Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Majka z Gurunu spadla z oblakov

16. 1. 2015

majka350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 2011

Majka je mourečka, která se jednoho dne objevila na zahradě naší kolegyně Lucky. Lucka ji několikrát vynesla na ulici, ale vždy se vrátila. Nikdo nevěděl, kde se tam vzala, prostě "spadla z nebe". Lidi má moc ráda, ale ostatní kočky nemusí, je tedy vhodná spíše jako jedináček. 16.1.2015 byla Majka umístěna v Hodoníně, do domku, jako jedináček.


Fotky Majky z Gurunu najdete zde.

Majka byla  adoptována na dálku. Její adoptivní rodinou byli Vykoukalovi a Koukalovi & kočky Mau, Xeně, Fren, Hubert a Chelsea. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Míša 06

15. 1. 2015

misa300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2009

Černého kocourka Míšu našel náš známý vyhladovělého u obchodu, kde se potuloval a chodil za lidma. Míšánek je hodný, hravý a přítulný. Hned si zvykl na kočky i na pejsky. Přes den občas chodí ven, ale v noci spí doma v pelíšku. Je vhodný spíše do domku se zahrádkou. 15.1.2015 byl Míša umístěn do Mikulčic, do domku ke třem kočkám.

Míša byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla paní Michaela Valiánová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Fotografie: Míša | Komentářů: 0

Kvido

11. 1. 2015

kvido250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 5/2014

Kvido je jedním z koťat nalezených v krabici u železniční tratě v Lužicích spolu se svými sourozenci, kteří dostali jména Natan, Lulu a Berry a najdete je také v nabídce. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku. Kvido je překrásně zbarvený - mramorovaný a je milý, mazlivý a hravý. 11.1.2015 Kvido byl umístěn do Strážnice, do bytu kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Kvido byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Eva, Klára, Roman, pes Barney a kočka Sofie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Ori a Agátka

3. 1. 2015

eqawd1ndtknt8odfxpmsgag0abwz06btnb5eth2cavrafv-n-m9opbrrfu3a94p5_yowbes.jpgKočka,  kastrovaná, nar. 6/2013

Kočička Ori, Orina nebo Oríša jak jí říkáme je neustále v pohybu a ráda si hraje. Přinesli ji děti, které ji našli u paneláku. Její největší kamarádkou je Agátka a proto pokud by šla do nového domova určitě by neměla jít sama, ale právě s ní. Ori je milá a mazlivá kočička. 3.1.2015 Ori s Agátkou čekala na svůj nový domov v Kunovicích, v domku se zahradou a protože se nám nepodařilo za celý rok najít jim nový domov, paní, která nám kočičky depozitovala se rozhodla nechat si je a poskytnout jim domov trvale.

Fotky Ori najdete zde

Ori byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Andrea Kudláčová & kočička Misha a Julča a kocourek Diamond. Děkujeme!
agatka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2013

Agátka je hodná a milá kočička, která je zvyklá na kočičího kamaráda. Dostala se k nám jako koťátko, dnes už je zní dospělá mladá kráska. Určitě nemůže jít do nového domova sama. Nejlépe s její kamarádkou Ori. 3.1.2015 Agátkou s Ori čekala na svůj nový domov v Kunovicích, v domku se zahradou a protože se nám nepodařilo za celý rok najít jim nový domov, paní, která nám kočičky depozitovala se rozhodla nechat si je a poskytnout jim domov trvale.

Fotky Agátky najdete zde.

Agátka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Roman a Hana Palovi a kočičky Sisinka, Čokinka a Adinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tobiáš 03

2. 1. 2015

tobias250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 4/2014

Tobiáš je jedním ze dvou kocourků, které přivezl pán na veterinu. Byly jsme s ním domluveni na vykastrování jeho kočky, ale on ji přivezl i s jejími dvěma koťaty s tím, že s nimi domů nesmí, že je má v Hodoníně někde "udat" a tak samozřejmě oba kocourci skončili u nás. Tobiáš je jako každé kotě, mazlivý, roztomilý a velmi hravý, proto by neměl být sám, potřebuje ke svým hrám parťáka. 2.1.2015 byl Tobiáš umístěn do Lysice, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem a jako parťák mu na jaře přibude štěně.

Další fotky z pobytu u nás i z nového domova  zde.

Tobiáš byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Petra Bachtíková. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Markétka a Alf 02

1. 1. 2015

marketka350.jpegKočka, nar. 6/2014

Markétka je jedním z koťat kočky, kterou jsme kastrovaly v Kosticích.
Je to milé a hravé kotě, jako všechna koťata a proto bude ke svým hrám potřebovat parťáka. Do nového domova může odejít s kterýmkoliv kotětem od nás. Kastrována zatím pro nemoc nebyla. 1.1.2015 byla Markétka umístěna spolu se svým sourozencem Alfem do Rohatce, do domku ke dvěma pejskům.

Další fotky Markétky z pobytu u nás i ze společného nového domova s Alfem zde.

Markétka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana Horáková. Děkujeme!

alf300.jpgKocour, nar. 6/2014

Alf je jedním ze čtyř koťat kočky, kterou jsme kastrovaly  v Kosticích. Dvě koťata už domov mají, u nás zůstává Alf a Markétka. Alf je nádherný zrzavý kocourek, milý a hravý. Pro nemoc nebyl zatím kastrován.  1.1.2015 byl Alf umístěn spolu se svým sourozencem Markétkou do Rohatce, do domku ke dvěma pejskům.  

Další fotky Alfa z pobytu u nás zde.

Alf byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Mikuláš 04

30. 12. 2014

mikulas250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 4/2014

Mikuláš je krásný černobílý kocourek, který se jednoho dne objevil v Hodoníně v zahrádkářské kolonii na Výhoně. Paní, která tam krmí plaché, námi vykastrované a ošetřené kočky nám to nahlásila a tak Mikuláš putoval k nám do depozita. Je to moc hodný  a milý kocourek. 30.12.2014 byl Mikuláš umístěn do Lužic, do domku kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mikuláš byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Fidorka (03) a Kevin (03)

24. 12. 2014

fidorka300.jpegKočka, kastrovaná, nar. 3.6.2013

Fidorka je sourozenec Chelsey. Je to malá divoška,která ráda zkoumá okolí a soupeří se sourozenci. Malý jedlík a mazlíček. Má ráda ostatní kočičí kamarády určitě by neměla jít sama do nového domova případně doporučujeme stejně starého kočičího kamaráda. 23.1.2014 byla Fidorka umístěna do Ratíškovic, do domku k pejskovi.

Další fotky Fidorky z pobytu u nás a z nového domova zde.

 

Děkujeme paní Markétě Tranové, že Fidorku po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme! 

kevin300.jpgKocour, nar. 7/2014

Kevin je kocourek, který se hladový potuloval po Dolních Bojanovicích. Je to krásně vybarvený bílomourek, je hravý a k lidem přátelský a velký mazel. 24.12.2014 byl Kevin umístěn do domku, do Ratíškovic k Fidorce.
13.5.2015 přišla smutná zpráva, Kevina srazilo auto.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Bobeš(04) a Amélie

23. 12. 2014

bobes02-02.jpg Mourečka Bobeše jsme přijaly v červenci 2011 poté, co jeho maminku přejelo na sídlišti auto. Zůstalo po ní ještě jedno kotě, to si vzala jedna paní, Bobeše pak přinesly děti k sestře Nadi Tomalové, ta zavolala nám. 9.10.2011 byl umístěn ke kočce do bytu do Zlína. 23.12.2014 k Bobešovi přibyla Amélie.

Fotografie z nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Zprávy z jeho nového domova si můžete přečíst zde.

ameli300.jpgKočka, kastrovaná
Amélie je kočička, kterou našla slečna při venčení psa v Josefově. Kočička byla naprosto vysílená, vyhublá a jen odevzdaně ležela. Co bylo s Amélií dál, to se dozvíte zde.
Amélie se zotavuje, přibrala, dobrala antibiotika. Je velmi hodná a mazlivá. 23.12.2014 našla Amélie domov v bytě, ve Zlíně u našeho bývalého svěřence Bobeše.

Další fotky  zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 10

Jessica

7. 12. 2014

jessi4000.jpgKočka. kastrovaná, nar. 10/2010

Jessica je dlouhosrstá týraná kočička, kterou její majitelé zavírali do malé tmavé komory. Postupem času žila jen tam, sama a ve tmě. Momentálně je v dočasné péči u lidí, kteří ji zachránili, ale ti si ji bohužel z finančních důvodů nemůžou nechat. Nutně hledá nový domov! Jessica je úžasná, přítulná a velmi hodná kočička. I přes všechno, co si prožila, má lidi velmi ráda. Ráda se mazlí, hladí a je vděčná za každou pozornost. Vyžaduje citlivou péči a není vhodná k malým dětem, které by ji tahaly. Není agresivní, nikoho nepoškrábe, ale velmi by ji to stresovalo. Má strach z tmavých a uzavřených prostorů. Může jít jako jedináček i k ostatním kočkám. Pejsci jí také nevadí. 7.12.2014 našla Jessica nový domov v  Šakvicích u Hustopeč, v domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.  

Další fotky zde.

Jessica byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Lucie Pokorová a Sunny, Ella, Lotta a Toffy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Tom

7. 12. 2014

tom300.jpegKocour, kastrovaný, nar. 2008

Tom je nádherný, velký, asi 6 letý kocour, který žije se svou majitelkou v jednom domě pečovatelské služby. Paní se špatně pohybuje, péče o kocoura ji zmáhá a navíc chce odejít do domova důchodců, kde kocoura nemůže mít a tak nás požádala, abychom mu našli nový domov. Kocour je hodný, čistotný a mazlivý. Bude stejně rád v bytě jako v domku s možností výběhu. K nám ho brát zatím nechceme, aby nebyl ve stresu nebo neonemocněl, na svůj nový domov čeká ve svém současném domově. 7.12.2014 našel Tom svůj trvalý domov u rodiny v Rohatci, v domku se zahradou.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Shay

7. 12. 2014

shay400.jpeg

Kočka kastrovaná, nar. 2/2013

Shay byla se svými koťátky vyhozena do papírové krabice vedle kontejnerů s odpadky. Po příchodu k nám byla ve velmi špatném zdravotním stavu, zuřivě se škrábala, dělaly se jí lysiny a byla vyhublá na kost. Shay je alergická na bleší kousnutí a musí neustále nosit antiparazitní obojek (mění se každých 5 měsíců). Krásně se u nás zakulatila a konečně prospívá. Je to moc mazlivá a přítulná kočička, která vyhledává a potřebuje lidskou společnost. Ráda si hraje s šantou kočičí a její nejoblíbenější místo je parapet a psací stůl. Ráda chodí ven, ale zdržuje se pouze blízko domu, vhodná jen do domku se zahrádkou. Kočičí společnost nezvládá moc dobře, ale časem by si na  kočku zvykla, ideálně jako rozmazlovaný jedináček. Pejsci jí nevadí. 5.12.2014 našla Shay nový domov v Lužicích, v domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Fotky Shay zde.

Shay byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla paní Hana Zemanová a 15 kočičích kamarádů.  Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Lotta

30. 11. 2014

lotta400.jpegKočka, nar. 8/2014

Lottu k nám přinesly dvě paní. Prý se potulovala kolem školy. Děcka ji tam tahaly, dostala i najíst, ale byla velmi nemocná. Měla zhnisané oči a veliký průjem. Lotta je moc milé kotě. Umazlené, uvrněné, asistující, z lásky jemně kouše do nosu a uší, prostě k nezaplacení. :) S ostatníma kočkama dovádí a nemá respekt ani před velkýma. Ke svým hrám potřebuje parťáka, proto by neměla být v novém domově sama. 30.11.2014 byla Lotta umístěna do Ostopovic, do bytu k pejskovi a dvěma kočkám.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Eliášek 03 a Sebastian 03

30. 11. 2014

eliasek400.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 3/2014

Hendikepovaný Eliášek se přitoulal vyhladovělý a nemocný na zahradu domu v Mikulčicích, kde je naše depozitum. Na jednom oku měl veliký glaukom. Po pár dnech se nám ho podařilo odchytit a na veterině oko vyoperovali a kocoura vykastrovali. Eliášek, neboli "Krásnoočko", jak mu s oblibou říkáme, si u nás zvykl na společnost lidí a stal se z něj velmi mazlivý kocourek, který si rád zdřímne na klíně.  Občas se ještě umí při hraní leknout a to hlavně na stranu, kde mu chybí oko. 30.11.2014 - Eliášek byl umístěn spolu se Sebastiánem 03 do Březnice v okrese Zlín, do domku se zahradou.

Eliášek byl po dobu pobytu u nás  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Mirka Hutáková. Děkujeme!

seba250.jpg
O Sebastiánovi se dočtete zde.

Další fotky Eliáška a fotky ze společného domova obou zde.

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Sebastian 03

30. 11. 2014

img_4636.jpg

Kocour, nar.  9/2013

Sebastiana jsme spolu s dalšími 3 koťaty odchytly v areálu MŠ ve Skalici. Podle učitelek se tam kočky množily už přes 10 let a koťata vždy přes zimu umřela. Na dotaz, proč už je dávno nedaly vykastrovat, nám bylo řečeno, že to přece není v jejich popisu práce. Místo toho učí děti, že kočky jsou fuj, jsou nemocné a ať na ně nesahají.
Koťata byli opravdu ve velmi špatném a zanedbaném stavu. Všichni trpěli na herpes virus a přes neskutečně zhnisané oči už skoro ani neviděli. Sebastian byl vůdce "smečky". Byl z nich největší a při odchytu si nás přišel velmi blízko prozkoumat. Na teplý domov, plnou misku a mazlení si zvykl téměř okamžitě. Není to žádné ustrašené kotě, rozkouká se velmi rychle. 
Sebastian je velký mazel. Rád u všeho asistuje a pomáhá. Když se mu zrovna nikdo nevěnuje, začne se otírat o nohy a my pak máme co dělat, abychom nezakopli. Je velmi přátelský i na ostatní zvířata. Vhodný jako společník k další kočce do domku se zahrádkou, už se snaží nakouknout ven. 26.1.2014 byl Sebastian umístěn do Mikulčic, do domku. 
Fotky Sebastiana z jeho pobytu u nás a z nového domova zde.
 
Děkujeme Jardovi a Viole, kteří Sebastiana během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Eda 03

29. 11. 2014

eda400.jpg18.3.2013 byl Eda umístěn od nás do Vracova do domku se zahrádkou, spolu s Hugem a Babetkou.
30.5.2014 byli všichni tři vráceni, z finančních důvodů, protože si jejich majitelka nedokázala spočítat peníze a k těmto třem kočkám si pořídila ještě další tři kočky, více zde. 

Hugo a Babetka jsou stále u nás v depozitu a Edovi se podařilo najít nový domov hned u našich bývalých svěřenců - Domina, Pišty a Merynky, více zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Darinka 03

28. 11. 2014

darinka250.jpegKočka, nar. 6/2014

Darinka je krásná rezavá kočička, kterou našli zaměstnanci ZOO v Hodoníně v krabici před vchodem a protože v ZOO je útulek pouze pro psy, volaly k nám a my jsme si pro Darinku přijely. Darinka má kratší a jakoby nalomený ocásek, může to být i vrozená vada, ale to Darince nic neubírá na kráse. Je milá a přítulná. 28.11.2014 byla Darinka umístěna do Brna, do domku ke dvěma kočkám a psovi.

Další fotky z pobytu u nás a z nového domova zde.

Darinka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Natan 02 a Josefínka

28. 11. 2014

natan250.jpegKocour, nar. 5/2014

 

Natan je krásný kocourek s delší srstí, kterého našli v Lužicích u železniční tratě spolu s jeho sourozenci, kteří dostali jména Lulu, Kvido a Berry. U tratě koťata někdo odložil, aby se jich zbavil a lidé, kteří je našli je přinesli k nám do útulku. 16.7.2014 - Natan se narodil s vyhřezlým konečníkem, pro onemocnění prozatím přesunut do přednabídky, operace bude možná až trochu povyroste. 13.11.2014 - Natan operaci úspěšně zvládl, je zdravý a může do nového domova. Natan je velmi milý a přítulný. 28.11.2014 byl Natan umístěn spolu s Josefínkou do Vlkoše, do domku se zahrádkou.

Další fotky  Natana z pobytu u nás a ze společného domova s Josefínkou zde.

Natan byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Jirka a Dana, Princezna, Mikeš, Vinci, Lucky a Rona. Moc děkujeme!

 

josef270.jpgKočka, nar. 5/2014

Josefínka je kočka, kterou někdo odložil jako koťátko v Hodoníně po burze domácího zvířectva, našli ji dva školáci a přinesli k nám. Josefínka se od ostatních našich koťat lišila svou chytrostí a zvědavostí, nechtěla být zavřená u koťat, ale mašírovat po celém bytě a pozorovat velké kočky a hrát si na dospělou :-) Je roztomilá, hravá a o všechno se zajímá, bude vám pomocníkem ve vaší domácnosti. 28.11.2014 byla Josefínka umístěna spolu s Natanem do Vlkoše, do domku se zahrádkou.

Další fotky z pobytu u nás zde.

Josefínka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková a kočky Angie a Roxy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Mourek

22. 11. 2014

mourek300.jpegKocour, kastrovaný, nar. 2011

Mourek je kocourek, který se přitoulal ve Veselí nad Moravou jedné paní na zahradu, paní odjížděla za prací a nemohla si ho ponechat. Mourek je velice společenský a mazlivý kocourek, ostatní kočky nemá rád, o to více miluje lidi. Je hravý, přítulný  a také velký jedlík. Na jednu kočku by si určitě zvykl. 22.11.2014 Mourek našel svůj nový domov na III. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně. Byl umístěn do Brna, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Chose Amando

22. 11. 2014

chose300.jpegKocour, nar. 8/2014

 

Chose Amando je jedním ze 4 koťátek z Mikulčič, které donesla kočka k lidem na zahradu. Paní chtěla po manželovi, aby je svázal do pytle a vyhodil do lesa, ale tomu jich bylo líto a kontaktoval nás. Kočku jsme vykastrovaly a Chose teď hledá nový domov.
Chose je velký mazel, na dotek i na pohled připomíná plyšáka. Má dobrodružnou povahu, rád objevuje nové věci a pohraje si se vším, co najde. Cucá všechno plyšové a jedny papuče si tady adoptoval jako maminku. K ostatním zvířatům je velmi přátelský, vhodný i k dětem. Je to malý přítulný medvídek.
 
22.11.2014 Chose Amando našel svůj nový domov na III. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně. Byl umístěn do Brna, do bytu k pejskovi.

Další fotky z pobytu u nás a z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Chip

22. 11. 2014

chip350.jpeg

Kocour  nar. 5/2014

 

Černobílý kocourek Chip je ze Skalice, kde žil v nevyhovujících podmínkách. Chip je velký mazel a dobrodruh, ničeho se nebojí a rád zkoumá nové věci. Je přítulný k lidem i k ostatním zvířatům, kočky ani psi mu nevadí. Rád se nechá chovat, mazlit a spinká na klíně. Je vakcinovaný a odčervený. K umístění jako společník ke kočce, nebo od nás s kočičkou Molly, Jiřinkou nebo Romeem. 22.11.2014 Chip našel svůj nový domov na III. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně. Byl umístěn do Brna, do bytu k siamské kočce.

Další fotky zde.

Čip byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 10

Puntík 02 a Rozinka 02

22. 11. 2014

puntik300.jpeg

Kocour a kočka, nar. 4/2014, kastrovaní

Puntík  a Rozinka jsou koťata, která se narodila plaché kočce na půdě domu v Rohatci, kde má svůj domov kocour Kája, u nás Medvídek Pú. Kočku jsme vykastrovaly a koťata zůstala v dočasné péči v Rohatci a nyní jsou již připravena odejít do nových domovů. Jsou zvyklí být venku, takže pouze do domku se zahrádkou. 22.11.2014 Puntík a Rozinka našli svůj nový společný domov na III. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně. Byli umístěni do Vrbovce, k jedné kočce, prozatím do bytu, ale čeká je brzké stěhování do domku se zahradou.

Další fotky Puntíka z pobytu u nás zde.

Další fotky Rozinky z pobytu u nás zde.rozi300.jpeg
 


 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Andělka z Brna

22. 11. 2014

andelka.jpegKočka, kastrovaná, nar. 4/2013

Andělku někdo vyhodil jako malé kotě, přečkala mrazivé dny loňského roku ve vzduchotechnice jednoho brněnského hotelu, než ji objevil personál. Chtěli Andělku otrávit, ale  náhodou se o ní dověděla paní, která v okolí bydlí a společně jsme Andělku chytili. Byl to nemocný špinavý a ustrašený uzlíček chlupů. Andělka prodělala zápal plic. Nyní je však úplně zdravá. Ukázalo se, že je to bílá, mazlivá kočička. Přesto, co  prožila, má ráda lidi a dobře se snáší i  s ostatními kočičkami. Jedinou vadou a nepříjemnou vzpomínkou na dny strávené venku jsou  zakulacené špičky oušek, způsobené vlivem mrazu nebo naopak horka. Umístěna musí být pouze do bytu. 22.11.2014 byla Andělka umístěna do Zlína, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky Andělky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Alvin

22. 11. 2014

alvin350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2010

Alvin je čtyřletý perský kocourek, kterého naše kamarádka získala od sousedů. Sousedka se jí ptala, jestli nechce kočku, že ona ji už nechce. Kamarádku to začalo zajímat, protože věděla, že měli víc koček, ba i psa. Šla se tam podívat. Paní dělala, že kocoura hledá a pak ho vyndala z gauče! Alvin tam byl zavřený, hubený, srst samý dred, snad mu ani nedávali jíst a drželi ho tam. Když to kamarádka viděla, sebrala kocoura a ptala se, kde mají další kočky a prý že je rozdali i psa a teď by chtěli pro děcka zase nové štěně. Alvin se musí ostříhat, až se trochu vykrmí, navakcinuje se a může jít do nového domova. 8.3.2014 byl Alvin umístěn do Želetic, do domku k perskému a britskému kocourkovi.
7.10.2014 byl Alvin vrácen zpět k nám, více se dočtete níže.

22.11.2014 Alvin našel svůj nový domov na III. umísťovací výstavě opuštěných koček v Brně. Byl umístěn do Brna, do bytu k perským kočkám.

Alvin byl adoptován na dálku - jejho adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Fotky Alvina zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 15

Fido 04

21. 11. 2014

fido.jpegKocour, kastrovaný, nar. 4/2014

Fido byl opuštěn svým majitelem, který si původně pořídil kocourka domů, ale pak začal odjíždět na týden i déle do práce a kocourek zůstal celou dobu sám venku. Byl hladový, hledal potravu i lidskou společnost. Je to mazlivý, přátelský a velmi hodný mladý kocourek. Je velmi hravý a zabaví se naprosto se vším, co najde. Radost mu udělá i zmačkaná kulička z papíru. Fido je velmi vhodný k dětem, momentálně čeká na svůj nový domov v domácnosti s dětmi. K ostatním kočkám je přátelský a nekonfliktní. Má moc rád lidskou společnost a na klíně vydrží vrnět i hodiny. 21.11.2014 byl Fido umístěn do Frýdlantu nad Ostravicí, do bytu ke kočičce.

Další fotky zde.

Fido byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o.  a kocour Markus. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jaroušek

17. 11. 2014

jaro300.jpeg

Kocour, nar. 8/2014

 

Jaroušek byl nalezen v Hodoníně na ulici Jarošova, v zahradě dětského domova. V domově si ho nechat nemohli, tak volali k nám. Jaroušek je jako všechna koťátka, velice milý, temperamentní a mazlivý. V novém domově by neměl být sám, ke svým hrám potřebuje kočičího parťáka. 17.11.2014 byl Jaroušek umístěn do Zlína, do bytu ke kocourovi Morisovi.

 

Další fotky od nás i z nového domova  zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Kryštof(07)

24. 10. 2014

krystof.jpg Kocour, kastrovaný, nar. 9/2012

Kryštof se spolu se sourozenci narodil kočce Mary v Dubňanech u zdravotního střediska. Paní, která tam o nich věděla, je donesla k nám, když byly koťatům 3 dny. Kryštof je milý, hravý, veselý a společenský.  Kryštof byl už jednou  umístěn, ale po dvou měsících se nám vrátil, jelikož se mu v novém domově nelíbilo. 24.10.2014 byl Kryštof umístěn do Hustopeč, do domku ke kočce.

Další fotky zde.

Kryštof byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Valinka

17. 10. 2014

valinka300.jpegKočka, kastrovaná, nar. 4/2013

Valinka je kočička, která porodila u obchodu v Holíči koťátka, zavolaly nám prodavačky, které ji tady krmily, že ze tří koťat už zbývá jen jedno a tak jsme Valinku i malého Ferdíka přijali k nám. Valinka je moc hodná a přítulná kočička, šťastná bude jak v bytě, tak v domku se zahrádkou. 17.10.2014 byla Valinka umístěna do bytu v Hodoníně, jako jedináček.

Další fotky zde.

Valinka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Karolínka 07

15. 10. 2014

karolinka300.jpegKočka, nar. 5/2014

Karolínka je jednou ze čtyř kočičích slečen, které jsme přijali z útulku pro psy v ZOO Hodonín, kam je někdo přinesl, protože je našel v zahrádkářské kolonii. Karolínka je jako každé koťátko, roztomilá, hravá a dovádivá a ke svým hrám potřebuje parťáka. Do nového domova by mohla odejít s kterýmkoliv kotětem od nás. 15.10.2014 - Karolínka byla umístěna do Čerčan, do domku ke třem kočkám a dvěma pejskům.

Další fotky z pobytu u nás a z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Čip a Dášenka

3. 10. 2014

Kocoucip300.jpegr, kastrovaný, nar. 10/2013

28.4.2014 u málo frekventované silnice na Pánově v Hodoníně uviděl projíždějící muž dva pytle. V každém svázaném pytli byl asi půlroční kocourek. Muž je odevzdal do psího útulku v Hodoníně a odtud volali nám. Kocourci byli umístění do nijak nekrytých klecí, byli zoufalí a vystresovaní. A tak náš pokus kocourky přendat do přepravek skončil u obou prokousnutím ruky. Klece jsme přikryly dekami a kocourky nechaly v klidu du druhého dne. Dnes už to bylo lepší a odvezly jsme je na veterinu a už jsou i po kastraci. Kocourci jsou oba černí, s delší srstí, oba jsou zdraví, byli čistí a dobře živení.
U nás dostali jména Čip a Deyl. Deyl bohužel zatím zůstává velmi plachý, ale Čip je šikovný, mazlivý,  bezproblémový kocourek s krásnou delší srstí a čeká na svůj nový domov. 3.10.2014 byl Čip umístěn spolu s Dášenkou do Brna, do bytu.

Další fotky zde.

Čip byl po dobu pobytu u nás adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková a kočky Angie a Roxy. Děkujeme!

 

dasenka300.jpegKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Dášenka přišla v Lužicích k Naftě a zdržovala se u dveří do firmy, cpala se dovnitř, aby si jí někdo konečně už vzal do tepla. Je to hodná a umazlená kočička, takový malý tahací medvídek, vhodná i k dětem. Ovšem pozor! Umí si i pěkně zadivočit. :-). Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou. 3.10.2014 byla Dášenka umístěna spolu s Čipem do Brna do bytu.

Fotky Dášenky najdete zde.

Dášenka byla po dobu pobytu u nás  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Lenka, Lukáš a kočičí kamarádi z Prahy. Děkujeme!!

 

Fotky z nového společného domova Čipa a Dášenky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »