Jdi na obsah Jdi na menu
 


Johanka 02

10. 12. 2016

johanka270.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2015
Umístění:
depozitum Hodonín II.

Johanka je sestra Jůlinky - koťata jsme odchytávali v lesíku u Nesyta v Hodoníně. Johanka byla bázlivější, nedařilo se nám ji odchytit, strávila v lesíku dvě noci sama, zatímo Jůlinka byla už u nás. Johanka je krásná, světlá mourečka se zelenýma očima. Hravá, milá a až si u vás zvykne, tak i mazlivá. Může být umístěna i jako jedináček. 10.12.2016 byla Johanka umístěna jako jedináček, do domku, do Pozořic.

Další fotky zde.

Johanka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!


Zprávy z nového domova:

11.12.2016
Zdravím,
dnes po velkém přemlouvání škrabání na čumáčku, pod krčkem a za ušima, prostě kde se dá, vylezla z poza pračky  a po chvilce zkoumání začala okupovat pokoj po Janě. Zatím je nejlepší místo v šuplíku s peřinami pod postelí. Návratu za pračku jí bylo zamezeno :-)
Ještě jsem zapomněl, že dnes v noci byla na průzkumu v obýváku. Dělá nám starost, že nepila, nejedla a ani nebyla na záchůdku. Další zprávy budou snad i s fotkou.
S pozdravem P.

joh300.jpeg12.12.2016
Zdravím,
před chvílí jsme se vrátili z práce a Johanka vylezla zpod postele na poškrabání. Zatím jsme se dál jak do předsíně nedostali, ale i tak je to úspěch. Tento průzkum proběhl za podpory velkého škrabání za krčkem atd :-) Záchůdek už používá jako "doma". V příloze jsou fotky.
S pozdravem Putnovi
P.S. právě se s manželkou chystá věšet prádlo, alespoň to naznačuje mňoukáním a proběhl průzkum ložnice.

13.12.2016
Zdravím,
Johanka už chodí do obýváku a dokonce vyleze na zavolání zpod postele (zatím ještě její pelíšek). Dnes měla za oknem návštěvu - kočičku od sousedů. Vypadalo to, že by se s ní chtěla kamarádit, ale my ji nepustili dovnitř, protože jsme nevěděli jak na ni bude reagovat. Dnes se hodně rozvykládala - rozmňoukala, hlavně když viděla návštěvu za oknem :-)

S pozdravem
"Johankovi" :-)
P.S. návštěvní foto v příloze

17.12.2016
johanka350.jpegZdravíme a posíláme fotodokumentaci toho pohlazení :-)  a taky setkání s mladou vetřelkyní, samozřejmě jsme museli zasyčet aby si nemyslela, že tady může zůstat.
Krásné vánoce a šťastný nový rok přeje Johanka (Sisi) a její nájemníci :-)

 

 

22.1.2017
Zdravím vás po delší době,
měla jsem totiž Vánoce a plno dalších zážitků. Podařilo se mi převrátit ten stromek co vůbec nedrží, fuj to jsem se lekla. Ještě, že jsem pod ním objevila tu myšku - viz foto. Dnes jsem se byla poprvé podívat venku, vyrazila jsem až ke stromkům, ale raději jsem se vrátila protože to záblo do tlapek a určitě to nebylo moc bezpečné. Příště si vezmu radši doprovod. Panička Jana co k nám občas jezdí, mi postavila do cesty "kočkoláka", ale skoro vůbec se ho nebojím.  Ááááá už konečně zatopili v kamnech, tak já se jdu vyhřát na kobereček :-)
Zdraví Johanka a její rodina :-)

 

1.5.2017 johanka350.jpg
Tak opět po dlouhé době zdravím do Hodonína. Na té jabloni jsem čekala na polibek od kocourka a on žádný nepřišel. Byla jsem z toho čekání tak unavená, že jsem u kamen usnula na zádečkách. Mám se tady dobře a ti dva dvounozí podnájemníci celkem poslouchají.
Ahoj, Johanka - Sisinka

11.3.2018
Mňoukám do Hodonína, první jarní sluníčko na terase bylo k vyválení a taky už ti co se mnou žijí konečně pochopili, že ta postel není jejich :-)
Sisinka

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář