Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škubánek a Arturek

22. 2. 2020

imgp8673.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

11.9.2018 - Kocourek byl odchycen v Mikulčicích ke kastraci jako plachý, ale plachý není a tak mu budeme hledat domov. 1.12.2018 - Škubánek je umazlený, hravý kocourek a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda. Je velice milý a naprosto nekonfliktní. Má rád kočky, psi i lidi. Velice rád se mazlí a je to úžasný společník. 22.2.2020 - Dnes odjel Škubánek spolu s Arturkem do nového domova, do Dubňan, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Škubánek byl do 1/2020 adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byli Jiřina Grandičová, Martin Vlk, kocourek Matýsek a kočička Arynka. Děkujeme!

Škubánek byl adoptován na dálku - podporovala ho Mirka Lattenbergová a kočičí kamarádi Páťa, Zuzi a Černík. Děkujeme!

imgp0943.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2018
Umístění:
dočasná péče Mikulčice, Jitka

22.11.2018 - Koncem prázdnin se přitoulala k rodinému domku v Sudoměřicích kočka, manželé v důchodu chtěli kočku nakrmit a ona jim začala ve dveřích rodit ... Zavolali nám. Navštívili jsme je, kočku zkontrolovali a domluvili se, že ji nechají i s koťaty u sebe, po odstavení koťat si kočku po kastraci ponechají a my koťata po naší umísťovací výstavě, až se nám uvolní místo, přijmeme. Dnes jsme tedy koťata přijali. Je jich šest - Arturek, Arnoštek a Alešek v dočasné péči a Jerry, Fio a Moja v depozitu Hrušky. 19.2.2019 - Arturek je divočák, plný života, velice zvědavý, ale také mazlivý. Je zvyklý na psy a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda. 22.2.2020 - Dnes odjel Arturek spolu se Škubánkem do nového domova, do Dubňan, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Arturek byl adoptován na dálku - podporoval ho Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

img_2407a.jpg20.3.2020
Dobrý den,
klukům se u nás líbí, zvykali si asi 3dny, Artík byl bázlivější, tak ten asi týden ..., nicméně divočáci chtěli rychle z domu ven, při každé možnosti vždy utekli na zahradu :-) tak jsme se rozhodli je zkusit pouštět už dříve než po měsíci ... a jsou parádní, šťastní a vyblbnou se :-) dostali pipetu za krk proti kůlíšťatům a blechám. Nejraději mají syrové maso, jinak kupujeme granule Purina a Gourmet konzervy, kluci jsou spokojení a my také, již jsme zahájili grilovací sezonu, tak nám asistovali. :-) Posílám pár fotek.
Jinak zdravíme a děkujeme za pochopení, že nestíháme.

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář