Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme

Příspěvky

Jeroným

4. 8. 2023

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2022
Umístění:
depozitum Hodonín II.

3.10.2022 - Dnes jsme vezli krmivo pro kočky z krmného místa na nádraží v Sudoměřicích a seděl tam tento kocourek. Úžasně mazlivý a kontaktní, ale také hodně nemocný - kalicivirus, bolavý nosík, tlamička. Prý se na místě objevil asi před týdnem a od té doby se tam zdržuje. Přijali jsme ho k nám, dostal jméno Jeroným, je umístěn do karantény a byla zahájena léčba. 13.2.2023 - Nádherně vybarvený kocourek, velký mazel, hodný, mírný, ale bohužel nemocný, léčíme FIP. 4.8.2023 - Bohužel se nejednalo jen o FIP, ale kocourek měl i leukémii a dnes jsme ho nechali odejít. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Jeroným byl adoptován na dálku - na krmivo přispívali Josefínka a Nikita Gwendolína hodonínská a Bučivoj. Děkujeme!

Jeroným byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívali Josefínka a Nikita Gwendolína hodonínská a Bučivoj. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kotě ze zahrádek za hřbitovem v Hodoníně

3. 8. 2023

364232295_.jpgKocour, nar. 5/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

2.8.2023 - Přijali jsme kotě ze zahrádkářské kolonie za hřbitovem v Hodoníně, ve velmi špatném stavu. Vypadá to, že zas jednou rozdal někdo kotě zadarmo, bez jakýchkoliv podmínek, prostě "do dobrých rukou" ... Co se dělo dál si můžeme jen domýšlet, ale pravděpodobně to bylo takto:
Nový majitel si kotě zavezl do zahrádkářské kolonie v Hodoníně za hřbitovem, možná mu tam i dal nějakou krabici, granule, no a ponechal ho tam.
Kotě se cítí opuštěně, bez dalších koťat si nemá s kým hrát, v noci se nemá ke komu přitulit, je tu samo, bez lidí ... vydá se teda na průzkum a vzdaluje se od místa, kam ho ubytovaly dobré ruce. Teď už vůbec neví kde je, kam se vrátit, kde že to má misku a krabici? A v tu chvíli dojde na setkání se psem. Kotě psa nikdy nevidělo, nemá zkušenosti, není ani dost rychlé a nemá mnoho šancí ... Pes ho na mnoha místech pokouše a jak ho chytne za ocas, stáhne mu z něj kůži, sklapuje mu ho ... Více ZDE.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Saffy

20. 7. 2023

s6.jpgKočka, nar. 8/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

15.11.2022 - Oznamovatelka k nám přivezla tři koťata, která našla u kravína v Novém Poddvorově. Koťata jsou v žalostném stavu, vyhladovělá, velice špinavá, obalená blátem, zapáchají, mají průjem a pokaděné nožky, ouška plná svrabu. Černá je kočička Saffy, dva zrzaví kocourci dostali jména Flynn a Floyd. 22.7.2023 - Saffy byla celou dobu bohužel opakovaně nemocná, po celém těle se zvětšovaly mízní uzliny, neprospívala, FeLv pozitivní, dnes odešla do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Saffy byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Vavřinka

13. 7. 2023

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. ? (seniorka)
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

6.9.2022 - Dnes jsme přijali kočku, na kterého nás upozornila oznamovatelka. Živořila v Kosticích u hlavní silnice v předzahrádce jednoho domu. Kočka je v zoufalém stavu, zubožená, kostra potáhlá kůží, váží pouhých 2,2 kg. Na srsti se podepsal nedostatek potravy, je zasvrabená, na jazyku léze. Naskýtá se otázka - Nikdo si jí dříve nevšiml? Nikdo jí nepomohl, nenahlásil to? To je opravdu utrpení živé bytosti lidem úplně fuk? Přitom kočka je kontaktní, má důvěru v člověka, mazlí se, ducá hlavičkou a vrní ... Dostala jméno Vavřinka. 18.10.2022 - Vavřinka je po extrakci zubů, zůstaly jí jen čtyři, přibírá a zotavuje se. 18.3.2023 - Vavřince se daří dobře, něco přibrala, zvykla si a vzhledem k jejímu věku jí domov hledat nebudeme, zůstane u nás na dožití. 13.7.2023 - Vavřinka odešla do kočičího nebe. Věříme, že ty poslední měsíce svého života, které strávila u nás, byly pro ni pěkné, s dostatkem dobrého papání,  tepla, měkkých pelíšků a lásky.

Další fotky zde.

Vavřinka byla adoptována na dálkuna krmivo jí přispívala Soňa Nejedlá a kočičky Maja a Kokoska. Děkujeme!

Vavřinka byla adoptována na dálku -  na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí přispívali Pješčakovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Abigail

25. 6. 2023

abi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2012
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Abigail se usadila na zahradě domu ve Velkých Bílovicích, kde si zalezla do psí boudy. U nás Abigail utrpěla při kastraci mrtvici, ze které se statečně a silou veliké kočičí osobnosti dostala, už nosí jen maličko hlavičku na bok, ale člověk nic nepozná. Ovšem později jsme přišli na to, že je Abi hluchá. 7.6.2016 - Abigail se udělal na rohovce vřed, který praskl. Oko ji bolelo, nejedla, zvracela, musela na operaci a oko bylo odstraněno. Je to zvláštní kočička, handicapovaná, která žije ve svém světě, je hluchá a má jedno očičko. Moc se mazlit nechce, ale je roztomilá, její vášní je jídlo a spánek, ale ráda si i hraje s ostatními kočkami. Člověku se vyhýbá, o kontakt nestojí, ale u nás si žije celkem spokojeně, ve svém vlastním světě. Více zde. 25.6.2023 - Abigail selhalo srdce a odešla do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Abigail byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívali Olga a Libor Šafaříkovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Pedro 02

22. 6. 2023

p1.jpgKocour, nar. 1/2023
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.6.2023 - Dnes byl v Rohatci nalezen zubožený, vyhublý kocourek na pokraji sil, nemocný, potýkáme se s průjmem ... Je mladý, okolo 5 měsíců, dostává antibiotika a odpočívá. Dostal jméno Pedro podle prodejny, kde byl nalezen. 20.6.2023 - Kocourek je ve vážném stavu, dostává léky od bolesti, ke snížení teploty, antibiotika, zítra ho čeká infuze ... 22.6.2023 - Pedro odešel do kočičího nebe, byl zesláblý, chudokrevný, FeLv pozitivní. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Pedro byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívali Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Adámek 06

20. 6. 2023

mensi.jpgKocour
Umístění:
depozitum Hodonín I.

18.6.2023 - Ve Velkých Bílovicích za hřbitovem uviděla oznamovatelka tohoto kocourka. Zraněný, vyčerpaný, špinavý, hladový a dehydrovaný, vychrtlý na kost ... Hned jsme pro kocourka jeli a převezli ho k nám, dostal jméno Adámek. 19.6.2023 - Dnes ráno byl Adámek ošetřen na veterině, nožička není zlomená, ale silně pohmožděná a spoustu ran po pokousání. Ranky byly plné hnisu, vše vyčištěno, propláchnuto, nasazena ATB. 20.6.2023 - Dnes odpoledne vysílený Adámek svůj boj o život prohrál. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kotě z Mutěnic

16. 6. 2023

1.jpgKocour, 6 týdnů
Umístění:
depozitum Hodonín I.

15.6.2023 - Pozdě večer jsme měli příjem z Mutěnic, kotě v zoufalém stavu nahlásili jako vždy turisté. Jako vždy proto, protože pro místní je to už kolorit a něco, co se nemusí řešit ... Kotě, které by mělo být u své mámy a nebo, pokud už je v tak trestuhodně nízkém věku umístěno, mělo by být jen doma a ne venku. Kocoureček hladový, nemocný, zahnisané oči, průjem, podchlazený. Dostal stříkačkou mlíčko, vyhřátou podložku, pohlazení a pochování ... a umřel. Ani nestačil dostat jméno ... Odpusť kocourku, pomoc přišla pozdě.
Prosím, kastrujte! Nenechte rodit a strádat koťata. Kočka je přemnožená a najít domovy, dobré domovy, kde kotě nehodí na dvůr a dál se nestarají, to je moc obtížné. Pokud nemáte dost finančních prostředků nebo pokud víte o kočce, která je bezprizorní, obraťte se na nás. Volat můžete na 724 142 463.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Alf 05

28. 4. 2023

mensi.jpgKocour, nar 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

18.9.2022 - Kotě někdo v Dubňanech odložil k domu, kde jsme dříve měli dočasku. Je to kocourek, asi 4 měsíční, dostal jméno Alf. Alf je nemocný, probíhá léčba. 28.4.2023 - Alf podlehl leukémii. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Alf byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívali Šumberovi & kočky Matylda a Mína, kocouři Šmudlík, Ferda, Ondrášek, Béďa a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Pinky 02

25. 4. 2023

img_20201223_160423.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

5.2.2021 - Koncem minulého roku byl v Hodoníně v ulici Komenského nalezen černý kocourek. Zůstal u oznamovatelky po dobu karantény a dnes jsme ho přijali. Kocourek dostal jméno Pinky, má chronicky nemocná očka, bojujeme s výtokem, rýmou. 26.10.2021 - Pinky je stále nemocný, hnisavá rýma se vrací, má výtok z očí, ATB nezabírají, zkouší se antivirotika. Pinky není vhodný k přemístění do nového domova. 25.4.2023 - Pinky odešel do kočičího nebe pro selhání ledvin. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Pinky byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Kateřina Povýšilová, Milutín Kubík a kočička Lotty.  Děkujeme!

Pinky byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu přispívala Renata Čížková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Něha

30. 3. 2023

9.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

22.8.2022 - Ve vedlejším vchodu, v domě vedle našeho depozita bylo ve sklepě nalezeno maličké kotě. Nikdo se k němu nehlásí, domníváme se, že bylo k našemu depozitu někým odloženo. Je to mourovatá kočička, jemná, milá, dostala jméno Něha. 21.11.2022 - Milá, krásná, přítulná, to je mourečka Něha! V novém domově by měla mít kočičího kamaráda. 30.3.2023 - Bohužel, Něha se nového domova nedočkala a podlehla leukemii. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Něha byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Martina Koubková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Mopinka Silvinka

27. 3. 2023

mopi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2016
Žije v depozitu Hodonín I.

Mopinka Silvinka je kotě od plaché kočky ze statku v Mutěnicích, kterou jsme kastrovali. 20.5.2017 - Mopinka se nám jevila mazlivá, předla, ale jak roste a po kastraci se trochu změnila a je bojácnější, bude potřebovat vaši trpělivost. 1.12.2017 - Bohužel, během celého roku se nic nezměnilo, naopak, Mopinka je úplně plachá, nenechá na sebe sáhnout a rozhodli jsme se k umístění do nového domova ji nenabízet. 27.3.2023 - Mopinka dnes odešla do kočičího nebe pro selhání ledvin. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Mopinka Silvinka byla do 11/2022 adoptována na dálku - na krmivo jí přispívala Gába a Ellí. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Johanka 04

25. 3. 2023

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2020
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

25.5.2022 - Přijali jsme kočku a její dvě koťata z Hodonína. 10.6.2022 - Johance někdo ublížil, má na dvakrát zlomenou zadní nožku, zlomenina je stará, zhojená, také po ní někdo střílel, vyndala se diabolka. Johanka mírně kulhá. Více zde25.3.2023 - Johanka bohužel podlehla akutnímu selhání ledvin. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Johanka byla adoptována na dálku - na krmivo přispívala MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

Johanka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívala MUDr. Eliška Rampulová s Čičmůnkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Matouš 03

6. 3. 2023

matous4.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

29.9.2020 - Kocourka Matouše a kočičku Darinku jsme odchytli v Rohatci, na místě, kde kastrujeme plaché kočky. Kocourek je hodný a mazlivý a tak jsme se rozhodli, že ho tam nebudeme vracet a najdeme mu domov. 11.11.2021 - Matoušek je mladý, hravý kocourek, který nejraději běhá na zahradě. Je nekonfliktní a zvyklý na pejsky, do nového domova může odejít s některým kamarádem z depozita nebo k vaší kočičce, je vhodný i do rodiny s dětmi, pouze do domku se zahradou. 6.3.2023 - Matoušek byl dlouhodobě nemocný, odešel do kočičího nebe pro FIP.

Další fotky zde.

Matouš byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Hanka, kocourek Fox a kočička Daisy.  Děkujeme!

Matouš byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispívaly Anička a Linda. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Charlie

12. 2. 2023

charlie2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2011

Zrzavobílého Charlieho vyhodil i s jeho bráškou Chaplinem jejich majitel v poli za sídlištěm Jižňák. Našel je tam pán, který si je vzal k sobě, ale bývá přes týden pracovně pryč, tak si je nemohl nechat 15.2.2017 - Charlie je u nás už 6 let, je to hodný kocourek, ale zůstal velice bázlivý a domov mu nehledáme. 2.8.2021 - Charlie letos onemocněl, přišel o zuby, zhubl, má chronické selhávání ledvin. Letos měl 10 roků. 12.2.2023 - Charlie dnes odešel do kočičího nebe. Dožil se 12 let.

Fotky Charlieho  zde.

Charlie byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Lenka Plichtová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Vlastík 02

31. 1. 2023

v7.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

27.1.2022 - Dnes ráno nám oznamovatel nahlásil zraněného kocoura, kterého srazilo auto na Velkomoravské v Hodoníně. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o kocoura, kterému říkáme Vlastík a krmíme ho v areálu bývalého masokombinátu. Více zde. Fotky zde. Vlastíka jsme vzali na veterinu, má otřes mozku a necitlivou přední tlapku, vzali jsme ho k nám a odpočívá. 22.2.2022 - Nožku se nepodařilo zachránit, došlo k přerušení nervů a dnes byla Vlastíkovi amputována. 8.4.2022 - Vlastík onemocněl, probíhá léčba ... 12.7.2022 - Bohužel, Vlastíkovi selhávají ledviny. Domov pro něj nehledáme, zůstane u nás. 31.1.2023 - Dnes jsme se museli s Vlastíkem rozloučit.

Další fotky zde.

Vlastík byl adoptován na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu přispívala Karolína Bílková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Natálka 05

19. 1. 2023

n14.jpgKočka, nar. 4/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

17.5.2022 - Oznamovatelka nahlásila, že v objektu bývalých kasáren v Hodoníně našla maličké kotě a neví si s ním rady. Žádná další koťata v okolí nebyla. Kotě jsme přijali, je to černá kočička 5 - 6 týdnů stará, dostala jméno Natálka. 18.8.2022 - Natálka je mazlivé kotě, které hledá domov u podobně starého kočičího kamaráda nebo může odejít s některým od nás. 19.1.2023 - Natálka podlehla leukémii. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Natálka byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku přispíval Honzík Studýnka s kamarády - kocourkem Mikešem a fenkou Chelsea. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Daario

31. 12. 2022

mensi.jpgKocour, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

29.9.2022 - Byli jsme upozorněni na případ v Dubňanech, kdy kočka porodila koťata v polorozpadlém domě a údajně se o koťata nestará, nechodí k nim a tak oznamovatelka koťata přivezla k nám. Jenže koťata nevypadala, že by se o ně kočka nestarala, tak jsme pátrali a na místo zajeli a nakonec bylo všechno trochu jinak ... Koťátka jsou kočičky Dejna, Dory, Daenerys a kocourci Davos a Daario. 31.12.2022 - Všechna koťata onemocněla, Daario bohužel nepřežil. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Deyl

30. 12. 2022

deyl3.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2013
Žije v depozitu Hodonín II.

28.4.2014 u málo frekventované silnice na Pánově v Hodoníně uviděl projíždějící muž dva pytle. V každém svázaném pytli byl asi půlroční kocourek. Více zde. 15.2.2017 - Deyl je u nás už 3 roky a je plachý a vhodný pouze k adopci na dálku. Jeho sourozenec Čip už nový domov našel. 30.12.2022 - Deyl onemocněl, selhaly mu ledviny a dnes odešel do kočičího nebe.

Další foto zde.

Deyl byl adoptován na dálku - podporovala ho do 04/2017 Vlasta Kocmanová & Majda, Heidi, Pátá, Sněhurka, Bára, Mia a Zrzek. Děkujeme!
Deyl je od 4/2019 znovu adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Věra Veselá s rodinou a  kočičky Myšička (Medlin), Bělinka, Žofinka, Matýsek, Fanoušek, Máca, Beruška, Cicibelka, Fiškus, Vendelínek a Šedounek. Děkujeme!  
 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 5

Kaufík

1. 12. 2022

kaufik.jpgKocour, nar. 9/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

20.11.2022 - Oznamovatelka přivezla kotě, které našla u Kauflandu v Kyjově. Je to kocourek, maličký, možná se sem dostal v motoru auta. Měl by být ještě u své mámy. Dostal jméno Kaufík. 1.12.2022 - Kaufík před pár dny onemocněl, nespecifické příznaky, odmítal papat. Dostal antibiotika, léky od bolesti, přikrmoval se pomocí stříkačky. Dnes večer byl nalezen po smrti. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Floyd 03

30. 11. 2022

mensi.jpgKocour, nar. 8/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

15.11.2022 - Oznamovatelka k nám přivezla tři koťata, která našla u kravína v Novém Poddvorově. Koťata jsou v žalostném stavu, vyhladovělá, velice špinavá, obalená blátem, zapáchají, mají průjem a pokaděné nožky, ouška plná svrabu. Černá je kočička Saffy, dva zrzaví kocourci dostali jména Flynn a Floyd. Umístěni do karantény, nasazena léčba. 30.11.2022 - Floyda se nepodařilo zachránit, dnes byl nalezen po smrti. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Bobina 03

27. 11. 2022

mensi.jpgKočka, nar. 8/2022
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

19.11.2022 - Přijali jsme tři koťata, která živořila ve sběrném dvoře v Hruškách. Koťata jsou špinavá, podvyživená, vyhladovělá, nemocná, mají průjem, svrab ... Jsou to kočičky, velmi přítulné, dostaly jména Bessie, Bella a Bobina. Nejmenší z nich - Bobina má ustříhlé vousky a zlomenou pánev. 27.11.2022 - Bobinu se nám nepodařilo zachránit a dnes odešla do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Paul McCartney

26. 11. 2022

paul2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2021
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.11.2021 - Byli jsme upozornění, že v areálu bývalého dolu v Mikulčicích žijí kočky, nekastrované a na místě jsou i koťata, která jsou nemocná. Všechny se podařilo odchytit, jednalo se celkem o osm koček. Dvě dospělé kočky a kocour byli po kastraci vráceni zpět, ale koťata jsou nemocná a potřebují dostávat léky. Jsou to čtyři kocourci - Ringo, Paul, John, George a kočička Yoko. 17.1.2022 - Ringo našel nový domov, ostatní jsou úplně plaší a nebude možné je umístit do nových domovů. 26.11.2022 - Paul dostal FIP a odešel do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Paul byl adoptován na dálku - na krmivo přispívali Radka s Lubou a Carrie, Sutinka, Bublina 05 a Silvinka 02. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Kulíšek 06

25. 11. 2022

k5.jpgKocour, nar. 5/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

31.7.2022 - Oznamovatelka nahlásila maličké kotě, které v křoví u kostela v Rohatci objevil její pes. Je to kocourek, měl by být u své mámy. Hladový, plný osin a bodláků. 25.11.2022 - Kulíšek před časem onemocněl, léčba byla neúspěšná, testy potvrdily leukémii a dnes byl uspán. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Kulíšek byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Jana Kosňovská spolu s Amálkou, Sněhulkou, Kulíkem a Pusíkem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Flynn

24. 11. 2022

9.jpgKocour, nar. 8/2022
Umístění:
depozitum Hodonín I.

15.11.2022 - Oznamovatelka k nám přivezla tři koťata, která našla u kravína v Novém Poddvorově. Koťata jsou v žalostném stavu, vyhladovělá, velice špinavá, obalená blátem, zapáchají, mají průjem a pokaděné nožky, ouška plná svrabu. Černá je kočička Saffy, dva zrzaví kocourci dostali jména Flynn a Floyd. Umístěni do karantény, nasazena léčba. 24.11.2022 - Flynna se nepodařilo zachránit, dnes byl nalezen po smrti. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Mourek 02

12. 11. 2022

mourek-men.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. Jsou umístěni do karantény v dočasné péči. 13.5.2021 - Dvě z koček z tohoto případu Mourek a Míňa jsou velmi bázliví, těžko si zvykají a neprospělo by jim další přemísťování, proto jim domov hledat nebudeme a v dočasce v Mikulčicích jim bude umožněno i chodit ven. 12.11.2022 - Mourek odešel do kočičího nebe pro akutní selhání ledvin. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Mourek byl adoptován na dálku - na krmivo mu přispívala Míša Müllerová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Čertík 03

7. 11. 2022

mensi2.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2015
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

21.1.2021 - V Moravské Nové Vsi řešíme kočky ze sociálně slabé rodiny, která se dostala do tíživé situace a musí opustit pronajatý domek. Více zde. 13.10.2021 - Kočička Čertík se lidí straní čím dál více, u nás má umožněn pobyt na zahradě a rozhodli jsme se ji dalším přemísťováním nestresovat, zůstane u nás. 7.11.2022 - Čertíkovi selhaly ledviny a dnes jsme ji nechali odejít do kočičího nebe. Je nám to líto.

Další fotky zde.

Čertík byla adoptována na dálku - na krmivo jí přispívali Bauerovi a kočičky Julinka a Kokeša a kocourci Simirek a Mareček 03. Děkujeme!

Čertík byla adoptována na dálku - na veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí přispívali Ivana, Luděk a kocourci Celestýn a Kryštof. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Neználek

30. 10. 2022

mik.jpgKocour, nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

12.10.2022 - U firmy Rakostav v Mikulčicích někdo odložil celý vrh koťat. Malá, nesamostatná, která by měla být u své mámy ... Dvě kočičky - Konoflenka a Medunka a dva kocourci - Neználek a Všeználek. 20.10.2022 - Koťátka neprospívají, jsou nemocná, dostávají antibiotika, dokrmujeme stříkačkou ...  30.10.2022 - Bohužel ani Neználka se nepodařilo zachránit a dnes ráno byl nalezen po smrti. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Medunka 04

28. 10. 2022

mik.jpgKočka, nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

12.10.2022 - U firmy Rakostav v Mikulčicích někdo odložil celý vrh koťat. Malá, nesamostatná, která by měla být u své mámy ... Dvě kočičky - Konoflenka a Medunka a dva kocourci - Neználek a Všeználek. 20.10.2022 - Koťátka neprospívají, jsou nemocná, dostávají antibiotika, dokrmujeme stříkačkou ... 28.10.2022 - Dnes odešla do kočičího nebe i Medunka. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Všeználek

26. 10. 2022

mik.jpgKocour, nar. 9/2022
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

12.10.2022 - U firmy Rakostav v Mikulčicích někdo odložil celý vrh koťat. Malá, nesamostatná, která by měla být u své mámy ... Dvě kočičky - Konoflenka a Medunka a dva kocourci - Neználek a Všeználek. 26.10.2022 - Všeználek špatně prospíval, dokrmovali jsme stříkačkou, ale dnes ráno byl kocourek nalezen mrtvý. Je nám to líto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující »