Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Artuš a Merlin

7. 5. 2021

a-mensi.jpgKocouři, kastrovaní, nar. 6/2020
Umístění:
u majitele v Dubňanech

27.11.2020 - V Dubňanech řešíme už od léta případ u staršího nemocného pána, kterému se v domě po smrti matky namnožily kočky. Dospělé kočky jsme vykastrovali a vrátili, ale byli tady také čtyři nádherná šedá koťata, kterým se už podařilo najít domov. Teď zbývá najít domov těmto dvěma kocourkům. Oba jsou velmi bázliví, zpočátku žili venku, bez lidí, nyní už jsou na pobyt v místnosti zvyklí, od pána se nechají i hladit, ale cizích lidí se bojí. Hledáme jim SPOLEČNÝ DOMOV, POUZE U ZKUŠENÉHO CHOVATELE, který bude mít dostatek tpělivosti, porozumění a dá jim čas. Už jsou po kastraci, očkovaní a  budeme se je snažit umísťovat přímo z Dubňan, od majitele. 7.5.2021 - Kocouři se nikam "neposunuli", zůstávají abnormálně plašší a nejsou vhodní k přemísťování do nového domova. Je jim umožněn pobyt na zahradě a zůstanou na místě.

m-mensi.jpgDalší fotky zde.

Artuš byl adoptován na dálku -  krmivo i veterinární péči a další náklady mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Merlin byl adoptován na dálku - krmivo mu hradily Zrzky v Kostce. Děkujeme!

Merlin byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mikeš 03, Miňonka, Mojmír, Viola a Bořek 02

4. 5. 2021

mikes300.jpeg

 

mino350.jpg

mojmir350.jpg6.jpgborek.jpg

 

 

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Denisek 06

3. 5. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

18.3.2021 - V areálu firmy Dendra v Moravské Nové Vsi se objevila koťata. Majitelé areálu je tam krmí a postupně odchytávají ke kastracím, první z nich byla Anetka a dnes jsme přijali kocourka, který je mazlivý a tak ani jeho vracet nebudeme, najdeme mu domov. 10.4.2021 - Denisek je hodný a mazlivý kocourek, který velice dobře vychází s kočičími kamarády a není vhodný jako jedináček. Více by se mu líbilo v domku se zahradou. 3.5.2021 - Denisek odjel do nového domova, do Mutěnic, do domku se zahradou, kde ho čekají dva kocourci a pejsek.

Další fotky zde.

Denisek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Barbora Svinková, Petr Novák a kocourek Simon. Děkujeme!

Denisek byl adoptovan na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku hradila Pavla a Žaneta s kočkami Chapmanovou a Kamilkou. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mia 06

3. 5. 2021

img_20190804_082256.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2017
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

6.7.2019 - Dnes jsme přijali bílou kočičku po srážce autem. Kočku jsme kastrovali již dříve, žije spolu s plašankami na statku v Mutěnicích. Má zlomenou pánev, zatím se nedokáže ani postavit. 4.8.2019 - Miuška tento víkend opustila klec! Je šikovná, začíná se pohybovat, ale ještě ji čeká amputace ocásku, protože ten zůstal "mrtvý". Video zde. 8.9.2019 - Mia je po amputaci ocásku, je v pořádku a může do nového domova. Žila venku mezi plachými kočkami a tak potřebovala trošku času, aby pochopila, že člověk může být i zdrojem příjemných pocitů. Dnes už si pro pomazlení chodí ráda a ráda se vám usídlí na klíně ... Miluje jídlo a tak cesta  jejímu srdci vede přes něco dobrého ... S kočkami nekamarádí, ale toleruje je, může být umístěna ke klidné kočce nebo spíše jako jedináček. Ráda tráví čas na balkóně, zasíťovaný balkón je podmínkou. 3.5.2021 - Mia odjela do nového domova, do Hodonína, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mia byla adoptována na dálku - krmivo i veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradila Šárka z Krumvíře, kartouzák Remmy a zachráněná Zombie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Evelína 03

24. 4. 2021

evelina2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2020
Umístění:
dočasná péče Strážnice

1.4.2021 - Oznamovatelka našla opuštěnou kočičku ve Strážnici, nikdo se k ní nehlásil. Dala jí jméno Evelínka a nechala si ji doma, ale kočička se bojí domácích koček a musí být oddělena, proto u oznamovatelky nemůže zůstat. Zajistili jsme kastraci, očkovámí a odčervení a budeme kočičce hledat nový domov. 23.4.2021 - Evelínka může do nového domova, nejlépe jako jedináček, do domku se zahradou. 24.4.2021 - Evelínka odjela do nového domova, do Újezdu u Brna, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Evelínka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila oznamovatelka.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Janička

22. 4. 2021

1.jpgKočka, kastrovaná, nar. cca 2018
Umístění:
depozitum Hodonín II.

1.12.2020 - Dnes jsme přijali mourovatou dospělou kočku z Tvdonic. Oznamovatelka nám sdělila, že kočka se celé léto zdržuje na ulici mezi domy, že ji se sousedy krmili, mysleli si, že se třeba vrátí domů, ale začala zima a kočka byla pořád na místě. Jméno dostala podle oznamovatelky. Zatím je smutná a nežere ... 11.2.2021 - Janička je v pořádku a může do nového domova! Je to velká kočička s mírnou, hodnou povahou a přátelská k lidem i ke kočkám, ale pokud bude mít dostatek pozornosti, může být i sama. Žila venku a u nás toužebně vyhlíží z okna, proto do domku se zahradou. 22.4.2021 - Janička odjela do nového domova, do Vrbice, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným kočičím jedináčkem a kamarádem jí bude pejsek.

Další fotky zde.

Janička byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Jana, kočičky Nikita a Josefínka 02 a kocourek Bučivoj. Děkujeme!

Janička byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradila  Stáňa z Liberce a kočičky Micka, Uhlinka a Matylda. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kriket

22. 4. 2021

kriket5a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

14.10.2020 - Oznamovatelka nám nahlásila, že v zahrádkářské kolonii ve Veselí nad Moravou se zdržují nějaký čas malá koťata, ale už několik dní prší a zahrádky jsou pod vodou a je tu vyhlášen 3. povodňový stupeň a tak jsme dnes tato koťata přijali k nám. Koťata mají 6 týdnů a zatím syčí ... 21.10.2020 - Koťata onemocněla, jsou nasazeny ATB, ale dnes jedno z koťátek umřelo. 28.10.2020 - Druhé z koťat umřelo a zůstává mourovatý kocourek, dostal jméno Kriket. 20.1.20201 - Kriket může do nového domova, kde potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. Je to krásný moureček, hravý a přítulný. 22.4.2021 - Kriket odjel do nového domova, do Kyjova, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Kriket byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Michaela Skřivanová s rodinou. Děkujeme!

Kriket byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Jiřina a Klára Maršálková a kocour Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šmudlinka 02

18. 4. 2021

7mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Šmudlinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička, miluje honičky po celém domě, loví myšky a svádí boje s kožešinou. V novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým kamarádem od nás. 18.4.2021 - Šmudlinka dnes odjela do nového domova, do Brna, do bytu, kde na ni čeká kočička.

Další fotky zde.

Šmudlinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili manželé Pospíšilovi a kočičáci Sárinka, Bertík, Charlík, Denísek, Matýsek, Olivka, Datlička, Rupi a Ava. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Kulička 04

14. 4. 2021

11.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2020
Umístění:
dočasná péče Lanžhot

30.9.2020 - Oznamovatelka našla dnes v Lanžhotě opuštěné kotě. Je to maličká černá kočička, dostala jméno Kulička a paní byla ochotná si ji ponechat v dočasné péči. 3.12.2020 - Kulička může do nového domova, kde potřebuje ke svým hrám kočičího kamaráda. Je zvyklá na malé děti, mazlivá, hravá a nevhodná jako JEDINÁČEK, pouze do domku. 14.4.2021 - Kulička dnes odjela do nového domova, do Bošovic, do domku, kde ji čekají dva kočičí kamarádi.

Další fotky zde.

Kulička byla adoptován na dálku - krmivo jí hradili Simona, Marek, Chelsík a Dorinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Žili

9. 4. 2021

z2a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

17.9.2020 - Malá tříbarevná kočička se přitoulala k našemu depozitu v nočních hodinách. Nebojácná, nenechala se zastrašit ani velkým čuvačem a rozhodla se k nám nastěhovat. Ani po výzvě na FB se žádný majitel nepřihlásil. 26.12.2020 - Žili je hodně mazlivá, vděčná za každé pohlazení, ale i akční, hravá, je proto vhodná i do rodiny s dětmi. Je zvyklá na psa, větší skupinu koček nemusí, ale může být umístěna k jedné mladé kočce nebo, pokud bude chodit i ven, může být i jedináček. 9.4.2021 - Žili odjela do nového domova, do Brna, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Žili byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Veronika Maňáková. Děkujeme!

Žili byla  adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradili Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ivánek

8. 4. 2021

8.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 1.2.2021 - Týnuška a Ivánek jsou báječná, roztomilá, mazlivá koťata a můžou do nového domova - spolu (není podmínkou), ale kočičí kamarád je nutný. 16.2.2021 - Ivánek dnes našel domov v Mikulčicích, v domku se zahradou, kde ho čeká kočička a dva pejsci. 18.3.2021 - Ivánka jsme dnes vzali zpátky k nám, domácí kočička si na něj nezvykla. Ivánek je pohodový umazlený medvídek, který nejraději dovádí s kočičími kamarády, nejvíce se Šmudlinkou, ale také rád asistuje při vaření. Je zvyklý na pejsky a malé děti, nechá se od nich i chovat a náruč a mazlení miluje. Hledáme pro něj domov u kočičího kamaráda. 8.4.2021 - Ivánek odjel do nového domova, do Břeclavi, do domku se zahradou, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Ivánek byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Matýsek, Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

Ivánek byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Teodor 04

3. 4. 2021

20200704_113013.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2019
Umístění:
dočasná péče Mikulčice

1.9.2019 - Kotě bylo nalezeno v Lanžhotě, ve velice špatném stavu, podvyživený, průjem, špatná srst. Je to kocourek, dostal jméno Teodor, odpočívá v karanténě, dostává léky a dobré papání. 21.1.2020 - Z ošklivého kačátka vyrostla nádherná labuť a z Teodora vyrostl opravdu nádherný kocour. Je hodný, s ostatními kočkami se snáší, je zvyklý na psy. Po čase jsme Teodorovi museli umožnit chodit ven, byt mu byl s jeho temperamentem opravdu málo. A od té doby, co chodí ven je jako vyměněný. Moc rád se hraje a prohání všechny kočičí kamarády i ty psí. Je to mazel, v novém domově musí mít kočičího kamaráda a musí chodit ven 20.12.2020 - Teodor dnes odjel do nového domova podle svých představ, na statek v Chlumu u Zlína, kde ho čekají děti, dva vlkodavové a další zvířectvo. 29.1.2021 - Teodor si v novém domově nezvykl a dnes jsme ho přivezli zpátky. Misto něj odjeli Toník 03 a Tutu a ti jsou spokojeni. Více zde. 3.4.2021 - Dnes odjel Teodor do nového domova, na statek v Úvalech u Valtic, kde ho čekají dvě kočičky a dva pejsci. Je to jeho druhý pokus a věříme, že to tentokrát vyjde.

Další fotky zde.

Teodor byl adoptován na dálku - krmivo mu hradil M Salon Brno. Děkujeme!

Teodor byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku mu hradili až do 12/2020 Mau a po jeho návratu do depozita Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jack 02

2. 4. 2021

jack2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístění:
depozitm Hodonín II.

22.2.2021 - Oznamovatelka k nám přinesla kocoura s tím, že její kamarádka je ve svízelné životní situaci, přišla o bydlení a s děmi se na čas stěhuje k ní, ale má kocoura a ona sama je těhotná a kocoura ve svém bytě nechce. Kocourka jsme přijali, ale žádali jsme oznamovatelku, aby se s námi spojila majitelka. Kocour není kastrovaný a chybí mu část ocásku. Je umístěn do karantény. 8.3.2021 - Kocour velmi onemocněl, nežere, dostává ATB a snažíme se krmit po troškách výživnou kaší. 28.3.2021 - Jack se uzdravil a majitelka, která si našla nové bydlení, projevila zájem vzít si kocoura zpátky. 2.4.2021 - Dnes byl Jack vrácen majitelce oproti úhradě za kastraci, léčbu a očkování, domov má na Slovensku v Radimově.

Další fotky zde.

Jack byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Renata Čížková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mirabelka 03

1. 4. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

21.1.2021 - Na stránkách FB skupiny Mikulčice se objevil příspěvek, že u obchodu s potravinami Hruška se zdržuje kočička, která tam naříkavě mňouká. Nikdo se o ni nepřihlásil a tak se tam večer naše paní depozitářka z Mikulčic zajela podívat. Našla tam vyděšenou kočičku, vyhladovělou (první porci spořádala hned po cestě v autě) a neuveřitelně mazlivou, je špinavá a má omrzlá ouška. Dstala jméno Mirabelka. 16.2.2021 - Mirabelka je úžasná kočička, mazlivá, hravá a měla by mít v novém domově kočičího parťáka, sama může být jedině pokud bude moci i ven. 1.4.2021 - Mirabelka odjela do nového domova, do Hodonína, do domku se zahradou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.          

Mirabelka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili kocourci Tobiášek a Čičmánek. Děkujeme!

Mirabelka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v depozitu jí hradila Ivana Strejčková, Bohdanka a Lojzík, Ája, Elinka, Kačenka, Kubíček, Tedík a Mikeš. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Dominik 05

30. 3. 2021

img_20210316_072900.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2021
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

11.2.2021 - Dnes jsme přijali kocourka, cca 5 měsíců, zdržoval se na benzínce v Mutěnicích, kde se snažil dostat do tepla. V ouškách má svrab a jelikož je celý špinavý a se skvrnami od oleje, myslíme si, že se sem dostal v motoru auta. 26.3.2021 -  Dominik je divoch, akční zvědavé kotě, má rád koulodráhy, bičíky, cokoliv, do čeho jde šťouchat, poličky, ale hlavně hravé kamarády. Nezkazí žádnou legraci. K člověku je mazlivý, během chvilky se promění ve vrnivého mazla, který si člověka užije se stejným nadšením, jako jeho nohy pod peřinou. Hravý kámoš v novém domově je podmínkou. 30.3.2021 - Dominik odjel do nového domova, do Svatobořic, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Dominik byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu hradila Leona Bočková a kocourci Fido a Hug. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Dino 04

20. 3. 2021

1mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. cca 2018
Umístění:
dočasná péče Milovice

3.12.2020 - Dnes jsme přijali kocoura, kterého oznamovatelka našla na silnici v Hruškách, směr Břeclav, při nájezdu na dálnici. Kocour byl několik dní u oznamovatelky a snažili jsme se pomocí FB najít majitele, nikdo se neozval. Kocour byl dnes na kastraci a je umístěn do karantény a dostal jméno Dino. 28.2.2021 - Dino je velký huňatý medvídek, mazlivý kocour, který svého člověka miluje velkou kocouří láskou, dobře vychází i s kočičími kamarády. Ze svého minulého života si přinesl návyky svobodně žijícího kocoura a přestože je hluchý, pobyt v uzavřeném prostoru pro něj není a potřebuje chodit ven. Důležité je však zajistit jeho bezpečnost a proto musí mít pozemek u domu dobré oplocení (vysoký plot nepřeleze, nedokáže vyskočit na vyšší místa).  20.3.2021 - Dino odjel do nového domova, do Přibic, do domu s bezpečnou zahradou, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Dino byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Michaela Klásková. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Sisinka 02 a Týnuška

17. 3. 2021

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Sisinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 16.2.2021 - Sisinka je zdravá, mazlivá a hravá kočička a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 27.2.2021 - Sisinka dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, kde na ni čekají dvě kočičky.

Další fotky zde.

Sisinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Moravcovi. Děkujeme!

Sisinka byla adoptována na dálku -  veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu jí hradili Pješčakovi. Děkujeme!

mensi.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

11.1.2021 - Tato dvě koťátka se dnes dopoledne schovávala pod keřem v Moravské Nové Vsi. Koťata byla žíznivá, vyhladovělá a prochladnutá. Byla vyděšená a myslime si, že je tam někdo vyhodil. Jsou moc mazlivá a vděčná a jakmile se najedla a napila, tak už leží na křesle v kanceláři a spí. Zůstanou tady v karanténě, pak přejdou do depozita. Je to kočička a kocourek - Týnuška má černý čumáček a Ivánek bílý. 17.2.2021 - Týnuška je nádherně vybarvená kočička, mazlivá, hravá a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda, Ivánek už domov našel. 17.3.2021 - Týnuška dnes odjela do nového domova, do Brna, do domku, za Sisinkou.

Další fotky zde.

Týnuška byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Týnuška byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spjené s pobytem v depozitu jí hradila Ludmila Tvrdoňová a kocouři Pitrýsek, Bertíček a Jasmínek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Toby a Petty 02

15. 3. 2021

toby-a.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

3.6.2020 - Dnes nám oznamovatelé nahlásili tři opuštěná koťata, která nalezli u polní cesty v Lanžhotě. Jsou to černí Ajša, Kenny a mourovatý kocourek Toby. Koťata mají asi 6 týdnů a ještě by měla být u kočíčí mámy. Toto je důsledek nezodpovědnosti majitelů, kteří nekastrují své kočky a pak se jich zbavují takovým způsobem. 14.7.2020 - Toby je očkovaný, zdravý a může do nového domova, buď spolu s kotětem od nás nebo k vašemi kotěti. 15.3.2021 - Petty a Toby odjeli společně do nového domova, do Vacenovic, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Toby byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

pett.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2020
Umístění:
depozitum Hrušky

5.6.2020 - Dnes další koťata nalezena na polní cestě v Lanžhotě! Jsou to opět dvě černé kočičky - Selma a Petty. Koťata mají 4 - 5 týdnů a ještě by měla být u kočíčí mámy. Toto je důsledek nezodpovědnosti majitelů, kteří nekastrují své kočky a pak se jich zbavují takovým způsobem. 14.7.2020 - Petty je očkovaná, zdravá a může do nového domova, buď spolu s kotětem od nás nebo k vašemi kotěti. 15.3.2021 - Petty a Toby odjeli společně do nového domova, do Vacenovic, do domku se zahradou.

Další fotky zde.

Petty byla adoptována na dálku - krmivo jí hradil Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jack a Meduňka 02

1. 3. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

5.10.2020 - Dvě koťata byla nalezena v obci Tasov, oznamovatelka, která je našla na zahradě sem dojíždí jen na chalupu. Koťata převzal do péče obecní úřad v Tasově, my jsme se jim snažili pomocí FB najít domov, ale nepodařilo se a tak jsme dnes pro koťata do Tasova zajeli. Zrzavý kocourek dostal jméno Jack, bílomourovatá je kočička Emma. 26.12.2020 - Jack je nádherně vybarvený, roztomilý a důvěřivý mladý kocourek. Ničeho a nikoho se nebojí, u všeho musí být první. Úžasně mazlivý a přede jen se na něj podíváte, je vhodný i do rodiny s malými dětmi. V novém domově potřebuje k hrám kočičího kamaráda. 1.3.2021 - Jack našel nový domov společně s Meduňkou, v Hodoníně, v bytě.

Další fotky zde.

Jack byl adoptován na dálku -  krmivo mu hradila firma IZOVELLA s.r.o., kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

Jack byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradila Klára Chmelová. Děkujeme!

med1.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

17.12.2020 - Dnes jsme přijali 4 měsíční kotě, které se zdržovalo už několik dní u obchodu v Mutěnicích. Je to kočička, dostala jméno Meduňka. Má nějaké staré zranění, které se špatně hojí, pravděpodobně se jedná o granulom, jsou nasazeny léky a je umístěna do karantény na pozorování. 27.2.2021 - Meduňka se uzdravila a může do nového domova! Je to mazlivá, zvídavá a hravá kočička, která v novém domově potřebuje kamaráda. 1.3.2021 - Meduňka našla nový domov společně s Jackem, v Hodoníně, v bytě.

Další fotky zde.

Meduňka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradil Pavel Hrubý. Děkujeme!

Meduňka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v útulku jí hradila Michaela Hrubá. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Andělka 04

1. 3. 2021

andelka351.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2016
Žije v dočasné péči v Moravské Nové Vsi

Koťátka - Teddy, Tummy, Andělka a Minnie spolu s jejich kočičí mámou Mínou nalezla paní z Brna, když přijela na chalupu do Čejkovic. Andělka je bázlivá a hodně se bojí cizích lidí, potřebuje čas, aby si zvykla. Dlouho se držela své mámy Míny, ale velice ráda si hraje a řádí s ostatními. 2.1.2017 - Andělčina bázlivost se nezlepšila ani po roce a půl. 1.3.2021 - Původně dočasná péče v Moravské Nové Vsi se stala pro bázlivou Andělku domovem trvalým. Děkujeme!

Další fotky zde.

Andělka byla adoptovaná na dálku - podporovali ji Koneční a Princezna, Mikeš, Viky a Vinci. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Monetka 02

28. 2. 2021

m3.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Hodonín I.

13.10.2020 - Oznamovatelka z Mikulčic nám ohlásila, že se jí na zahradu přitoulala kočka a porodila v kůlně koťata, nyní ale už je to dva dny co se k nim nevrátila. Koťata jsme přijali, mají cca 3 týdny a krmíme střílačkou. 4.11.2020 - Mourovatého kocourka se nepodařilo zachránit. Zůstává černá kočička Monetka. 7.1.2021 - Monetka měla 3 měsíce a může do nového domova! Je přítulná, mazlivá, hravá a v novém domově musí mít podobně starého kamaráda nebo může odejít s kotětem od nás. 28.2.2021 - Monetka dnes odjela do nového domova, do Brna, do bytu, kde ji čeká kocourek.

Další fotky zde.

Monetka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradil Ing. Radek Švec, kocouři Suteh a Orin a micina Stelinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Naďka a Michalka

28. 2. 2021

img_20190808_175814.jpgKočka, kastrovaná,  nar. 2018
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

2.8.2019 - Dnes nám ohlásila městská policie nález dvou černých koček v lokalitě Na Výhoně v Hodoníně. Jedná se o dvě černé kočky, čisté, v dobrém stavu, ale k smrti vyděšené, paralyzované strachem se krčily u plotu. Je zřejmé, že kočky jsou bytové, nikdy nebyly venku a někdo je sem přivezl. A představte si, že sem ke kočkám hodil otevřenou konzervu a natržený pytlík granulí. Jaká péče! :-( Nevšiml jste si někdo, že váš známý, soused měl dvě černé kočky, které už nemá? Kočičky jsou nejen nezvyklé na pobyt venku, ale v depozitu s velkým množstvím koček, plném pachů se převelice bojí. Protože měly doposud domov, neví, co a proč se s nimi děje a jsou ve stresu. Pokud by jim někdo chtěl nabídnout domov nebo jim pomoci dočasnou péčí, telefon je 724 142 463. 3.9.2019 - Po měsíci je Naďka připravena na nový domov! Je to asi roční kočička, která miluje hlazení, ráda si lehne na postel, sleduje dění. Člověka má ráda, otírá se o něj a s náruživostí přijímá pohlazeníčko. Je to nebroušený diamant, svou lásku k člověku stále vylepšuje ... Ostatní kočky nevyhledává, je tak trochu samotářka. Parťáka by snesla, ale raději jen jednoho. 16.11.2019 - Naďka našla domov na XIII. umísťovací výstavě v Brně, odjela do Brna, do bytu, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Naďka byla adoptována na dálku - podporovala ji Kamila a kočička Čertice, kocourci Matýsek a Toníček, pejsci Rex a Míša. Děkujeme!

img_20190519_094616.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2018
Umístění:
dočasná péče u Lady, Mutěnice

19.2.2019 - Dnes brzy ráno nám byla nahlášena tato kočička, nalezena před vlakovým nádražím v Hodoníně. Je velice vyděšená. Hledáme majitele.
18.5.2019 - Majitel se nenašel a tak Michalka hledá domov. Je to kočička mladá, aktivní, k člověku mazlivá, přítulná a ráda si ustele ve vaší posteli, měla by mít kočičího kamaráda, ale pokud bude mít dostatek pozornosti a bude moci chodit i ven, může být i jedináčkem. 28.2.2021 - Po dvou letech se nového domova dočkala Michalka a dnes odjela do Brna, do bytu za Naďkou.

Další fotky zde.

Michalka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Stáňa z Liberce a kočičky Micka, Uhlinka a Matylda a kocour Srdíčko. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Mikuláška

26. 2. 2021

mikulaska6a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2018
Umístění:
depozitum Hodonín I.

6.12.2018 - Dnes jsme přijali mourovatou kočičku, která se snažila v Dolních Bojanovicích dostat do drogerie. Dostala jméno Mikuláška. 25.1.2020 - Mikuláška je jemná a milá kočička, čeká na nový domov už druhý rok ... V novém domově může mít kočičí kamarádku a nebo může být i jedináček, pokud nebude celý den sama a nebo bude moci chodit i ven. Velké množství koček jí nevyhovuje. 26.2.2021 - Mikuláška se dnes dočkala a odjela do nového domova, do Lužic, do domku, k babičce, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

Mikuláška byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Simona Mrázová s manželem Peťou, dcerou Šarlotkou a kočičkami Cherry, Skvrnkou a kocourkem E.T. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Lexinka

25. 2. 2021

img_20210207_200112.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

25.11.2020 - V Mutěnicích nalezeno vyhublé 2,5 měsíční kotě, kostičky by se daly počítat, průjem, svrab, začervené, očička zahnisané, zřejmě kaliciviroza, má i afty v tlamičce. Je to kočička, velmi mazlivá, vděčná. 22.2.2021 - Lexinka je zdravá, kastrovaá a může do nového domova! Je to krásná kočička, umazlená, miluje člověka a je vhodná i do rodiny s dětmi. Ráda si hraje a dovádí a potřebuje mladého kočičího parťáka. 25.2.2021 - Lexinka dnes odjela do nového domova, do Šitbořic, do domku se zahradou, kde ji čeká kocourek a pejsek.

Další fotky zde.

Lexinka byla adoptována na dálku - krmivo jí hradili Katka, Barbora a kocour Max. Děkujeme!

Lexinka byla adoptována na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu jí hradila Vanda Bočková a kocourek Pipi a kočička Mášenka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Alf 04

21. 2. 2021

1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 9/2020
Umístění:
dočasná péče Mutěnice

13.12.2020 - Na statku v Mutěnicích, kde krmíme plaché kočky se dnes objevilo kotě. Je to kocourek, hladový, zasvrabený. Umístěn do karantény. 11.2.2021 - Alf je extrémně mazlivý, hravý kocourek, vodný i do rodiny s dětmi. Ustele si ve vaší náruči, stejně tak v umyvadle nebo ve vaně. Miluje lidi i kočky a kvůli jeho důvěřivosti ho doporučujeme pouze do bytu. Nevhodný jako jedináček, potřebuje parťáka na hraní. 21.2.2021 - Alf dnes odjel do nového domova, do Prahy, do bytu, kde ho čeká 6 měsíční kočička.

Další fotky zde.

Alf byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Mikulášek, Stelinka, Lenka, Aleš, kocour Mourek a pes Nero. Děkujeme!

Alf byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady mu hradili Sylva, Josef a kocouři Brumelo a Dron. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vendelín 06

18. 2. 2021

mensi.jpgKocour, nar. 9/2020
Umístění:
depozitum Mikulčice

8.1.2021 - Sociálně slabá rodina se dostala do potíží a musela se vystěhovat z domku v Moravské Nové Vsi. Na zahradě domu by zůstala tři koťata, začervená s nafouklými bříšky, v uších svrab. Přijali jsme je k nám, černý kocourek dostal jméno Vendelín, tříbarevná kočička je Šmudlinka a bílomourovatá Sisinka. 16.2.2021 - Vendelín je zdravý, je to hravý kocourek a v novém domově potřebuje kočičího kamaráda nebo může odejít s některým ze sourozenců. 18.2.2021 - Vendelín odjel do nového domova, do Tovačova, do bytu, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Vendelín byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Anika a Václav Lauerovi a kočičky Pedra a Sága. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Lia 04

17. 2. 2021

lia4a.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2/2019
Umístění:
depozitum Hodonín I.

24.5.2019 - Dnes jsme přijali dvě zubožená, vyhublá a nemocná koťata, která našla paní na cestě při venčení psa v Hruškách. Někdo je tady ponechal svému osudu. Je neuvěřitelné, kolik je všude kolem nás bezcitných lidí, bez kapky soucitu nebo empatie. Mramorovaná kočička dostala jméno Lia a černý kocourek je Igi. 2.10.2019 - Lia je zdravá a může do nového domova. Je to kočička mazlivá, přítulná a měla by mít kočičího kamaráda. 17.2.2021 - Lia dnes odjela do nového domova, do Mirotínku, do domu se zahradou, kde ji čekají další kočičky a také pejsci.

Další fotky zde.

Lia byla adoptována na dálku - krmivo jí hradila Táňa Jankovičová a čičindy Kája a Terka.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Mazel 04

12. 2. 2021

mensi2.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2/2020
Umístění:
dočasná péče Hodonín

28.12.2020 - Dnes ráno se ke známému přidal v centru Bílovic, okres Uh. Hradiště, nedaleko autobusové zastávky a zámeckého parku, černý kocour s bílou náprsenkou, asi necelý rok starý. Kocourek ho doprovázel až do pozdního večera a nehodlá ho v žádném případě opustit. Je velmi kontaktní a mazlivý. Když oznamovatel zjistil, že kocourek má na břiše tržnou ránu, přivezl ho sebou do Hodonína. 29.12.2020 - Dnes bylo kocourkovi zranění ošetřeno a zároveň byl vykastrován. 12.1.2020 - Mazel je prostě mazel. Vemi milý, přítulný kocourek, který hledá domov u kočičího kamaráda. 12.2.2021 - Mazel dnes odjel do nového domova, do Střelic, do domku se zahradou, kde ho čeká kocourek.

Další fotky zde.

Mazel byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem  v našem depozitu hradil Jan Kocman a kočička Galina. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Miky 05

6. 2. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2018
Umístění:
depozitum Mikulčice

23.1.2019 - Kocourek naříkal na stromě v sousední zahradě našeho depozita v Mikulčicích. Dostal papání, ohřál se a už se mu nechtělo odejít. Nyní je už očkovaný i kastrovaný, majitel se nenašel a tak mu hledáme domov. Miky je mazlivý, přátelský, dobře vychází s kočkami i psy, takže může k vaší kočce nebo pejskovi, ale může být i jedináček - pouze do domku se zahradou, musí chodit ven.  23.8.2020 - Miky odjel do nového domova, do Brna, do bytu s možností chodit i ven a bude rozmazlovaným jedináčkem. 31.8.2020 - Paní dnes Mikyho vrátila s tíím, že se ukvapila a ještě není připravena po smrti svého kocoura dát domov jinému. Naštěstí Miky je velký pohodář a návrat do depozita snáší velmi dobře, tváří se, jako by byl jen na dovolené ... 6.2.2021 - Miky dnes odjel do nového domova, po náhlém úmrtí Nugátka, do Hustopeč, do domku, kde ho čekají dva psí kamarádi.

Další fotky zde.

Miky byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Bauerovi a kočičky Julinka a Kokeša a kocourci Simirek a Mareček 03. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Enzo 02

5. 2. 2021

enzo.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2020
Umístětí:
depozitum Hodonín II.

21.7.2020 - Toto kotě našel cyklista vyděšené na silnici v Čejkovicích, aby ho nepřejelo auto, dal ho do sběrného dvora v Čejkovicích. Je to kocourek, vystresovaný, hodně plakal. Říkáme to pořád dokola, kotě nesmíte nechávat venku, nemá orientační schopnosti, žádné zkušenosti a takto to dopadá! 9.9.2020 - Enzo je krásně zbarvený moureček, ze světle pískového kožíšku mu září oči jako diamanty. Je to rošťák, plný energie a nápadů, jak zlobit, vyzývat ke hře, bojovat se smetákem nebo vaší nohou. Z toho se dovede proměnit v předoucí motorek, který si užívá mazlení. V novém domově potřebuje podobně starého kamaráda. 5.2.2021 - Enzo odjel do nového domova, do Ratíškovic, do domku, kde ho čeká kočička.

Další fotky zde.

Enzo byl adoptován na dálku - krmivo mu hradila Pavla z Brna a kočičky Siraelka a Lilinka. Děkujeme!

Enzo byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Judáš, Verdel a Štěpánka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53

následující »