Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme

Příspěvky

Fík 02

11. 2. 2019

fik2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

30.7.2018 - Dnes jsme přijali další tři koťata ze stejného místa, která někdo nechal napospas svému osudu na silnici, u rozcestí za Stupavou. Černá kočička je Olivka, mourovatá Datlička a mourovatý kocourek Fík.
20.12.2018 - Z Fíka vyrostl krásný, velký mourek. Fík se projevuje bázlivě a v novém domově bude potřebovat čas a trpělivost. S kočkami vychází dobře a měl by mít kočičí kamarády.
11.2.2019 - Fík onemocněl a byla diagnostikována FIP. Kocourek byl uspán. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Fík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Petr Fiala. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Santana 02

27. 1. 2019

santana9.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2014
Umístění:
depozitum Hodonín I.

21.4.2018 - Večer jsme přijali kocoura z Lužic se zraněním na hlavě a na přední tlapce, tlapku nenarovná. Kocour už nějakou dobu žije u bytovek a lidi ho tam krmili. Po ošetření byl umístěn do karanténní klece. Dostal jména Santana.
7.5.2018 - Ukázalo se, že Santana má na přední tlapce přerušené nervy, tlapku vůbec nepoužíval, ale protože ji měl necitlivou, zachytával se tlapkou  v síti nebo mřížích, bylo to pro něj nebezpečné, dnes se nožka amputovala.
27.6.2018 - Santana byl v depozitu plném koček velmi nespokojený, je to kocour, který pravděpodobně žil jen venku, proto jsme ho dnes přestěhovali ke kočičímu domečku ve Starovičkách. Santana nemá rád moc koček, ale jednu, dvě v novém domově snese, hlavně musí do domku se zahradou, chce být venku.

1.10.2018 - Santanův stav se zhoršil, dnes ho bereme na veterinu na infuzi a odběr krve.
2.10.2018 - Bohužel vyšetření krve potvrdilo selhávání ledvin. Santana zatím baští, mazlí se, ale jakmile mu bude špatně, necháme ho v klidu odejít.

27.1.2019 - Santana dnes podlehl selhání ledvin a odešel do kočičího nebe.

Další fotky  zde.

Santana byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Michaela Blizi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Tana

8. 1. 2019

tana4.jpgKočka, nar. 8/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

29.10.2018 - U silnice ve Valticích nalezeno vyhladovělé, vysílené  kotě. Je to kočička, dostala jméno Tana.
8.1.2019 - Dnes byla Tana uspána, byla jí stanovena diagnóza FIP. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Tana byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla paní Hana Zemanová a 16 kočičích kamarádů. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Kaufinka

8. 1. 2019

kaufinka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.7.2017 - Včera nám bylo nahlášeno, že ke starému Kauflandu někdo přivezl v motoru auta kotě, které bylo velmi vyplašené a hned uteklo směrem ke garážím. Hned jsme tam vyrazily, kotě slyšely plakat, ale nedařilo se ho chytit. V sobotu jsme jely na místo znovu, kotě vyděšeně běhalo po parkovišti a vypadalo to, že se nám ho nepodaří chytit ani tentokrát. Nakonec ho přilákaly sardinky a Nadi se ho podařilo lapit ... Je to kočička, podle místa dostala jméno Kaufinka. Má nemocné očko a je vyděšená. 22.8.2017 - Kaufinka je zdravá, ale na jednom oku má srůsty a očičko je zakalené. Je to velice mazlivá a roztomilá kočička. Je očkovaná a může do nového domova!
8.1.2019 - Kaufinka před časem onemocněla, nechutnalo jí, antibiotika nezabrala a dnes byla stanovena diagnóza  leukemie a Kaufinka byla uspána. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Kaufinka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Vanda Blahová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Arnoštek 03

4. 1. 2019

arnostek2.jpgKocour, nar. 8/2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice, Jitka

22.11.2018 - Koncem prázdnin se přitoulala k rodinému domku v Sudoměřicích kočka, manželé v důchodu chtěli kočku nakrmit a ona jim začala ve dveřích rodit ... Zavolali nám. Navštívili jsme je, kočku zkontrolovali a domluvili se, že ji nechají i s koťaty u sebe, po odstavení koťat si kočku po kastraci ponechají a my koťata po naší umísťovací výstavě, až se nám uvolní místo, přijmeme.
Dnes jsme tedy koťata přijali. Je jich šest - Arturek, Arnoštek a Alešek v dočasné péči a Jerry, Fio a Moja v depozitu Hrušky.
4.1.2018 - Arnoštek neprospíval a dnes po vyšetření byla stanovena dignóza - autoimunitní onemocnění, které způsobuje rozpad kostí. Arnoštek byl uspán, je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Arnoštek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Faust

18. 12. 2018

faust.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2017
Umístění:
dočasná péče

11.2.2018 - Dnes jsme přijali dvě koťata z Bohuslavic u Kyjova. Přivezla je paní, kočičky se nastěhovaly na její zahradu, ale sama živí už několik nalezenců a nemůže si další dovolit. Jsou od kočky souseda, kterého nedokáže přesvědčit, aby kočku nechal kastrovat. Kocourek Faust, kočička Markétka. 22.4.2018 - Faust se zpočátku dost bál, ale teď už je z něj šikovný kocourek, velice rád se přijde pomazlit. Faust je krásný černý kocour, velice rád se přijde pomazlit, má všek problém s velkým množstvím koček a řeší to tak, že je šikanuje a bezdůvodně napadá.
Máme v depozitu velké napětí, některé kočky se strachy počurávají, chudák plachá Amira, žije pouze na horních skříňkách kuchyňské linky.
Potřebujeme pro Fausta co nejdříve nový domov! Nemusíte se bát ho vzít ke své kočce, on na větším prostoru a s jednou nebo dvěma kočkami toto dělat nebude. Ale
může být i jedináček, pokud by mohl chodit ven na zahradu.  Je vhodný pouze do domku se zahrádkou.
25.11.2018 - Aktuálně z dočasné péče:
"
Faust je roční kocourek, který nesnese společnost dalších koček, ale za to je zvyklý na děti i psy. Vhodný pro někoho, kdo ocení pouze jednu kočku. Rád tráví čas na zahradě jak sám tak i ve vaší společnosti, takže není vhodný do bytu, ale do domku se zahradou. Je velice hodný, mazlivý, ale nedůvěřivý k cizím lidem. Trvá mu, než si zvykne na nové prostředí." Zavolat nám můžete na 724 142 463.
18.12.2018 - Bohužel, tento příběh nemá dobrý konec. Faust náhle onemocněl, nejedl, byl apatický a vyšetření prokázalo selhání jater v takovém stádiu, kdy paní doktorka doporučila jeho uspání. Je nám to moc líto a děkujeme Nikole, která mu v dočasné péči poskytla lásku a domov.

Další fotky  zde.

Faust byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Nataša Pospíšilová, pes Honey a kočky Reila a Sisi. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Fido 05

14. 12. 2018

fido1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4.5.2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.5.2018 - Dnes jsme přijali kočku, nahlásili nám ji zahrádkáři z lokality Na Výhoně v Hodoníně, kočka byla bázlivá, odchytli jsme ji pouze ke kastraci s tím, že bude vypuštěna zpět, ale další den byla nalezena i její 4 koťata. Kočku jsme i s koťaty umístili do karantény. Kočka Meda je plachá, je u nás dost nespokojená, ale o koťata se stará vzorně, jsou to kočičky Luisa a Lotka a kocourci Kvído a Fido19.9.2018 - Fido vyrostl a může do nového domova. Je bázlivější, ale není to nic, co by mazlení a trpělivost nevyřešily.
14.12.2018 - Fido onemocněl a přes veškerou péči (antibiotika, infuze) podlehl kaliciviróze. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Fido byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Popík

10. 12. 2018

popik3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Starovičky

17.7.2018 - V Popicích, kde kastrujeme kočky - více zde, nebyla všechna koťata plachá a tak tři z nich necháme u nás a budeme jim hledat domovy. Je to bílomourovatý kocourek Popík, bílorezavá Juditka a černá Monička. 24.9.2018 - Popík je zdravý a těší se do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda. 10.12.2018 - Bohužel, Popík se nového domova nedočkal a dnes podlehl FIP. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Popík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Šárka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Šípek 02

10. 12. 2018

sip5.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2016
Umístění:
dočasná péče Holíč

21.11.2017 - Dnes jsme přijali tři koťata - jsou nemocná a mají velký průjem. Koťata byla nalezena v chatařské oblasti Radějov. Jsou to dvě kočičky a kocourek - Brusinka, Bezinka a Šípek. Šípek je bílomourek. Jsou v karanténě, na dietě a berou antibiotika. 30.1.2018 - Šípek se uzdravil, ale začal mít problémy s nově přijatými kočkami. Nováčky napadá, je ve stresu a rve se. Využili jsme nabídky dočasné péče, kde je sám, aby se uklidnil. 
30.3.2018 - V dočasné péči se Šípek uklidnil, je to velký mazel, je vhodný do klidné rodiny, kde se mu budou dostatečně věnovat, třeba i k seniorům. Přečtěte si zde zprávu z
sipek300.jpgdočasky. Je potřeba respektovat, že Šípek má chronickou rýmu a často musí užívat léky.   10.12.2018 - Šípkův zdravotní stav se zhoršil a dnes kocourek podlehl HCM. Je nám to moc líto a děkujeme paní Zuzaně Apellové, u které byl Šípeček v dočasné péči, ale pro něj to byl domov, kde byl moc milovaný.

Další fotky zde.

Šípek byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli František, Markétka, Čubinka, Picinek a Baginek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Terezka 07

1. 12. 2018

ter-270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014
Umístění:
depozitum Hrušky

Terezku přinesla paní z Hrušek, že ji spolu s dalšími dvěma koťaty někdo hodil přes plot k jejich třem hlídacím vlčákům. Naštěstí byli vlčáci zavření a paní si koťat všimla dřív, než vypustila psy. Dvě koťata se paní podařilo rozdat, ale Terezka zůstala. Jako kotě byla kontaktní, hravá. Ale časem se ukázalo, že je velmi ostražitá a opatrná k cizím lidem.
18.8.2018 -  Terezka u nás žije už 4 roky. Bojí se cizích lidí a rozhodli jsme se, že jí necháme u nás a domov jí nehledáme.
1.12.2018 - Terezka podlehla náhlému selhání ledvin. Je nám to líto ...

Další fotky zde.

Terezka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Honzík 08

24. 11. 2018

honzik2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Honzík a Andulka jsou koťata, která se dva nezletilí pokoušeli v Lužicích zabít. Více zde. Honzík je očkovaný, kastrovaný a může do nového domova.
1.4.2018 - Honzík má chronickou rýmu, kterou se nedaří vyléčit. Je dost možné, že by mu velmi pomohlo nové prostředí, bez bacilů.
15.11.2018 - Honzík je opakovaně nemocný, antibiotika nezabírají, střídají se lepší období s výrazně horšími ...
24.11.2018 - U Honzíka propukla FIP a kocourek byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Honzík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Mirka a Pavel Žižkovi a nejlepší kocourek Adámek a nejlepší kočička Zlata. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Houdini 02

22. 11. 2018

hudiny.jpgKocour, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

20.7.2018  - Dnes jsme našli v areálu bývalého masokombinátu v Hodoníně toto kotě. Jelikož všechny kočky, které tu žijí, jsou kastrované a monitorované, někdo sem kocourka musel přivézt. A protože se mu mu 2 x podařilo uprchnout z uzavřené přepravky, dostal jméno Houdini. 5.11.2018 - Kocourek je pořád velice bázlivý. 22.11.2018 - Bohužel u Houdiniho propukla FIP a kocourek byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Houdini byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Ing. Radek Švec, s.r.o., děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kvído 06

20. 11. 2018

kvido11.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4.5.2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.5.2018 - Dnes jsme přijali kočku, nahlásili nám ji zahrádkáři z lokality Na Výhoně v Hodoníně, kočka byla bázlivá, odchytli jsme ji pouze ke kastraci s tím, že bude vypuštěna zpět, ale další den byla nalezena i její 4 koťata. Kočku jsme i s koťaty umístili do karantény. Kočka Meda je plachá, je u nás dost nespokojená, ale o koťata se stará vzorně, jsou to kočičky Luisa a Lotka a kocourci Kvído a Fido. 19.9.2018 - Kvído je mazlík, je zdravý a může do nového domova. 20.11.2018 - Bohužel Kvido onemocněl, byla diagnostikována leukemie a kocourek byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Kvído byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Oskar 08

16. 11. 2018

oskar2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2017
Umístění:
depozitum Hrušky

21.9.2017 - Dnes odchyceny 4 koťata na nám. Osvobození v Hodoníně. Umístěny v depozitu, jsou zatím bázlivá. 14.8.2018 - Oskar je krásný kocourek, očkovaný, kastrovaný a těší se do nového domova, kde by měl mít kočičího kamaráda. Na svůj domov čeká už rok. 16.11.2018 - Bohužel, Oskar dostal FIP a dnes byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky  zde.

Oskar byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Libuše Žáková s kočičkami Ájou, Bodinkou, Klárinkou, kocourkem Lálou a borderkou Berettkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Monička 02

9. 11. 2018

monicka2.jpgKočka, nar. 5/2018
Umístění:
depozitum Starovičky

17.7.2018 - V Popicích, kde kastrujeme kočky - více zde, nebyla všechna koťata plachá a tak tři z nich necháme u nás a budeme jim hledat domovy. Je to bílomourovatý kocourek Popík, bílorezavá Juditka a černá Monička. 31.10.2018 - Monička je hodně bázlivá a potřebuje trpělivost a čas, aby si zvykla. V novém domově by neměla být sama. 9.11.2018 - Monička se bohužel nového domova nedočkala, podlehla srdečnímu onemocnění.

Další fotky zde.

Monička byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Editka 03

23. 10. 2018

editka.jpgKočka, nar. 8/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.10.2018 - Dnes večer jsme jeli do Prušánek pro kotě. Oznamovatelé venčili psa a za humny našli nemocné koťátko. Je to kočička stará asi 5 týdnů a dostala jméno Editka. 23.10.2018 - Editka ještě včera normálně papala, ale dnes ráno byla nalezena mrtvá, bez jakýchkoliv zjevných příčin. Je nám to líto.

Editka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Drahoš, Edita, Editka, Natálka, Nikolka, kocour Chulio, kočička Mája a pes Dášenka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Madlík

15. 10. 2018

madlik2.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2014
Umístění:
depozitum Starovičky

11.10.2018 - Zubožený kocour, vyhublý, pokousaný, se starším zraněním na ocase byl nalezen v obci Starovičky. Byl na veterině ošetřen, vykapala mu infuze a odpočívá. Kocour byl kastrovaný, NEHLEDÁ HO NĚKDO?
15.10.2018 - Přes veškerou snahu se kocourkův stav zhoršoval a dnes už se nedokázal vůbec postavit. Nechali jsme ho odejít. Jedná se o celkové selhání organismu. Je nám líto, Madlíku, že jsme ti nedokázali pomoci, že jsi se k nám nedostal dříve.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Jiřinka 03

10. 10. 2018

prijem-9.8.brno.jpgKočka, nar. 8/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

9.8.2018 - Dvě koťata nalezena v areálu pekárny v Brně, kočka se k nim nevrátila. Je to kočička Jiřinka a kocourek Standa, oba krmíme stříkačkou.
10.10.2018 - Jiřinka dostala úporný průjem, přes včas nasazenou léčbu byla dnes ráno nalezena mrtvá.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Šejla 02

9. 10. 2018

cany-a-vigo4.jpgKočka, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.8.2018 - Dnes jsme přijali pět koťat z Týnce. Koťata naříkala tři dny na ulici, jsou dehydrovaná a velmi vyděšená. Jsou to tři kočičky - černé Gizela a Šejla a mramorovaná Čany a dva kocourci - černý Vigo a mramorovaně bílý Fabián. 
9.10.2018 - Černá Šejla byla od začátku hodně nemocná, špatně prospívala, brala opakovaně antibiotika a dnes ráno byla nalezena mrtvá. Je nám to líto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Matěj 02

1. 10. 2018

veseli.jpgKocour, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

25.6.2018 - Děti ve Veselí nad Moravou našly v parku dvě koťata. Vzaly je a nesly k pánovi, o kterém ví, že má kočky, bohužel jedno kotě přinesly už mrtvé. Druhé kotě pán přivezl k nám, je podvyživené, hladové, chuť k jídlu má. Je to kocourek. 1.10.2018 - Matěj onemocněl, špatně dýchal a byl diagnostikován zápal plic. Bohužel antibiotika nezabirala tak jak by měla a dnes se kocourek dusil a tak byl uspán. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Matěj byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Mgr. Ľubica Kulyková s Veronikou, kočičáci Schery, Čiky, Maxík a pejsek Pupík. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Myšpulín

30. 9. 2018

myspulin2.jpgKocour, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

12.6.2018 - Černý kocourek byl nalezen mezi plachými kočkami v Hodoníně, na jednom z míst, kde krmíme. Někdo se ho takto zbavil. Dostal jméno Myšpulín1.8.2018 - Myšpulín je zdravý a může do nového domova. Je maličko opatrnný, ale není to nic, co by láska a mazlení nespravilo.
30.9.2018 - Myšpulínovi byla diagnostikována FIP a byl uspán. Je nám to moc líto, kocourku.

Další fotky zde.

Myšpulín byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Pentlička

18. 9. 2018

pentlicka2.jpgKočka, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

13.6.2018 - Sandálek a Pentlička, koťata, která našly děti ve Veselí nad Moravou v kontejneru na bio odpad. Mají asi 14 dnů a musí se krmit. 
18.9.2018 - Bohužel Pentlička se nového domova nedočkala, dnes byla uspána pro FIP. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Pentlička byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kateřina Falešníková. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Standa 02

17. 9. 2018

prijem-9.8.brno.jpgKocour, nar. 8/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

9.8.2018 - Dvě koťata nalezena v areálu pekárny v Brně, kočka se k nim nevrátila. Je to kočička Jiřinka a kocourek Standa, oba krmíme stříkačkou.
17.9.2018 - Kocourek onemocněl, špatně dýchal, dostával dvojí antibiotika, přesto dnes odešel do kočičího nebe. Je nám to líto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Mona Lisa

14. 9. 2018

mona-lisa.jpgKočka, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Starovičky

6.7.2018 - Byl nám oznámen nález koťat ve stavebních tvárnicích, u rodinného domu ve Starovičkách. Na místě jsme zjistili, že koťata jsou v několika tvárnicích, celkem jich je pět. Více zde. Jsou to dvě kočičky - Čertinka a Mona Lisa a tři mourovatí kocourci - Amor, Adonis a Abel. 14.9.2018 - Maličká začala mít pohybové obtíže, včera byla na veterině, dostala léky, ale dnes je kočička ochrnutá a tak byla uspána. Je nám to moc líto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Fabián 05

9. 9. 2018

cany-a-vigo3.jpg

Kocour, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.8.2018 - Dnes jsme přijali pět koťat z Týnce. Koťata naříkala tři dny na ulici, jsou dehydrovaná a velmi vyděšená. Jsou to tři kočičky - černé Gizela a Šejla a mramorovaná Čany a dva kocourci - černý Vigo a mramorovaně bílý Fabián. 9.9.2018 - Kocourek Fabián byl dnes nalezen mrtvý. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Bobeš 06

7. 9. 2018

bobes.jpgKocour, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

9.7.2018 - Dnes nám bylo nahlášeno, že v Prušánkách, v blízkosti obecního úřadu se zdržuje kotě. Je to mourovatý kocourek, dostal jméno Bobeš. 7.9.2018 - Bobeš začal špatně dýchat, nejedl a na veterině diagnostikována FIP, proto byl uspán. Je nám líto Bobešku, že ses nedočkal nového domova.

Další fotky zde.

Bobeš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Jitka s kočkou Lucinkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Gizela

4. 9. 2018

cany-a-vigo5.jpgKočka, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.8.2018 - Dnes jsme přijali pět koťat z Týnce. Koťata naříkala tři dny na ulici, jsou podvyživená, dehydrovaná, nemocná a velmi vyděšená. Jsou to tři kočičky - černé Gizela a Šejla a mramorovaná Čany a dva kocourci - černý Vigo a mramorovaně bílý Fabián. 4.9.2018 - Gizela nepřežila, dnes byla nalezena mrtvá. Je nám to líto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Amor

2. 9. 2018

amor.jpgKocour, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Starovičky

6.7.2018 - Byl nám oznámen nález koťat ve stavebních tvárnicích, u rodinného domu ve Starovičkách. Na místě jsme zjistili, že koťata jsou v několika tvárnicích, celkem jich je pět. Více zde. Jsou to dvě kočičky - Čertinka a Mona Lisa a tři mourovatí kocourci - Amor, Adonis a Abel. 
2.9.2018 - Kocourek byl dnes ráno nalezen mrtvý, přestože neměl žádné příznaky onemocnění. Je nám to líto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Artur 03

29. 8. 2018

a7.jpgKocour
Umístění:
depozitum Hodonín I.

20.8.2018 - Zrzavý kocour se delší dobu pohyboval po Radějově, nikdo se k němu nehlásil. Má už staré zranění na zadní nožičce, na kterou se nedokáže postavit. Je velice hubený, hodně bázlivý. 29.8.2018 - Artura jsme chtěli dát trochu do pořádku před plánovanou amputací, chtěli jsme, aby přibral a zesílil, to se bohužel nepodařilo. Artur odmítal jídlo, hodně pil a dnes byl pro selhání ledvin uspán. Naše pomoc přišla bohužel pozdě.

Další fotky zde.

Artur byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Mikulášek, Stelinka, Míša, Alda a kocour Mourek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Jacob

27. 8. 2018

jacob2.jpgKocour, nar. 6/2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

8.8.2018 - Kocourek starý asi 2 měsíce běhal vyděšeně po parkovišti u ZOO v Hodoníně. Dostal jméno Jacob. 27.8.2018 - Jacob špatně dýchal, léky nezabíraly, byla diagnostikována suchá forma FIP a kocourek byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Jacob byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Sylva, Josef a kocouři Brumelo a Dron. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »