Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tornádo Lou

7. 8. 2022

t5.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2021
Umístění:
depozitum Hodonín I.

28.6.2021 - V Moravské Nové Vsi nalezeno kotě v rozvalinách domu, který zničilo tornádo. Je to černá kočička, dostala jméno Tornádo (Tori). 19.11.2021 - Tori je kočička úžasné povahy, roztomilá, mazlivá a k člověku přítulná, s kočkami dobře vychází a hledá domov u kočičího kamaráda nebo může odejít s kočičkou od nás (ale pokud by našla domov v domku se zahradou, může být i jedináček). 7.8.2022 - Tori dnes odjela do nového domova, do Prahy, do bytu, kde ji čeká kočička.

Další fotky zde.

Tori byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

8.8.2022
Pani Tomalova,
Tori se pořád bojí. V noci prohlédla pokoj, ale jinak z toho úkrytu nevychází. Já se za ní chodím občas kouknout, ale teď na mě i zasyčela. Raději nehladím. Tak jen doufám, že si zvykne.

10.8.2022
Tori se začala mazlit! Ani tomu nemůžu uvěřit ..., snad se i konečně nají.

12.8.2022
Zdravím,
tak Tori už šmejdí po celé chatě a se mnou je O.K. Spala už u mě, manžela se ještě bojí. Už trochu jí. Dnes na sebe narazily s naší kočkou, takta na Torinku vrčel a pak šla raději ven. Tak snad se budou kámošit, ještě je brzy. Mějte se hezky, my pak pošleme fotky.

16.8.2022
Dobrý den.
v příloze posílám Torinku, zatím se nechce moc fotit. Už se pomalu u nás rozkoukává, hezky baští a i se mazlí.
Zatím máme problém jen s naší kočičkou, ta na ni vrčí  a syčí, tak se snažíme pomalinku je sbližovat. Na Torince je vidět, že byla zvyklá mezi kočkami, takže ji ta naše nechává naprosto v klidu.

22.8.2022
Dobrý den,
posílám foto Torinky. Každý den se s námi sbližuje víc a víc a je fakt perfektní. Vypadá, že se jí u nás líbí. Papá všechno i vařené maso, co dáváme naší starší kočičce. Sbližujeme je pomalu s tou naší, už jedí skoro u sebe a ta naše tolik nesyčí, ale je pravda, že je teď hodně venku. Chce to čas. Torinka ven nepůjde, dokud se navzájem nepřijmou.
Jen jsem chtěla poslat pár info, abyste věděli, že se Torince daří dobře. Chápu, že je to pro vás těžké je pak dát z ruky, když se o ně staráte od malinka. Snad u nás bude vše ok.
Zdravíme do Hodonína a obdivujeme vás všechny za to, co pro kočky děláte.
Mějte se krásně a my se zase ozveme, D.

mensi.jpg11.9.2022
Dobrý den,
posílám další fotky Torinky. S naší domácí kočičkou jsou už v pohodě  a tak Torinka začala chodit ven. Moc se jí to líbí. Je poslušná, na zavolání přiběhne. Jsme rádi, že ji máme.
Mějte se hezky a pozdravujte od nás všech paní Tomalovou, D.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář