Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ori a Agátka

3. 1. 2015

eqawd1ndtknt8odfxpmsgag0abwz06btnb5eth2cavrafv-n-m9opbrrfu3a94p5_yowbes.jpgKočka,  kastrovaná, nar. 6/2013

Kočička Ori, Orina nebo Oríša jak jí říkáme je neustále v pohybu a ráda si hraje. Přinesli ji děti, které ji našli u paneláku. Její největší kamarádkou je Agátka a proto pokud by šla do nového domova určitě by neměla jít sama, ale právě s ní. Ori je milá a mazlivá kočička. 3.1.2015 Ori s Agátkou čekala na svůj nový domov v Kunovicích, v domku se zahradou a protože se nám nepodařilo za celý rok najít jim nový domov, paní, která nám kočičky depozitovala se rozhodla nechat si je a poskytnout jim domov trvale.

Fotky Ori najdete zde

Ori byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Andrea Kudláčová & kočička Misha a Julča a kocourek Diamond. Děkujeme!
 

agatka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2013

Agátka je hodná a milá kočička, která je zvyklá na kočičího kamaráda. Dostala se k nám jako koťátko, dnes už je zní dospělá mladá kráska. Určitě nemůže jít do nového domova sama. Nejlépe s její kamarádkou Ori. 3.1.2015 Agátkou s Ori čekala na svůj nový domov v Kunovicích, v domku se zahradou a protože se nám nepodařilo za celý rok najít jim nový domov, paní, která nám kočičky depozitovala se rozhodla nechat si je a poskytnout jim domov trvale.

Fotky Agátky najdete zde.

Agátka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Roman a Hana Palovi a kočičky Sisinka, Čokinka a Adinka. Děkujeme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář