Jdi na obsah Jdi na menu
 


IX. umísťovací výstava koček

31. 10. 2017

letak450.jpg

 

Milí přátelé, příznivci a sponzoři!
Zveme Vás všechny na naši

IX. umísťovací výstavu opuštěných koček,

která se bude konat v sobotu

25.11.2017 v Brně ve Vaňkovce

Slévárna Café Práh

Přijďte si vybrat kočičku nebo pokud už nějakou máte, tak jí vyberete kočičího kamaráda. Budeme tady mít také náš charitativní krámek, můžete zde zakoupit naše kalendáře a diáře, pelíšky a hračky pro kočky, hrníčky, šperky a další pěkné věci a  přispějete tak na opuštěné kočky.

Mapa

24.11.2017

Hlásíme, že vše je připraveno a zítra v 10 hodin otvíráme!

Přijeďte si vybrat kočičku, kromě našich koček tady budou i koťata z "Dočasky u Katky"!
Přijeďte si nakoupit pelíšky a hračky pro vaše kočičáky!
Přijeďte nakoupit vánoční dárky, máme krásné hrníčky, šperky, trička, kalendáře a také nádherné adventní věnečky, která pro nás vyrobila Dana Habartová.
Nebo zkrátka přijďte jen tak ..., rádi vás uvidíme!

s1-400.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 

 

24.11.2017

Dnes našlo na IX. umísťovací výstavě v Brně svůj nový domov celkem osm koček - šest z Koček SOS - Suri 04, Pavlík, Aranka 03, Izabela, Otík 02 a Saturnin 02 a dvě z Dočasky u Katky.

Všem kdo jste si dnes z výstavy odvezli kočičku, moc děkujeme!

My zachraňujeme kočky z ulice, ale ty pak potřebují zachránit ještě jednou - před životem v útulku. Potřebují nový domov a ten jste jim dnes dali vy.
Většina těchto koček má za sebou z venku nějakou negativní zkušenost, některé prožily v útulku dlouhou dobu nebo zde dokonce vyrostly od kotěte, takže počítejte s tím, že se u vás budou bát. Počítejte s tím, že první dny může kočka odmítat potravu i vodu, někdy ani nepoužije WC.

Může se stát, že kočka bude v noci naříkat, mňaukat a že se špatně vyspíte. Nedivte se jí, nechápe proč je na tomto pro ni cizím místě, neví, co ji tady čeká, bojí se a její smutno po jejím bývalém domově. Nevzdávejte to, prosím!
Kočka neví, že u vás jí bude stokrát líp, než v útulku s šedesáti dalšími kočkami, kde není dost času na mazlení a hlazení, ona potřebuje čas, aby to zjistila.
s4-300.jpg

Zajistěte okna sítěmi, neotvírejte ventilačky, jsou pro kočku nebezpečné a pokud bude moci kočka u vás chodit ven, nezapomeňte, že poprvé to může být až po měsíci pobytu u vás.

Mějte trpělivost, dejte kočce čas a ona vám to po zbytek života stonásobně vrátí.
Děkujeme.

Něco málo rad do začátku najdete zde.

s3-400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na výstavu přišlo 226 platících navštěvníků a domov našlo 6 našich koček. Děkujeme všem, kdo dali některé z koček nový domov.

Děkujeme za sponzorské dary jak finanční, tak ve formě krmiva nebo ručníků, povlečení a dek.
Děkujeme ZO chovatelů koček Brno 36 za pomoc s propagací výstavy.

Děkujeme MVDr. Suché za veterinární přejímku.

Děkujeme Petře Ogrocké za akci pro děti - malování na obličej.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhali s propagací výstavy nebo přijeli pomoct s přípravou výstavy, s montováním klecí, s prodejem v krámku a uklidem po skončení výstavy.

Děkujeme sponzorům výstavy - firmám ACANA a VITAKRAFT a mediálním partnerům RÁDIU JIH, RÁDIU KROKODÝL a RÁDIU PETROV Děkujeme za pronájem sálu CAFÉ PRÁH.

Bez vás všech by to nešlo, děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Vaše Kočky SOS

 

Další fotky zde.

 

Sponzorem výstavy jsou firmy ACANA a VITAKRAFT

acana-logo-450.jpg
 

vitakraft-logo2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Škoda,že tak málo

(Daniela se svou kočkopartou, 25. 11. 2017 16:36)

kočiček našlo nový domov,přála bych ho všem.Ale i tak každá umístěná kočička k hodným lidem je úspěch a ta práce a starosti s tím vším spojené,stojí za tu snahu a úsilí.Kočičky,mějte se jen a jen krásně!