Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme

Příspěvky

Goliáš

7. 1. 2015

golias350.jpegKocour, nar. 9/2014

Goliáš je kocourek, kterého někdo ještě slepého i s jeho sourozenci pohodil pod strom v Dubňanech a ponechal svému osudu. Více zde.
Goliáš byl největší a nejsilnější a jako jediný přežil. Zatím je to kočičí mimino, ale už se rozkoukává, hraje a dovádí s oostatními kočkami.

Bude vhodný jako společník ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Goliáš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme!

7.1.2015
Goliáškovi nebylo dopřáno dočkat se nového domova, včera musel být uspán, diagnostikována FIP.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Sun

25. 12. 2014

sun250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Sun je kočička, která se v Hodoníně na Národní třídě přitoulala do obchodu "Slunce" a hodlala se tam ubytovat. Zavolaly nám prodavačky, že si neví rady a tak kočička putovala k nám a podle místa nálezu dostala jméno Sun - slunce. 21.10.2014 byla Sun umístěna spolu s Valentýnou do Brna, do bytu.

25.12.2014 Sun podlehla FIP.

 Fotky Valentýny a Sun zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Axl

18. 12. 2014

img_9740-nabidka.jpg14.11.2013 Axl – Perský kocourek se opuštěný pohyboval tři týdny kolem rodinných domků v Hodoníně na Výhoně. Když se dostal k nám, byl silně dehydrovaný. Nechtěl jíst, co vypil, vyzvracel. Testy ukázaly silný zánět v těle a špatné ledviny – vlivem dehydratace. Axl je tak rok starý, nekastrovaný. Nechybí někomu? Péče o něj ujala Mona, ač kotě, je moc trpělivá.

21.12.2013 našel Axl nový domov v Mikulově, v domku s bezpečným výběhem. Společnost mu budou dělat dvě další kočky a pejsek. Stránky jeho nových kamarádů zde

Fotky Axla z jeho pobytu u nás a z nového domova  zde

Více o Axlovi a zprávy z nového domova zde
.

18.12.2014
Axl odešel do kočičího nebe, ve svém novém domově prožil krátký, ale velmi šťastný kočičí život.

axl350.jpg
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 27

Theo

7. 12. 2014

theo350.jpegKocour

Před měsícem jsme zahlédli u bývalého sběrného dvora - akce kastrace Mikulčice, nemocného kocoura , který velmi sípal, měl rýmu a nemocné oči a nechtěl ani žrát. Podařilo se nám ho odchytit, dostal ATB a doktorka řekla, že má silný zápal plic.  Je to obrovský mazel a vděčný kocourek, který pořád jen jí. Zatím se nesmí kastrovat. Dostal jméno Theo.
 
Další fotky zde.

Více se dočtete zde.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Míša 07

22. 11. 2014

misa250.jpegKocour, nar. 8/2014

Míša je bílomourovatý kocourek, kterého našla starší paní na sídlišti v Hodoníně, jak se schovával pod zaparkovanými auty. Nakrmila ho a přinesla naší kolegyni až domů, že si s ním neví rady, ale ponechat ho svému osudu jí bylo líto. Míša je hravé kotě, ale momentálně nemocný, má velkou rýmu a bere antibiotika.
Bude vhodný jako společník ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

22.11.2014 Míša přes naši veškerou snahu (infuze, antibiotika) podlehl kaliciviróze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Zapa

20. 11. 2014

zapa06.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 2008

Černého Zapu a jeho 4 sestřičky k nám přinesly děti - někdo je hodil do stáje v Hodoníně ke koním. Zapa u nás pobyl celkem 16 měsíců a 19.11.2010 byl umístěn jako jedináček do domku se zahrádkou do Veselí nad Moravou. Bohužel ve svém novém domově si ani po 5 týdnech nezvykl, a tak jsme jej vzaly zpět a hledáme pro něj nový domov. Zapa je neobyčejný kocour, není plachý, ale velmi inteligentní a potřebuje citlivý přístup.

 

Děkujeme Dipl.-Ing. Daně Procházkové & kočičí čtyřce Leonovi, Darwinovi, Andělce a Emily, kteří Zapu během pobytu u  nás podporovali formou adopce na dálku.

Zapa je do doby, než najde nový domov, adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou jsou rodiny Vykoukalova a Koukalova & kočky Mau, Xena, Fren a Hubert. Moc děkujeme!  

20.11.2014
U Zapy byla diagnostikována nemoc
HCM, bohužel musel být uspán.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Lavi

14. 11. 2014

lavi350.jpegKočka, nar. 6/2014

Lavi je kočička, kterou našla dcera naší kolegyně, když projížděla kolem lesa u Lednice. Kočička se pohybovala u krajnice a hrozilo, že ji srazí auto. Je velice vyhublá, byla hladová a nyní stále spí a nabírá sílu.
Později bude vhodná jako společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Nemůžete si  Lavinku osvojit? Adoptujte si ji na dálku.

Podmínky osvojení najdete zde.

14.11.2014
Lavi byla osabená, vyhublá a bohužel dnes podlehla kaliciviróze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Barborka 02

8. 9. 2014

barborka250.jpeg

Kočka, nar. 6/2014

 

Barborka je dvouměsíční kotě, které našla paní v Boskovicích. Kočička měla poraněné očičko, paní s ní byla u veterináře, nyní je očičko zašité, Barborka půjde na kontrolu, ale pravděpodobně na očičko vidět nebude. Je jako každé kotě, milá a hravá, ke svým hrám potřebuje kočičího parťáka. Do nového domova by mohla odejít s kterýmkoliv kotětem od nás. 28.8.2014 byla Barborka umístěna do Boskovic, do domku k pejskovi.
8.9.2014 Barborka umřela, viz zprávy z domova.

Další fotky zde.


Barborka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Vašková, Vilém Dvořák a britský kocourek Leo.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Micka 07

28. 8. 2014

micka270.jpegKočka, kastrovaná, nar.2008

Micka je jednou ze tří koček, které jsme na začátku roku 2014 kastrovali v průmyslovém areálu podniku ve slovenké Skalici, s tím, že tam kočky můžou žít. Slečna, co se o ně krásně starala a chránila je, odešla na mateřskou dovolenou a přes to, že jim posílala pravidelně jídlo, zjistila, že jim ho nikdo nedává. Kočky jsou hubené a hladové. Navíc se proti kočkám v areálu zvedla veliká nevole. Všechny jsme nakonec přijali k nám. Micka je velmi mazlivá kočička, ale ostatní kočky nese těžce, zvlášť, když si na ni jeden kocour zasedl. Je v útulku nešťastná, málo jí, apatická. Naštěstí u nás nebyla dlouho a 17.7.2014 byla Micka umístěna do Hulína, do bytu, jako jedináček.

Další fotky zde.


28.8.2014
Micka si bohužel nového domova dlouho neužila, dnes nám přišla smutná zpráva, že musela být uspána pro selhání ledvin. Více zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Oreo

26. 8. 2014

oreo250.jpegKocour, nar. 5/2014

Oreo je mourovatý kocourek, kterého někdo spolu s jeho sestřičkou Rozárkou hodil do zahrady domu v Lužicích. Jeho majitelé si je oba ponechali v dočasné péči a prostřednictvím našich stránek jim hledají domov. Oreo i Rozárka jsou jako všechna koťata, roztomilá a hravá, v novém domově by neměla být sama, ke svým hrám potřebuje parťáka. Je vhodný jako společník ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

Adopci na dálku u Orea nenabízíme, není u nás v depozitu, ale v dočasné péči v Lužicích.

26.8.2014
Dnes jsme bohužel dostali zprávu, že Orea srazilo auto a kocourek svému zranění podlehl.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Syki

26. 8. 2014

syki250.jpegKočka, nar. 5/2014

Syki je jedním z koťat, která porodila plachá kočka na zahradě jednoho domu v Hodoníně. Kočku jsme odchytily, vykastrovaly, ošetřily a vrátily na původní místo. Koťata jsou u nás, jsou to dvě kočičky Syki a Slečinka a kocourek Bady.
Syki je roztomilé a hravé kotě, ke svým hrátkám potřebuje parťáka a do nového domova může odejít s kterýmkoliv kotětěm od nás.
Bude vhodná jako
společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

26.8.2014
Syki se nového domova nedočkala
a dnes podlehla kaliciviróze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Bady

25. 8. 2014

bady300.jpegKocour, nar. 5/2014

Bady je jedním z koťat, která porodila plachá kočka na zahradě jednoho domu v Hodoníně. Kočku jsme odchytily, vykastrovaly, ošetřily a vrátily na původní místo. Koťata jsou u nás, jsou to dvě kočičky Syki a Slečinka a kocourek Bady.
Bady
je roztomilé a hravé kotě, ke svým hrátkám potřebuje parťáka a do nového domova může odejít s kterýmkoliv kotětěm od nás. Bude vhodný jako společník ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

25.8.2014
Bady se nového domova nedočkal
a dnes podlehl kaliciviróze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Danuška

25. 8. 2014

danuska250.jpegKočka, nar. 23.4.2014

Danuška je jedním ze čtyř koťat, která se narodila kočce v Josefově. Ta žila v hrozném prostředí u slepic ještě s jednou kočkou, které se narodila koťata mrtvá a tak se obě společně staraly o tyto čtyři - Tulu, Ajku, Denise a Danušku. Obě kočky jsme vzaly i s koťaty k nám.
Danuška je roztomilé a hravé kotě, ke svým hrátkám potřebuje parťáka a do nového domova může odejít s kterýmkoliv kotětěm od nás.
Bude vhodná jako společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.


Další fotky zde.

Danuška byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Lenka a Michaela Mertovi.  Děkujeme!

 

25.8.2014
Danuška se nového domova nedočkala
a dnes podlehla kaliciviróze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Ajka

20. 8. 2014

ajka300.jpegKočka, nar. 23.4.2014

Ajka je jedním ze čtyř koťat, která se narodila kočce v Josefově. Ta žila v hrozném prostředí u slepic ještě s jednou kočkou, které se narodila koťata mrtvá a tak se obě společně staraly o tyto čtyři - Tulu, Ajku, Denise a Danušku. Obě kočky jsme vzaly i s koťaty k nám.
Ajka je roztomilé a hravé kotě, ke svým hrátkám potřebuje parťáka a do nového domova může odejít s kterýmkoliv kotětěm od nás.
Bude vhodná jako společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

20.8.2014 Ajka podlehla onemocnění FIP

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Bucifálek

18. 8. 2014

bucifal300.jpegKocour, kastrovaný, nar. 6/2012

Bucifálek byl jako malé koťátko odložen svými majiteli do útulku. Dali jsme mu jméno Shaun White, ale přezdívku Bucifálek má proto, že pořád někde "bucinká". Je to nekonfliktní, naprosto pohodový mladý kocourek, který vyjde s každým. Velmi rád se mazlí a ustele si opravdu kdekoliv. Společnost mu dělá kocourek Damiánek. Když si spolu zrovna nehrají, tak se vzájemně po vyčerpávajících hrách umývají. Je to mazlivý medvídek, který si nechá líbit skoro cokoliv. Vhodný do domku se zahrádkou i jako jedináček. 3.7.2013 byl Bucifálek i s Damiánkem umístěn do domku do Křenovic.

18.8.2014
Dnes jsme dostali smutnou zprávu, jeden z kocourků - Bucifálek zemřel.
Více zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Micka(06)

1. 8. 2014

micka1.jpegKočka, kastrovaná, nar. 4/2012

Micka je zakladatelka celého rodu nechtěného chovu v jednom bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Micku našel jeden mladý muž, potloukala se na smetišti, hledala jídlo, bylo mu jí líto a tak ji vzal domů. Micka je asi dvouletá kočka, je zpočátku trochu bojácná a opatrná, ale když si zvykne, je to mazlivá a hravá kočička.
Je vhodná jako společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Fotky Micky najdete zde.

Micka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme! 


1.8.2014 - Micka se bohužel nového domova nedočkala, diagnostikována FIP a byla uspána.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Harry

29. 7. 2014

harry01.jpg

Harry, kocour, kastrovaný

Mourek Harry byl 7.8.2012 hozený přes plot do útulku v ZOO, odkud zavolali nás. Byl již kastrovaný, ale uši měl plné svrabu. Je mazlivý a moc vděčný, milý, ostatním kočky ale nesnáší. V novém domově bude potřebovat výběh. 29.3.2013 byl Harry umístěn do Uherského Hradiště jako jedináček do domku se zahrádkou.

Fotky Harryho z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme Alijevovi Vjačeslavovi & kocourovi Kuzovi s kočičce Líze, že Harryho po dobu jeho pobytu u nás podporovali. 

29.7.2014

Harry se bohužel od 20.7. domů nevrátil a paní se rozhodla vzít si od nás Hawkeye.

Na Harryho budeme vzpomínat, byl to Pan kocour a u paní Marie prožil rok a půl krásného kočičího života.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 11

Budulínek

25. 7. 2014

budulinek.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2013

Budulínek byl nalezen na sídlišti v Hluku. Je to milý, mazlivý a přátelský kocourek. Má kulatou hlavičku jako britka. Je vhodný jako společník ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou.
25.7.2014 byla u Budulínka diagnostikována plicní forma FIP a kocourek byl uspán.

Fotky Budulínka zde

Budulínek byl po dobu pobytu u nás adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Anna a Jitka Říhovy s habešánkem Mominkem. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Čany

8. 7. 2014

ObrazekČerná Čany byla v 3/2008 odchycena v Ratiškovicích na dvoře jedné paní, která se ujala kočky a jejích 3 koťat. Čany jediná zůstala a podařilo se ji ochočit. 7.12.2008 byla na umísťovací výstavě Vánoce v útulku umístěna do Jenče ke kočce Else  (tu bohužel začátkem srpna 2009 přejelo auto). V srpnu 2009 jsme k ní umístily mourečku Normu, ta však v lednu 2013 zemřela.
8.7.2014 jsme dostali zprávu, že Čany zemřela.

Zprávy z nového domova si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Jarmilka

2. 7. 2014

jarmilka250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 4/2012

Jarmilka je velice mazlivá a chce pořád ležet na klíně. Je to asi proto, že žila na zahrádkách, kde pořád rodila koťata a chyběl jí velice kontakt s člověkem. Tak si jednoho dne řekla, že už tam sama nebude a šla do zahrádky naproti, kde je paní, která má kočky vykastrované a vzorně se o ně stará. Tak se milá Jarmilka dostala k nám. Druhé kočky moc nemusí, jednu by ale snesla.
Je vhodná jako společnice k jedné kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.
 

Další fotky zde.

Jarmilka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!2.7.2014

Jarmilka se bohužel nového domova nedočkala. Diagnostikována FIP a kočička byla uspána.


 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Dickens 02

16. 6. 2014

dickens250.jpegKocour 4/2013 Dickens, dlouhosrstý kocourek se potuloval v zahrádkářské kolonii, kde ho krmila naše známá.
Přinesla ho, měla obavy o jeho život, protože tam někdo začal trávit kočky.
Je to mazel, vhodný do bytu, protože venku je moc důvěřivý a mohlo by se mu něco stát. 12.1.2014 byl Dickens umístěn do domku ke dvěma kočičkám do Břeclavi.
11.4.2014 jsme Dickense vzaly zpět do útulku, jeho majitelka se dostala do finančních potíží a nemohla Dickensovi zajistit dostatek krmiva ani veterinární péči. 3.5.2014 byl Dickens umístěn do Kunovic, do domku k Mikymu a Máničce.

 

Více o Dickensovi zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Hurvínek

2. 6. 2014

hurvinek.jpgKocour, nar. 8/2013

Hurvínek byl se svými sourozenci nalezen na odpočívadle u silnice na Kúty. Koťata byla v krabici a měla tak kolem tří týdnů, ještě ani neuměla sama jíst. Jedno kotě umřelo. Hurvínek je takový temperamentní ušatý drobek. Je nesmírný mazel. Je vhodný jako společník k podobně staré kočce (do nového domova může odejít i s kterýmkoliv kotětem od nás) do bytu nebo do domku se zahrádkou.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně
byl Hurvínek umístěn do Pozořic, do domku ke 3 kočkám a 3 pejskům.

Fotky Hurvínka z pobytu u nás i z nového domova najdete zde

Děkujeme paní Renatě Žaludové  s kocourkem Frankem a kočičkou Sally, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

2.6.2014 přišla moc smutná zpráva, Hurvínek-Bertíček podlehl leukémii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 6

Mauglí (02)

27. 5. 2014

 maugl_2.jpg

 Kocour, nar. 9/2013

Mauglí je jedním z pěti koťat vyhozených v krabici u ZOO. Je černý kocourek s bílou kapičkou na krku. Má nádherně protažené oči a je to koumák, dokáže si hrát sám bez pomoci klidně i hodinu.  Vhodný jako společník, do bytu nebo do domku se zahrádkou.
6.3.2014 byl umístěn do Uherského Hradiště, do bytu ke kočičce.


Fotky Mauglího najdete zde

Děkujeme Petře Vigoureux a kocourkovi Matýskovi, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!


Fotky Mauglího najdete zde

27.5.2014
Přišla smutná zpráva z domova Mauglího (Mikeše), ve slepé ulici, na které není téměř žádný provoz, srazilo Mauglího (Mikeše) auto
.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 2

Samík

26. 5. 2014

samik.jpgSamík je černý kocourek, který vypadá jako čert. Povahou je to však andílek, který se nechá pohladit a pochovat, ale jen od toho, koho si sám vybere. Je vhodný do klidnější domácnosti jako jedináček či jako  společník jiné kočičky, do bytu i do domku se zahrádkou. Bíločerný kastrovaný kocourek

Papánek byl nalezen u Brněnské přehrady na jaře 2008. Je to mazlík, klidnější povahy, snáší se s kočkami i psy. Je vhodný i k menším dětem, jako jedináček či jako  společník jiné kočičky, do bytu i do domku se zahrádkou. 19.4.2009 byli na Výstavě pro kočku společně umístěni do Kolína.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Vašek

16. 5. 2014

vasek.jpg

Kocour, nar.2007

 

Vašek je šestiletý kocourek, který přišel k naší známé ze sousední vesnice, kam občas jezdila na pilu. Neví, jak ji našel, ale jednoho dne se objevil v kůlně na její zahradě. Letos se mu udělal v puse absces a veterinář usoudil, že to bude od ledvin. Testy to potvrdily. Vašík je na ledvinové dietě, kterou bohužel musí jíst už neustále. Je to velmi milý a hravý kocourek, který je v dočasné péči a je určen zatím k virtuální adopci. 16.5.2014 - Kocourek Vašek svému onemocnění podlehl a zemřel na selhání ledvin.

 Vašek byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla paní Hana Zemanová a 15 kočičích kamarádů. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Aida 03

14. 5. 2014

aida03-03.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2012

Bílozrzavá Aida se narodila kočce v chatové osadě Lučina. Kočka tam nechala koťata a pak už se neobjevila. Koťat bylo původně pět, jedno se ztratilo, čtyři koťata přivezla paní, která má od nás Chulia, k nám. Aida je milá, hodná a mazlivá, vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo domku se zahrádkou.
14.5.2014
Aida se nového domova nedočkala, byla dnes pro vleklé problémy uspána. Diagnostikováno selhání jater a nádor na ledvině.

 

Fotky Aidy najdete zde.

Aida byla po dobu svého pobytu v útulku adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Lenka Blažková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Elza

2. 5. 2014

elza1.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 10/2013

 

Elza je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Elza je milounká kočička, trošičku bojácná, ale určitě si zvykne a bude s ní příjemná a mazlivá společnice. Od narození jí chybí kus ocásku, což ji činí zajímavou a vyjímečnou.
2.5.2014 byla Elze diagnostikována FIP a byla uspána.

Fotky Elzy najdete zde.

Děkujeme manželům Břečkovým a Tosce - nejlepší kočce na světě že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 0

Eliot 03

30. 4. 2014

eliot1.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar.10/2013

 

Eliot je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Eliot je zprvu trochu bojácný, ale až si zvykne, bude z něho mazlivý a milý společník. Od narození mu chybí kus ocásku, což ho činí zajímavým a vyjímečným.
30.4.2014 byla u Eliota diagnostikována FIP a byl uspán.

Fotky Eliota najdete zde.

Děkujeme paní Nadě Slavíkové, že Eliota po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 1

Jonáš(04)

27. 4. 2014

jonas04-04.jpgBílého kocourka Jonáše se zrzavým žíháním jsme přijaly od jeho majitelů, kteří se ho ujali coby nalezence v Drnholci. Spolu s ním jsme si z Drnholce přivezly i naše bývalé tři svěřence Pištu, Žanetku a Domina. Všech čtyřech koček se jejich majitelé museli vzdát kvůli stěhování. Jonáš je moc milý, mazlivý a hodný, absolutně bezproblémový. Je vhodný jako společník k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. 30.3.2012 byl umístěn k pejskovi do Uherského Brodu.


Zprávy z jeho nového domova si můžete přečíst zde.

Po dvou letech v novém domově zemřel na hypertrofickou kardiomyopatii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 3

Ruprt

23. 3. 2014

ruprt.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2013

Ruprta jsme spolu s jeho třemi sourozenci zachraňovaly ze ZD Vracov poté, co je někdo hodil k telátkům. Na záchrannou operaci se můžete podívat zde. Ruprt je jako všechna koťata velice hravý a dovádí se svými sourozenci. Ale dokáže se i pořádně pomazlit. Je vhodný jako společník ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou.   23.3. 2014 byla diagnostikována nemoc FIP a byl uspán.


Fotky Ruprta najdete zde

 

Děkujeme Anetě Makovcové a kočkám Cmuky a Enzovi, že ho podporovali formou adopce na dálku do 12/2013. Děkujeme Jardovi a Viole, kteří Ruprta podporovali od 1/2014.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vzpomínáme | Komentářů: 6

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »