Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Kirk

30. 9. 2016

kirk350.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 8/2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Kirk byl nalezen ve Vracově, špinavý a hladný, měl bolavé ouško a držel hlavu na stranu. Nyní už je Kirk v pořádku a těší se do nového domomova. Je to veliký mazel, ale bojuje o pozornost, takže se tady ze začátku velice pral. Po kastraci se zklidnil, ale miluje svoje lidi a hlídá si je. K submisivní kočce může ale jistější je, když bude jedináček, ale, tam, kde nebudou jeho majitelé většinu dne v práci, to by mu bylo moc smutno. 30.9.2016 byl Kirk umístěn do Postřižína, okres Mělník, do domku a kamarádem mu bude pes.

Další fotky zde.

Kirk byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková a kočky Angie a Roxy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Vlastička

30. 9. 2016

vlasticka-250.jpgKočka, kastrovaná, stáří cca 3 roky
Umístění: depozitum Hodonín II.

Vlastička zůstala opuštěná na dvorku po smrti své majitelky. Sousedka kočku krmila, ale vzít si jí nemohla, s jejími kočkami se nesnesla. A tak, když paní přivezla Vlastičku na kastraci, vzali jsme ji k nám. Je to kočička mazlivá a velice vděčná za jakoukoliv pozornost a pohlazení, ale nesnese ostatní kočky. Je vhodná spíše jako jedináček a raději do domku se zahrádkou. 23.9.2016 byla Vlastička umístěna do Ježkovic, do domku se zahrádkou, k babičce, které umřela kočička. Vlastičku jsme vzali zpátky, podrobnosti zde.
30.9.2016 Vlastička umístěna do nového domova do Moravského Krumlova - Polánky, do domku, ke třem kočkám. Více zde.

Další fotky zde.

Vlastička byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Lenka, Libor, pes Justýnka, kočky Gája a Bína. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Plyšáček a Uhlinka

30. 9. 2016

plys350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2014

Plyšáček je kocour z akce "Kastrace v Dubňanech", kdy u jednoho domu zůstaly kočky po zemřelé majitelce, sousedka je krmila a kočky se pomnožily. Po kastraci se jim hledají nové domovy. 2.1.2015 - Plyšáček byl umístěn do Rohatce, do bytu ke kočce.
25.6.2015 - Plyšáček Merlin byl převezen do nového domova, do Příbrami, do bytu ke dvěma kočkám.

Další fotky zde.

uhlinka350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Uhlinka byla nalezena v Bažantnici v Hodoníně. Byla v zoufalém stavu, uši plné svrabu, všenky, zablešená, začervená. Je to mílá a mazlivá kočička s delší hebkou srstí. Nevhodná jako jedináček. 30.9.2016 Uhlinka byla umístěna k Plyšáčkovi, který se mezitím přestěhoval z bytu do domku se zahrádkou v Kozičíně, okres Příbram.

Další fotky zde.

Uhlinka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana a kocouři Charlie a Mick. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Medard 02

27. 9. 2016

medard270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2015

Medarda a Alexe našel pán v Lednici, uprostřed polí. Byli malincí, dobře živení a čistí. Jak se tam, na opuštěném místě ocitli? Musel je tam někdo zavézt, aby se jich zbavil. Pořád dokola - místo, aby si lidi nechali vykastrovat kočku, zbavují se jejích koťat tímto způsobem. Alex už nový domov má a Medard stále čeká. 2.3.2016 Medard byl umístěn do Brna, do domku ke kocourkovi. 28.3.2016 byl Medard vrácen zpět k nám, viz zpráva zde. Vzhledem k tomu, co prováděl v novém domově, doporučujeme Medarda jako jedináčka nebo k hodné a klidné kočičce. Na Medarda se usmálo štěstí a 28.6.2016 byl znovu umístěn, tentokrát jako jedináček, do Skalice, do bytu. 1.7.2016 byl Medard opět vrácen zpět k nám, tentokrát z důvodů alergické reakce čtyřletého syna, viz zpráva zde. 27.9.2016 byl Medard umístěn do Kelčan, do domku, k pejskovi místo kocourka Čipa. Snad už to bude domov trvalý.

Další fotky zde.

Medard byl do 2.3.2016 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Medard byl od 8/2016 znovu adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Janinka 02

25. 9. 2016

janicka250.jpg

Kočka, nar. 4/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Janinka byla nalezena sama opuštěná v parčíku na Sacharovově ulici v Hodoníně. Pár dní po tom zde byl nalezen Kristián - myslíme si, že koťata patří k sobě a někdo je tu vypustil. Janinka je milá a hravá kočička. 25.9.2016 byla Janinka umístěna do Hodonína, do domku se zahrádkou, k pejskovi.

Další fotky zde.

Janinka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byli Bára, Jakub a kocourci Moris a Jaroušek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bob 02

19. 9. 2016

bob300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2016

Bob byl nalezen v Rohatci, opuštěný a hladový. Je to kotě jako každé jiné, mazlivý a hravý. 10.9.2016 byl umístěn do Těmic, do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Cibulka

18. 9. 2016

cibulka-300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2014
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Cibulka se objevila u masokombinátu v Hodoníně. Měla na sobě obojek, kterým se někde zachytila a uvízl jí provlečený pod přední tlapkou. Obojek byl zařezaný hluboko do masa, kočička tak musela trpět už delší čas. Jméno dostala podle místa nálezu - dříve se zde loupávala cibule. Ránu Cibulce léčíme dračí krví, dostala antibiotika. Stav se už hodně zlepšil, ale v místě, kde není přístup vzduchu (podpaží) se rána ještě zcela nezatáhla. Více zde. Cibulka je u nás velmi nešťastná, nesnáší ostatní kočky a je ve velkém stresu, dokonce se bojí chodit i na záchod. Hledáme pro ni naléhavě domov jako jedináčkovi. Je moc mazlivá a milá, nebudete litovat.
9.8.2016 Cibulka byla umístěna do Brna, do bytu k Mentolce.
Aktualizace: Mentolce se Cibulka nelíbila a neshodly se a tak majitelé Mentolky s naším svolením Cibulku umístili v polovině září ke svým rodičům do Trebišova, ke klidnému kocourovi a pejskovi. K nám se Cibulka vrátit mezi kočky, které nesnáší, nemohla.

Další fotky zde.

Cibulka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana s Mikeškou, Simem a Ellí. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Popelka 02

18. 9. 2016

popelka350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2015

Popelka je černá kočička, kterou někdo vyhodil z auta před obchodem ve Strážnici. Je to hodná a mazlivá kočička, ale velkého množství koček se moc bojí a proto by nový domov potřebovala co nejdříve. Popelka má pouze půl ocásku, co jí stalo, to nevíme, ale ocásek jí brzy zaroste a nic to nevadí, je moc pěkná. 14.6.2016 byla Popelka umístěna do Velešovic, do bytu ke dvěma pejskům a kocourovi.

11.7.2016
Popelka si v novém domově ani po měsíci nezvykla. Nespokojenost dávala najevo vykonáváním potřeby mimo WC. Protože u nás velmi trpěla velkým množstvím koček, nedovedli jsme si představit její návrat k nám a požádali jsme naši známou o dočasnou péči.
Popelka znovu čeká na svůj domov, kde by mohla být jedináčkem.

Popelka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Pavla Mihalová s kocourem Matějem. Děkujeme!

Další fotky zde.

Dočasná péče se Popelce změnila na trvalý domov zde. Moc děkujeme paní Jarmile!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Mireček a Nelinka 02

17. 9. 2016

mirecek300.jpgKocour, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Valtice

Mireček je jedním s pěti koťat nalezených v Lednici, v parku u školy. Pět koťátek (Mareček, Mireček, Bohoušek, Kryštof a Nelinka) se drželo spolu a krčilo v křoví - někdo sem odložil celý vrh koťat své kočky. Nevhodný jako jedináček. 11.7.2016 byl Mireček umístěn do Mikulčic, do domku k dalším kočičkám.
nelinka250.jpgKočka, nar. 5/2016
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

Nelinka je jedním s pěti koťat nalezených v Lednici, v parku u školy. Pět koťátek (Mareček, Mireček, Bohoušek, Kryštof a Nelinka) se drželo spolu a krčilo v křoví - někdo sem odložil celý vrh koťat své kočky. Nevhodná jako jedináček. 17.9.2016 Nelinka byla umístěna do Mikulčic, do domku, k Mirečkovi.

Další fotky zde.

Nelinka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Bára, Jakub a kocourci Moris a Jaroušek . Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Libuška a Monetka

7. 9. 2016

libuska350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Libuška se přitoulala v Horních Věstonicích k lidem na dvůr. Je to velice něžná a milá kočička, moc mazlivá. Větší množství koček sice nemusí, ale s jednou by se určitě snesla. Je to mazlík a veliké zlatíčko. 7.9.2016 byla Libuška spolu s Monetkou umístěna do Mikulčic, do domku.

Další fotky zde.

Libuška byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Hanka a kočičky Pizi, Malvína a Fox.  Děkujeme!

monetka250.jpgKočka, nar. 05/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Monetka je mourečka, kterou přivezl nějaký muž na Nesyt v Hodoníně, vyhodil ji z auta a ujel. Bohužel, pán si nevšiml PZ na autě. U nás se jí ujala kočka Libuška a dělá jí mámu. Monetka je malá treperenda, která potřebuje ke svým hrám parťáka. Nevhodná jako jedináček. 7.9.2016 byla Monetka spolu s Libuškou umístěna do Mikulčic, do domku.

Další fotky zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Madlenka 03

1. 9. 2016

madlenka270.jpgKočka, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Madlenka byla nalezena v Lužicích. Děti ji měly pár dní doma, ale maminka jim to nechtěla dovolit a Madlenka skončila u nás. Je to kotě, milé, mazlivé, ale když se rozdovádí dovede i kousnout a i na kočičí kamarády je divoška. V novém domově potřebuje mladé kočičí kamarády s kterými by mohla dovádět.  Nevhodná jako jedináček. 1.9.2016 byla Madlenka umístěna do Bzence, do bytu, ke kočičce.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Buddy

19. 8. 2016

buddy-250.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 8/2015
Umístění: depozitum Mikulčice

Buddy byl nalezen u u obchodu potravin v Moravské Nové Vsi u frekventované silnice, kde byla nalezena pár dní před tím Casia. Byl také pořádně vyhladovělý, ale mazlivý a přítulný. 19.8.2016 byl Buddy umístěn do Josefova, do domku, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Buddy byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Kylie a Bohunka

18. 8. 2016

kajli250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 11/2014

Kylie je nádherná černá kočička s bílou náprsenkou. Někdo ji vyhodil u bývalého statku na Nesytě v Hodoníně, byla nemocná a měla průjem. Dnes už je v pořádku a ráda by do nového domova, je umazlená, hravá a vhodná i k malým dětem. 27.9.2015 byla Kylie umístěna do Lanškrouna, do domku ke kocourkovi.

Další fotky zde.

 

bohunka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2015
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Bohunka je kočička, která porodila koťata v zahrádkářské kolonii na Kapřiskách v Hodoníně. Bohunka se chytila do nastražených želez. Přes velkou bolest, kterou musela mít, přelezla i s pastí na zadní noze plot, aby se dostala zpět ke koťatům. Pán ji viděl plot přelézat. Více zde. Bohužel nožička se musela amputovat. 11.8.2016 - Bohunka už je zdravá, ale u nás se bojí velkého množství koček a nechce opustit klec. Jednou už byla venku, ale strachy se nacpala za skříň, od té doby klec neopuští a je tady už měsíc. Naléhavě potřebuje nový domov! 18.8.2016 byla Bohunka umístěna do Lanškrouna, do domku, ke Kylie.

Další fotky zde.

Bohunka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Jarmila Poizlová a kočky Ája, Mini, Terezka a Popelka, kocouři Filip a Koudy a psí holky Eny, Nela, Eliška a plašanka Fifinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Mimi 02

18. 8. 2016

mimi250.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 9/2014

Mimi je pěkná mourovatá kočička, která se několik dnů zdržovala u obchodního domu Marína v Bažantnici v Hodoníně. Všimla si jí paní a přivezla k nám. Mimi je velice příjemná a přátelská kočka, nemá vůbec problém ani s větší skupinou koček, je zdravá, vakcinovaná a čeká na svůj nový domov. 18.8.2016 byla Mimi umístěna do Moravské Nové Vsi, do domku, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Mimi byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana Kosňovská. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Viki a Miki

14. 8. 2016

viki300.jpg

Kocour, nar. 5/2016

Koťata - kocourci Riki, Viki a Miki byli nalezeni opuštěni na poli ve Strážnici. Jsou to veselí a hraví kluci, kteří potřebují v novém domově podobně starého parťáka.  Nevhodný jako jedináček. 14.8.2016 byli Viki a Miki společně umístěni do Brna, do bytu.
Další fotky zde.
 

miki-270.jpgKocour, nar. 5/2016

Koťata - kocourci Riki, Viki a Miki byli nalezeni opuštěni na poli ve Strážnici. Jsou to veselí a hraví kluci, kteří potřebují v novém domově podobně starého parťáka.  Nevhodný jako jedináček. 14.8.2016 byli Miki a Viki společně umístěni do Brna, do bytu.
Další fotky zde.

Miki byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Pavla Mihalová s kocourem Matějem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mazel 02

10. 8. 2016

mazel250.jpgKocour, nar. 5/2016

Mazel je jedním z koťat, která porodila kočka na letišti v Kyjově (koťata Bibi, Čert, Kulíšek a Mazel). Nikdo neví, jak se tam kočka dostala, ale s koťaty tu zůstat nemohla a kvůli provozu jí hrozilo, že ji srazí auto. Pán nám zavolal, kočky se ujal a nechá si ji, koťátka jsou u něj v dočasné péči a hledáme jim domov. Kočka je už vykastrovaná. Všechna koťátka jsou hravá a mazlivá. Nevhodný jako jedináček. 10.8.2016 byl Mazel umístěn do Slovenského Grobu ve SR.
Další fotky zde.

Další fotky zde.

Mazel byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli paní Maděřičová a pan Rédr. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Martin 02

3. 8. 2016

martin270.jpgKocour, kastrovaný, nar.
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Martin je nádherný zrzek, který s k nám dostal podvodem - jeho majitelka s přítelem nám kocoura přivezli s tím, že už se týden hladový vyskytuje v objektu TESPRY Hodoníně. Protože byl kocourek kastrovaný, předpokládali jsme, že má majitele a zveřejnili jsme jeho fotku na FB. A na to se nám ozvala první majitelka kocoura, že ho poznává a že ho s rodinných důvodů dala kamarádce. A světe div se, kamarádka byla ona slečna, která k nám kocoura přivezla!
Každopádně Martin je skvělý kocour, mazlivý a přátelský k lidem velkým i těm malým, rád se chová, rád je na klíně a rád si hraje s ostatními kočkami.
Nevhodný jako jedináček. 3.8.2016 byl Martin umístěn do Blanska, do domku ke kočičce.

Další fotky zde.

Martin byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Renata a Slávek Oborníkovi, kočičáci Morrisek, Tadeáška, Jurášek, Miky, Monty, Matěj, Mario a pejsci Oliver a Ajlínka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Venda a Želvička

27. 6. 2016

venda350.jpg

Kotě, kočička, nar.  konec dubna 2016
Kotě, kočička, nar.  konec dubna 2016

 

16.6.2016 objevila cyklistka v lese v oblasti Sedlec u Mikulova 9 opuštěných koťat. Někdo je sem vyhodil, byly to dva různé vrhy - od dvou koček. Čtyři starší koťata si vzal útulek Břeclav, pět menších je v dočasné péči u naší spolupracovnice, ta má krátce před porodem, proto koťatům hledáme naléhavě nové domovy. Budou se ještě očkovat a odčervovat a příští týden by koťata mohla do nových domovů - vždy ve dvojici, jsou malinká, samotnému kotěti by u vás bylo moc smutno, potřebuje si hrát se stejně starým nezbedou, potřebuje se k někomu přitulit při spinkání. Černobílá Venda a želvovinová Želvička byly 27.6.2016 společně umístěny do Kvasic u Kroměříže, do bytu.
zelvicka350.jpg

 

 

 

 

 

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Mefisto 02

22. 6. 2016

mefi-320.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2015

Mefisto je mladý černý kocourek, kterého si jako kotě pořídila mladá rodina, ale nedovedli se o něj dobře postarat, kocurek měl průjem a často býval sám doma zavřený v bytě i několik dnů. Vzali jsme ho k nám, vyléčili a Mefisto hledá nový domov. 22.6.2016 byl Mefisto umístěn do Kyjova, do domku se zahradou ke dvěma pejskům.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Marry

17. 6. 2016

marry300.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca r.2014

Kocourek Marry byl nalezen v Hodoníně u gymnázia, kam ho lidé omylem přivezli v motoru auta. Byl kastrovaný. Marry je přítulný kocourek, ale naprosto hluchý, takže je vhodný pouze do bytu, ne k dětem, když se mu něco nelíbí, klidně naznačí kousnutí. S ostatními kočkami vychází v celku v pohodě, sem tam některou plácne, ale nepere se, dá se ale říct, že kočičí společnost nevyhledává, se psem problémy nemá. 17.6.2016 byl Marry umístěn jako jedináček do Hodonína, do domku, ale nebude chodit ven.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Prince a Lemmy

14. 6. 2016

prince-350.jpg

Koťata, kocourci, stáří 3 měs.

Nebudete tomu věřit, ale stalo se - tato dvě nádherná koťata někdo odložil asi před měsícem do zahrádek Na výhoně, na místo, kde se krmí plaché kočky. Jsou to kocourci - Prince je šedivý, Lemmy zrzek. Jsou zdraví, odčervení, vakcinovaní. 14.6.2016 byli oba umístěni do Kyjova, do domku se zahradou.

Další fotky zde - Lemmy, Prince.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Nina 04

10. 6. 2016

nina220.jpgKočka, nar. 4/2016

V Moravské Nové Vsi se potulovalo vyhládlé koťátko, které za každým chodilo. Ujala se ho jedna paní, která už má hodně koček a tak se obrátila na nás.
Je to kočička, dostala jméno Nina. V jednom kuse vylizuje misky a pochutnává si na kuřecím mase. Je velmi mazlivá a teď hodně odpočívá. 10.6.2016 Nina byla umístěna do Mikulčic, do domku se zahrádkou ke dvěma pejskům a k jednomu koťátku, které před pár dny našli.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Uma 02

6. 6. 2016

uma270.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2015

Uma běhala vyděšená v Hodoníně po sídlišti, hladná, špinavá. Ostatní kočky moc nemusí, jinak je velice mazlivá, ale když se jí to nelíbí, dá vám to patřičně najevo. Je hluchá nebo možná se zbytky sluchu, proto nesmí chodit ven. 6.6.2016 Uma byla umístěna jako jedináček do Starého Poddvorova, do domku, ale ven chodit nebude.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Matouš 02

29. 5. 2016

matous250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2014

Matouš je pěkný, černobílý kocourek, kterého si pán přivezl do Ratíškovic u Hodonína v motoru svého auta, kam se kocourek asi schoval. Doma měl dva velké psy, kteří nebyli na kočky zvyklí a tak přivezl Matouše k nám. Je to naprosto úžasný kocurek, velký mazel, který vás bude objímat okolo krku, olizovat nos, žužlat vám vlasy - zkrátka samou láskou by vás nejraději snědl - podívejte se na fotky do jeho alba. Je dlouhý, štíhlý, na vysokých nohách, ten, kdo mu dá domov, nebude litovat. Ostatní kočky má rád, je nekonfliktní. 29.5.2016 byl Matouš umístěn do Slavkova, do bytu ke kocourkovi. 19.6.2016
Domácí kocour Zrzek našeho Matouše nepřijal, přestal komunikovat, začal čurat mimo záchod. Takže jsme se dohodli s majiteli a Matouše vzali zpět k nám.

4.11.2016 byl Matouš umístěn do Brumovic k Dorotce.

Další fotky zde.

Matouš byl do 29.5.2016 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli kocouří kluci Čenda a Matěj.  Děkujeme!

Matouš byl od 7/2016 znovu adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Mirka a Pavel Žižkovi a kočička Zlata. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Kamilka

15. 5. 2016

kamilkapiz1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Kamilka je jednou ze čtyř kočičích slečen, které jsme přijali z útulku pro psy v ZOO Hodonín, kam je někdo přinesl, protože je našel v zahrádkářské kolonii. Je to krásná kočka, nádherně zbarvená, je roztomilá, hravá a mazlivá, přesto čeká na svůj domov bezmála dva roky! 15.5.2016 byla Kamilka umístěna do Prahy, do domku ke kočce Paní Chapmanové.

Další fotky zde.

Kamilka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková a kočky Angie a Roxy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Arizona

8. 5. 2016

arizona250.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2015

Arizona je jedním z koťat z Tvrdonic, více zde. Je to mladá a hravá kočička a ke svým hrám potřebuje parťáka. Nevhodná jako jedináček. 8.5.2016 byla Arizona umístěna do Brna, do bytu, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Arizona byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Valentýnka

30. 4. 2016

val300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2013
Valentýnka je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Valentýnka   je hodně přítulná, mazlivá a milá, dobře se snáší s ostatními kočkami. V dočasné péči, kde byla s ostatními sourozenci, kteří už domovy mají, se rozhodli si ji ponechat (je tam už dva roky), ale nyní se změnila jejich rodinná situace a Valentýnka hledá nový domov, raději do domku se zahrádkou. 30.4.2016 byla Valentýnka umístěna do Olomouce, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Chloupek a Bill

23. 4. 2016

chloupek-270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2015

Chloupek je jedním z koťat, které porodila kočka v Sudoměřicích u domu, kam se přitoulala. Lidé se rozhodli kočku po kastraci ponechat, ale 4 koťata skončila u nás. Jsou to kocourci Chloupek, Bill a Ben a kočička Margitka. Kocourci se ukázali plašší a bázlivějčí než kočička, ale lepší se to, jsou už smělejší a nechají se rádi hladit. Chloupek má nádhernou jemnou delší srst a v novém domově by neměl být sám, ideální by bylo, kdyby mohl být umístěn s některým ze svých sourozenců, to by mu velmi pomohlo při překonávání strachu z nového prostředí. 23.4.2016 byl Chloupek umístěn spolu s Billem do Prostějova, do domku, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

bill-300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2015

Bill je jedním z koťat, které porodila kočka v Sudoměřicích u domu, kam se přitoulala. Lidé se rozhodli kočku po kastraci ponechat, ale 4 koťata skončila u nás. Jsou to kocourci Chloupek, Bill a Ben a kočička Margitka. Kocourci se ukázali plašší a bázlivějčí než kočička, ale lepší se to, jsou už smělejší a nechají se rádi hladit. Bill je pěkný černý kocourek a v novém domově by neměl být sám, ideální by bylo, kdyby mohl být umístěn s některým ze svých sourozenců, to by mu velmi pomohlo při překonávání strachu z nového prostředí. 23.4.2016 byl Bill umístěn spolu s Chloupkem do Prostějova, do domku, ke kocourkovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Suri 03

23. 4. 2016

suri300.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2015

Suri je jedním z koťat (Bobo, Sába, Murin, Čiko, Tuli a Suri), která našla paní v Dubňanech ve své garáži. Před tím našla před domem kočku, kterou srazilo auto, kočka nebyla její a tak nevědělĺa, že má v garáži šest koťat! Ta dala o sobě vědět, až byla hladová, bylo jim asi měsíc. Je to hravý, mladý, mazlivý a přítulný kocourek vhodný ke kočičím kamarádům, případně i jako jedináček pokud by nebyl po celý den doma sám. 23.4.2016 byl Suri umístěn do Kyjova, do bytu, ke dvěma kočkám.

Další fotky zde.

Suri byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Linda 04 - Kessy

16. 4. 2016

linda-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2014

Linda je v dočasné péči u slečny, která nám napsala:
Lindu jsem našla v noci nedaleko valtického hřbitova. Pokoušela se prokousat odpadkovým pytlem k nějaké potravě. Na jídlo se mi ji taky podařilo odchytit. O Lindu se nikdo nepřihlásil. Je to moc mazlivá a přátelská tříbarevka. Linda vyhledává společnost, ale zdaleka né tu kočičí, má ráda lidi. Po pár dnech u nás bych ji nedoporučila k jiné kočce, ale po měsíci co je u nás si na ostatní kočky vcelku zvykla. Někdy je dokáže pěkně prohnat, ale konflikty už nevyvolává. Je vhodná spíše jako jedináček. 16.4.2016 na naší VI.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně byla Linda umístěna do Rajhradu, do bytu, jako jedináček.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »