Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Adélka 04

28. 7. 2014

adelka-250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 7/2009

Adélka bude mít v létě 5 let, s ostatníma kočkama vychází bez problémů. Zatím je ve svém původním domově, ale hledáme pro ni nový domov, protože jsou pro ni děti velký problém. Celý den je schovaná pod pohovkou a vyleze až večer, když všichni zalezou do postelí. Bylo by jí nejlépe někde u dospělých lidí bez dětí, další kočky by nebyl problém, opravdu jen ty děti. Majitelka si myslela, že si Adélka časem zvykne, ale má ji doma už skoro tři roky a situace je pořád stejná a nechce ji "trápit" , když by jí mohlo být u jiných lidí lépe. Jinak je mazlivá, ale jen když sama chce a přijde si, chovat se moc nechce, je to trošku netykavka, opravdu jen když chce sama. Je zvyklá chodit ven. K Adélce byli v roce 2012 umístěni Fanfán a Erin (nyní Semík a Nelinka), ti jsou naopak k dětem to pravé :-) dokonce, když kluci nejsou delší dobu doma, tak je hledají. 8.6.2014 byla Adélka umístěna do Hodonína, do bytu jako jedináček. Po dvou dnech byla Adélka vrácena zpět. Důvod? Prý líná a nechce být na klíně... 28.7.2014 byla Adélka znovu umístěna, tentokrát  do Plzně, do bytu k perskému kocourkovi.

Další foto zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Evička 02

21. 7. 2014

evi250.jpegKočka, kastrovaná, nar.  4/2013

Evička byla nalezena se svou sestrou Emičkou v Bojanovicích. Z Evičky u nás vyrostla nádherná kočička. Ráda se nechá pochovat a mazlit a netrpělivě vyhlíží nový domov. 21.7.2014 byla Evička umístěna do Hulína, do bytu ke kočce a pejskovi.

Fotky Evičky z pobytu nás i z nového domova najdete zde.

Evička byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku. Její adoptivní rodinou byla Linda Šildová & Drobek. Děkujeme !

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Boný

20. 7. 2014

bony-str.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2012

Boný byla nalezena vyděšená, pod zahradním domkem, kde majitelé krmí vykastrované kočky, daleko za městem….. Prozradily ji ostatní kočky, jak na ni zvědavě nakukovaly. Boný byla zdravá, dokonce i vykastrovaná, měla pouze svrab v uších. Je to hodná, klidná a mazlivá kočička, která v útulku trpí velkým stresem a naléhavě hledá svůj nový domov, kde nemusí být jedináčkem, na jednu nebo dvě kočky by si určitě zvykla.
20.7.2014 Byla Boný umístěna do Frýdku Místku jako jedináček.


Další fotky Boný zde.

Boný byla po dobu pobytu u nás  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra Vigoureux a kocourek Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 16

Alžbětka

19. 7. 2014

al1.jpeg

Alžbětka, kočka, kastrovaná

 

Přišla k nám velmi nemocná, měla zánět dělohy po častých porodech. Je to asi dvouletá mladá kočička mohutného vzrůstu. Zpočátku se ostatních koček v depozitu bála, ale postupem času si zvykla a další kočku by určitě tolerovala. K člověku je velmi mazlivá a přátelská, ráda si přijde pro pohlazení a na klíně vám vydrží ležet celé hodiny. Taky je to velký jedlík a v jídle se nijak neomezuje. Alžbětka  má krásně zelené, velká  kukadla a když se na člověka podívá, tak si ji musí každý zamilovat. 19.7.2014 byla Alžbětka umístěna do Svatobořic, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.
 
Další fotky zde.

 

Alžbětka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodina nechce být jmenována. Děkujeme!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Lucinka (06)

18. 7. 2014

lucinka250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Lucinka je krásně zbarvená mourečka, která se narodila ve Strážnici na zahrádkách. Má za sebou velké dobrodružství, když ji paní vezla na kastraci, tak špatně dovřela přepravku a Lucinka utekla. Hledaly jsme ji vytiskly letáčky, ale Lucinky nebylo. Asi za necelý měsíc se nám ozvala paní, že na náměstí v hospodě, je kočka, hladová a lísá se k lidem, kteří sedí na zahrádce. Jely jsme pro ni a ona to byla naše Lucinka. Je veliká mazlivka, může do bytu i domku, ke kočce i sama. Je vhodná jako společnice ke kočce  do bytu nebo do domku se zahrádkou.  18.7.2014 byla Lucinka umístěna do Moutnice, ke štěňátku a kotěti.
 

Další fotky zde.

Lucinka byla po dobu pobytu u nás  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.


 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Růženka (04)

18. 7. 2014

ruzenka1.jpegRůženka, kočka, kastrovaná, nar. 5/2013

Růženka se potulovala u činžáku ve Strážnici, ujala se jí paní, která tam krmí opuštěné kočky. Byla u ní na zahrádce a po očkování jsme ji vzaly k nám, abychom jí našly nový domov. Růženka je moc milá a mazlivá kočička, ale není nijak vlezlá, je vděčná za pohlazení. Miluje jak lidi, tak jiné kočky.
18.7.2014 byla Růženka umístěna do Uherského Brodu, do domku kde bude rozmazlovaným jedináčkem.
 

Další fotky zde.

Růženka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Markéta & Martin z Brna. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Želvík

17. 7. 2014

zelvik01.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2007

Mouratý kocourek Želvík je bráška Knoflíčka. Přitoulal se jednoho dne k naší známé na zahradu, která ho od té doby krmí. Má však již 25 koček a finance na to, aby je všechny uživila, nemá. Proto pro Želvíka hledáme nový domov, nejlépe v 
domku se zahrádkou. Želvík je soběstačný kocour, vystačí si sám, hodně času tráví venku.

Fotky Želvíka najdete zde.

Želvík byl  adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byl kolektiv společnosti Burberry Praha. Moc děkujeme! 

17.7.2014
Želvík se stahuje z nabídky, zůstane u své paní. Přestože se jí nedostává financí na krmení všech koček a je vážně nemocná, odmítá spolupráci a odmítá své kočky umístit do nových domovů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Micka(05)

16. 7. 2014

micka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2010

Mouratá kočička Micka je velice hodná, milá a skromná. Vůči ostatním kočkám i lidem naprosto bezproblémová. Potřebuje domov, kde by mohla běhat venku a přijít se ohřát a případně vyspat domů. Je tedy vhodná do 
domku se zahrádkou. Nyní žije u paní, která má 25 koček, avšak prostředků na to, aby je všechny uživila, málo. Není to přitom žádná množitelka, všechny své kočky nechává poctivě kastrovat, což se ale bohužel nedá říci o jejích sousedech, kteří jí kočky hážou do zahrady.

Fotky Micky najdete zde.

Micka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Anet s Jirkou & kočka Ozzy s kocourem Bobešem. Děkujeme!

16.7.2014
Micka se stahuje z nabídky, zůstane u své paní. Přestože se jí nedostává financí na krmení všech koček a je vážně nemocná, odmítá spolupráci a odmítá své kočky umístit do nových domovů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Knoflíček

16. 7. 2014

knoflicek.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 2007

Bílomouratý Knoflíček je  velmi milý kocourek, lenošný, zvyklý se povalovat celé dny doma. Vůči ostatním kočkám je bezkonfliktní, k lidem velmi přátelský. Nyní žije u paní, která má 25 koček, avšak prostředků na to, aby je všechny uživila, málo. Není to přitom žádná množitelka, všechny své kočky nechává poctivě kastrovat, což se ale bohužel nedá říci o jejích sousedech, kteří jí kočky hážou do zahrady. Spokojený bude v bytě i v domku se zahrádkou. 17.7.2014
Knoflíček se stahuje z nabídky, zůstane u své paní. Přestože se jí nedostává financí na krmení všech koček a je vážně nemocná, odmítá spolupráci a odmítá své kočky umístit do nových domovů.

 

Fotky Knoflíčka najdete zde.

Knoflíček byl adoptován na dálku - jeho adoptivní maminkou byla  Kristýna Průchová. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Míšenka

7. 7. 2014

misa250.jpegKočka, kastrovaná, rok nar. asi 2011

Míšenka se přitoulala k jednomu neobydlenému domku v Archlebově, žije tam na zahrádce, krmí ji jedna paní.
Tato kočička je obrovský mazel, vděčná za každé pohlazení, tzv. klínovka, když si sednete, máte ji ihned na klíně.
Psa se nebojí, ostatní kočky nemusí, taky dětí se bojí. Pokud potřebujete mazlíka pro sebe nebo společnici pro své prarodiče, tak tato kočička vás nezklame.
Je vhodná do bytu nebo do domku se zahrádkou.
7.7.2014 byla Míšenka umístěna na statek v Perneku pošta Horní Planá, do krásného prostředí.

Další fotky zde.

Zprávy z nového domova zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Filip Plaváček

18. 6. 2014

250.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 2013

28.5.2014 Včera večer zavolala veterinářka z vedlejší vesnice, že tam pán vytáhl z potoka zraněného kocoura.
Kocoura na toulkách za kočkami asi srazilo auto, má necitlivé zadní nohy. Prognóza je zatím nejistá, dostal injekce, čekáme, jestli se to nezlepší, třeba otok páteře zmizí a bude chodit nebo taky ne a to by bohužel bylo pro něj fatální. Kocour je hubený a zanedbaný, ale úžasně mazlivý, doufáme. Zítra další vyšetření.

Další fotky zde. Další zprávy zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Arnoštek 02

16. 6. 2014

arnostek350.jpegKocour, kastrovaný, nar. 10/2013

Arnoštek je jedno z koťat nechtěného chovu v bytě na sídlišti v Hodoníně, tzv. Zrzounovy jedenáctky. Arnoštek byl zprvu trochu bojácný, ale zvykl si a je z něho mazlivý a milý společník. 16.6.2014 - Arnoštek byl umístěn do Moravského Žižkova, do domku, jako jedináček.

Fotky Arnoštka z jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme paní Nadě Slavíkové, že Arnoštka po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 9

Šárka

14. 6. 2014

sarka250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 10/2012

Mourovatou kočičku Šárku, sourozence Alexe a Stelu jsme spolu ještě s dalším sourozencem přijaly 28.12.2012 od paní z Moravské Nové Vsi, která v listopadu našla na své zahradě v kůlně 5 opuštěných koťat. Pro jedno domov našli, ale další čtyři se jim umístit nedařilo. Šárka je milá mazlivá kočička, která se hodí jako společnice k další kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. 14.6.2014 byla Šárka umístěna do Pravčic u Hulína, do domku, ke kočičce.

Fotky Šárky z pobytu u nás a z nového domova  zde.

Děkujeme Anetě Makovcové a kočkám Cmuky a Enzovi, že ji podporovali formou adopce na dálku do 12/2013. Děkujeme!
Děkujeme Darině Boukalové, že ji podporovala formou adopce na dálkuDěkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Kuky a Violka (02)

13. 6. 2014

kuky150.jpeg

Kočka kastrovaná, nar. 9/2013

Kuky je roztomilá mourečka, která se potulovala hladná po Jižním městě v Hodoníně. Je velice milá a mazlivá a hodí se jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou. 13.6.2014 byla Kuky umístěna spolu s Violkou do domku, do Zlechova ke kočičce.

Fotky Kuky z jejího pobytu u nás najdete zde.

Děkujeme paní Janě Srbové, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 

violka250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Violka je mladá drobná kočička, která se potulovala u vinných sklepů ve Velkých Bílovicích. Když jelo auto, tak se za ním rozběhla, asi ji z auta někdo vyhodil. Paní, která ji přivezla byla tady na dovolené až z Čech, doma má 7 nalezených koček, tak jí to nedalo a přivezla ji k nám. Je to hodná přítulná  a mazlivá kočička. 13.6.2014 byla Violka umístěna spolu s Kuky do domku, do Zlechova, ke kočičce.

Fotky Violky z jejího pobytu u nás a společné fotky Kuky i Violky z nového domova najdete zde.

Děkujeme její adoptivní rodině, kterou byli Kolářovi z Prostějova - Eva, Marek a Matěj + kočičáci Kája, Vojta, Ruda a Toníček, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Mirabelka Bela a Balú Budulínek

11. 6. 2014

ObrazekStříbrná Mirabelka přišla jednoho dne na benzínku. Odkud přišla a komu patřila, se již nikdy nedovíme. Venku se ale nepotulovala dlouho, protože byla v pořádku. Byla by vhodná raději do bytu, protože nám připadá, že má hodně toulavou povahu. S ostatními kočkami problém nemá. Mirabelka byla 27.8.2010 umístěna do Brna ke kocourkovi Maňáskovi a přejmenována na Belu.

Fotografie z nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Fotky od 6/2014 zde.

balu200.jpeg

Kocour, kastrovaný, stáří asi 8 let
Kocour Balú byl nalezen ve Zlíně na Jižních Svazích. Ujala se ho rodina, ale jsou zde velké problémy s dvěma domácími kocoury, kteří ho napadají a bijí a došlo to tak daleko, že Balú se bojí pohybovat po bytě, bojí se dojít si na WC.
Balú má už asi osm let. Srst  má jen tam, kde si ji nedokáže cumlat a tahat, na těch místech je jen strniště po krásném kožíšku, který kdysi měl. Má protáhlý čumáček, takže vypadá jako lištička. Je velmi drobného vzrůstu, vypadá, jako by byl křížený s ruskou modrou kočkou (i podle barvy).
Balú je hned s každým kamarád, rychle si v novém domově zvykne. Snesl by se se starší klidnou kočičkou nebo by mohl být i sám, stačí mu, když si k němu sednete, on se uvelebí na klíně a dříme si. 11.6.2014 byl Balú umístěn do Brna, do bytu ke dvěma kočičím kamarádům - Mirabelce (nyní Bela) a Maňáskovi.

Balú byl do doby, než našel nový domov, adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Míša, Alda, Stelinka a Micinka z Valtic. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Tonička

8. 6. 2014

200.jpeg

Kočka, kastrovaná, 6/2010

Tonička žila delší dobu u penzionu pro důchodce, pořád rodila koťata, které potom stejně přejelo auto, protože to bylo u hlavní silnice. Tonička je milá kočka, ale trochu nedůvěřivá. Druhé kočky má ráda, koťata opatruje, jak kdyby byly její.
8.6.2014 byla Tonička umístěna do Vrbice, do domku ke kocourkovi.

Fotky Toničky zde.

Děkujeme Marii Šišákové, která Toničku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Eda(03), Hugo(02) a Babetka(02)

30. 5. 2014

eda03-11.jpghugo.jpg

30.5.2014 byli všichni tři vráceni, z finančních důvodů, protože si jejich majitelka nedokázala spočítat peníze a k těmto třem kočkám si pořídila ještě další tři kočky.  
Eda našel ihned nový domov
, více zde.      

 

Děkujeme manželům Munzarovým & kocourovi Pedrovi a bíglu Baddyovi, že Edu po dobu jeho pobytu u nás podporovali. 
Děkujeme adoptivnímu tatínkovi panovi Jindřichovi z Třebíče, že Huga po dobu jeho pobytu u nás podporoval.
Děkujeme MUDr. Daniele Vitouškové, kočičkám Jonášce, Danovi a Amince, že Babetku po dobu jejího pobytu u nás podporovali.

Fotky Huga u nás  zde, fotky Babetky u nás zde.

Fotky Edy, Huga a Babetky ze společného domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

E.A.Poe

27. 5. 2014

poe-1.jpegKocour, vykastrovaný, nar. 9/2012

Poe je asi rok a půl starý kocourek, který se potuloval opuštěný a hladový po Hruškách. Je to velký mazlík, ale taky trochu ďáblík, je velice hravý a temperamentní, proto by neměl být sám, potřebuje ke svým hrátkám parťáka.
Je vhodný jako společník ke kočce  do domku se zahrádkou.
27.5.2014 byl E.A.Poe umístěn do Uherského Hradiště, do bytu ke kočičce.

Fotky Poa z pobytu u nás i z nového domova najdete zde.

Děkujeme Jarkovi, Evě a kocouru Dextrovi z Brna, kteří Poa během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Moc děkujeme!

 


 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Lola 02

24. 5. 2014

lola250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 5/2013

Lolu hodil někdo do lesní školky. Měla zraněný ocásek, měla tam velký bolák, po vyléčení jí už na tom kousku ocásku nenarostla srst.
Vůbec to nevadí, protože Lola je velice milá a přítulná kočka, ráda vám bude ležet na klíně. Druhé kočky moc nemusí, ale jednu by snesla. Jinak může sama do bytu i domku. 24.5.2014 byla Lola umístěna do Ostravy, do bytu jako jedináček.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Běla (03)

15. 5. 2014

bela.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2012

Bílá Běla s tříbarevným ocáskem a kresbou na hlavičce byla nalezena hladová v zahrádkářské kolonii za Lignum v Hodoníně. Jsou tam ještě nejméně dva její sourozenci a další kočky a koťata s podobným osudem. Ostatní kočky snáší dobře.
15.5.2014 byla Běla umístěna do Hodonína, do bytu ke dvěma kočičkám.

 

Fotky Běly najdete zde.

Běla byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Vlasta Kocmanová & Majda, Heidi, Pátá, Sněhurka, Bára, Mia a Mates. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Zrzek 02

15. 5. 2014

zrzek.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 2003

Zrzavý kocourek Zrzek prožil celý svůj dosavadní život venku. Je velmi vděčný za všechno, co dostane, protože byl zřejmě od koťátka bez domova. Zaslouží si milující majitele, kde by mohl dožít v klidu, teple a pohodlí. Spokojený bude v
bytě i v domku se zahrádkou. Zrzek byl přemístěn do Azraelova azýlku, kde mu bude dopřáno dožít v klidu a pohodlí.

Fotky Zrzka najdete zde.

Děkujeme paní Zdeňce Hegerové, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Lolinka (nyní Dorinka) a Bertík

4. 5. 2014

lolinka-250.jpeg

bertik250.jpeg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Karima

4. 5. 2014

karima.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2013

Karima je jednou ze tří koťat odchycených z kastrační akce na Slovensku. Dospělé kočky se vykastrovaly a koťátka teď hledají nový domov. Karimka je velmi hravá a přítulná, výborně vychází s dalšími zvířaty, je zvyklá na pejsky. Ráda se uvelebí v klíně a vrní a spinká. Ven chodit nevyžaduje, stačí jí zasíťované okno, nebo balkón, aby mohla pozorovat co se děje venku. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do domku se zahrádkou. 4.5.2014 byla Karima umístěna do Mikulčic, do domku se zahrádkou ke dvěma pejskům.

Fotky Karimky najdete zde.

Děkujeme paní Anetě Hovorkové, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Šošana

3. 5. 2014

sosana02.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2011

Mourečku Šošanu dovezla jedna naše sponzorka v 11/2011, která ji krmila na dvoře svého domu, měla na boku velký abces a po vyléčení už u nás zůstala. Je milá, ostatní kočky moc nemusí, déle trvalo, než si na ně zvykla, s jednou kočkou by se ale snesla. Je vhodná jako jedináček nebo společnice k podobně staré kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Šošana umístěna do Brna, do domku jako jedináček. 23.4.2014 by Šošana po 4 dnech vrácena do útulku, důvodem je alergie vnuka, který by nemohl k babičce.
3.5.2014 byla Šošana umístěna do Ponětovic, do domku se zahrádkou, jako jedináček.

Další fotky Šošany najdete zde.   Krátký fotopříběh zde

Děkujeme Markétě a Martinovi z Brna, že ji po dobu jejího opakovaného pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme! 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Barborka 02

28. 4. 2014

barborka250.jpegKočka, nar. 6/2014

Barborka je dvouměsíční kotě, které našla paní v Boskovicích. Kočička měla poraněné očičko, paní s ní byla u veterináře, nyní je očičko zašité, Barborka půjde na kontrolu, ale pravděpodobně na očičko vidět nebude. Je jako každé kotě, milá a hravá, ke svým hrám potřebuje kočičího parťáka. Do nového domova by mohla odejít s kterýmkoliv kotětem od nás. 28.8.2014 byla Barborka umístěna do Boskovic, do domku k pejskovi.

Další fotky zde.

Barborka byla po dobu pobytu u nás adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Kristýna Vašková, Vilém Dvořák a britský kocourek Leo.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Banny

23. 4. 2014

b.jpegBanny, kocour

 

Banny je moc pěkný kocourek, který se přitoulal na zahradu k našemu depozitu v Hruškách. Zatím je nemocný, probíhá léčba, pomalu se zotavuje...

Fotky Bannyho najdete zde.

 

Přišla nám tato zpráva:

22.4.2014
Dobrý den. Jedná se zřejmě o našeho kocoura Matfyze, který se ztratil. Narodil se v červnu a byl objednán na kastraci, ztratil se před 3 týdny. Rádi bychom jej dostali zpět.
Má skvrnu u nosu, která mu zůstala po přeléčení, bral ATB, byl nalezené a zachráněné kotě.

I takové případy se stávají :-)
23.4.2014 tulák putoval do svého původního domova. Paní majitelka finanční náklady za kastraci a léčbu uhradila.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Maruška

20. 4. 2014

marus.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2013

Maruška se potulovala hladová  přímo ve středu města Brna, v blízkosti tramvají a aut. Běhala za lidmi, jako by prosila, aby se jí někdo ujal. Maruška je mazlivá, nenápadná a skromná kočička. S ostatními kočičkami se snáší dobře. Maruška odešla dnes 20.4.2014 do nového domova. Bude bydlet v domku v Brně jako jedináček. 

 

Princezna (01)

19. 4. 2014

princezna1.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2013

 

12 koček ze zahrádek "na Mutěnice". Už cca 4 měsíce jim zajišťujeme krmení a postupně kastrujeme - ošetřujeme příšerný svrab a velké hnisavé záněty uší. Teď nastala kritická situace, kdy sousedé zahrádkáři vyhrožují fyzickou likvidací koček. Z jedné strany otravou a z druhé roztrháním psy. Navíc paní, co se na zahrádce o kočky stará, musí zahrádku opustit. Zatím jsme převezli k nám do depozitů 9 koček, zbývá převzít ještě tři. Princezna je hravá, milá a mazlivá. Trochu nedůvěřivá než si zvykne. Ráda si hraje s jinými kočkami, ale má ráda i svůj klid někde na křesle.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Princezna umístěna do Strážiska, do domku ke 3 kocourům a pejskovi.

Další fotky zde.

Zprávy z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Dotty

19. 4. 2014

dscf3326-mala.jpgKočka, kastrovaná, nar. 11/2012

Dotty se vyhladovělá toulala ve Finských domkách v Hodoníně, dlouho asi žila venku, měla špatnou srst, byla nemocná, hubená. Je trochu opatrná, ale jak si zvykne je mazel. Druhých koček se trochu bojí. Je vhodná jako
společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou. Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byla Dotty umístěna do Tišnova, do domku jako jedináček.
Fotky Dotty najdete zde.

Děkujeme paní Nadě Slavíkové a kočičím sestrám Roxy a Angie, že ji po dobu jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

Zprávy z nového domova zde.

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 11

Indiana Jones

19. 4. 2014

ij-mala.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2012

Indiana Jones se přitoulal na sídliště do Hluku, kde se o něj paní starala a krmila ho. Zavolala nám až v momentě, kdy byl zraněný a kulhal n zadní nohu. Dnes už je Indý v pořádku a je to veliký mazel, vhodný i k dětem, poslouží jim rád jako tahací hadrová panenka.:-) Je vhodný jako společník ke kočce nebo pejskovi do bytu nebo do domku se zahrádkou.
Na II. umisťovací výstavě opuštěných koček 19.4.2014 v Brně byl Indiana Jones umístěn do Babic nad Svitavou, do domku jako jedináček.

Fotky Indiana Jones z jeho pobytu u nás i z nového domova najdete zde

Zprávy z nového domova zde

Děkujeme paní J.Liškové, že ho po dobu jeho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. Děkujeme!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 9

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54

následující »