bytě nebo domě. U nás bude mourečka Fabi a tříbarevná Gabi. Nepoznává je někdo? 31.8.2022 - Fabi je mazlivá, jemná, nenáročná kočička, ráda se nechá nosit a pusinkovat. Při probuzení vám zalehne na hrudník, je společnicí při práci a vaření a hlídá každý drobek, co upadne. Dlouho jí trvalo, než se vzpamatovala z toho, že přišla o domov, na kočky si moc nezvykla a ráda je nemá, ale svého člověka bude milovat. Je vhodná jako jedináček nebo najvýš k jedné klidné kočce, do bytu v případě, že jste v důchodu nebo často doma, jinak do domku se zahradou. K maličkým dětem ne. 22.9.2023 - Dnes odjela Fabi do nového domova, do Kyjova, do bytu, kde bude mít kočičí kamarádku.

Další fotky zde.

Fabi byla adoptována na dálku - na krmivo přispívala Alice Oppová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Růženka 09

15. 9. 2023

2mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.8.2022 - Dnes k nám oznamovatel z Tvarožné Lhoty přivezl kotě, které našel na zahradě. Je to kočička, které chybí kousek ocásku a zbývající část je bez srsti, jakoby skalpovaná. Co se kočičce stalo, netušíme. 6.8.2022 - Dnes byl ocásek amputován, u kořene byl pný červů, viz fota v albu. 9.9.2022 - Rána se dobře hojí, Růženka vyrostla a už běhá s ostatními koťaty. 24.11.2022 - Růženka je zdravá kočička bez ocásku, velmi milá a přítulná, v novém domově potřebuje kočičího kamaráda. 15.9.2023 - Růženka dnes odjela do nového domova, do Břeclavi, do bytu se zahradou, kde ji čeká kočičí kamarádka.

Další fotky zde.

Růženka byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

Růženka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívala Alice Oppová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Barborka 04 a Vivien 03

13. 9. 2023

20230824_162629.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Kris 02 a Kája

8. 9. 2023

kris.jpgmensi.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kvído 08 a Molly 04

4. 9. 2023

4.jpgm12.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ema 06

2. 9. 2023

5.jpgKočka, nar. 3/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

13.7.2023 - Oznamovatel nahlásil, že v Dubňanech u lesa, na ul. V.Nezvala se zdržuje kotě. Je to mramorovaně zbarvená kočička, cca 3,5 měsíční, velice hubená, hladová a unavená. Kotě nesmíte nechávat venku, nemá zkušenosti, neumí se orientovat, lehce se ztratí! 2.8.2023 - Ema je 4 měsíční kotě, milá, hravá, mazlivá kočička a hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. U KOTĚTE JE KOČIČÍ KAMARÁD NUTNÝ, VÍCE ZDE. 2.9.2023 - Ema dnes odjela do nového domova, do Sedlce, do domu se zahradou, kde ji čekají dvě kočičí kamarádky.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Della 02

1. 9. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2021
Umístění:
depozitum Hodonín II.

26.9.2022 - Ve večerních hodinách nám oznamovatelka z Mutěnic nahlásila nález kočky, která je těžce zraněná. Na místě jsme zjistili, že kočičce visí přední nožka jen na vlásku, je celá špinavá, vyhublá, zranění je staré, silně zapáchající. Vzali jsme ji do našeho depozita, dostala jméno Della. Druhý den byla provedena amputace. Della je úžasná, mazlivá a statečná. Pomoci jí můžete adopcí na dálku. 16.11.2022 - Della je hodná kočka, mírnější, submisívní povahy. Je mazlivá, chytrá a s pohybem nemá žádný problém, zvládne schody i vyskočí na postel. Společnost velkého množství koček jí nedělá dobře, ráda by co nejdříve odešla do nového domova, s jednou či dvěma kočkami v pohodě nebo pokud bude moci i na zahrádku s bezpečným plotem, může být i sama. 1.9.2023 - Della dnes odjela do nového domova, do Moravského Písku, do domku se zahradou, kde na ni čeká kocourek Samuel.

Další fotky zde.

Della byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Nicole Schneiderwindová s kočičkami Mínou, Jednoočkou, Pepinkou a kocourkem Dastym. Děkujeme!

Della byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívaly Anna a Svatoslava Sůkalovy s Papájou a 8 kočičkami. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Ferda 06

29. 8. 2023

4.jpgKocour, nar. 6/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

17.7.2023 - Oznamovatelka nahlásila kotě, které se našlo samotné u bytovek v Tvrdonicích. Údajně den před tím tady chodily děti s krabicí, kde byla 4 koťata, bohužel kde koťata skončila neví. Kocourek má 3-4 týdny, neumí sám papat, krmíme stříkačkou. 29.8.2023 - Ferda našel nový domov v Brně, v bytě, kde ho čeká stejně stará kočičí slečna.

Další fotky zde.

Ferda byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mikulášek 08

18. 8. 2023

m12.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.2.2022 - U areálu firmy v Bulharech dnes srazilo malého kocourka auto a ujelo. Kocourek je mladý, cca 4 měsíce, je hubený, špinavý, hladový a dehydrovaný. Utrpěl zlomeninu křídla kosti kyčelní a čeká ho na měsíc klidový režim. Oznamovatelka sama odvezla kocourka na veterinu a uhradu i zaplatila - děkujeme. Poté jsme ho přijali k nám. 3.5.2022 - Mikuláškovi zlomenina srostla a je připraven na nový domov. Je to mladý kocourek, moc pěkný, mazlivý, ale není vhodný do rušné rodiny s maličkými dětmi. Kočičí kamárád vítán, ale pokud bude moci i na zahradu (což by mu asi vyhovovalo více), může být i sám ... 18.8.2023 - Mikulášek dnes odjel do nového domova, do Mikulčic, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mikulášek byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívaly Eva a Lucie Veselé s kočičími kamarády Mozartem a Jožinkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Pinďa 02

9. 8. 2023

mensi2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

19.12.2022 - Oznamovatel z Veselí nad Moravou nahlásil, že se mu na zahradě objevilo kotě. Domnívá se, že mu ho tam někdo vhodil, protože ví, že má své kastrované kočky a krmí kočky v okolí. Je to asi 3,5 měsíce starý kocourek, dostal jméno Pinďa. 8.8.2023 - Pinďa je nádherný kocourek, nekonečné mazlivý a důvěřivý. Také zvědavý, přátelský, hravý. Prostě Pinďa. Hledá domov u kočičího kamaráda. 9.8.2023 - Pinďa dnes odjel do nového domova, do Vřesovic, do domku se zahradou, kde ho čekají kočičí kamarádi.

Další fotky zde.

Pinďa byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívali Dana a Lubomír Klečkovi a kočka Jozefína z Mimoně. Děkujeme!

Pinďa byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívala Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bernardeta

30. 7. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2022
Umístěna:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2022 - Asi před dvěma týdny nám byla nahlášena kočička pohybující se v areálu nemocnice Kyjov, zaměstnanci ji tam krmili a na FB jsme zkoušeli dohledat majitele. To se nepodařilo, ale ukázalo se, že kočička (ač sama odrostlé kotě) má tři koťata. Blíží se zima, prší a tak jsme je tady nemohli nechat. Koťata jsou tři kočičky, dvě mourečky Brigitka a Babetka a bílomourka Balerínka. 23.11.2022 - Bernardetina koťata měla tři měsíce a tak se kočičí máma může vypravit do nového domova. Je to úžasná parťačka, s kočkami celkem vychází, ale může být i jedináček nebo k pejskovi ..., lidi má ráda. Ráda se mazlí, chodí si pro pohlazení. Moc ráda by šla ven a tak hledá domov v domku se zahradou. 30.7.2023 - Bernardeta dnes odjela do nového domova, do Skalice, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Bernardeta byla adoptována na dálku - na krmivo přispívala Hana Koukalová a kočička Ulinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kofila 04

22. 7. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčic

28.7.2022 - Oznamovatel nám ohlásil, že v Rohatci, kde pracuje jako řemeslník se u domků v ulici se zdržuje kočka bez nohy, která má tři koťata. Nikomu nepatří, lidé v okolí prý ji občas nakrmí. Bylo mu kočky s koťaty líto a po domluvě je přivezl k nám. Kočce chybí přední nožka, mysleli jsme, že se jedná o starší zranění, ale RTG snímek ukázal, že se jedná o vrozenou vadu, nožička je zakrnělá. Dostala jméno Kofila a její koťata jsou kočičky Koko a Margotka a kocourek Banánek. 19.10.2022 - Koťata Kofily jsou plachá a člověku se vyhýbají. 15.5.2023 - Kofilka je úžasný mazlík. Chybějící nožka jí nevadí, všechno zvládá, i do schodů běhá. Je upovídaná a moc ráda by měla svého člověka pro sebe. Velká skupina koček jí nevyhovuje, ale je zvyklá na psa. 22.7.2023 - Kofilka dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Kofila byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Barunka 07

10. 7. 2023

barunka-poiz.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 5/2022
Umístění:
dočasná péče Žeravice

27.6.2023 - Barunka je kočička, která se k nám dostala se po zemřelé majitelce z Hodonína, kdy nás na ni upozornili sousedé, že zůstala na zahradě sama. Bohužel kočička nebyla kastrovaná a měla výtok z pochvy, byla okamžitě provedena kastrace. Barunka se dobře zotavuje, je to pěkná tříbarevka s delší srstí, o pomazlení a kontakt s člověkem stojí, ale bohužel je velmi nervózní z přítomnosti dalších koček, z nervozity i špatně reaguje na děti. NALÉHAVĚ JÍ HLEDÁME KLIDNÝ DOMOV (vhodná třeba k seniorům), nejlépe v domku se zahradou jak byla zvyklá, ale myslíme si, že přijme i pobyt v bytě se zasíťovaným balkónem. 10.7.2023 - Barunka našla nový domov v Letovicích, v domku se zahradou, kde bude jedináčkem, bez koček.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šerlok 02

6. 7. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, starší (cca 5 - 8 let)
Umístění:
depozitum Hodonín II.

4.4.2023 - Oznamovatelka nám nahlásila, že u ní na dvoře, v Hodoníně n Palackého ulici se zdržuje zrzavý kocour a vypadá nemocně. Kocoura jsme přijali, je velmi vyhublý, vyhladovělý, teče mu z očí. Umístěn do karantény a snažíme se dohledat pomocí FB majitele. 18.6.2023 - Šerlok se uzdravil a hledá nový domov! Uzdravil se, přibral a je to nádherný velký kocour. A velký mazel, který miluje lidi a jen na něj promluvíte, už přede. Bohužel je u nás ve stresu s velkého množství koček - není na ně agresívní, spíš se bojí, hodně vrčí a utíká, když se některá přiblíží. Moc by se mu líbilo jako jedináčkovi, v domku se zahradou. 6.7.2023 - Šerlok dnes odjel do nového domova, kde bude rozmazlovaným jedináčkem, do Valašského Meziřičí, do bytu (ale půl roku bude trávit na chalupě se zahradou).

Další fotky zde.

Šerlok byl adoptován na dálku - na krmivo přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Pavlík 02 a Žakelína

24. 6. 2023

mensi.jpg1.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Junis

17. 6. 2023

2a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

13.4.2023 - Dnes jsme přijali mourovatou kočičku, která se už nějakou dobu zdržuje u vrátnice ve vchodu do Šroubárny v Kyjově na Jiráskově ulici a každý den se snaží dostat dovnitř. Je umístěna do karantény. 24.5.2023 - Junis je mazlivá kočička, moc stojí o kontakt s člověkem, bohužel vadí jí přítomnost koček a proto nechce opustit voliéru, kde se stále zdržuje na škrabadle. Velmi naléhavě jí hledáme domov jako jedináčkovi, nejlépe v domku se zahradou, do bytu se zasíťovaným balkónem v případě pokud nejste převážnou část dne mimo domov. 17.6.2023 - Junis dnes našla nový domov, odjela do Šitbořic, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Junis byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

Junis byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívala Pavla a Žaneta s kočkami Chapmanovou a Kamilkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vincek

31. 5. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

30.6.2022 - Černý kocourek se našel dnes na Vykopávkách v Mikulčicích. Je mu asi 1,5 měsíce a měl by být u své mámy. Sourozenci ani kočka na místě nebyli. Kocourka jsme přijali a dostal jméno Vincek. 26.9.2022 - Vincek je krásný kocourek, mazlík, hravý a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kterýmkoliv z dočasky v Mikulčicích. 31.5.2023 - Vincek odjel do nového domova, do Šardic, do domku se zahradou, kde ho čeká kocour a tři pejsci.

Další fotky zde.

Vincek byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívali Sylva, Josef a kocouři Brumelo, Dron a Whiskas. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54

následující »