Jdi na obsah Jdi na menu
 


Savana

19. 12. 2015

savana-350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Savana se jednoho dne objevila i se svými koťaty Tadeáškem a Širou u domova pro seniory ve Strážnici. Kde se tam vzala, jestli se jí takto nezbavil majitel, nevíme. Savana je milé a hebké stvoření, úžasná kočka, pohodová a pořád dobře naladěná, prostě zlatíčko. 19.12.2015 byla Savana umístěna do Brna, do bytu, ke dvěma pejskům.

Další fotky zde.


Zprávy z nového domova:

20.12.2015
Dobrý den, Savanka cestu zvládla moc krásně jen 2x lehce zamňoukala. Prošla si byt a našla si místečko, odkud vše pozoruje. Na pejsky zatím vrčí. Už se i napapala a spokojeně usnula. Je neskutečně uvrněná a mazlivá. Už teď se nechá hladit na bříšku a leží na zádech. Je hrozně statečná a mazlivá, je s náma v pokoji a mám radost, že nikam nezalezla. Z postele nám utekla a rozvaluje se na koberci. Psi jsou vedle v pokoji. Chce to čas. Zůstali jsme s ní v Brně u babičky, teď se mazlí, válí se po koberci a olizuje mě.

savana.jpg8.2.2020
Dobrý den,
posíláme pozdravy od Savinky (Savana), kterou jsme od vás adoptovali v prosinci 2015. Píši za maminku u které Savinka žije. Je to umazlené a hodné zlatíčko. Ráda asistuje u všeho dění v domácnosti. Je moc spokojená a nakonec si krásně zvykla i na pejsky, teď už je jejich šéfová. Maminku miluje a nehne se od ní na krok. Spí v posteli a  doprovází ji všude.

Další fotky z nového domova zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Savance.

(Mirka L., 20. 12. 2015 21:02)

Savanko, přejeme ti krásné vánoce a dlouhý a šťastný život v nové úžasné rodině. Jsi nádherná a budeš ozdobou ve tvém novém domově.
Mirka a kočičáci.