Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Mirabelka Bela a Balú Budulínek

11. 6. 2014

ObrazekStříbrná Mirabelka přišla jednoho dne na benzínku. Odkud přišla a komu patřila, se již nikdy nedovíme. Venku se ale nepotulovala dlouho, protože byla v pořádku. Byla by vhodná raději do bytu, protože nám připadá, že má hodně toulavou povahu. S ostatními kočkami problém nemá. Mirabelka byla 27.8.2010 umístěna do Brna ke kocourkovi Maňáskovi a přejmenována na Belu.

Fotografie z nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Fotky od 6/2014 zde.

balu200.jpeg

Kocour, kastrovaný, stáří asi 8 let
Kocour Balú byl nalezen ve Zlíně na Jižních Svazích. Ujala se ho rodina, ale jsou zde velké problémy s dvěma domácími kocoury, kteří ho napadají a bijí a došlo to tak daleko, že Balú se bojí pohybovat po bytě, bojí se dojít si na WC.
Balú má už asi osm let. Srst  má jen tam, kde si ji nedokáže cumlat a tahat, na těch místech je jen strniště po krásném kožíšku, který kdysi měl. Má protáhlý čumáček, takže vypadá jako lištička. Je velmi drobného vzrůstu, vypadá, jako by byl křížený s ruskou modrou kočkou (i podle barvy).
Balú je hned s každým kamarád, rychle si v novém domově zvykne. Snesl by se se starší klidnou kočičkou nebo by mohl být i sám, stačí mu, když si k němu sednete, on se uvelebí na klíně a dříme si. 11.6.2014 byl Balú umístěn do Brna, do bytu ke dvěma kočičím kamarádům - Mirabelce (nyní Bela) a Maňáskovi.

Balú byl do doby, než našel nový domov, adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Míša, Alda, Stelinka a Micinka z Valtic. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Tonička

8. 6. 2014

200.jpeg

Kočka, kastrovaná, 6/2010

Tonička žila delší dobu u penzionu pro důchodce, pořád rodila koťata, které potom stejně přejelo auto, protože to bylo u hlavní silnice. Tonička je milá kočka, ale trochu nedůvěřivá. Druhé kočky má ráda, koťata opatruje, jak kdyby byly její.
8.6.2014 byla Tonička umístěna do Vrbice, do domku ke kocourkovi.

Fotky Toničky zde.

Děkujeme Marii Šišákové, která Toničku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Eda(03), Hugo(02) a Babetka(02)

30. 5. 2014

eda03-11.jpghugo.jpg

30.5.2014 byli všichni tři vráceni, z finančních důvodů, protože si jejich majitelka nedokázala spočítat peníze a k těmto třem kočkám si pořídila ještě další tři kočky.  
Eda našel ihned nový domov
, více zde.      

 

Děkujeme manželům Munzarovým & kocourovi Pedrovi a bíglu Baddyovi, že Edu po dobu jeho pobytu u nás podporovali. 
Děkujeme adoptivnímu tatínkovi panovi Jindřichovi z Třebíče, že Huga po dobu jeho pobytu u nás podporoval.
Děkujeme MUDr. Daniele Vitouškové, kočičkám Jonášce, Danovi a Amince, že Babetku po dobu jejího pobytu u nás podporovali.

Fotky Huga u nás  zde, fotky Babetky u nás zde.

Fotky Edy, Huga a Babetky ze společného domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

E.A.Poe

27. 5. 2014

poe-1.jpegKocour, vykastrovaný, nar. 9/2012

Poe je asi rok a půl starý kocourek, který se potuloval opuštěný a hladový po Hruškách. Je to velký mazlík, ale taky trochu ďáblík, je velice hravý a temperamentní, proto by neměl být sám, potřebuje ke svým hrátkám parťáka.
Je vhodný jako společník ke kočce  do domku se zahrádkou.
27.5.2014 byl E.A.Poe umístěn do Uherského Hradiště, do bytu ke kočičce.

Fotky Poa z pobytu u nás i z nového domova najdete zde.

Děkujeme Jarkovi, Evě a kocouru Dextrovi z Brna, kteří Poa během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

 


 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Lola 02

24. 5. 2014

lola250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 5/2013

Lolu hodil někdo do lesní školky. Měla zraněný ocásek, měla tam velký bolák, po vyléčení jí už na tom kousku ocásku nenarostla srst.
Vůbec to nevadí, protože Lola je velice milá a přítulná kočka, ráda vám bude ležet na klíně. Druhé kočky moc nemusí, ale jednu by snesla. Jinak může sama do bytu i domku. 24.5.2014 byla Lola umístěna do Ostravy, do bytu jako jedináček.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Běla (03)

15. 5. 2014

bela.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2012

Bílá Běla s tříbarevným ocáskem a kresbou na hlavičce byla nalezena hladová v zahrádkářské kolonii za Lignum v Hodoníně. Jsou tam ještě nejméně dva její sourozenci a další kočky a koťata s podobným osudem. Ostatní kočky snáší dobře.
15.5.2014 byla Běla umístěna do Hodonína, do bytu ke dvěma kočičkám.

 

Fotky Běly najdete zde.

Běla byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Vlasta Kocmanová & Majda, Heidi, Pátá, Sněhurka, Bára, Mia a Mates. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Zrzek(02)

15. 5. 2014

zrzek.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 2003

Zrzavý kocourek Zrzek prožil celý svůj dosavadní život venku. Je velmi vděčný za všechno, co dostane, protože byl zřejmě od koťátka bez domova. Zaslouží si milující majitele, kde by mohl dožít v klidu, teple a pohodlí. Spokojený bude v
bytě i v domku se zahrádkou. Zrzek byl přemístěn do Azraelova azýlku, kde mu bude dopřáno dožít v klidu a pohodlí.

Fotky Zrzka najdete zde.

Děkujeme paní Zdeňce Hegerové, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Lolinka (nyní Dorinka) a Bertík

4. 5. 2014

lolinka-250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Lolinku jsme našli v noci na hudebním koncertě, ke kterému se přitoulala a motala se mezi lidmi. Lolka se po každém pokusu, kdy jsme ji nesli do bezpečné vzdálenosti, pokaždé vrátila. Procházela se mezi opilými lidmi a dožadovala se pozornosti. V nejlepším případě jí hrozilo ušlapání, byla tma a Lolinka je velmi drobné kotě. Bylo rozhodnuto, Lolinka putovala do našeho depozita. Vedle aréálu, kde se koncert odehrával jsou velké popelnice a kontejnery. Odtud Lolinka pravděpodobně přišla.
Lolka je přítulná, hravá a temperamentní kočička. U nás se zabydlela velmi rychle. Ne ostatní zvířata ze začátku syčela, ale po pár dnech se začali kamarádit.
23.3.2014 byla spolu s Bertíkem umístěna do Kobylí, do domku k pejskovi. 6.4.2014 Lolinka byla i s Bertíkem vrácena zpět do útulku!
20.4.2014 byla Lolinka umístěna do Ratiškovic, do domku se zahrádkou.

 

bertik250.jpegKocour, kastrovaný, nar. 09/2013

 Bertík je roztomilý, mladý kocourek, který se k nám dostal z Uherského Hradiště. Místní objevili nový, krutý a sobecký způsob, jak se zbavovat nechtěných koťat. U základní školy v UH po vyučování, kdy všechny děti vyráží na cestu domů, zastavilo auto a před vchod položili krabici plnou koťat. Děti se na ně okamžitě vrhly a rozebrali si je. Koťat tam bylo několik. Na Bertíka se usmálo štěstí a vzala si ho domů mladá slečna, jejíž rodina nás už několikátým rokem podporuje. Ostatní koťata mohla skončit jako experiment mladých školáků, nebo následně rodiči vyhozeni na ulici. Bertík si rád hraje, šplhá na šplhadle a objevuje nové věci. Je přátelský, ostatní kočky ho umívají a starají se o něj.  Je to velmi mazlivý kocourek a rád vyhledává společnost, lidskou nebo zvířecí.

Není vhodný jako jedináček. 24.3.2014 byl umístěn spolu s Lolinkou do Kobylí, do domku k pejskovi. 6.4.2014 byl Bertík i s Lolinkou vrácen zpět do útulku!
4.5.2014 byl Bertík umístěn do Ratiškovic, do domku se zahrádkou k Lolince.


Fotky Bertíka najdete zde.

Bertík byl do 24.3.2014  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli -  Blanka, Mariánek & kočičky Kontíček, Adélka, Čokinka, Agátka a Benjamin. Moc děkujeme!

Děkujeme manželům Břečkovým s Toskou, kteří Lolinku během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

Zprávy z nového domova a vše o Lolince a Bertíkovi zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Karima

4. 5. 2014

karima.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2013

Karima je jednou ze tří koťat odchycených z kastrační akce na Slovensku. Dospělé kočky se vykastrovaly a koťátka teď hledají nový domov. Karimka je velmi hravá a přítulná, výborně vychází s dalšími zvířaty, je zvyklá na pejsky. Ráda se uvelebí v klíně a vrní a spinká. Ven chodit nevyžaduje, stačí jí zasíťované okno, nebo balkón, aby mohla pozorovat co se děje venku. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do domku se zahrádkou. 4.5.2014 byla Karima umístěna do Mikulčic, do domku se zahrádkou ke dvěma pejskům.

Fotky Karimky najdete zde.

Děkujeme paní Anetě Hovorkové, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Šošana

3. 5. 2014

sosana02.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2011

Mourečku Šošanu dovezla jedna naše sponzorka v 11/2011, která ji krmila na dvoře svého domu, měla na boku velký abces a po vyléčení už u nás zůstala. Je milá, ostatní kočky moc nemusí, déle trvalo, než si na ně zvykla, s jednou kočkou by se ale snesla. Je vhodná jako jedináček nebo společnice k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Šošana umístěna do Brna, do domku jako jedináček. 23.4.2014 by Šošana po 4 dnech vrácena do útulku, důvodem je alergie vnuka, který by nemohl k babičce.
3.5.2014 byla Šošana umístěna do Ponětovic, do domku se zahrádkou, jako jedináček.

Další fotky Šošany najdete zde.   Krátký fotopříběh zde

Děkujeme Markétě a Martinovi z Brna, že ji po dobu jejího opakovaného pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme! 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Banny

23. 4. 2014

b.jpegBanny, kocour

 

Banny je moc pěkný kocourek, který se přitoulal na zahradu k našemu depozitu v Hruškách. Zatím je nemocný, probíhá léčba, pomalu se zotavuje...

Fotky Bannyho najdete zde.

 

Přišla nám tato zpráva:

22.4.2014
Dobrý den. Jedná se zřejmě o našeho kocoura Matfyze, který se ztratil. Narodil se v červnu a byl objednán na kastraci, ztratil se před 3 týdny. Rádi bychom jej dostali zpět.
Má skvrnu u nosu, která mu zůstala po přeléčení, bral ATB, byl nalezené a zachráněné kotě.

I takové případy se stávají :-)
23.4.2014 tulák putoval do svého původního domova. Paní majitelka finanční náklady za kastraci a léčbu uhradila.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Maruška

20. 4. 2014

marus.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2013

Maruška se potulovala hladová  přímo ve středu města Brna, v blízkosti tramvají a aut. Běhala za lidmi, jako by prosila, aby se jí někdo ujal. Maruška je mazlivá, nenápadná a skromná kočička. S ostatními kočičkami se snáší dobře.

Dobrý den,
kočička  Maruška odešla dnes 20.4.2014 do nového domova. Bude bydlet v domku v Brně jako jedináček.  Můžete ji tedy z nabídky odstranit. Děkuji.

 

Princezna (01)

19. 4. 2014

princezna1.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2013

 

12 koček ze zahrádek "na Mutěnice". Už cca 4 měsíce jim zajišťujeme krmení a postupně kastrujeme - ošetřujeme příšerný svrab a velké hnisavé záněty uší. Teď nastala kritická situace, kdy sousedé zahrádkáři vyhrožují fyzickou likvidací koček. Z jedné strany otravou a z druhé roztrháním psy. Navíc paní, co se na zahrádce o kočky stará, musí zahrádku opustit. Zatím jsme převezli k nám do depozitů 9 koček, zbývá převzít ještě tři. Princezna je hravá, milá a mazlivá. Trochu nedůvěřivá než si zvykne. Ráda si hraje s jinými kočkami, ale má ráda i svůj klid někde na křesle.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Princezna umístěna do Strážiska, do domku ke 3 kocourům a pejskovi.

Další fotky zde.

Zprávy z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Dotty

19. 4. 2014

dscf3326-mala.jpgKočka, kastrovaná, nar. 11/2012

Dotty se vyhladovělá toulala ve Finských domkách v Hodoníně, dlouho asi žila venku, měla špatnou srst, byla nemocná, hubená. Je trochu opatrná, ale jak si zvykne je mazel. Druhých koček se trochu bojí. Je vhodná jako
společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou. Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Dotty umístěna do Tišnova, do domku jako jedináček.
Fotky Dotty najdete zde.

Děkujeme paní Nadě Slavíkové a kočičím sestrám Roxy a Angie, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 11

Indiana Jones

19. 4. 2014

ij-mala.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2012

Indiana Jones se přitoulal na sídliště do Hluku, kde se o něj paní starala a krmila ho. Zavolala nám až v momentě, kdy byl zraněný a kulhal n zadní nohu. Dnes už je Indý v pořádku a je to veliký mazel, vhodný i k dětem, poslouží jim rád jako tahací hadrová panenka.:-) Je vhodný jako společník ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byl Indiana Jones umístěn do Babic nad Svitavou, do domku jako jedináček.

Fotky Indiana Jones z jeho pobytu u nás i z nového domova najdete zde

Zprávy z nového domova zde

Děkujeme paní J.Liškové, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 9

Agáta(03)

19. 4. 2014

agata03.jpg

 Kočka, kastrovaná, nar. 14.9.2012

Bílomourečka Agáta se spolu se sourozenci narodila kočce Mary v Dubňanech u zdravotního střediska. Paní, která tam o nich věděla, je donesla k nám, když byly koťatům 3 dny. Agáta je milá, hravá, veselá a společenská kočička.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně
byla Agáta umístěna do Letonic, do domku jako jedináček.

Fotky Agáty z pobytu u nás i z nového domova najdete zde.

Děkujeme panu Alijevu Vjačeslavovi, kocouru Kuzovi a kočce Líze, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Standa a Sušenka

19. 4. 2014

standa01.jpgMouratého Standu našel 10.7.2012  u nádraží otec naší kolegyně Lucky, po kterém jsme ho pojmenovaly. Je hravý, mazlivý, spokojený bude se zvířecím  kamarádem v bytě nebo v domku se zahrádkou.
14.3.2013 byl Standa umístěn do Veveří, do bytu ke kočičce.

Fotky Standy najdete zde. 

Děkujeme paní Lucce Strmiskové & kocourkovi Amorkovi, že Standu po dobu pobytu u nás podporovali. 

 

susenka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Sušenka je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Sušenka  je trochu plachá, ale ráda se mazlí. Přes den více spí, ale večer se promění v hravou kočičku. Když má v tlamičce mašličku dává to nahlas vědět celému domu. Nedokáže být sama, je vhodnější k jiné kočce nebo vzít sebou sourozence. Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně
byla Sušenka umístěna do Veveří, do bytu ke Standovi.

Fotky Sušenky a společné fotky Standy a Sušenky najdete zde.

Děkujeme nejmenované rodině, která Sušenku po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Pamela(02) (nyní Andělka) a Miky

19. 4. 2014

Obrazek

Kočka, kastrovaná

 

Bíločerná dlousrstá Pamela byla nalezena na zahrádkách, kde ji nejspíš někdo (její majitel) vyhodil. Paní, která tam krmí, říkala, že je tam již 14 dní. Pamela je velmi přítulná, mazlivá a milá. 17.3.2010 byla umístěna do Kostic.

Fotografie z nového domova Pamely najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

 

 

 

miky250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 6/2013

Sphynx, barva černý point, z důvodu nevhodnosti do chovu kastrován a hledáme mu domov.
Miky je veliký mazlík, s ostatními kočkami vychází dobře. Je velice závislý na člověku. Rád se chová, rád otírá hlavičku o obličej a slastně zavírá očka. Spí buď ve svém pelíšku, nebo se rád schová pod peřinu.
Má chronický výtok z očí, u kterého je možné, že s věkem vymizí. Testován na chlamydie, bakterie a mikoplazma – negativní.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byl Miky umístěn do Kostic k Pamele.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Nella (02)

12. 4. 2014

nella1.jpegKočka, kastrovaná, nar. 3/2010

Nella má za sebou složité období, je to krásná, černá, dlohosrstá kočička, která neměla v životě moc štěstí. Nejdříve ji opustila její majitelka a nechala ji v bytě s osmnáctiletým synem. Ten se o ni nedokázal postarat, neměl na nájem a z bytu musel odejít. Nella byla v útulku, kde život mezi kočkami těžce nesla, onemocněla, stresem si i srst vytrhávala. Aby mohla chodit ven, dostala se ke staré paní, která je nyní velmi těžce nemocná a pro Nelu je potřeba najít další domov. Je hodná, na jednu nebo dvě kočky by si zvykla, ale  musí chodit ven.
12.4.2014 byla Nella umístěna do Hostivic u Prahy, do domku se zahradou, společnost jí bude dělat fenka howarta.

Fotky Nelly najdete zde.

Zprávy z nového domova najdete zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Tami (02)

4. 4. 2014

tami1.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 10/2013

Tami je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Tami je z koťat Zrzounovy jedenáctky nejodvážnější, je hravá, bystrá a mazlivá. 4.4.2014 byla Tami umístěna do Sezemic u Pardubic, do domku se zahrádkou, ke kočičce.
Fotky Tami najdete zde.

Děkujeme Jitce Nešporové, fence Bobince, kocouru Johnovi a kočkám Míně, Julče a Míše, kteří Tami  během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Sally

3. 4. 2014

selly-300.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Sally je drobnější mourovatá kočička, která žila v domku se zahradou v Brankovicích, bohužel majitelka zemřela a Sally se dostala k nám. Je to milá a přítulná kočička, která by si určitě zvykla i v bytě. 3.4.2014 byla Sally umístěna do Brna, do bytu jako jedináček.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Penelopa

22. 3. 2014

 

penelopa-str.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2012

Peny zřejmě její majitel vyhodil na okraj Hodonína do zahrádek. Když jsme na Peny byly upozorněny, měla dvě koťátka. Jedno kotě se podařilo ochočit a už má domov, druhé tam zatím kvůli plachosti zůstává a je krmeno. Po čase se ochočila i Peny. Vzaly jsme ji do depozita a hledáme po ni domov. Peny je hodná kočička, které moc ráda jí. Z počátku malinko opatrná, ale když se rozkouká, je z ní mazlivka. Jiné kočky jí nevadí.  22.3.2014 byla Penelopa umístěna do Čermné ve Slezku, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Fotky Peny najdete
zde.

Děkujeme paní Janě Srbové, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova najdete zde.


 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Klaudie

21. 3. 2014

img_2021-pred.jpg

5.3.2014
Klaudie
je náš nový přírůstek. Tato čtrnáctiměsíční mainka byla zachráněna z množírny.
Klaudinka má genetickou vadu očních víček. Má je velmi velké a vadí jí při dívání, oko je drážděné a má zánět spojivek. Kolem očí už nemá ani srst. Na svět už skoro nekouká…..
Dnes jsme byly na oční klinice v Brně a na pondělí jsme objednaní na plastiku víček. Tato operace bude stát cca 2 500 Kč, dnešní vyšetření a kapky do očí stály 460 Kč. Náklady na naftu dosáhnou cca 1 000 Kč. Potom se Klaudie vykastruje, ostříhají se jí dredy na břichu a v podpaží, pak bude teprve dána do nabídky k adopci. 21.3.2014 byla Klaudie umístěna do Kostic, do domku ke dvěma kočkám a pejskovi. S novou majitelkou budeme i nadále v kontaktu a až si Klaudie zvykne a zesílí, půjde na kastraci a čištění zubů.


Fotky Klaudie z jejího pobytu u nás a z nového domova zde.

Děkujeme MUDr. Daniele Vitouškové & kočkám Jonášce, Danovi a Amince, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Sára (07)

21. 3. 2014

008-str.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2009

Sáru našli uvízlou, opuštěnou a naříkající jako úplně maličké koťátko ve studní skruži. Sára žila doposud pouze v bytě, ale určitě by si zvykla i na domek se zahrádkou. Strašně ráda pozoruje svět z balkonu. Z domova, kde byla doposud musela odejít z důvodu, že v rodině je malé dítě a bude další a Sára má ráda svůj klid, společnost úplně malých dětí nevyhledává, je z nich nervózní a stresovaná, potřebuje klid. Hodila by se tak ke starším dětem nebo lidem, kteří ji dopřejí klid a nechají ji, aby se sama přišla pomazlit. K jiným kočičkám je nekonfliktní. Je velice čistotná a skromná.
21.3.2014 byla Sára umístěna do Milotic, do domku se zahrádkou k šesti kočičkám.

Fotky Sáry najdete zde.

Děkujeme paní Nadě Slavíkové, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Riana (nyní Kiki)

16. 3. 2014


riana.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Tato krasná kočka se pohybovala na sídlišti u hospody. Je velice mazlivá a kontaktní, miluje lidi. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku.
16.3.2014 byla Riana umístěna do Brna, do domku ke kocourkovi a psovi.

 Fotky Rianky z pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

 

Děkujeme paní Jitce Nešporové, fence Bobince, kocouru Johnovi a kočkám Míně, Julče a Míše, že ji po dobu jejího pobytu nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova najdete zde:

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Lojzík(03) a Romeo

16. 3. 2014

lojzik03-04.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2012

Lojzíka jsme přijaly v pátek 16.11.2012 poté, co nám zavolala paní, že Lojzík jí leze do obchodu a nemůže se ho zbavit. Zrovna byli v obchodě dva "převelice ochotní" pánové v montérkách, kteří paní řekli, že ji Lojzíka zbaví, vzali ho a z výšky ho nakopli tak, že přeletěl přes celé parkoviště. Lojzík je naprosto bezproblémový, flegmatický kocourek - prostě typický Lojza, takový malý statný cvalíček, který se hned skamarádil s Viktorkem a parádně si spolu vyhrají. Jinak je nenápadný, nenáročný, oblíbil si jeden z pelíšků, který si zabral a většinu dne tráví buď v něm nebo v posteli, hraním s Viktorkem nebo sledováním okolí. Na psa reaguje taky dobře, vůbec se nebojí, neřeší ho.  Lojzík byl 16.3.2014 umístěn spolu s Romeem do Míškovic u Holešova, do bytu.

Fotky Lojzíka z pobytu u nás najdete zde.

Děkujeme Alijevu Vjačeslavovi & kocourovi Kuzovi s kočce Líze, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporoval formou adopce na dálku. Děkujeme!

 

romeo08.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2012

V neděli 18.11.2012 ráno nám volal pán, že má doma asi půlroční kočičku, ale jelikož bydlí s manželkou, dětmi a psem u rodičů v panelákovém bytě, rodiče kočičku nemají rádi a nechovají se k ní hezky, musí ji dát pryč. Zkoušel ji sebou brát do práce (je řidič kamionu), ale kočička z auta utíkala a zbavit se jí nějakým šeredným způsobem pro něj nepřicházelo v úvahu, tak se obrátil s prosbou o pomoc na nás. Když nám kočku předával, říkal, že se jmenuje Micinka. Micinka byla neskutečně zablešená, plná krvavých stroupků, se silným svrabem v uších a žlutými špinavými fleky kolem oušek způsobených špatnou léčbou, tak jsme rovnou zajely k veterinářce, kde jsme při jejím bližším prohlédnutí zjistily, že milá Micinka je vlastně kocourek a pojmenovaly jsme ho Romeo Romeo byl 16.3.2014 umístěn společně s Lojzíkem do Míškovic u Holešova, do bytu.


Fotky Romea z pobytu u nás a společné fotky obou z nového domova najdete zde.

Děkujeme adoptivní rodině, kterou byli Šumberovi & kočka Čiča, kocouři Leon a Ondrášek a pejsek Gerry, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Anuška 02

14. 3. 2014

dsc_0262.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Anuška  byla nalezena se svou sestřičkou Evelínou v zahrádkářské kolonii, paní, která se tam stará o kočky nám zavolala, protože holky byly nemocné.Anuška je milá hravá kočička. 14.3.2014 byla Anuška umístěna do Vsetína, do bytu ke kočce.

Další fotky Anušky zde.

Děkujeme adoptivní rodině, která Anušku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Felix 03 a Rozárka (Fousek)

13. 3. 2014

felix-nabidka-mrnava.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2011

3.8.2013 - Kocour Felix má 9 nej.. nejodvážnější, nestatečnější, nejvytrvalejší, nejtrpělivější, nejmilejší, nejmazlivější, nejodhodlanější, nejhravější a nejzvědavější.
To je on " KRÁL ".. Hledá nový domov, kde by bylo jeho království plné lásky a člověka, který by mu dal vše co potřebuje. Musí jít sám a proto hlaste se všichni a klidně posílejte své nabídky, my rádcové mu s tím rádi pomůžeme. :-) Celý Felixův příběh čtěte níže.

21.10.2013 byl Felix umístěn do Hodonína, ke kocourovi, k paní doktorce, která ho zraněného našla a volala nás. Zprávu o jeho umístění zveřejňujeme až po 10 dnech, protože jsme čekali, jak se snese s domácím kocourkem - u nás Felix kočky nesnášel. 

Fotky Felixe z jeho pobytu u nás, z nového domova a společného domova s Winnie (Rozárkou) najdete
zde.

Děkujeme Romanovi a Haně Palovým & kočičkám Sisince, Čokince a Adince, kteří Felixe během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

rozarka.jpegKočka, kastrovaná, nar. 6/2013

Fousek je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky.
Fousek  je klidnější povahy, trochu ještě plachý, hravý, ale mazlí se rád. Ze začátku si hraje na schovávanou, každý den jiný úkryt, aby ho nikdo nenašel, ale když si zvykne dokonce usíná v posteli. Jeho nejoblíbenější místo, kde má klid je pod dekou. Nedokáže být sám, nejlépe mu bude s  nějakou kočičkou nebo vzít sebou sourozence. Ukázalo se, že Fousek je kočička, dostala jméno Rozárka. 13.3.2014 byla Rozárka umístěna v Hodoníně, do domku se zahrádkou ke dvěma kocourům (k Felixovi) a pejskovi.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 17

Tom(04)

11. 3. 2014

tom04-01.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2011

Černobílý Tom zůstal spolu se dvěma dalšími kočkami v nájemním bytě úplně samy, když je jejich majitelé opustili. Až po 4 dnech je tam našel pronajímatel. S majitelkou koček se mu nepodařilo spojit (nám také ne), její přítel řekl, ať si s nimi dělá co chce. Majitel bytu nás kontaktoval a kočky přivezl. Tom je moc milý, kontaktní, hravý a upovídaný kocour. Je vhodný jako rozmazlovaný jedináček do bytu nebo do domku se zahrádkou. Tom byl už jednou umístěn, ale nakonec po více jak 3 měsících byl vrácen, protože ho nepřijaly domácí kočky. 11.3.2014 byl umístěn v Hodoníně, do bytu jako jedináček.

Fotky Toma najdete zde.
Zprávy z nového domova najdete zde.

 

Děkujeme Nadě Slavíkové & kočkám Roxy a Angie, které Toma během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Artemis - Missy

10. 3. 2014

pc210037.jpgKočka, nar. 8.6.2013

 

Missy je drobná kočička. Jedním z koťat ,které se našli pohozené po burze zvířat,
Kočička je nejmenší a moc mazlivá. Ráda si hraje a pokouší své sourozence. Miluje blízkost člověka. nejradši odpočívá v peřinách kde se schoulí do klubíčka a odpočívá. Do nového domova by mohla jít s  jedním ze svých sourozenců nebo podobně starým kotětem. 10.3.2014 byla Artemis umístěna do Brna, do domku ke třem pejskům.

Fotky Artemis z jejího pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme MUDr. Daniele Vitouškové & kočkám Jonášce, Danovi a Amince, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »