Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Morgen

21. 9. 2017

morgen351.jpgKocour, nar. 5/2017
Umistění:
depozitum Hodonín II.

Morgen - kocourek byl nalezen hladový u ubytovny na Pančavě v Hodoníně. Nevhodný jako jedináček. 21.9.2017 Morgen byl umístěn do Břeclavi, ke dvěma kočičkám.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Bellamy

21. 9. 2017

bellamy350.jpgKocour, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Bellamy je kocourek, kterého našla naše známá vyhladovělého u sebe na zahradě. Když se ptala v okolí, komu patří, tak jí sousedé řekli, že kocourek se tam toulá již několik dní. Po přijetí do depozita byl kocourek velmi unavený a zpočátku jen jedl a spal. Teď už se začíná rozkoukávat a se všemi se seznamuje. Je velmi mazlivý, rád se chová a nevadí mu ani pejsci. Bude moc vděčný za nový domov v domě se zahrádkou a ideálně s nějakým kočičím parťákem. 21.9.2017 - Bellamy odjel do nového domova do Šitbořic, do domku, ke dvěma kocourkům a pejskovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Drápek

21. 9. 2017

drapek370.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.3.2017
Volali pracovníci z nemocniční vrátnice v Kyjově, že v zahradě našli kocourka a že má zraněnou tlapku. Kocourka jsme vzali na veterinu, byl to jen vytrhlý drápek, kocourek byl ošetřen a je v našem depozitu. Dostal jméno Drápek.
30.5.2017 - Drápek je zdravý, očkovaný, kastrovaný a může do nového domova. Je k člověku milý a mazlivý, ale velké množství koček na malém prostoru mu vadí, je u nás nešťastný. Pokud hledáte kočku, která se ráda mazlí - Drápek je přesně to, co potřebujete!   Pouze do domku se zahrádkou. 21.9.2017 - Drápek umístěn do Nechvalína, do domku se zahradou a stájemi, ke kocourkovi Šedivákovi a kočičí slečně Dolfí, kterým nedávno zemřel jejich parťák.

Další fotky zde.

Drápek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Libor a Pavla Adamíkovi. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Kristián 03

19. 9. 2017

kristian270.jpgKocour, kastrovaný, nar.4/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Kristán byl nalezen sám opuštěný v parčíku na Sacharovově ulici v Hodoníně. Pár dní před tím zde byla nalezena Janinka - myslíme si, že koťata patří k sobě a někdo je tu vypustil. Kristián je milý kocourek, je velice hodný, bezkonfliktní, kliďas a určitě bude dobrým společníkem vaší kočce. Nevhodný jako jedináček. 3.3.2017 Kristián byl umístěn do Brna, do bytu, ke kocourkovi.
5.3.2017 byl Kristián po dohodě vrácen k nám, zpráva níže.
19.9.2017 Kristián byl umístěn do Žarošic, do domku, k jedné kočičce.

Další fotky zde.

Kristián byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Nataša Pospíšilová, pes Honey a kočka Reila. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Oskar 07

18. 9. 2017

oskar350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2017
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

30.4.2017 - Dnes dopoledne jsme měli příjem. Tento kocourek se objevil u sklepů v Mutěnicích a paní ho tam začala krmit. Kocour se dnes sotva dovlekl - má zraněnou tlapku. Zranění je staršího data a tkáň nekrotická. Po vyšetření na veterině, bylo rozhodnuto, že je nutná amputace. 
1.5.2017
Oskar z Mutěnic je po amputaci, vypadá to jakoby se chytil do želez a podařilo se mu tlapku uvolnit. Teď odpočívá.

31.5.2017 - Oskarovi se rána po amputaci zahojila, ale kocour nechce opustit voliéru a straní se ostatních koček. Je to pro něj velmi stresující a potřeboval by co nejdříve do nového domova.
7.6.2017 - Paní Tereza Valoušková nám nabídla pomoc a tak jsme k ní do Mikulčic dnes odvezli Oskara ke dvěma kočičkám domácím a dvěma v dočasce. Dělujeme!
18.9.2017 - Oskarovi se dočasná péče v Mikulčicích stala domovem trvalým.

Další fotky zde.

Oskar byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Simona Mrázová se sestrami a maminkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ozzy 02 a Oggy 02

17. 9. 2017

ozzy-270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2015
Umístění:
dočasná péče Dolní  Bojanovice

Ozzy je kocourek, které se jako kotě ukrýval v keři u silnice v Dolních Bojanovicích, kde si ho všimla slečna, když šla se psem na procházku. Kontaktovala paní, která si ho v Dolních Bojanovicích vzala do prozatímní péče. Ozzy je milý a hravý mladý kocourek. Je zvyklý chodit ven, takže pouze do domku se zahrádkou. 17.9.2017 - Oba kocourky Ozzyho i Oggyho si vzala rodina paní, která měla kocourky v dočasné péči, do domku se zahradou v Dol. Bojanovicích.

Další fotky zde.

Ozzy byl do 2/2017 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla paní Eva Křemenová. Děkujeme!

Ozzy byl od 8/2017 znovu adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Michaela Miklíčková. Děkujeme!

oggy-350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2015
Umístění:
dočasná péče Dolní Bojanovice

Oggy je čistotný, hravý a umazlený kocourek, který byl nalezen v obci Dolní Bojanovice v blízkosti velmi frekventované hlavní silnice, kde se vystrašeně choulil v křoví a příšerně naříkal. Ujala se ho paní, která v blízkosti bydlí a Oggyho osud jí nebyl lhostejný, ale jelikož má již svých kočiček pět, nemohla si kocourka ponechat, proto se obrátila na nás a vzala Oggyho do dočasné péče. Je zvyklý chodit ven, takže pouze do domku se zahrádkou. 17.9.2017 - Oba kocourky Ozzyho i Oggyho si vzala rodina paní, která měla kocourky v dočasné péči, do domku se zahradou v Dol. Bojanovicích.

Další fotky zde.

Oggy byl adoptován na dálku do 30.9.2016 - jeho adoptivní rodinou byla Adéla Blahová. Děkujeme!
Oggy byl znovu od 11/2016  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Stáňa z Liberce a pět koček a kocourů v domě. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mikeš 03, Miňonka a Mojmír

16. 9. 2017

mikes300.jpegKocour, kastrovaný

5.9.2014
Dnešní dopolední telefonát nás zase šokoval a to už jsme si myslely, že nás nic nepřekvapí.
Volala paní, že jí zemřel tatínek a
policie zapečetila byt a už je to šestý den, co tam zapečetila i kocoura, bez jídla i vody.
17.9.2014 Mikeš byl umístěn do Hulína, do bytu jako jedináček - místo Micinky.

Více zde.

mino350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Kočička Miňonka a kocourek Bukyn se narodili kočce, která se přitoulala k činžáku u nádraží v Hodoníně. Paní, která tam bydlí nás požádala o pomoc, kočku jsme vykastrovaly a paní si ji nechá. Koťátka zůstala u ní v dočasné péči a teď už jsou u nás jsou připravena odejít do nového domova. 19.2.2016 byla Miňonka umístěna do Hulína, do bytu kocourkovi Mikešovi.

Další fotky zde.

Miňonka byla adoptována na dálku do 04/2015 - její adoptivní rodinou byli Honza, Zuzka a Anežka s kočkami Myškou a Eliškou. Děkujeme!

Miňonka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla paní Eva Křemenová. Děkujeme!

mojmir350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Hrušky

Kocourek Mojmír se přitoulal na zahradu domu ve Vacenovicích a nemínil odejít. Domácí kočka ale druhé kočky nesnáší, začala si díky této situaci dokonce vyškubávat srst a tak jsme Mojmíra vzali k nám a hledáme mu domov. Mojmír má lidi rád, rád se pomazlí i nechá hladit, ale chovat v náručí se nechce. Velkou skupinu koček nemá rád, v našem depozitu trpí, ale jedna mu vadit určitě nebude a může být i sám. Moc by chtěl chodit ven, takže pouze do domku se zahrádkou. 16.9.2017 Mojmír byl umístěn do Hulína, do rodiny, kde už je Mikeš a Miňonka, ale nebude bydlet s nimi, ale ve firmě, kde bude moci i ven a nebudou tam další kočky.

Další fotky zde.

Mojmír byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Perlička a Míca, kočičí babička

16. 9. 2017

perlicka01.jpgPerličku a její sourozence jsme přijaly v červnu 2012, kdy je lidé našli opuštěné pod lavičkou u opuštěného domu. Nejspíš je tam zanechal záměrně jejich majitel. 6.8.2012 byla umístěna do Ratiškovic ke kočce Chlupíčkovi.

Fotky z Perliččina pobytu u nás a z jejího nového domova najdete zde.


mica300.jpgKočka, kastrovaná, 17 let
Umístění:
dočasná péče Ratíškovice

8.5.2017
Dnes ráno jsme přijali mourovatou kočičku. V Hodoníně na sídlišti, Jižní 19 byla kočička zaklíněna v mřížce od sklepního okénka. Vypadá to, že někomu vypadla z balkónu a snažila nějak dostat do domu.
12.5.2017 - Je velmi vyděšená! Bojí se, nežere. Ví někdo čí je? Volejte 724 142 463.

16.5.2017
Majitelku se nám podařilo vypátrat, ale šťastný konec nečekejte ... Kočku vyhodila na ulici sama majitelka. Kočce je 17 let.
Vysvětlení - kočka je podle ní "schizofrenní", napadla její synovce a ji poškrábala. Nechce ji.
Ale nebojte se, o kočičí babičku Mícu je postaráno. Azyl jí poskytla paní Nela Gajdíková, které moc děkujeme. Jak si kočičí babička zvykala na nový domov, najdete zde16.9.2017 - Míca si v rodině krásně zvykla, s Perličkou také nemá problém a dočasný domov v Ratíškovicích se jí stal domovem tvalým.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Monty 03 a Tydla

15. 9. 2017

monty-maly.jpgMonty je asi tříletý kocourek, který přišel k jedné slečně na zahradu. Kamarádil s jejími kočkami, ale k člověku se nepřiblížil. Později onemocněl a bylo to čím dál horší…. Měl hnisavé oko, které nemohl otevřít a velkou rýmu. Chytit se nenechal.
Až jednoho dne, když byla venku velká zima, seděl na okně. Asi se rozhodl, že by mu už slečna mohla pomoct :-).
Montyho jsme vyléčily, daly vykastrovat, oko mu paní doktorka spravila jednoduchým zákrokem a Monty
mohl do nabídky, ale slečna si to rozmyslela a Montyho si od nás odvezla zpátky. Tentokrát už do domu, protože se ukázalo, že je to veliký mazel a lidskou péči přijímá rád.:-) Nyní se kamarádí i s fenečkou jezevčíka a je rád, že se vrátil. Náklady na jeho léčbu slečna uhradila. 15.3.2013 Byl Monty umístěn do Archlebova, do domku, ke dvěma kočkám a pejskovi.
Fotky Montyho z jeho nového domova najdete zde.

tydla250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 3/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Tydla a Matylda - obě kočičky byly nalezeny vyhladovělé v poli za Karlínem. Tydla je hodně hravá, hodně kontaktní a mazlivá. Nikdy nepřehlídne, když budete jíst a ráda se přidá k vám. V mazlení velmi náruživá, ale nikdy neškrábne, moc milá kočka. Některé kočky u nás si na ni zasedly a šikanují ji, moc by potřebovala nový domov. 15.9.2017 Tydla dnes odjela do Archlebova ke kocouru Montymu, kočce Šedince a jezevčici Eny.

Další fotky zde.

Tydla byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Kubínová a kocourek Fufík. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Natálka 03, Šira, Bohdanka a Fergus

14. 9. 2017

natalka350.jpgsira250.jpg

 


 

 

 

bohdanka300.jpg

 

fergus250.jpg

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Lucinka 07

13. 9. 2017

lucinka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.


18.7.2017 - Byli jsme upozornění, že v Hodoníně na Nesytě naříká tato kočička. Dnes jsme ji přijali, je hubená jak lunt, hladová, dehydrovaná a unavená .. Paní, která kočičku nahlásila, říkala, že sousedé, kteří se před časem odstěhovali z pronájmu, měli bílou kočku, že by jim utekla a vrátila se na místo? Nevíme, ale po kočičce se u nás nikdo neptal .. Dostala jméno Lucinka a odpočívá.
5.9.2017 - Lucinka se zotavila, přibrala a je po kastraci. Je to něžná kočička. Ráda se chová, dá packy kolem krku a mazlí se a mazlí. Otírá hlavičku o obličej, občas olízne bradu, nos. Zítra musí na reoperaci, má kýlu po kastraci. Bude ráda JEDINÁČEK. 13.9.2017 Lucinka byla umístěna do Dolních Dunajovic, do bytu s výběhem, jako jedináček. Překvapení pro přítelkyni, která si kočičku moc přála.

Další fotky zde.

Lucinka byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byla Klára Chmelová s kocoury Maxíkem a Santafem. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Jiřinka 02, Ron, Sára 09, Gabriel, Oliver 04 a Nataša

10. 9. 2017

jirinka300.jpegron370.jpgsara350.jpg

 

 

 

 

gabriel350.jpgnatasa280.jpgoliver350.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Majda

30. 8. 2017

majda350.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2016
Umístění:
depozitum Dubňany

Majda je roztomilá mourečka, která se jednoho dne objevila hladová u obchodu v Dubňanech.
29.8.2017 - Je to hravá, milá, bezkonfliktní kočička, je hodně temperamentní a akční a v novém domově by měla mít kočičího parťáka. Nevhodná jako jedináček. 30.8.2017 - Majda byla umístěna do Brna, do bytu ke kočce Gáje.

Další fotky zde.

Majda byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byly Jana a Madlenka s Mikeškou, Simem a Ellí. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Terezka 09

12. 8. 2017

terezka350.jpgKočka, nar. 4/2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Terezka byla nalezena v Moravské Nové Vsi kousek od místa, odkud k nám strážnici přivezli kočku s koťaty. Myslíme si, že Terezka patřila k nim. Byla hladová a naříkala u silnice. Přijali jsme ji k nám, je to mazlík. Nevhodná jako jedináček. 12.8.2017 Terezka byla umístěna do Brna, do bytu, ke dvěma kočkám a pejskovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tim 02

12. 8. 2017

tim350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Tima našel náš kamarád v Petrově, v přístavu u restaurace. Nikdo se k němu nehlásil. Timeček je úžasný kocourek, velký pohodář, uvrněný mazlíček, ale také divočák a raubíř, který nutně potřebuje kamarády -  nevhodný jako jedináček. 12.8.2017 Tim byl umístěn do Šardic, do domku ke třem kočičkám.

Další fotky zde.

Tim byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka, Datlička  a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Rubby a Jimmy 02

12. 8. 2017

rubby350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2013
Umístění:
depozitum Hrušky

Rubby je kocourek, který se svými dvěma sourozenci (Jimmy, Rubby a Lyzzy) zůstal opuštěný u jednoho domku v Moravském Žižkově, když majitel odešel do domova důchodců. Byl velice plachý a bojácný, ale pokud bude mít nový majitel dostatek trpělivosti ( jako my) získá skvělého parťáka a velikého mazla. Rubby nemá rád hluk a bojí se dětí, na psy je zvyklý.
1.4.2017 -  Rubby je u nás už tři roky. 
Vhodný jako společník ke kočce, ale pouze do domku se zahrádkou. 12.8.2017 - Rubby a Jimmy 02 byli společně umístěni v Hruškách, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Rubby byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav a kocour Kuza. Děkujeme!
jimmy370.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2013
Umístění:
depozitum Hrušky

Jimmy je kocourek, který se svými dvěma sourozenci (Jimmy, Rubby a Lyzzy) zůstal opuštěný u jednoho domku v Moravském Žižkově, když majitel odešel do domova důchodců. Zprvu je trošku bázlivý, ale když si zvykne je Jimmy veliký mazel, má rád děti a je to kliďas. 27.4.2014 byl Jimmy umístěn do Hodonína, do bytu ke kocourkovi. 28.4.2014 byl Jimmy vrácen zpět.
1.4.2017 Jimmy je v útulku už tři roky. Je vhodný i jako společník ke kočce, ale pouze do domku se zahrádkou. 12.8.2017 - Jimmy 02 a Ruby byli společně umístěni v Hruškách, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Děkujeme Markétě a Martinovi z Brna, že ho do 27.4.2014 podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!
Jimmy by znovu adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Plačkovi.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Raduška

11. 8. 2017

r270.jpgKočka, nar. 2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

12.6.2017 - Zavolala nám paní, že v hospodě na Radějově je kočka, kterou si prý noví majitelé koupili i s hospodou, ale nechtějí ji tam a proto ji schválně nekrmí. Kočička tam žebrá o jídlo u hostů, kteří sedí venku na zahrádce a ti ji odhání. Má holé břicho bez chlupů a ztrácí srst i po těle. Kočičku jsme přijali k nám. Byla tak hladová, že snědla celou konzervu. Vypadaná srst je z podvýživy. Je tak moc vděčná a mazlivá, jen se tulí a baští.
13.7.2017 - Během měsíce se Raduška ukázala, jako nesmírně vděčné a mazlivé stvoření. První dny se jen tulila, předla a baštila ... Když leží vedle Lucky, drží se jí tlapkami .. A nejraději by adoptovala všechna koťata, stará se o ně, olizuje je a na videu je spolu s Kristýnkou, která si její péči náležitě užívá - podívejte se na video. Tak vyjímečná a skvělá je Raduška z Radějova a majitelům hospody nestála ani za misku jídla ... 11.8.2017 Raduška našla domov ve Zbyslavicích, v domku, kde jsou  čtyři kočky a dvě koťata, takže se bude mít zase o koho starat ...

Další fotky zde.

Raduška byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byla Marta Jindrová a kocour Frištenský. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Natálka 04

8. 8. 2017

natalka350.jpgKočka, nar. 21.4.2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Kočka Jaruška u nás v depozitu porodila šest koťat, více zde. Jedno zemřelo a pět je u nás - Natálka, Nataša, Leila, Oliver a Jonáš. Nevhodná jako jedináček. 8.8.2017 Natálka byla umístěna do Hodonína, do bytu, ke kočce a pejskovi.

Další fotky zde.

Natálka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Alexandra Čechová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Halinka a koťata Emička, Šínka a Kašpar

3. 8. 2017

halina-kolaz-400.jpgVíce zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Zlata a Adámek 03

25. 7. 2017

zlata370.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Zlata je  bílomourovatá kočička, kterou i z jejími sourozenci Viktorem a Klárou přivedla na zahradu u jednoho domu ve Vacenovicích kočka. Paní se koťat ujala, ale nemohla si je ponechat na trvalo a tak, když jim byli 4 měsíce, obrátila se na nás. 1.4.2016 - Zlata je miloučká, mazlivá kočička a čeká u nás na svůj nový domov už víc jak rok! Když přijde návštěva, schová se, nejde se ukázat a nechat pohladit, ale věřte, že svého člověka bude velmi milovat. Vyberte si Zlatušku a nebudete litovat16.4.2016 na naší VI.umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně byla Zlata umístěna do Frenštátu pod Radhoštěm, do domku, jako jedináček.

Další fotky zde.

Zlata byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Fornůskovi a kocouři Sting a Pierre. Děkujeme!
adamek240.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Adámek se jednoho dne objevil u směnárny na konci Hodonína směrem na Holíč. Kde se tam vzal, těžko říct. Je to černý kocourek, zlaté povahy - velice mírný a hodný, dobře vychází s kočkami.
12.7.2017 - Adámek je loňské kotě, vyrostl z něho nádherný, baculatý, bezproblémový a strašně rád se mazlící kocour. Když se podává papání, nikdy nesmí chybět! 25.7.2017 Adámek dnes odjel do svého nového domova do Frenštátu pod Radhoštěm za Zatuškou.

Další fotky zde.

Adámek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Lenka, Libor, pes Justýnka, kočky Gája a Bína. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Šípek

20. 7. 2017

sipek270.jpgKocour, nar. 10/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Na zahradu jednoho domu v Dubňanech přivedla kočka pět koťat, když je paní našla, dvě koťata byla mrtvá, zbylá tři - Bořek, Šípek a Toša i jejich matka Liduška jsou u nás a hledáme jim domov. Šípek je milý, hravý a mazlivý. Jen se ho dotknete, už přede. U nás mu není moc dobře, někteří kocouři ho šikanují. Nevhodný jako jedináček. 20.7.2017 Šípek odjel do nového domova, do Brna, do bytu ke kočce a pejskovi.

Další fotky zde.

Šípek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vilík 03

11. 7. 2017

vilik270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Vilíka donesli jedné paní jako velmi nemocné a zavšivené koťátko, protože si s ním nevěděli rady. Paní Vilíka izolovala ve včelíně (aby nenakazil její kočky), kde chudák strávil úplně sám cca měsíc. Když jsme ho přebrali k nám, byl u vytržení z plných misek, z dalších koček, z mazlení a spaní v posteli. Stále běhal, chtěl si hrát, chtěl se mazlit, byl rozkošný! A to mu zůstalo do dnes. Bohužel, má chronický výtok z očí. Je to báječný, přítulný a mazlivý miláček. Má rád kočky, nevhodný jako jedináček. 11.7.2017 Vilík byl umístěn do Hodonína, do domku ke dvěma kočkám.

Další fotky zde.

Vilík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Míša, Alda, Stelinka, Mikulášek a Micinka z Valtic. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Ríša 05 a Rebeka 03

4. 7. 2017

risa250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Ríša byl nalezen v Žeravicích u jednoho domu, bylo velké horko a kocourek naříkal. Měl zahnisané oko, hubený. Byl tam asi dva dny, pak ho k nám dovezl soused, kterému ho bylo líto. 
14.6.2017 - Ríša je loňské kotě. Právě měl rok a vyrostl z něho moc milý a mazlivý kocourek a veliký fešák a NĚŽNÝ MEDVÍDEK. Nevhodný jako jedináček.
4.7.2017 - Ríša byl umístěn spolu s Rebekou do Brna, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Ríša byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Klára Chmelová s kocoury Maxíkem a Santafem. Děkujeme!

rebeka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2014
Umístění:
depozitum Hodonín I.


Rebeka je mourovatá kočička, kterou našli lidé naříkat na zahradě u domu v Rybářích v Hodoníně, tehdy měla asi  2 měsíce. Přinesli ji k nám a dnes už je z Rebeky nádherná kočičí slečna, která čeká na svůj nový  domov. Je to naprosto úžasná kočička, která bude svého člověka velmi milovat, dokáže vás tlapičkami obejmout a můžete ji držet za packu a koukat spolu na televizi, a to doslova! Rebeka nemá ráda návštěvy a když někdo přijde, schová se, podobně jako to dělala Zuzanka, ale pokud dáte na nás a vyberete si ji, nebudete litovat!  9.4.2016 byla Rebeka umístěna do Uherského Hradiště, do domku se zahrádkou, jako jedináček. ALE 10.4.2016 byla Rebeka vrácena zpět.
4.7.2017 - Rebeka byla znovu umístěna, tentokrát s Ríšou, do Brna, do domku.

Další fotky zde.

Rebeka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou  byla Jana Horáková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Nugát 02

4. 7. 2017

nugat300.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2015
Umístění:
depozitum Mikulčice

Nugát - kocourek, kterého se někdo zbavil tak, že ho vyhodil ke školce v Mikulčicích a jeho další osud mu byl lhostejný. Asi spoléhal na dobré srdce dětí a jejich rodičů a čekal, že se hladového a zoufalého koťátka někdo ujme. Nugátek byl velmi unavený a vysílený, lehl si ve školce ke dveřím a spal. A prospal celý den, kolem chodili lidi, křičely děti, ale Nugátka nic nevzbudilo. A tak se dostal k nám do mikulčického depozita. Je to velice energický, dobrodružný kocourek, ale především velký mazel. Není moment, kdy by Nugátek odmítl pohlazení, nebo vzít do náruče. Miluje lidskou společnost. U nás rád chodí ven, vyhřívá se na sluníčku a do toho občas honí mouchy, pouze do domku se zahrádkou. Na domov čeká už 1,5 roku! 4.7.2017 Nugát odjel do nového domova, do Újezdu u Brna.

Další fotky zde.

Nugát byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Alijev Vjačeslav & kocour Kuza s kočkou Lízou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Princezna 03

1. 7. 2017

princezna270.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2012
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Princezna je krásná bílá kočička s modrýma očima, není hluchá. Její majitelka zemřela a kočička zůstala u domku poblíž Uherského Brodu a přežívala zde 2 roky. Bohužel nebyla ani kastrovaná a tak rodila koťata. Když se letošním koťatům podařilo najít domovy, obrátila se komunita "Nalezené kočičky Uherské Hradiště" na FB s žádostí o pomoc. A protože kočka měla mléko, vzali jsme ji k našim koťatům nalezeným na hnojišti, ale Princezna je nepřijala.
25.6.2017 - Princezna je zdravá, očkovaná, kastrovaná a může do nového domova. Je mazlivá a přítulná, větší skupinu koček nemusí a dokonce si v poslední době na jednu zasedla a šikanuje ji!
Je vhodná pouze jako jedináček. 1.7.2017 Princezna umístěna do Strážnice, do domku, k pejskovi. 25.12.2018 - Z domova Princezny přišla smutná zpráva, kočička podlehla selhání ledvin. Je nám to moc líto.

Další fotky zde.

Princezna byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jarmila, kocour Wilda, kočičky Sofi, Sisi, Evženka a Ajša. Děkujeme

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Jonáš 07

1. 7. 2017

jonas280.jpgKocour, nar. 21.4.2017
Umístění:
depozitum Mikulčice

Kočka Jaruška u nás v depozitu porodila šest koťat, více zde. Jedno zemřelo a pět je u nás - Natálka, Nataša, Leila, Oliver a Jonáš. Nevhodný jako jedináček. 1.7.2017 Jonášek byl umístěn do Prušánek, do domku, ke kočičce.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Bobeš 05

1. 7. 2017

bobes270.jpgKocour, nar. 3/2016, kastrovaný
Umístění:
depozitum Hodonín I.

1.12.2016
Včera po 23. hodině jsme měli telefon, že v Hodoníně na ulici Anenská se zdržuje už třetí den hladový kocourek. Nevíme, co paní vedlo k tomu, že volala až v noci, nicméně jsme na místo jeli a máme další příjem. Bobeš je zatím v karanténě. 
11.1.2017 Majitele se nepodařilo najít a Bobeš může do nového domova. Po vyšetření zjištěno, že v jednom oku má srůsty a toto oko mu trvale slzí. Jinak je to hodný, pohodový kocour a mazel. 1.7.2017 Bobeš odjel do nového domova, do Mikulova, do domku, ke třem kočkám.

Další fotky zde.

Bobeš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Michaela Klásková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Tony

27. 6. 2017

tony270.jpgKocour, nar. 5/2017
Umístění:
dočasná péče Starovičky

21.6.2017 - dnes nám byla nahlášena tři opuštěná koťata v parku na Mírovém náměstí v Hodoníně. Jsou to kocourci - Žako, Žoly a Tony. Nevhodný jako jedináček.
27.6.2017 Tony byl umístěn do Veselí nad Moravou, do bytu, ke kotěti a pejskovi.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Buráček 03, Barnabáš 06 a Leoš Janáček

27. 6. 2017

burak370.jpgKocour, kastrovaný, nar. 20.8.2016
Umístění:
depozitum Hodonín I.

Buráček byl nalezen jako týden staré kotě, u vinných sklepů v Hruškách. Poblíž byla nalezena kočka sražená autem, ale další koťata už se nenašla. Buráčka jsme museli krmit stříkačkou kočičím mlíčkem a dnes je z něho pěkný kocourek. Je to asistent, už nikdy nebudete nic dělat sami! Je to velký mazel, má rád kočky a v novém domově by měl mít parťáka na hraní. Nevhodný jako jedináček. 19.6.2017 byl Buráček umístěn do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, ke kočce.

Další fotky zde.

Buráček byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Andrea Kudláčová a kočička Misha a Julča a kocourek Diamond. Děkujeme!

barnabas270.jpgKocour, nar. 3/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

11.6.2017 - Barnabášek je kocourek, kterého někdo vyhodil z auta na silnici směrem na Lužice. Nádherný, milý, hravý.  Nevhodný jako jedináček.
27.6.2017 Barnabáš umístěn k Buráčkovi, do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, k další kočce.

Další fotky zde.

 

 

 

leos50.jpgKocour, nar. 5/2017
Umístění:
depozitum Hodonín II.

7.6.2017
Dnes ráno jsme měly budíček. V Hodoníně na Janáčkově ulici naříkalo toto kotě. Je docela možné, že přijelo v motoru auta. Prcek je unavený a hladový ... Podle místa nálezu dostal kocourek jméno Leoš Janáček.
Nevhodný jako jedináček. 27.6.2017 Leoš umístěn s Barnabášem k Buráčkovi, do Schrattenbergu v Rakousku, do domku, k další kočce.

Další fotky zde.

Leoš Janáček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Pospíšilovi a kočičky Sárinka, Olivka, Datlička  a kocouři Bertík, Charlík, Denísek a Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Kaira

27. 6. 2017

kaira270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2016
Umístění:
depozitum I.

Kaira je kočička, kterou našla paní na silnici směrem na Holíč, přivezla ji k nám a podporuje ji adopcí na dálku. Kaira byla dehydrovaná, podvyživená, začervená a nemocná. Kaira dostává antibiotika a odpočívá.
8.9.2016 - Kaira je zdravá a může do nového domova.
1.6.2017 - Kaira je poslední dobou z množství koček nervózní a asi by se jí líbilo v novém domově i jako jedináčkovi
27.6.2017 Kaira byla umístěna do Podivína, do bytu, jako jedináček.

Další fotky zde.

Kaira byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byla Tereza Knapová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46

následující »