Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Izzý 02

24. 10. 2015

izzy250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Izzý je nádherná kočka s delší srstí a krásnou kresbou kožíšku. Potulovala se po Dolních Bojanovicích nemocná a hladová. U nás se ukázalo, že nemá ráda větší množství koček, napadá je, ale je u nás krátce, je možné, že si zvykne. Momentálně je nemocná a bere antibiotika.
5.6.2015 Izzý se uzdravila a je připravena odejít do nového domova, na kočky si také zvykla a nemá s nimim problém. 24.10.2015 byla Izzý umístěna do Milotic, do domku (bez přístupu ven) ke kocourkovi a králíkovi.

Další fotky zde.

Izzý byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Eva Horáková, Eduard Valentík a kočička Mazlinka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Vendelín 04

18. 10. 2015

vendelin250.jpg

Kocour, nar. 7/2015

Vendelín je kocourek, kterého jsme našly v Mikulčicích - jednoho dne se procházel po chodníku přímo na ulici u našeho depozita. Pokaždé, když viděl lidi, ihned za nimi běžel a říkal si o pozornost. Byl drobný, vyhublý a celý špinavý. Zkusily jsme na něj zavolat a v ten okamžik v tom měl Vendelín jasno, jde s námi domů. Zkoušely jsme se ptát i v okolí, ale nikdo o tak krásném kocourkovi nic nevěděl. V našem mikulčickém depozitu se zabydlel neuvěřitelně rychle. Byl tak hladový, že se okamžitě vrhl na všechno jídlo a nic nemohl nechat. S plným bříškem se konečně zastavil a usnul. A spinkal celé dva dny, jak byl vysílený. Je to neuvěřitelně hodný, milý, chytrý kocourek a velká osobnost. Miluje společnost lidí, bude vám asistovat u každé činnosti, ale jen tak dlouho, jak ho to bude bavit. Ostatní kočky ani psi mu nevadí, Vendy se jen tak něčeho nezalekne. Má rád vyvýšená místa a na stole je jako doma. Je to sice stále ještě kotě, ale už teď jde poznat, že jednoho dne to bude PAN KOCOUR. Potřebuje kočičího parťáka. 18.10.2015 byl Vendelín umístěn do Hodonína, do bytu ke kotěti britské kočky.

Další fotky zde.

Vendelín byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Jarmila Teturová & kočičky Káťa a Klingr. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Karinka

18. 10. 2015

karinka300.jpg

Kočka, nar. 6/2015

Karinka je malá, asi 2 měsíce stará kočička, která běhala opuštěná a vyhublá po Mikulčicích a zoufale hledala někoho, kdo by se jí ujal. Karinka je mazlivé, hravé koťátko, které se ničeho jen tak nezalekne, navadí jí děti, ráda se nechá pohladit a vždy s nadšením uvítá plnou misku něčeho dobrého. Nevhodná jako jedináček. 18.10.2015 byla Karinka umístěna do Brna, do bytu ke dvěma kočkám a dvěma pejskům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jonáš (05) a Fido (03)

18. 10. 2015

dsc_0342.jpgfido.jpgdarinka220.jpg

 


 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 16

Žužu a Django

17. 10. 2015

zuzu350.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Žužu je mladá kočička, lidé ji našli vyhládlou a nemocnou ve vinohradě v Čejkovicích. Byla nemocná, prodělala léčbu antibiotiky a nyní čeká na nový domov. Povahou je velice mazlivá, jak vidí klín, už je na něm a mazlí se a mazlí, až se vám vyšplhá až k obličeji :-) 17.12.2014 byla Žužu umístěna do Uherského Hradiště, do bytu kde budou jejími kamarády ruská modrá kočka, pejsek a králík.

django-300.jpgKocour, nar. 5/2015

Django je černý kocourek až z Veselí nad Lužnicí. Tam se na parkovišti přidal k manželovi naší kolegyně, moc plakal a tak ho tam nemohl nechat...
17.10.2015 byl Django umístěn do Uherského Hradiště, do bytu k naší Žužu a dalším zvířátkům.

Další fotky z pobytu u nás i z nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 11

Kiliánek a Ori 02

3. 10. 2015

kilianek300.jpgKocour, nar. 5/2015

Kiliánek a Ori se k nám dostali ze sociálně slabé rodiny, kde jsme kastrovali kočku. Koťata vadila domácímu a nemohla tam nadále zůstat. Kiliánek je umazlené koťátko. Jeho hlavním cílem je vždy hlazení. Rád se mazlí u jídla, u hraní, kdykoliv. A když ho to přestane bavit, jde vymýšlet nové rošťárny se svým bratříčkem Orinkem. 3.10.2015 Kiliánek a Ori byli společně umístěni do Žabčic, do domku ke dvěma pejskům.

Kiliánek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Jarmila Teturová & kočičky Káťa a Klingr. Děkujeme!

ori250.jpgKocour, nar. 5/2015

Ori je velmi zvídavé kotě. Rád prozkoumává vše na co přijde a neustále vymýšlí nová dobrodružství. Ze začátku je trochu opatrnější, ale hned na druhý den poznal, že mu u nás nikdo neublíží a naplno si užívá kočičí dovádění. Je to malý dobrodruh, který čas mezi dováděním vyplňuje mazlením. Dokážou se spolu zabavit celé hodiny, ale jakmile slyší kliku od dveří, hned přestanou a jdou přivítat svého návštěvníka. 3.10.2015 Kiliánek a Ori byli společně umístěni do Žabčic, do domku ke dvěma pejskům.

Další fotky z pobytu u nás  zde.

Fotky z nového domova Oriho a Kliánka zde.

Ori byl  adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková  & kočičí sestry Roxy a Angie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Penny 02 a Oki a Sára 08

3. 10. 2015

penny350.jpg
oki300.jpgsara350.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Guliver 03

19. 9. 2015

guli250.jpgKocour, kastrovaný, nar.  7/2013

Guliver je nádherný kocour s delší srstí (mainská mývalí kočka). Nechápeme to, ale objevil se jednoho dne na parkovišti na sídlišti v Hodoníně. Nebyl kastrovaný, za to byl hladný, vyhublý a špinavý, se zacuckovanou srstí. Upozornili nás na něj lidi ze sídliště, nikdo se o něj nepřihlásil a tak mu hledáme domov. U nás Guliver přibral a přestože je štíhlý, váží už přes 7 kg, je milý, přátelský, mazlivý a velmi něžný. 19.9.2015 byl Guliver umístěn do Těmic, do domku ke dvěma kocourům.

Další fotky zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 5

Nany a Mušu

19. 9. 2015

nany250.jpegKočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Nany a její sestřička Mušu jsou krásné černobílé kočičky, které někdo pohodil v krabici u garáží v Břeclavě. Nany je hravá a roztomilá, do nového domova by mohla odejít spolu s Mušu nebo i ke starší kočičce. 19.9.2015 Nany byla umístěna spolu s Mušu do Brna, do bytu.

Další foto zde.

Nany byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Adéla Blahová. Děkujeme!

 

 

 

musu350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Mušu a její sestřička Nany jsou krásné černobílé kočičky, které někdo jako koťátka pohodil v krabici u garáží v Břeclavě. Mušu je trochu bázlivější a pomohlo by jí, kdyby  do nového domova mohla odejít spolu s Nany nebo i ke starší kočičce, neměla být sama. 19.9.2015 Mušu byla umístěna spolu s Nany do Brna, do bytu.

Další foto zde.

Mušu byla adoptována na dálku, její adoptivní rodinou byli Šumberovi & kočka Čiča, kocouři Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Ájinka a Tobinka

3. 9. 2015

aji250.jpgKočka, nar. 4/2015
Kočka, nar. 4/2015


Tobinka je bílomourovatá a její sestřička Ájinka je černá. Jsou to 4 měsíční koťata, která porodila kočka v kůlně rodinného domku, jehož majitel  chtěl koťata utopit Tobinka i Ájinka jsou malí tygříci, velmi hravé a čistotné, zvyklé žít v bytě. Obě jsou odčervené i očkované. Ostatní kočky snáší dobře, ale jsou hodně fixované na sebe, proto by bylo ideální, kdyby našly společný domov. 3.9.2015 Tobinka s Ájinkou našly společný domov, byly umístěny do Brna, do bytu ke kocourkovi, který přišel o svého kamaráda.

Další fotky zde.

tibi250.jpg

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Aranka a Moly 04

3. 9. 2015

aranka250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2014

Aranka je moc pěkná černá kočička, která se k nám dostala z Rohatce. Tam si ji na zahradu přivedl domácí kocour, ale druhý domácí kocour to nehodlal tolerovat a kočičku napadal a vyháněl. A protože v sousedství bydlí majitelé našich bývalých svěřenců Merila a Hely, měli na nás kontakt a zavolali nám. Aranka je mladá, hravá a mazlivá kočička, která u nás čeká na svůj nový domov. 3.9.2015 byla Aranka spolu s Moly umístěny do Prostějova, do bytu.

Další fotky zde.

Aranka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodina nechce být jmenována. Děkujeme!


Kočka, kastrovaná, nar. 10/2014

Moly je hezká tříbarevná kočička, která má za sebou smutný život. Hladová a zubožená se krčila na plechové střeše garáže, protože se bála volně puštěných psů. Na střeše porodila i koťata a ta, jak se začala pohybovat, popadala ze střechy dolů a psi je na místě roztrhali! moly250.jpg
V létě dosahovala na rozpálené střeše teplota až k 50 stupňům! Paní už se na to nemohla dívat a šla sousedku upozornit a zeptat se jestli ví, že se tam kočka zdržuje a že nemůže dolů a bylo jí řečeno, že ji to nezajímá, že kočku si přinesla vnučka. Paní se odhodlala a kočku od sousedky "ukradla", přivezla ji k nám a tím jí zachránila život. Moly je velmi vděčná a mazlivá kočička. 3.9.2015 byla Moly spolu s Arankou umístěny do Prostějova, do bytu.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Maud

30. 8. 2015

maud250.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Maud je nádherná, světle šedá mourečka, která se objevila na sídlišti Větrná hůrka v Hodoníně. Zdržovala se tam v okolí dětského hřiště a pískoviště a jedna z maminek zavolala na Městskou policii a ta se obrátila na nás. Dali jsme na náš FB fotku kočičky a výzvu, zda se někomu neztratila, ale nikdo se nám neozval. Maud se zatím nijak neprojevuje, byla velice unavená a hladová a tak zatím pouze jí a spí a nebo pro změnu spí a jí :-)
12.7.2015 Po dvou měsících už víme, že
Maud je velmi milá a hrozně krásná kočka. Velmi mazlivá a vděčná za každé pohlazení. Neskutečně kouká! :-) Opatruje všechna koťata, i odrostlá. Jak se k ní některé dostane, hned ho poumývá od hlavy k patě! 30.8.2015 Maud byla umístěna do Brna, do bytu ke kočce.
 

 

Další fotky zde.

Maud byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Lukášek, Šivon (nyní Belinka) a Lalíbela

29. 8. 2015

Obrazek Obrazek

Bílomourečku Šivon jsme spolu s dalšími koťaty a kočkami přivezly od paní z Luhačovic, která je chovala ve velmi nevyhovujících podmínkách. 29.1.2010 byla umístěna jako jedináček do bytu do Brna. Mourek Lukášek byl nalezen u kostela v Bojanovicích, kde smutně mňoukal. O pomoc šel prosit i na blízký obecní úřad, odtud jej však zaměstnankyně úřadu odháněly. 14.11.2010 byl Lukášek umístěn k Šivon, nyní Belince.
28.6.2015 Přišla zpráva, že Belinka /Šivon/ umřela na nádor mozku. Je nám to líto.

lalibela200.jpg
 

29.8.2015 byla Lalíbela umístěna do Brna, do bytu ke kocourkovi Lukáškovi.

Více zde.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Medlin 03

7. 8. 2015

medlin350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2009

Medlin je krásná dlouhosrstá kočka z Dubňan, kde zůstala u domku po zemřelé majitelce. Je matkou koťat, která jsme tady chytali na podzim 2014, ale tehdy jsme Medlin pokládali za plachou. Později onemocněla, zvracela a trpěla průjmem a tak jsme ji odchytli, vyléčili a zjistili, že není plachá, byla jen velmi vystresovaná a bojácná. Dnes můžeme říct, že je to velice milá a přítulná kočka, ostatních koček se bojí, ale jedna submisívní kočka by jí určitě nevadila. Nemusí chodit ven, bude šťastná i v bytě, hlavně, aby tu nechyběl milující páníček. 7.8.2015 byla Medlin umístěna do Strážnice, do domku se zahrádkou jako jedináček, dříve zde byla Koletka.

Další fotky zde.

Medlin byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byly Daniela, Markéta, Pavla a kočičky Mia a Zrzina z Brna. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Dafinka

3. 8. 2015

dafinka250.jpg

Kočka, nar. 3/2015

 

Dafinka je krásná bílomourka s delší srstí. Dostala své jméno podle kamionu DAF, který ji přivezl v motoru. Urazila tak cestu z Moravské Nové Vsi, kde řidič parkoval až do ČSAD v Hodoníně. Byla přehrátá, pokaděná  a velice vyděšená. Za pár dnů se zotavila, baštit jí chutná, ale moc se jí nelíbí velké množství koček, které tu jsou a ráda by co nejdřív do nového domova. 3.8.2015 byla umístěna do Moravské Nové Vsi, do domku jako jedináček.

 

Další fotky zde.

Dafinka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Martinka, Ivuška a Peťa

29. 7. 2015

martinka350.jpg

Kočky dvě a kocour, nar. 1.5.2005

Martinka, Ivuška a Peťa jsou koťátka z kočárku, které kočka porodila ve sklepě v jednom domě v Hodoníně, více zde. Jsou to veselá, milá a hravá koťátka, která potřebují ke svým hrám parťáka. Nevhodní jako jedináčci!
29.7.2015 byli Martinka, Ivuška i Peťa společně umístěni do Lužic, do domku k dalším třem kočkám a třem pejskům.

 

 

ivuska350.jpg

peta250.jpg

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Bella (02)

25. 7. 2015

bella200.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2008

Bela se k nám dostala z Mikulčic, byla docela vyčerpaná z neustálých porodů a měla rakovinu uší, protože žila jen venku a bílé kočky jsou na trvalý pobyt venku na slunci citlivé. Uši má po operaci, jsou amputované a je to v pořádku. 21.6.2012 byla společně s Fíkem umístěna do bytu do Hodonína.

Fotografie z prvního domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Další foto zde.

Po dvou letech byla společně s Fíkem vrácena, protože v rekonstruovaném bytě si majitel už kočky nepřál, pouští prý chlupy.
Bellinka je hodná, milá a hlavně klidná kočka. Měla by žít převážně v bytě, aby uši nebyly dlouhodobě vystavovány slunci. 25.7.2015 byla Bella umístěna do Veselí nad Moravou, do domku jako jedináček.


Bella byla adoptována na dálku- její adoptivní rodinou byla Naďa Slavíková  & kočičí sestry Roxy a Angie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 8

Hope a Hyde

12. 7. 2015

hope350.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 7/2014

Hope je kocourek, který byl nalezen se svou sestřičkou Hyde v květinářství. Už tři měsíce bojuje s nemocí očí. Má za sebou vyčerpávající léčbu a stále pokračujeme pravidelným kapáním do očí. Hope vidí asi na 30%, ale tento handicap není na kocourkovi vůbec poznat. Je povahově jako pejsek, miluje mazlení a velmi rád sedí člověku na rameni, má neustálou potřebu projevovat lásku a bezpečně se cítí v náručí a také rád spinká v posteli. Vyroste z něho velký kocour - oproti své sestře Hyde je dvakrát větší, což je malý zázrak, protože jako malé koťátko měl mizivou šanci na přežití. V novém domově by neměl být sám, domácí kočka mu pomůže s adaptací na nové prostředí bude parťákem k hrám. Je vhodný jako společník ke kočce a vzhledem k svému handicapu pouze do bytu. 12.7.2015 byl Hope spolu se svou sestrou Hyde umístěn do Skalice, do bytu (dočasná péče se změnila na trvalý domov).

Další foto zde.

Hope byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Daniela, Markéta, Pavla a kočička Mia z Brna. Děkujeme!

hyde350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2014

Hyde je drobná kočička, která byla nalezena se svým bratříčkem Hope v květinářství. Oba mají chronicky nemocné oči, díky léčbě a pravidelné péči je nyní stav očí stabilizovaný a dále se nezhoršuje. Kočička vidí asi na 30% a je i nadále třeba počítat s občasnými kontrolami u veterináře. Hyde je pro svůj handicap vhodná pouze do bytu, nejlépe k další kočce, která jí pomůže s rychlejší adaptací. Povahově je to skvělá, bezproblémová a přátelská kočička, je naučená žít ve skupině koček, má hygienické návyky. Má ráda lidi a potřebuje cítit bezpečí, ráda spinká v posteli. Je vhodná  pouze do bytu. 12.7.2015 byla Hyde společně s bratrem Hopem umístěna do Skalice, do bytu (dočasná péče se změnila na trvalý domov).

Další fotky zde.

Hyde byla adoptována na dálku - jeho adoptivní rodinou  byla Zuzka a kocour Monty. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Rozi

10. 7. 2015

rozi300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 6/2014

Rozi je kočička, která se přitoulala v Čejči k jedné paní na dvůr a nemínila odejít. Byla už kastrovaná, dávali jsme výzvu na naše stránky i FB, zda ji někdo nepostrádá, ale nikdo se nepřihlásil. Hledáme pro ni nový domov. 10.7.2015 - Rozi byla umístěna spolu s Floydem do Českého Těšína, do bytu. 21.7.2015 byl po dohodě Floyd vrácen zpátky k nám. Kočka Rozi  s kterou byl společně umístěn ho napadala a pronásledovala, Floyd se ze stresu začal pokakávat. Budeme mu hledat nový domov.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 10

Popi

6. 7. 2015

popi1.jpegKocour, kastrovaný, nar. 2011

Popi je přibližně čtyřletý kocourek, který žil delší dobu venku. Kocourek byl velmi přátelský, k lidem chodil sám a před prodejnou je prosil o jídlo.  Byl velmi vyčerpaný a zanedbaný, špinavý, se svrabem v uších, velmi tvrdým, začerveným bříškem a se silným zánětem v krku. První dva týdny jen ležel v pelíšku a byl na antibiotikách.
K lidem je  přátelský, hodný a mazlivý kocourek, velmi nenáročný. Jediné, co potřebuje, je pelíšek, plnou misku a pohlazení. Už si na ulici prožil hodně, teď je zdravý hledá domov, kde by mohl jen odpočívat a dělat radost. S ostatními kočkami si moc nerozumí, je dominantní a některé kočky u nás se ho bojí, proto je vhodný spíše jako jedináček do domku se zahrádkou. 6.7.2015 byl Popi umístěn do Prušánek, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem místo Lízinky.

Další fotky zde.

Popi byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Jarmila Teturová & kočičky Káťa a Klingr. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Slečinka a Frýda

21. 6. 2015

slecinka250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Slečinka je jedním z koťat, která porodila plachá kočka na zahradě jednoho domu v Hodoníně. Kočku jsme odchytily, vykastrovaly, ošetřily a vrátily na původní místo. Koťata jsou u nás, jsou to dvě kočičky Syki a Slečinka a kocourek Bady. Slečinka je roztomilá, hravá a ke svým hrátkám potřebuje parťáka. 21.6.2015 byla Slečinka umístěna spolu s Frýdou do Prahy, do bytu se zasíťovaným balkónem.

Další fotky zde.

Slečinka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla MVDr. Jana Charvátová. Moc děkujeme!

fryda400.jpegKočka, kastrovaná, nar. 6/2014

Frýda je nádherná bílomourovatá kočička, která se potulovala hladová v kempu ve Strážnici. Jedna z pracovnic kempu ji chytila a přivezla k nám. Frýda je mladá kočička, mazlivá a hravá, bude vám dělat radost. 21.6.2015 byla Frýda umístěna spolu  se Slečinkou do Prahy, do bytu se zasíťovaným balkónem.

Další fotky zde.

Frýda byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Lucie Pokorová a Sunny, Ella, Lotta a Toffy. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Marlin a Mick Jagger

21. 6. 2015

marlin250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2013

Marlina jsme spolu s jeho třemi sourozenci zachraňovaly ze ZD Vracov poté, co je někdo hodil k telátkům. Na záchrannou operaci se můžete podívat zde. Marlin je dnes už dospělý nádherný mladý pan kocour, je hodný, čistotný a přijde se rád pomazlit. Přesto je už více jak rok a půl v útulku, nový domov by si moc přál. 1.3.2015 byl Marlin umístěn do Prahy, ke kočce, do bytu s předzahrádkou.


Fotky Marlina najdete zde.

Marlin byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla paní Eva Křemenová. Děkujeme!mick250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2012

Mourečka Micka Jaggera jsme i s jeho maminkou odchytly na podzim 2012 u zdravotního střediska v Dubňanech. Kočku jsme tam po kastraci vrátily a paní, která je tam krmila, pro ni už našla nový domov. Mick je hodný, mazlivý, snášenlivý kocourek, s ostatními kočkami nemá problém, přesto žije v útulku už dva roky! Nový domov by si moc přál.
21.6.2015 byl Mick Jagger umístěn do Prahy, do bytu s předzahrádkou k Marlinovi, nyní Charliemu, protože ten přišel o svou kamarádku Mínu, kterou srazilo auto.

Fotky Micka Jaggera z pobytu u nás najdete zde.

Mick Jagger byl do 5/2014 adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Martina Svobodová & kočky Anetka a Aretka. Děkujeme!

Mick Jagger je do doby, než najde nový domov adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou je od 6/2014 Jana Srbová.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 12

Sting a Pierre

20. 6. 2015

sting400.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2012

Bílomourek Sting se přitoulal na dvůr ke slečně, která ho přivezla k nám. Je to mazel, hodný, bezkonfliktní kocour, vhodný i jako jedináček do domácnosti, ale pouze tam, kde mu bude věnována patřičná pozornost. Sting je totiž velmi inteligentní, zvídavý, u všeho vám bude asistovat, protože musí všechno vědět, u nás mu říkáme "Inženýr". 31.12.2014 Sting je v útulku už druhý rok! Nový domov by si moc zasloužil.
20.6.2015 po 2,5 roku dlouhém pobytu v útulku našel Sting domov u paní Marie, v domku v Uherském Hradišti. Společně s Pierrem se budou snažit nahradit Čika.

Fotky Stinga najdete zde.
Sting byl, adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Adéla Procházková & chlupáči Amís, Dori a Mia. Děkujeme!

 

pie250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 10/2014

Pierre je nádherně zbarvený černobílý kocourek s hebounkou srstí, který se přitoulal na zahradu u domku v Násedlovicích k důchodcům, kterým jsme v minulosti pomáhaly s kastracemi. Měly na nás kontakt, volali nám a my jsme si pro kocourka přijely. Pirre je nejenom krásný, ale i umazlený a roztomilý, je zdravý a čeká na svůj nový domov.  20.6.2015 byl Pierre umístěn společně se Stingem do domku, do Uherského Hradiště.  

Další fotky zde.

Pierre byl adoptován na dálku, jeho adoptivní rodinou byla Darja Čablová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 9

Ušanka

4. 6. 2015

usanka250.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Ušanku našli v Brně manželé, opuštěnou a naříkající. Vzali si ji domů, ale jejich pes se s ní nedokázal spřátelit a hrozilo, že kočičce ublíží, proto skončila v depozitu v Brně. Ušanka je milá a mazlivá kočička, s klidnější kočkou se určitě snese, ale psa by se asi bála. 4.6.2015 byla Ušanka umístěna do Brna, do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bety, Kety a Pružinka

29. 5. 2015

 

bety01.jpg kety01.jpg

O Bety,Kety a Pružince si můžete přečíst zde.
pruzinka300.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Míca

22. 5. 2015

mica350.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Míca je britská čistokrevná kočka a její příběh je trochu zvláštní. Mícu si pořídili v jedné rodině, ale slečna, která k nim docházela hlídat děti, měla silnou alergii na kočičí chlupy. A protože slečnu velmi potřebovali, dali Mícu z domu ven a mysleli si, že si bude žít venku a chytat tam myši, ale Míca byla zvyklá bydlet v domě u svých lidí, a tak myši nechytala a celé dny prostála u dveří a snažila se dostat dovnitř. S majiteli jsme se dohodli, že Míce najdeme nový domov a k nim na zahradu dodáme dvě plaché kočky, které ani v nejmenším netouží dostat se do domu, naopak, budou mít na zahradě zázemí a budou si žít svobodný život podle svých představ. 22.5.2015 byla Míca umístěna do Uherského Hradiště, do domku, jako jedináček.

 

Další fotky zde.

Míca byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Šotek a Kikina

10. 5. 2015

sotek350.jpegKocour a kočka,  kastrovaní, nar. 5/2014

Šotek a Kikina jsou sourozenci a byli nalezeni jako malinkatá koťátka u silnice v Bučovicích, kde je někdo ponechal svému osudu, pršelo a bylo chladno, obě koťata byla podchlazená.
Dnes jsou to veselí a hraví parťáci, oba mazliví. Do nového domova mohou jít spolu, ale i jednotlivě.  10.5.2015 byl Šotek společně s Kikinou umístěn do Jidašky, pošta Mnichovice, Praha východ, do domku se zahradou. 

Další fotky zde.

Šotek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byl Petr Kapoun, Josef Nekula a kocourek Uhlík. Děkujeme!

Kikina byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byl Petr Kapoun, Josef Nekula a kocourek Uhlík. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Split

8. 5. 2015

split350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2014

Split je kocourek, kterého našla naše kolegyně na dovolené v Chorvatsku, při cestě do Splitu. Kocourek se krčil v blízkosti rušné silnice. Podrobný příběh najdete v jeho fotoalbu. Split je temperamentní, zvědavý a milý kocourek. 8.5.2015 byl Split umístěn do Brna, do domku k pěti kočkám.

Další fotky zde.

Split byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 11

Piha a Špagetka

2. 5. 2015

piha.jpgKočka, kastrovaná,  nar. 8/2012

Bílá Piha s černými flíčky po kožíšku a pihou na nosíku byla v srpnu 2012 se svým bráškou nalezena jako třídenní odložené koťátko u cestičky u ZOO. U nás se jich ujala kočka Vada, bohužel přes naší i její péči Pihy bráška nepřežil. Piha je drobnějšího vzrůstu, jinak je to milá, mazlivá a velice hodná kočička. 31.12.2014 Piha žije v útulku už druhý rok, ocitla se tu v podstatě hned po narození a nic jiného zatím nepoznala. Nový domov by si moc a moc přála. 2.5.2015 byla Piha umístěna spolu se Špagetkou do Rájce Jestřebí, do bytu.

Fotky Pihy najdete zde.

Piha byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jana Bartušková a Michal Adamopulos. Děkujeme! 


spageta300.jpgKočka, kastrovaná, nar.10/2013

Tato malá hubená kočička dělá čest svému jménu, je to prostě Špagetka. Je bílá s barevným ocáskem. Byla se svými sourozenci na zahrádce u Mutěnic. Je mazlivá, nekonfliktní a kočky snáší dobře. 2.5.2015 byla Špagetka umístěna spolu s Pihou do Rájce Jestřebí, do bytu.

Špagetka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jarek, Eva a kocour Dexter z Brna.  Děkujeme!

Další fotky Špagetky z pobytu u nás zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Zoe 03

30. 4. 2015

zoe350.jpgKočka, kastrovaná, nar. 10/2014

Zoe je nádherná mourovatá kočka s delší srstí. Byla jako kotě nalezena v kartonové krabici u starého Kauflandu v Hodoníně spolu se svými sourozenci - Pružinkou, Barnabášem a Koudym. Všichni mají delší jemnou srst. Zoe je veselá, hravá a k člověku velmi mazlivá. 30.4.2015 byla Zoe umístěna do Strážnice, do domku ke dvěma kocourům.

Další fotky z pobytu u nás i z nového domova  zde.

Zoe byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Kolářovi z Prostějova - Eva, Marek a Matěj + kočičáci Kája, Vojta, Ruda a Toníček. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »