Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme

Příspěvky

Vzpomínáme

31. 12. 2020

Tato rubrika je o kočičkách, které už nejsou s námi.
nebe450.jpg

 

Tuláček 02

26. 5. 2020

tul.jpgKocour, nar. 3/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

7.5.2020 - Dnes nalezeno 2měsíční kotě, opuštěné u rybníka Písečný v Hodoníně. Je to kocourek, vyhladovělý, ouška plná svrabu. Dostal jméno Tuláček a je umístěn do karantény. 26.5.2020 - Tuláček se nového domova nedočkal. Onemocněl, dostal antibiotika, nepapal, zkoušeli jsme krmit stříkačkou, podkožně dostával infuze, ale kaliciviróza byla silnější, dnes před půlnocí Tuláček umřel. Tuláčku, je nám moc líto, že jsme ti nedokázali pomoci.

Další fotky zde.

Tuláček byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

Tuláček byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Ing. Dana Schmidt a kočičí trojka - Darwin, Andělka a Emily. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Anetka

25. 5. 2020

anetka-350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Anetka je jednou ze čtyř kočičích slečen, které jsme přijali z útulku pro psy v ZOO Hodonín, kam je někdo přinesl, protože je našel v zahrádkářské kolonii.
15.2.2017 - Anetka je v útulku téměř 3 roky. S kočkami je veliká kamarádka, zato k lidem je nedůvěřivá a zůstala plachá. Má citlivé zažívání a trávící obtíže a zůstane u nás. Je vhodná pouze k adopci na dálku. 25.5.2020 - Bohužel, Anetka onemocněla a pro akutní selhání ledvin byla dnes uspána. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Anetka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla do 10/2018 Zdeňka Hegerová. Děkujeme!

Anetka byla adoptována na dálku - podporovala ji Ivana, Luděk a kočky Ingrid a Kryštof. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Fin 05

3. 5. 2020

fin350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

3.10.2017 - Kocourky Nyka a Fina jsme odchytávali i s jejich matkou na žádost policie v Kyjově, v bytě po zemřelé. Byt byl v katastrofálním stavu, plný špíny a výkalů. Kočka i s koťaty byla vyděšená, ale v depozitu se začínají osmělovat a koťata si už hrají. Více o případu zde. 13.9.2019 - Fin je nekonfliktní 2 letý mazlivý kocourek, který má po prodělané panleukopenii občas "neposlušný zadeček", ale to mu nic nevadí, rád dovádí s ostatními kočkami, rád chodí na zahradu. 3.5.2020 - Fin byl dnes ráno nalezen u plotu voliéry mrtvý. Předtím neměl (kromě neposlušného zadečku) žádné problémy nebo příznaky nějaké nemoci. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Fin byl adoptován na dálku - podporovala ho hradí MVDr. Jana Charvátová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Lupita

28. 4. 2020

lupita.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní. 28.4.2020 - Lupitka onemocněla, jednalo se bohužel o FIP a dnes byla uspána. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Lupita byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Radka, Luděk a kočičáci Julča a Gimy. Děkujeme!

Lupita byla adoptována na dálku - veterinární péči a veškeré náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Fanoušek 03

3. 4. 2020

fanousek2.jpgKocour, nar. 10/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

17.1.2020 - Dnes v Hodoníně u Maríny nalezeno nemocné 3měsíční kotě. Je to kocourek, dostal jméno Fanoušek a byl umístěn do karantény.

Další fotky zde.

Fanoušek je adoptován na dálku - krmivo, veterinární péči a veškeré náklady spojené s pobytem v depozitu hradí Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Anýzek

29. 3. 2020

img_20191002_174417.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.5.2019 - Minulý týden nám oznamovatelka nahlásila, že u nich v paneláku na sídlišti Větrná hůrka v Hodoníně, objevila v sušárně šest koťat. Kočka je měla ukryté v hromadě papíru do sběru. Dali jsme paní krmivo a situaci monitorovala, kočka je plachá. Koťata jsme dnes převezli k nám, zatím syčí ... Jsou to Kofilka, Indiánek - mramorovaní, Barilka - mourečka, Štafetka, Fidorek a Anýzek - černí. Na matku byla nastražena odchytová klec, po kastraci byla vypuštěna zpět. 9.10.2019 - Anýzek je zdravý, kastrovaný a může do nového domova, kde by měl mít kočičího kamaráda nebo by mohl jít s bráškou Štaflíkem (viz foto). 29.3.2020 - Anýzek dostal FIP a odešel do kočičího nebe. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Anýzek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Libuše Žáková s kočičkami Ájou, Bodinkou, Klárinkou, kocourkem Lálou a borderkou Berettkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Timmy 02

26. 3. 2020

timmy2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Mikulčice

24.9.2018 - Paní v Moravské N. Vsi zemřel přítel a ona se musí z domu vystěhovat. U domu by však zůstala sama dvě koťata a tak jsme je přijali k nám. Jsou to kocourci, bílomourek je Kuba a je mazlivý, moureček Timmy se zatím dost bojí. 25.1.2019 - Dnes už můžeme říct, že Timmy je plachý, nenechá na sebe sáhnout, nedá se odchytit. 26.3.2020 - Timmy byl dnes nalezen mrtvý. Jedná se o náhlé úmrtí, neměl žádné příznaky, pravděpodobně jde o selhání srdíčka. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Timmy byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla do 4.7.2019 Hana Kropáčová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Růženka 07

21. 3. 2020

ruzenka1.jpgKočka, nar. 6/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

13.3.2020 - Dnes jsme přijali vyhublou kočičku, která se objevila na benzínce v Dolních Bojanovicích, odkud nám zavolali. Kočička má zraněné přední tlapky, jako by sedřené polštářky, na jedné tlapce i vytržený drápek. Je umístěna do karantény a nasazeny ATB, léky od bolesti. 21.3.2020 - Růženka málo papala, hodně odpočívala, přikládali jsme to infekci z poraněných tlapek, ale Růžence začalo růst bříško a byla uspána pro FIP. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Liana 02

6. 3. 2020

liana.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. 6.3.2020 - Lianka měla pozitivní test na panleukopenii a dnes odešla do kočičího nebe. Je nám to moc líto, kočičko, že jsme ti nedokázali pomoci ...

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Damián 05

5. 3. 2020

7.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní. 5.3.2020 - Všichni onemocněli, mají rýmu, dostávají ATB. Damiánek byl nalezen ráno mrtvý. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Damián byl adoptován na dálku - podporovala ho Dagmar Stolínová, kočičky Mici a Jazz a fenky Majda a Rejla. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Šery

29. 2. 2020

sery2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.2.2020 - Byli jsme oslovení paní Lenkou z Archlebova s žádostí o pomoc. Ve vesnici objevila kočku s koťaty přežívající na zanedbaném pozemku u jednoho domku. Od majitele zjistila, že kočku nezná, není jeho, ale že mu v létě na zahradě porodila šest koťat. Majitel pozemku je nemocný člověk, kočky se snažil krmit mlékem a zbytky z kuchyně. Naštěstí paní Lence bylo jasné, že kočky se musí co nejdříve vykastrovat a kontaktovala nás. Další info zde. Kočičí mám je tříbarevka Liana, kocourci - zrzek Damián, mramorovaný Kendy, mourovatý Rendy a kočičky - šedé Karmela a Lupita, tříbarevná Šery. Koťata jsou velmi bázlivá, nekontaktní. 29.2.2020 - Šery podlehla FIP. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kulich

6. 2. 2020

kulich1.jpgKocour, kastrovaný, kastrovaný, nar. ?
Umístění:
depozitum Hodonín I.

20.11.2019 - Oznamovatelka nám nahlásila, že se jí u domu ve Vracově objevil kocour, hubený, hladový, žíznivý, je špinavý a zapáchá jakoby hnojem, docela to vypadá, že mohl být několik dnů někde zavřený. Byl umístěn k nám do karantény, velice si užívá jídlo, je hodný, odpočívá. Dostal jméno Kulich. 18.12.2019 - Kulich je nemocný, bere antibiotika, dnes byl na veterině, kde se musely vytrhat téměř všechny zoubky, které měl velice špatné, zůstaly mu pouze tři, dělaly se krevní testy (játra, ledviny) a hodnoty jsou na hranici, může to být i z dlouhého hladovění. Kulich je statečný a věříme, že to dá! 6.2.2020 - Kulich nepřežil. Moc jsme se snažili, v jednu dobu se zdálo, že se stav zlepšuje, že mu pomohlo vytrhání špatných zubů, ale kocourek nakonec odešel do kočičího nebe.

Další fotky zde.

Kulich byl  adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Hanka a kocourek Fox.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Jang

23. 1. 2020

jang250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Jang (mourovatý) a Jing (černý) a zůstali opuštění na ulici ve Slatinicích, když jim kočičí mámu srazilo auto. 18.2.2018 - Jang je bohužel plachý a kontakt s člověkem odmítá. 23.1.2020 - Jang byl dnes ráno nalezen mrtvý. Byl bez jakýchkoliv příznaků nemoci a paní doktorka má podezření na selhání srdce při onemocnění HCM. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Jang byl adoptován na dálku - podporovala ho paní Lattenbergová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Ferda 05 alias Ferdinka

16. 1. 2020

imgp1112a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

3.8.2018 - Paní Jitka, která má naše koťata v dočasce, našla v Tvrdonicích tohoto mrňouska na chodníku. Je to kocourek, podvyživený, dehydrovaný, zablešený, zasvrabený, na jedné straně má ustřihlé fousky, ležel a čekal na smrt. Paní Jitka ho vzala k sobě do dočasky. Bude se jmenovat Ferda19.8.2018 - Pozor, změna - Ferda je kočička - FERDINKA!
27.10.2018 - Ferdinka je zdravá a může do nového domova, kde bude potřebovat kamaráda. Je to úžasná kočička, ráda se mazlí a dobře se snáší s kočkami i psy. 22.12.2019 - Bohužel u Ferdinky bylo diagnostikováno onemocnění srdce HCM. Musí brát denně léky, je klidnější a může být umístěna do klidné rodiny i jako jedináček. 16.1.2020 - Dnes v noci Ferdince selhalo srdíčko a odešla do kočičího nebe. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Ferdinka byla adoptována na dálku - podporovala ji Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 3

Tomík 03

14. 1. 2020

tomik4.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

3.6.2019 - Dnes jsme přijali další kotě. Oznamovatelka ho našla odložené v krabici u garáží v Hodoníně. Je to kocourek, má cca 2 měsíce a dostal jméno Tomík. Tomík. 13.9.2019 - Jsem zdravý, očkovaný a můžu k vám! 14.1.2020 - Tomík byl uspán pro FIP. Je nám to moc líto, kocourku.

Další fotky zde.

Tomík byl adoptován na dálku - podporovala ho Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Glenda

10. 1. 2020

glenda300.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2008

Mourečku Glendu jsme odchytli na sídlišti v Hodoníně. Ukázalo se, že je plachá, přestože venku se u jídla nechala chytit i hladit. Doufali jsme, že trpělivost a čas Glendu přesvědčí a zbaví strachu, ale zůstala plachá. 15.2.2017 - Glenda u nás žije 8 let, je velmi plachá a proto u nás zůstane a je vhodná pouze k adopci na dálku. 10.1.2020 - Glenda odešla do kočičího nebe, selhaly jí ledviny. Žila v našem depozitu 11 let.

Další fotky Glendy najdete zde.

Glenda byla adoptována na dálku - do 3/2016 ji podporovala Marika Komoňová. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Týtý

4. 1. 2020

img_20191102_184130.jpgKocour, nar. 9/2019
Umístěmí:
dočasná péč Mikulčice

31.10.2019 - Tak jsme si říkali, že pro letošek už to máme za sebou a že je s odkládáním koťátek konec ..., ale zavolala 13 letá slečna, že na autobusové zastávce v Týnci pláče 7 (!) koťátek. Co je toto za hrdinství, sebrat kočce koťata a pohodit je na zastávku? Nikdo z kolemjdoucích je neviděl a neměl snahu pomoci? Někteří dospělí by se mohli od dětí učit. Koťata tam byla asi přes noc, byla velmi podchlazená, nejmenší kočička váží pouhých 180 g. Jsou to Toník, Timy, Týtý, Tutu, Tinky, Tami a Týnka. Koťata byla převezena do dočasné péče. 6.1.2020 - Kocourek Týtý dostal zápal plic, dýchací obtíže se nepodařilo zvládnout, selhala polovina plic a Týtý odešel do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Zrzek 03

5. 12. 2019

zrzek2a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Starovičky

Zrzek je plachý kocour, který žije v našem depozitu ve Starovičkách. Pro svou plachost není vhodný k umístění do nového domova. 5.12.2019 - Bohužel, Zrzek podlehl akutnímu selhání ledvin. Je nám to líto.

Zrzek byl adoptován na dálku - podporovali ho Martina a Martin, kočky Karolínka, Lízinka, Elzička, Růženka a psice Bíba a Sísa. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Štěpánka 04

4. 12. 2019

stepanka2.jpgKočka, nar.
Umístění:
depozitum Hodonín I.

28.11.2019 - Kočička byla dnes nalezena v Kloboukách u Brna, ve velmi špatném stavu, zubožená, vyhublá, špinavá, s vylámanými zoubky. Asi už bude starší a je na ulici delší dobu. Byla umístěna do karantény a dostala jméno Štěpánka. 4.12.2019 - Bohužel, Štěpánku se nám nepodařilo zachránit a dnes odešla do kočičího nebe pro selhání ledvin. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Štěpánka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Michaela Hrubá a veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu hradila Andrea Foretová. Děkujeme!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Ronda 02

2. 12. 2019

ronda350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Ronda je kočička, která se narodila kočce v zahrádkách na Štěpnici, kočka se kastrovala a vracela zpět a koťata Ronda, Rafael a Rozita zůstala u nás a hledáme jim domov. Ronda je trochu opatrnější, taková nenápadná myška. Kočky snáší dobře, ale pomazlit se moc nepřijde, je ale možné, že se neumí mezi velkým množstvím koček prosadit a v novém domově by to mohlo být lepší. 11.9.2018 - Je to právě 2 roky co Ronda žije u nás.  Kdyby nový domov našla včas, jako malá, jistě by udělala velký pokrok, ale u nás není dost času na individuální péči, bohužel. A tak se z Rondy stala plachá kočička, která se pohladit nenechá. 2.12.2019 - Bohužel, Ronda onemocněla a dnes podlehla akutnímu selhání ledvin. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Ronda byl adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byli kocourci Verdel a Judáš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Bond 02

27. 11. 2019

bond1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
Kočky u Katky z.s - depozitum Starovičky

2.1.2018 - Kocourek se zdržoval ve firmě Thermal Trend ve Starovičkách. Vzali jsme ho k nám a dostal jméno Bond. 5.4.2019 - Bond je kocourek bázlivější, ale když budete trpěliví a dáte mu čas, rád pohlazení a pomazlení přijímá. Není vhodný jako jedináček, ale bude dobrým společníkem vaší kočičce. 27.11.2019 - Bond podlehl akutnímu selhání jater. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Bond byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Latté

19. 11. 2019

20191110_215847.jpgKočka, nar. cca 2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

6.11.2019 - Krémově zbarvená kočka se potulovala už nějakou dobu v Hodoníně v místech ulice Očovská, Komenského. Je nemocná a dnes byla odchycena a přijata do našeho depozita. Pokud nevidí další kočky, je moc milá a mazlivá. Uveřejněním na FB se pokoušíme najít majitele, pokud by ji někdo poznal, volejte na 724 142 463. 19.11.2019 - Bohužel, kočička podlehla panleukopenii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Štaflík

30. 10. 2019

img_20191002_174448.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

16.5.2019 - Minulý týden nám oznamovatelka nahlásila, že u nich v paneláku na sídlišti Větrná hůrka v Hodoníně, objevila v sušárně šest koťat. Kočka je měla ukryté v hromadě papíru do sběru. Dali jsme paní krmivo a situaci monitorovala, kočka je plachá. Koťata jsme dnes převezli k nám, zatím syčí ... Jsou to Kofilka, Indiánek - mramorovaní, Barilka - mourečka, Štafetka, Fidorek a Anýzek - černí. Na matku byla nastražena odchytová klec, po kastraci byla vypuštěna zpět. 9.10.2019 - Štaflík je zdravý, kastrovaný a může do nového domova, kde by měl mít kočičího kamaráda nebo by mohl jít s bráškou Anýzkem (viz foto). 
30.10.2019 - Štaflík byl dnes uspán pro FIP. Je nám to moc líto, kocourku.

Další fotky zde.

Štaflík byl adoptován na dálku - podporovali ho Barča, Michal a kocourek Roneček. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Giom 02

23. 10. 2019

giom.jpgKocour, nar. 6/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.7.2019 - Další dnešní nadílka, příjem šesti koťat - někdo celý vrh vyklopil v lese ve Vracově! Zrzavo-bílí kocourci Kilián, Giom, Tofi, Mango a želvovinové kočičky Kara a Tara. 23.10.2019 - Giom onemocněl, dlouhodobě užíval antibiotika, léky na podporu imunity, ale bez výsledku, chřadl a dnes byl uspán.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Ricky

14. 10. 2019

ricky-mensi.jpgKocour, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

10.10.2019 - Před měsícem nám byla nahlášena turistkou z Čech, návštěvnicí vinných sklepů Nechory v Prušánkách kočka, která i s koťaty tady živoří a hladoví. Kočku i s koťaty se nám podařilo odchytat, bohužel čtyři koťata nepřežila, tři zůstala, jsou to Rachel, Ricky a Rudi. Kočka je plachá a bude vypuštěna. Ricky je krásný černobílý kocourek, který je moc nemocný, ale statečně bojuje ... 14.10.2019 - Dnes byl Ricky uspán pro selhání jater. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Zajíček

2. 10. 2019

zajicek.jpgKocour, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

18.9.2019 - Dnes nám oznamovatelka nahlásila, že našla ve vinohradu v Mutěnicích ve skruži zapuštěné do země pět koťat! Skruž je asi metr nad úrovní terénu, koťata tam v žádném případě nemohla spadnout sama, rovněž je tady nemohla kočka porodit, takové nekryté místo si kočka nevybere a nebyly tady pozůstatky žádných úlovků nebo výkaly. prostě tam ta koťata někdo vhodil ... Teď budou potřebovat odčervení, vakcinaci, spoustu dobrého papání a později kastraci. Pomůžete jim? Můžete je podpořit adopcí na dálku. 2.10.2019 - Zajíček byl bez jakýchkoliv příznaků nemoci nalezen dnes ráno mrtvý.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Zorka 02

26. 9. 2019

vendulka-a-zorka.jpgKočka, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

16.9.2019 - Dnes oznamovatelka nahlásila nález dvou nemocných koťat v lese v Moravské N. Vsi. Jsou to kočičky a pojmenovali jsme je Vendulka a Zorka. 26.9.2019 - Obě koťata podlehla panleukopenii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Vendulka 05

26. 9. 2019

vendulka-a-zorka.jpgKočka, nar. 7/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

16.9.2019 - Dnes oznamovatelka nahlásila nález dvou nemocných koťat v lese v Moravské N. Vsi. Jsou to kočičky a pojmenovali jsme je Vendulka a Zorka. 26.9.2019 - Obě koťata podlehla panleukopenii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kilián 03

24. 9. 2019

vracov.jpgKocour, nar. 6/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.7.2019 - Další dnešní nadílka, příjem šesti koťat - někdo celý vrh vyklopil v lese ve Vracově! Zrzavo-bílí kocourci Kilián, Giom, Tofi, Mango a želvovinové kočičky Kara a Tara. 24.9.2019 - Kocourek podlehl kaliciviróze, je nám to líto. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »