Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Felix(03)

27. 8. 2012

felix02-01.jpgFelixe koupil v Hodoníně za 100 Kč na burze chovatelů pán z Dubňan pro svou manželku. Mají tři psy a kočku, která se psů bojí a bydlí na střeše. Paní byla natolik soudná, aby uznala, že vhodný domov další kočce poskytnout nemohou, řekla to sousedce a sousedka zavolala nám. 26.8.2012 byl umístěn ke dvoum kočkám do Příbrami.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ema 04 a Lvíček (nyní Tobby)

26. 8. 2012

 

ema04-01.jpg lvicek01.jpg

O Emě a Lvíčkovi si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Luisa 02 (nyní Lili)

21. 8. 2012

img_7837.jpg

Zrzečku Luisu jsme spolu se sourozenci Lotkou a Adámkem dovezly od lidí z Bojkovic, kterým se namnožily kočky a oni neměli tolik peněz, aby je všechny mohli uživit. To, že majitelé neměli peníze, bylo vidět i na kočkách - všechna tři koťata byla velmi hladová. Kromě nich mají ještě tři 3týdenní koťata, ty taky přijmeme a kočku jim po kastraci vrátíme. Luisa je milá mazlivá kočka, v depozitu není šťastná, protože ostatní kočky ji řežou. 21.8.2012 byla umístěna ke kocourkovi Čikovi do domku se zahrádkou do Brna a přejmenována na Lili.

 

Fotky Luisy z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

Jitka Nešporová & kočky Mína+Eliška+Julča, kocour John a fenka Bobi, kteří Luisu během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Teodor 03

18. 8. 2012

img_7745.jpgBílozrzavý Teodor se připojil k lidem na sídlišti a šel s nimi až domů. Přinesli ho tedy k nám. Je mazlivý, snášenlivý, bezproblémový. spokojený bude se zvířecím  kamarádem v bytě nebo v domku se zahrádkou. 18.8.2012 byl umístěn ke kočce do Brna do bytu.

Fotky Teodora z doby jeho pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jáchym(03) a Suri(02)

1. 8. 2012

Obrazek suri02-01.jpg

O Jáchymovi a Suri si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Picasso 02

25. 7. 2012

picasso02-02.jpg

Picassa dovezla majitelka našich bývalých svěřenců Izzí, Lori a Floka. Picasso se jim přitoulal na dvůr, ale Flok ho vyháněl. Navíc měl od svrabu rozškrábaný krk a celou hlavu. Je moc milý a mazlivý, ostatní kočky nemusí, bude rád rozmazlovaným jedináčkem v bytě nebo do domku se zahrádkou. 25.7.2012 byl umístěn jako jedináček do domku se zahrádkou do Svatobořic.

Fotky Picassa z doby jeho pobytu u nás najdete zde.

Děkujeme Jarmile Slavíkové, která Picassa během jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Jackie, Monty(04) a Sezamka (nyní Claudinka)

20. 7. 2012

330860_384579698262301_501181099_o.jpg Obrazek

O Jackie, Montym a Claudince si můžete přečíst zde.

Děkujeme Jindřichovi z Třebíče, který Montyho během jeho pobytu u nás podporoval formou adopce na dálku. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Amálka 05

15. 7. 2012

img_7698.jpg Bílomourka Amálka se přitoulala se svou maminkou na zahradu k paní, která krmí u Umělecké školy venkovní plaché kočky. Vzaly jsme ji i s maminkou, pro kterou po kastraci našla nový domov sama nálezkyně. Amálka je u nás, je moc milá, hravá a mazlivá. 15.7.2012 byla umístěna do bytu do Brna k 1ročnímu kocourkovi Cipískovi.

Děkujeme Michaele Rejžkové, která Amálku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. 

Fotky Amálky z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Medlin(02)

15. 7. 2012

medlin02-01.jpg Bílou Medlin nám přinesli její majitelé s tím, že se jí ujali jako malého nalezeného kotěte, ale nyní si ji nemohou nechat, protože budou jezdit na montáže. Je hluchá, takže je vhodná jen do bytu, k lidem i ostatním kočkám moc přátelská, takže bude ideální společnicí k podobně staré kočce. 15.7.2012 byla umístěna do Prahy k 1ročnímu kocourkovi. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

Děkujeme MUDr. Daně Vitouškové & kočkám Jonášce, Danovi a Amince, kteří Medlin během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Sára 04

26. 6. 2012

sara04-01.jpgMramorově zbarvená Sára se přitoulala v těch největších mrazech k lidem, kteří bydlí u hlavní silnice. Ti jí dávali najíst, ale doma ji mít nechtěli, protože v domě měli psy. Při návštěvě veterináře se pak paní náhodou zmínila, že kočce teče něco ze zadečku, ale na operaci ji vzít nechtěla. Nabídly jsme jim tedy pomoc, ale když jsme zjistily, že by ji i po operaci měli dál jen venku, vzali jsme ji rovnou k nám. 26.6.2012 byla umístěna do Pardubic ke kocourkovi.

Děkujeme firmě Anny Zázvorkové Produkce a Jazyková škola Most, která Sáru během pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.
Fotky Sáry z doby jejího pobytu u nás a z jejího nového domova  najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Alan

17. 6. 2012

alan01.jpgMourek Alan pochází od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Alan a dalších 9 koček zůstaly opuštěné u domu.. Domluvily jsme prozatím, aby kočkám sousedky dávaly krmení, a pro kočky hledáme nový domov.  17.6.2012 byl jako jedináček umístěn do Kytlice k lidem, kteří žijí celoročně na chatě.

Děkujeme Kamile Englerové a Pavlovi Zahradníkovi, kteří Alana během pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Alana najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Prsky

15. 6. 2012

prsky01.jpgTříbarevnou Prsky jsme přijaly spolu s Princeznou poté, co musely opustit svůj dosavadní domov v učilišti ve Strážnici. Je to veselý puberťák, ke kočkám je spíše dominantnější, ale vzhledem ke své povaze by ocenila společnost dalšího zvířete. Miluje divoké hry a honičky, takže se hodí i do rodiny se staršími dětmi. Zbožňuje lidi a je velice důvěřivá. Proto by byl lepší jen omezený výběh na bezpečném místě. Není zvyklá chodit na noc ven, v učilišti ji pouštěli ven vždycky přes den. Je tedy vhodná jako  společnice k podobně temperamentní (spíše submisivnější) kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. 15.6.2012 byla umístěna jako jedináček do domku se zahrádkou v Uherském Hradišti.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Honzík(04)

26. 5. 2012

honzik04-01.jpgMouratého Honzíka našli lidi na Hlavní třídě. Nejspíš ho tam spolu se sourozenci vyhodil majitel, protože druhý den našla v těch samých místech druhé kotě naše veterinářka, která si ho nechala. 26.5.2012 byl umístěn ke kočce Selly do domku se zahrádkou do Olomouce. Zprávy a fotky z nového domova najdete zde a další fotky z nového domova zde
Děkujeme Heleně Zázvorkové & kočce Kitty, které Honzíka během pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Lucinka(05)

26. 5. 2012

lucinka05-01.jpg Bílomourka Lucinka pochází od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Lucinka a dalších 9 koček zůstaly opuštěné u domu. 26.5.2012 byla Lucinka umístěna jako jedináček do domku se zahrádkou do Velké nad Veličkou.

Děkujeme Jarmile Slavíkové, která Lucinku během pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Paní Hromádková (nyní Žanetka)

18. 5. 2012

pani-hromadkova02.jpg Šedou mourečku Paní Hromádkovou jsme 7.4.2012 přivezly od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Domluvily jsme prozatím, aby kočkám sousedky dávaly krmení, a kočky odtud budeme muset postupně umístit. Jako první jsme odtud odvezly právě Paní Hromádkovou a ještě kocoura Matýska, protože byli nemocní. 18.5.2012 byla jako jedináček umístěna do Hodonína do domku se zahrádkou a přejmenována na Žanetku. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

Děkujeme Kamile Englerové a Pavlovi Zahradníkovi, kteří Paní Hromádkovou během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Matýsek(02)

12. 5. 2012

matysek02-05.jpgBílomourka Matýska (brášku Nicky) jsme 7.4.2012 přivezly od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Domluvily jsme prozatím, aby kočkám sousedky dávaly krmení, a kočky odtud budeme muset postupně umístit. Jako první jsme odtud odvezly právě kocoura Matýska a Paní Hromádkovou, protože byli nemocní. Matýsek je hodný, klidný mazel, vhodný i k dětem. 12.5.2012 byl umístěn jako jedináček do domku se zahrádkou do Ježova.

Děkujeme Janě a Tondovi Zapletalovým & kocourovi Flíčkovi a kočce Míše, kteří Matýska během pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Matýska z doby jeho pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Máša a Rendy

11. 5. 2012

 

masa02.jpg rendy06.jpg

Černou Mášu nám spolu se sestřičkou Kristýnkou přinesla v červenci 2011 naše známá s tím, že je má od kamaráda, který je vzal svému bratranci, když je chtěl hodit cizím lidem do zahrady. Máša je milá, hodná, vděčná kočičí slečna. Zrzavobílého kocourka Rendyho jsme spolu s bráškou Ríšou a maminkou Greisy vzaly v červenci 2011 od paní, která má zahradu plnou koček, které jí tam hází její sousedé. Začaly jsme u ní postupně kočky odchytávat a kastrovat, Greisy a koťata jsme přijaly k nám, protože byli nemocní a plní parazitů. Po uzdravení jsme je nevrátily zpět, protože jsou ochočení a velmi mazliví. zvyklí na lidi. Rendy je hodný, hravý kocourek. 11.5.2012 byli společně umístěni do do domku do Týnce.

Děkujeme Aleně Stará, Davidovi Gurin & kočkám Rozárce a Samuelovi, kteří Mášu během pobytu u nás podporovali formou adoptována na dálku. Děkujeme Lence a Markétce Dratvovým, které stejným způsobem do ledna 2012 podporovaly Rendyho.

Fotky Máši z doby jejího pobytu u nás najdete zde, fotky Rendyho zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Garfield(04)

7. 5. 2012

garfield04-02.jpg Zrzeček Garfield pochází od paní Katzerové z Moravské Nové Vsi, která se ve svém domě v Moravské Nové Vsi starala o 10 kočičích nalezenců. V květnu 2011 jsme u ní nechaly vykastrovat 8 kocourů a od té doby tam pravidelně 1x měsíčně zavážíme krmení. Nyní však onemocněla a je upoutána na lůžko, takže se o kočky nemůže dál starat. Hledáme tak pro ně nové domovy. Garfield našel svůj nový domov v Chotěšicích, kam jsne ho 7.5.2012 převezli. Fotky z převozu Garfielda najdete na Facebooku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Pinďa a Jorik

6. 5. 2012

jorik03.jpg pinda04.jpg

O Jorikovi a Pinďovi si můžete přečíst zde.

Děkujeme Janu Černému, který Jorika během pobytu u nás podporoval formou adopce na dálku. Děkujeme MUDr. Daně Vitouškové & kočkám Jonášce, Danovi a Amince, které stejným způsobem podporovaly Pinďu. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Denis(03)

22. 4. 2012

denis03-04.jpgBílomourka Denise našli lidé na své zahradě. Byl čistý, zdravý, pravděpodobně se narodil někomu doma a ten jej poté, co jej kočka odkojila, vyhodil. Denisek je milé, hravé, mazlivé kotě. Bude rád společníkem podobně staré kočce v bytě nebo do domku se zahrádkou22.4.2012 byl umístěn do Říčan u Prahy. Zprávy z jeho nového domova si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Šakira(02)

22. 4. 2012

sakira02-01.jpg Černou Šakiru se světlou, do zrzava zbarvenou skvrnkou pod krkem, jsme v říjnu 2011 přivezly spolu s dalšími koťaty ze zahrádek z Kapřisek. Vyrostla z ní mazlivá, vůči ostatním zvířatům i lidem naprosto bezproblémová kočka. Je vhodná i k dětem nebo jako společnice k podobně kočce do bytu nebo do domku se zahrádkouNový domov našla 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byla umístěna do Čelákovic. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bublina(03)

22. 4. 2012

bublina03-08.jpgMourečku Bublinu a její dva sourozence našly dvě děvčata opuštěné v trávě u bývalého JZD v osadě Nesyt, když tudy šly se psy. Po nějaké době se pro ně vrátily a odnesly je na veterinu, kde dostaly kontakt na nás. Koťata měla sice svrab v uších, ale jinak byla v pořádku, a jsou i vymazlená a moc přítulná. Do té doby tedy musela být někde u lidí a je evidentní, že je tam jejich majitel odložil.  Bublina je moc milá, hravá a mazlivá, je vhodná jako společnice k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkouNový domov našla 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byla umístěna do Kostelce nad Labem. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

Děkujeme Evě Studničkové, která Bublinu během pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Linet 03 (nyní Liduška)

22. 4. 2012

linet03-07.jpg

Mouratá Linetka byla nalezena v září 2011 u elektrárny. Někdo ji tam evidentně vyhodil, protože byla zvyklá na lidi a moc hladová. Zdravotně byla v pořádku. Linetka je milá, hravá a mazlivá kočka, k ostatním kočkám přátelská. Nový domov našla 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byla umístěna do Teplic.

 

Děkujeme Petrovi & kočkám Mariance a Alfrédce, kteří Linet během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Linet najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bart(03)

22. 4. 2012

bart03-19.jpgČernobílého Barta a jeho tři sourozence Adélku, Dorotku a Kašpárka našel 5.11.2011 v lese pán, který tam venčil psa. Jejich majitele známe již z dřívějška, kdy jsme jim nabízely zadarmo kastrace jejich 4 koček, ale ozvali se nám až asi za dva měsíce, když jedna z jejich koček porodila 4 koťata. Ty jsme přijmout odmítly. Nyní jsme se jim kvůli kastracím ozvaly znovu a paní řekla, že manžel koťata odvezl do útulku do ZOO. Vše jsme si daly dohromady právě v momentě, kdy volal pán, že našel v lese u ZOO čtyři koťata. Jejich majitel je sice vezl do ZOO, ale když zjistil, že tam mají zavřeno, nechal je v blízkém lese. Bart je hravý veselý kocourek, vhodný jako společník do bytu nebo do domku se zahrádkouNový domov našel 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byl umístěn do Prahy.

Děkujeme Janě Hegerové, která Barta během pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Emilka a Emilek 03

22. 4. 2012

 

athos-emilka02.jpg emilek03-07.jpg

Mouraté sourozence Emilku a Emilka našli ještě spolu se sestřičkou v srpnu 2011 pejskaři na místě, kde se konají chovatelské burzy. Strávili tam v dešti pod keřem celou noc a byli tak vyděšení, že jsme je chytaly asi hodinu. U nás jsou z nich velcí mazlíci, vhodní k dětem, ale i jako společníci k další kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. Nový domov našli 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byli společně umístěni do Prahy.

Fotky Emilky z doby jejího pobytu u nás najdete zde, fotky Emilka zde.

Děkujeme manželům Miarkovým & Apolence, Dominikovi a Oskarovi, kteří Emilku během pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme naší bývalé svěřenkyni Nině a její partě, kteří stejným způsobem podporovali Emilka.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Čenda a Potter (nyní Tomáš a Martin)

22. 4. 2012

 

cenda02.jpg potter06.jpg

Černý kocourek Čenda byl v srpnu 2011 nalezen u podchodu u nádraží v Hodoníně, vyhublý na kost a velmi zubožený. U nás se dal do pořádku a je z něj velký mazel, velmi milý a vděčný kocourek. Bílozrzavého Pottera našla v srpnu 2011 u školky u činžáků, paní, která má od nás Kulíška. Potuloval se tam již delší dobu. U nás se z něj vyklubal velký mazel, s ostatními koťaty je kamarád, a tak je vhodný k další kočce. Nový domov našli 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byli společně umístěni do Prahy.

Děkujeme Heleně Zázvorkové & kočce Kitty, a Jarmile Slavíkové, kteří Čendu během pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme   MUDr. Daně Vitouškové & kočkám Jonášce, Danovi a Amince, kteří stejným způsobem podporovali Pottera.

Fotky Čendy z doby jeho pobytu u nás najdete zde, fotky Pottera zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Pepina 02

22. 4. 2012

pepina03.jpg

Bílomourku Pepinu jsme v červnu 2011 přivezly z Národní třídy v Hodoníně, kde živořila vyhublá na kost, zraněná nejspíše po nárazu auta, protože si nenechala sáhnout na zadeček. Dnes je již v pořádku. Je velmi společenská, mazlivá, ale není vhodná k dětem a spíše do domácnosti bez ostatních zvířat. Nový domov našla 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byla umístěna do Prahy.

 

Děkujeme Jarmile Vrtalové, která Pepinu během pobytu u nás od podporovala formou adopce na dálku.

Fotky Pepiny z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Nemo

22. 4. 2012

nemo05.jpg

Kocourka Nema našla v dubnu 2011 paní v areálu kasáren, kde ho nejspíš zapomněla kočka, když stěhovala koťata. Byly mu tak 2 dny. Nyní je z něj hravý mazlivý kocourek, vhodný jako společník  k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. Nový domov našel 22.4.2012 na Výstavě pro kočku, kde byl umístěn do Prahy.

 

Děkujeme Mgr. Věře Sukopové & kočce Kitty, které Nema během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku. 

Fotky Nema najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Pigi(02)

21. 4. 2012

pigi02-09.jpgMourečku Pigi jsme přijaly v srpnu 2011 s jejím bráškou, když přišli k jedné paní na dvůr v Dubňanech a paní volala nám, že by si je nechala, ale manžel jí to zakázal. Pigin bráška umřel, ona prodělala panleukopénii (kočičí mor). Přežila, ale  jako následek jí zůstalo nervové poškození, kvůli němuž nedokáže úplně koordinovat pohyby zadní části těla. Ona sama s tím ale problém nemá, vyskočí si i dojde, kam potřebuje, a nevadí jí to ani při hrách s ostatními koťaty. Naopak nám připadá, že je o to víc milá a vděčná. Je vhodná jako společnice k podobně staré kočce dobytu nebo do domku se zahrádkou21.4.2012 byla umístěna do domku k pejskovi do Velké Bíteše. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

Děkujeme Lindě Šildové & Drobkovi, kteří Pigi během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Johánek(02)

17. 4. 2012

johanek02-01.jpgBílomourka Johánka přivezla v 11/2011 paní ze Žadovic, které lidi, jež své kočky nekastrují, pravidelně hází na dvůr koťata. Má takto již 26 koček a víc už opravdu nezvládá. Johánek je velký mazel, vhodný jako společník k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. 17.4.2012 byl jako jedináček umístěn do bytu do Hodonína. 

Děkujeme kolektivu společnosti Burberry Praha, který Johánka během pobytu u nás podporoval formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »