Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Chlupáček

27. 4. 2015

chlup300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 5/2014

Chlupáček je nádherný dlouhosrstý kocour, který se potuloval v objektu továrny v Potštejně, kde ho našel pan Vilém, který poskytl domov našim handicapovaným kočkám - Anežce a Zachariášovi
Nyní hledáme Chlupáčkovi domov - Anežka se Zachariášem o jeho hrátky nestojí, Chlupáček by potřeboval kočičího kamaráda nebo kamarády a také volnost pohybu - možnost proběhnout se venku. Rád si hraje a dovádí, je přítulný a mazlivý. Nemá někdo kočičáka, kterému je doma smutno a hodil by se k němu tento nádherný kocour? JE V DOČASNÉ PÉČI V POTŠTEJNĚ, pro další informace volejte nám na tel. 724 142 463
27.4.2015
Chlupáček už nový domov nehledá,  zůstane v Potštějně u
Anežky a Zachariáše!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 12

Richie Porte

24. 4. 2015

richie250.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 10/2014

 

Richie Porte je nádherný šedivě zbarvený kocourek, který se přitoulal na dvůr rodinného domku ve Veselí nad Moravou. Rodina však už má několik svých koček a další si nemůže dovolit, proto kocourka přivezli k nám. 24.4.2015 Richie umístěn do Brna, do bytu ke kočce.

 

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Domino, Pišta, Žanetka, Merynka a Eda

22. 4. 2015

domino06.jpgpista10.jpgzanetka14.jpgmerynka.jpgbarnabas250.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Betynka 02 a Klára

20. 4. 2015

betynka350.jpgKočka, nar. 4/2013, kastrovaná

Betynka je kočička, která zůstala u domku v Žadovicích, když jí zemřela panička. Je to hodná a mazlivá kočička, ale v současné době je nemocná, bere léky a až se zotaví a nabere sílu, bude očkována a kastrována, proto je v přednabídce.
29.12.2014 - Betynka se uzdravila, je očkovaná a vykastrovaná a čeká jenom na vás!
20.4.2015 byla Betynka umístěna spolu s Klárou do Zlína, do domku.

Další foto Betynky z pobytu u nás a z nového domova společného s Klárou zde.

Betynka byla adoptovaná na dálku - její adoptivní rodinou byl Bedřich Vymyslický. Děkujeme!

klara200.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Klára je  bílomourovatá kočička, kterou i z jejími sourozenci Viktorem a Zlatkou přivedla na zahradu u jednoho domu ve Vacenovicích kočka. Paní se koťat ujala, ale nemohla si je ponechat na trvalo a tak, když jim byli 4 měsíce, obrátila se na nás. Klára je miloučká, mazlivá kočička a čeká u nás na svůj nový domov.  20.4.2015 byla Klára umístěna spolu s Betynkou do Zlína, do domku.

Další fotky zde.

Klára byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Eva, Klára, Roman, pes Barney a kočka Sofie. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Babetka (02)

19. 4. 2015

babetka250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2012

Babetka
je drobná kočička, hodná a mazlivá. Měla společný domov s Hugem - byli 23.4.2013 umístěni ke kocourkovi Edovi do Vracova. 23.5.2014 byli všichni tři vráceni, z finančních důvodů, protože si jejich majitelka nedokázala spočítat peníze a k těmto třem si pořídila ještě další tři kočky (
více zde).
Eda už nový domov má a Hugo je v nabídce. Babetka má bohužel potravinovou alergii a potřebuje speciální krmivo, proto je zařazena mezi kočky vhodné pouze k adopci na dálku. Pokud by to ale někomu nevadilo a zodpovědně by o Babetku pečoval, může od nás odejít do nového domova.
19.4.2015 byla Babetka umístěna do Brna, do bytu k pejskovi. Babetko, přejeme ti ať je to konečně domov opravdový!
Fotky Babetky z pobytu u nás a z druhého domova zde.

Fotky Babetky z prvního domova společného s Hugem a Edou zde.  

Babetka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Marie Šišáková.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Alžbětka 02 a Pecka

18. 4. 2015

alzbetka400.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Alžbětka je krásná černobílá kočička, kterou někdo odhodil do areálu ZOO v Hodoníně a jejich zaměstnanci nám volali, protože ZOO má útulek pouze pro psy, ale to zřejmě majitele Alžbětky vůbec nezajímalo. Alžbětka je mladá, milá a hravá kočička, jejího budoucího majitele však musíme upozornit, že je velmi vybíravá v jídle, odmítá kočičí konzervy a kapsičky, ale velice ráda má syrové maso, případně konzervy pro kočky, které obsahují 100% maso a má ráda i lidské jídlo. Poslední dobou začíná baštit i granule, ale musí být drobné. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Alžbětka umístěna spolu s Peckou do Brna, do bytu.

Další fotky zde.

pecka400.jpgKočka, kastrovaná, nar. 9/2014

Pecku jsme našli naříkat na vlakovém nádraží v Hruškách, pobíhala po peronu a hrozilo, že spadne do kolejiště. Je to milá, hravá a mazlivá kočička. Zatím není kastrovaná. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Pecka umístěna spolu s  Alžbětkou do Brna, do bytu.

Další fotky zde.

Pecka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jana a Tonda Zapletalovi & kocourci Flíček a Mourinek a kočička Míša. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Viktor a Verunka 02

18. 4. 2015

viktor350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 8/2014

Viktor je pěkně zbarvený bílomourovatý kocourek, kterého i z jeho sourozenci Klárou a Zlatkou přivedla na zahradu u jednoho domu ve Vacenovicích kočka. Paní se koťat ujala, ale nemohla si je ponechat na trvalo a tak, když jim byli 4 měsíce, obrátila se na nás. Viktor je milý, příjemný a mazlivý kocour a čeká u nás na svůj nový domov. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byl Viktor umístěn spolu s Verunkou do Brna, do bytu.

Další fotky zde.

Viktor byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!


verunka400.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2014

Verunka přišla přímo na Silvestra na zahradu rodinného domu v Břeclavi. Je to krásně zbarvená bílomourovatá kočička. Nemínila se ze zahrady hnout i když tam byl pes. Je velice nebojácná, hravá a kamarádská. U všeho musí být, se vším se musí hrát. Vhodná i k malým dětem. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Verunka umístěn spolu s Viktorem do Brna, do bytu.

Další fotky zde.

Verunka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Kolářovi z Prostějova - Eva, Marek a Matěj + kočičáci Kája, Vojta, Ruda a Toníček. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Mourinka

18. 4. 2015

mourynka400.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 3/2014

 

Mourinka je kočička, která byla odchycena při kastrování plachých koček v Sedleci, ale ukázalo se, že se malinko bojí jen zpočátku, avšak netrvá jí dlouho a hned se nechá mazlit. Zvykne si ve větším počtu koček, je nekonfliktní, mazlivá a přátelská. Je to zkrátka taková kouzelná mourečka. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Mourinka umístěna do Brna, do bytu jako jedináček.

 

Další fotky zde.

Mourinka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla paní Eva Křemenová. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Zrzina

18. 4. 2015

zrzka400.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 10/2013

Zrzina je mladá kočička, která byla nalezena v příkopu u silnice za Valticemi, v okolí žádné obydlí, jen vinohrady a pole. Vypadala dezorientovaně a vyděšeně. Že by se jí takto někdo zbavil? Nevíme, ale je z ní neuvěřitelná mazlivka. Nevadí ji další kočky, ani není dominantní. Je to moc milá a přítulná micinka. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Zrzina umístěna do Brna, do bytu ke kočce.

Další fotky zde.

Zrzina byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli manželé Břečkovi a Toska - nejlepší kočka na světě. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Nelinka

18. 4. 2015

nelinka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

Nelinka je kočička, kterou našla paní jako koťátko u hotelu v Luhačovicích, kde pracovala i bydlela. Vzala ji k sobě a starala se o ni, ale přišla o práci, musela se z hotelu odstěhovat a požádala nás, abychom Nelinku vzaly k nám a našly jí nový domov. Nelinka je milá a krásná kočička, pravděpodobně kříženka britky, která bohužel nesnáší dobře velké společenství koček. Není vhodná k dětem, před těmi se schovává. Budu dobrou společnicí ke starší kočce, nebo pejskovi. Je velice mazlivá, ale chce Vás jenom sama pro sebe. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byla Nelinka umístěna do Čebína, do domku k pejskovi.

Další fotky zde.

Nelinka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Renata Zrníková a Josef Brychta. Děkujeme! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Ferdík

18. 4. 2015

ferdik350.jpeg

Kocour, kastrovaný, nar. 5/2014

 

Ferdík se narodil v Holíči kočce, která porodila tři koťátka u jednoho obchodu. Dvě koťátka zmizela a tak prodavačky volaly k nám. Nejdříve jsme chtěly kočku vykastrovat a vrátit a nechat u nás jen Ferdíka, ale kočička je přítulná a tak jsme jí daly jméno Valinka, nechaly jsme ji u nás a budeme jí také hledat domov. Ferdík je roztomilý a hravý, ke svým hrátkám potřebuje parťáka. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byl Ferdík umístěn do Brna, do bytu ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Ferdík byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Eva Horáková, Eduard Valentík a kočička Mazlinka. Děkujeme!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Fík

18. 4. 2015

fik300.jpgKocour, kastrovaný, nar.4/2012

Fíka vyhodili jeho majitelé do lesa u ZOO, kde jej našla paní zoufale naříkat. Když nám jej přivezla, celý se třásl zimou, ani jíst nechtěl. Nakrmily jsme jej aspoň trochu stříkačkou a na noc dostal termofor. Ráno už se pak s chutí pustil do vařeného kuřecího masa. 21.6.2012 byl společně s Bellou umístěn do bytu do Hodonína. Po dvou letech byl společně s Belou vrácen, protože v rekonstruovaném bytě si majitel už kočky nepřál, pouští prý chlupy. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byl Fík znovu umístěn, tentokrát do Ostopovic, do domku jako jedináček.

Fotografie z nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Další foto z pobytu u nás a z nového domova  zde.

Fík byl po dobu pobytu u nás adoptován na dálku - jeho adoptivní rodina nechce být jmenována. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Cipísek a Zoubek

18. 4. 2015

cipisek250.jpg

Kocour kastrovaný, nar. 8/2013

 

12 koček ze zahrádek "na Mutěnce". Už cca 4 měsíce jim zajišťujeme krmení a postupně kastrujeme - ošetřujeme příšerný svrab a velké hnisavé záněty uší. Teď nastala kritická situace, kdy sousedé zahrádkáři vyhrožují fyzickou likvidací koček. Z jedné strany otravou a z druhé roztrháním psy. Navíc paní, co se na zahrádce o kočky stará, musí zahrádku opustit. Zatím jsme převezli k nám do depozitů 9 koček, mezi nimi Cipíska a Zoubka, zbývá převzít ještě tři. Cipísek je trochu plachý, ale po čase si určitě zvykne, najde důvěru a je mazlivý a hravý, hlavně s prsty u nohou, když koukají z postele, hraje si rád i s jinými kočkami. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byl Cipísek umístěn spolu se Zoubkem do Dětkovic, do domku se zahrádkou.
Další fotky zde.

 

Cipísek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli Fornůskovi a kocour Harry. Děkujeme!

 

zoubek250.jpgKocour kastrovaný, nar. 8/2013

Zoubek je velký mazlík, rád se chová nebo sedí na klíně a chce hladit a hladit. Hraje si na honěnou s jinými kočkami, ale nejraději honí balónek. 18.4.2015 na Jarní umísťovací výstavě Brně byl Zoubek umístěn spolu s Cipískem do Dětkovic, do domku se zahrádkou. 27.7.2015 přišla zpráva, že Zoubek je po smrti, příčina není zcela jasná, více ve zprávách z nového domova.

Další fotky zde.

Zoubek byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla  MUDr. Daniela Vitoušková, kočičky Jonáška, Dan a Aminka. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Moby

3. 4. 2015

moby250.jpg

Kocour, kastrovaný, nar. 3/2014

 

Kocourka Moby někdo odložil ve Strážnici na sídlišti, před dům paní, která s námi spolupracuje. Když šla ven, viděla ho, jak se hraje u popelnice se spadlými odpadky. Moby je povahy velmi přátelské, nebojácné, nekonfliktní, ale také řádně divoké. :-)
Moby je vhodný jako společník ke kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou.
3.4.2015 Moby byl umístěn do Bzence, do domku ke kocourovi.

 

Další foto zde.

Moby byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Lucie Strmisková a kocourek Amorek. Děkujeme!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Matýsek (04)

23. 3. 2015

matysek200.jpgKocour, kastrovaný, nar. asi r. 2013

Matýsek je krásný rezavý kocourek, kterému se přihodila málo uvěřitelná věc. Jeho majitelka se odstěhovala, kocourek už se jí asi nehodil a tak ho nechala stát zavřeného v přepravce před domem! Matýsek se tak dostal k nám a čeká na svůj opravdový domov. 22.3.2015 byl Matýsek umístěn do Rakvic, do domku se zahrádkou, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Sophia a Molly

22. 3. 2015

sofie300.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2014

 

Sophia je jedním ze 4 koťátek z Mikulčič, které donesla kočka k lidem na zahradu. Paní chtěla po manželovi, aby je svázal do pytle a vyhodil do lesa, ale tomu jich bylo líto a kontaktoval nás. Kočku jsme vykastrovaly a Sophinka se u nás socializuje. Sophie je malá čipera, nejraději si hraje se svými sourozenci, bez kterých je zatím stále vystrašená. Na lidi si zvyká, je plašší po mamince. Když má spinkací náladu, přijde se pomazlit a nechá se hladit. Prozatím je obezřetná a neustále nás po koutku očka pozoruje, ale ráda se nechává uplatit nějakou mlskou. Do nového domova by měla odejít s některým svým sourozencem. 22.3.2015 byla umístěna do Uherského Hradiště, do domku se zahradou, společně s Molly.

 

Další fotky Sophie z pobytu u nás a ze společného domova s Molly zde.

Sophia byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Eva, Klára, Roman, pes Barney a kočka Sofie. Děkujeme!

molly300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Černá kočička Molly je ze Skalice, kde žila s kocourkem Chipem v nevyhovujících podmínkách. Po příchodu k nám byla velmi ustrašená a bála se lidí, ale po chvilce se mezi ostatními koťaty zabydlela a stala se z ní velká mazlivka. Je spíše klidnější povahy, i když má svoje hravé chvilky. Ráda u nás dovádí s ostatními koťaty. Není vhodná jako jedináček, pouze jako společnice ke kočce. 22.3.2015 byla umístěna do Uherského Hradiště, do domku se zahradou, společně se Sophií.

Další fotky z pobytu u nás zde.

Molly byla adoptována na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Petra, Anton a kocour Matýsek. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Salima

7. 3. 2015

sali300.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 7/2014

 

Salima je mourovatá kočička, kterou našly děti na cyklostezce v Hodoníně, kde se pletla cyklistům pod kola a přinesly ji k nám. Je to mladá, moc milá a mazlivá kočička, která u nás čeká na svůj nový domov. 7.3.2015 byla Salima umístěna do Želešic Brno venkov, do bytu ke kočce.

 

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Judita

6. 3. 2015

judita420.jpgKočka, kastrovaná, nar. 2010

Judita je hezká bílomourovatá kočka, která se koncem loňského roku objevila v Hodoníně na sídlišti v Bažantnici. Jedna paní ji začala u domu krmit a nahlásila to nám. A protože začala zima, vzaly jsme Juditku k nám, ale ona si do dnešního dne nezvykla - bojí se ostatních koček a odmítá opustit koupelnu, dokonce nechce ani dolů se skříňky, tráví v pelíšku celé dny a i na záchod chodí tajně v noci nebo ji musíme v koupelně zavřít. Judita měla zánět a v tlamičce posledních několik zubů, ty jí byly odstraněny, ale to jí nedělá žádné potíže se nabaštit. Je to velmi milá a mazlivá kočička a moc naléhavě potřebuje do nového domova, u nás je moc smutná. Je vhodná jako jedináček, ale jednu klidnější kočku by určitě snesla, vhodná do bytu nebo do domku se zahrádkou. 6.3.2015 byla Judita umístěna do Tišnova, do domku, kde bude rozmazlovaným jedináčkem (místo Dotty).

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Míša 08

1. 3. 2015

misa300.jpgKocour, kastrovaný, nar. 2012

Kocourek Míša se objevil v jednom brněnském vnitrobloku. Nikdo nevěděl odkud přišel, nikdo ho nepostrádal. Místní obyvatelé ho však vyháněli a polévali ho studenou vodou. Naštěstí jeho osud nebyl lhostejný hodné paní, která nás na něj upozornila. Míša je kastrovaný cca 2-3 roky starý kocourek.  Jménu Míša odpovídá jeho klidná a pohodová povaha i vzhled. Rád si užívá dobrého jídla a teplého pelíšku. 1.3.2015 byl Míša umístěn do Brna, do domku se zahrádkou.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Beruška 04

27. 2. 2015

beru250.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 6/2014

 

Beruška je bílomourovatá kočička, která se potulovala v nákupním centru Cukrovar v Hodoníně, v areálu Mountfieldu, jehož zaměstnanci nás zavolali a my jsme Berušku odchytily. Je to hravá a milá mladá kočička, která vám bude dělat radost. 27.2.2015 byla Beruška umístěna do Brna, do bytu, zatím jako jedináček, ale v plánu je pejsek.

 

Další fotky zde.

Beruška byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Miloš a Tanja. Děkujeme!

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Thalia a Esterka

22. 2. 2015

thalia300.jpeg

Kočka, kastrovaná, nar. 8/2014

 

Thalia je jedním ze 4 koťátek z Mikulčič, které donesla kočka k lidem na zahradu. Paní chtěla po manželovi, aby je svázal do pytle a vyhodil do lesa, ale tomu jich bylo líto a kontaktoval nás. Kočku jsme vykastrovaly a Thali teď hledá nový domov.
Thalinka se nejdříve lidí bála a byla opatrnější, ale po měsíci u nás se z ní stala velká mazlivka. Když vyhledává lidskou společnost, umí mňoukat až do té doby, než si pro ni dojdete. Ráda si hraje a dovádí se svými sourozenci, ale k večeru už se chystá na spánek a drží se u člověka jako pejsek. 22.2.2015 byla Thalia umístěna společně s Esterkou do Zakřan, pošta Zastávka u Brna, do domku k pejskovi.

 

Další fotky zde.     Video zde.

 

Thalia byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Oldřiška a kočičky Bělinka a Micinka. Moc děkujeme!esterka250.jpg

 

Kočka, kastrovaná, nar. 3/2013

Esterka živořila na vesnici u obchodu, tam i přespávala, čekala až jí někdo dá najíst. Měla velikou kýlu, dnes už je po operaci a je v pořádku. Je trochu nedůvěřivá, ale jak si na vás zvykne, je moc hodná.S jednou kočkou se určitě snese. Na svůj vysněný domov čeká už rok.  22.2.2015 byla Esterka umístěna společně s Thalií do Zakřan, pošta Zastávka u Brna, do domku k pejskovi.

Fotky Esterky najdete zde.

Esterka byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byli Jana a Tonda Zapletalovi & kocourci Flíček a Mourinek a kočička Míša. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Edward střihoruký

16. 2. 2015

edward250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 3/2013

Tento kocourek se potuloval okolo činžáků ve Strážnici až si ho všimla paní, která tam krmí kočky. Kocourek měl z neznámého důvodu oholenou polovinu těla, zda to byla něčí hloupá zábava nebo jiný důvod, to se už nedozvíme, kocourek skončil u nás a dostal jméno Edward střihoruký. Je to moc milý a mazlivý kocour, rád si zařádí, ale také se rád stulí na klín a vrní a vrní... Na svůj nový domov čeká už téměř rok, nelíbí se právě vám? 16.2.2015 - Edward byl umístěn do Brna, do domku k pejskovi, který je také z útulku.

Fotky Edwarda najdete zde.

Edward byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli manželé Břečkovi a Toska - nejlepší kočka na světě. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Valentýna a Vendelín

14. 2. 2015

v300.jpegKočka, kastrovaná, nar. 8/2013

Valentýna se přitoulala na zahradu jednoho domu v Rybářích v Hodoníně. Nejdříve se nedala chytit, bála se, ale později se ukázalo, že je to kočička přítulná a mazlivá. Je mladá a velmi temperamentní, potřebuje si s někým hrát, takže musí mít kočičího parťáka! 21.10.2014 byla Valentýna umístěna spolu se Sun do Brna, do bytu.
Valentýna byla po dobu pobytu u nás adoptována  na dálku, její adoptivní rodinou byla paní Jana Hegerová. Děkujeme!

sun250.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2014

 

Sun je kočička, která se v Hodoníně na Národní třídě přitoulala do obchodu "Slunce" a hodlala se tam ubytovat. Zavolaly nám prodavačky, že si neví rady a tak kočička putovala k nám a podle místa nálezu dostala jméno Sun - slunce. 21.10.2014 byla Sun umístěna spolu s Valentýnou do Brna, do bytu. 25.12.2014 Sun podlehla FIP.

 Fotky Valentýny a Sun zde.

 

vendelin250.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2014

Vendelín, je kocourek, který zmateně pobíhal po ulici S.Viatora v Hodoníně. Našla ho paní, která už má doma několik koček, nemohla si ho nechat a přinesla ho k nám. Vendelín je nádherný, uhlově černý kocourek, povahou milý, hravý a tak velký mazel, až vám to bude na obtíž :-)  14.2.2015 byl Vendelín umístěn k Valentýně do bytu v Brně.

Další fotky Vendelína z pobytu u nás zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 2

Emička 02 a Lea

14. 2. 2015

emicka250.jpg

Kočka, kastrovaná, nar. 5/2014

Emička je jedno ze tří koťat kočky Lei. Kočičí máma je přivedla do zahrady jednoho domku v Mikulčicích. Paní si je bohužel nemohla nechat a Lea i s koťaty skončila u nás. Emička je veselá, hravá, zvídavá. Je vhodná do bytu i do zahrádky. Pejska se nebojí. Je hodně mazlivá, dokáže ležet na klíně i hodiny.  14.2.2015 byla Emička umístěna do Kyjova, do domku se zahrádkou.

Další fotky z pobytu u nás z nového domova zde.

Emička byla adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Jana Kosňovská. Děkujeme!

 

lea180.jpgKočka, kastrovaná, nar. 4/2012

Lea je milá, dobře stavěná kočička, která přivedla svá tři koťata jedné paní na zahradu rodinného domku v Mikulčicích.
Její koťátka dostali jména Vašík, Emička a Žofinka. V současné době už jsou koťata odstavená a Lea je připravena odejít do nového domova.
Její příběh čtěte zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Bublinka

6. 2. 2015

bublinka300.jpgKočka, kastrovaná, nar. 8/2014 

Bublinka byla nalezena jako koťátko mezi Bojanovicemi a Hodoninem, v lese, kde se choulila v papírové krabici! Kočička byla značně prochladlá a vyhladovělá, teď se má již k světu a je štastná za dočasný teplý domov. Je milá, přítulná a hravá. 6.2.2015 byla Bublinka umístěna do Prostějova, do domku ke kočce.

Další fotky zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Hugo 02

1. 2. 2015

hugo250.jpg

Kocour kastrovaný, nar. 5/2012

Hugo je obrovský černý kocour, malinko orientálního vzhledu (má dlouhý čumáček). Je velmi přátelský, hodný a mazlivý. Rád se chová, mazlí a tulí a je vhodný i k dětem. Má rád kočičí společnost. Hugo a  Babetka  byli 23.4.2013 umístěni ke kocourkovi Edovi do Vracova. 23.5.2014 byli všichni tři vráceni, z finančních důvodů, protože si jejich majitelka nedokázala spočítat peníze a k těmto třem si pořídila ještě další tři kočky (více zde). Eda už nový domov má. Vzhledem k tomu, že byl Hugo už jednou vrácen zpět do útulku kde nyní čeká už skoro rok, nový domov by si moc zasloužil.
1.2.2015 byl Hugo umístěn do Uheského Brodu, do bytu jako jedináček.

Fotky Huga v jeho prvním domově s Babetkou a Edou zde.  
Fotky Huga u nás a z jeho druhého domova zde.

Hugo byl  adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byli kocouří kluci Čenda a Matěj.  Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 7

Kocour, nyní Deryl

26. 1. 2015

kocour350.jpgKocour, kastrovaný, nar. 4/2013

Kocour je úžasný kocourek, rodinný typ, společník do každého typu rodiny. Bude vás provázet na každém kroku a všechno dělat s vámi, rád se tulí a nedělá mu problém si o to říct a za malý pamlsek je váš! Zaspí úplně všude a v nepochopitelných polohách, je to velký lenoch. Osvědčil se i ve zkoušce se psem. Svoji pubertu prožil na volné noze, takže teď už je klidnější a užívá si každé pozornosti. Je zvyklý žít ve skupině koček, má hygienické návyky. Kocour má mírně poškozené levé očičko, ale to mu nic neubírá na kráse. Rád je venku, běhá a skáče po stromech. Je očkovaný, odčervený a připravený na odchod do nového domova. Je vhodný jako společník ke kočce, ale pouze do domku se zahrádkou. 26.1.2015 byl Kocour umístěn do Měnína, do domku se zahrádkou ke dvěma pejskům.

Další foto zde.

Kocour byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla Andrea Kudláčová & kočička Misha a Julča a kocourek Diamond. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Tabita a Whisky

25. 1. 2015

tabita01.jpgMourečku Tabitu vyhodil někdo i s její maminkou v areálu policie, kde krmíme plaché kočky. Obě byly velmi vystresované, po příchodu k nám se z nich vyklubaly velmi milé a hodné kočky. Tabita byla 30.12.2009 umístěna do domku se zahrádkou do Doubravčic.

Fotografie z nového domova Tabity ve fotogalerii na Kocky-online.cz.

27.5.2015 přišla smutná zpráva, Tabitka odešla do kočičího nebe, více se dočtete ve zprávách níže. Tabitko, je nám to líto.


whisky200.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2014

Whisky je kocour z akce "Kastrace v Dubňanech", kdy u jednoho domu zůstaly kočky po zemřelé majitelce, sousedka je krmila a kočky se pomnožily. Po kastraci se jim hledají nové domovy, Plyšáček a Sherry už jsou v nových domovech moc spokojení. Whisky je hodný, mazlivý kocour.   25.1.2015 byl Whisky umístěn do Šestajovic k Tabitě a dalším pěti kočkám.

Další foto Whiskyho a Tabity z jejich nového domova zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Lilinka 02

23. 1. 2015

lili350.jpgKočka, nar. 4/2014

Lilinka bohužel zaplatila vysokou cenu za výběr špatného veterináře. Jako koťátko byla vyhozená k firmě, kde se nad ní smilovali zaměstnanci. Začali ji tam krmit a nechali ji tam žít. Jednou přišla Lilinka se zlomenou packou, měli o ni starost a tak na své vlastní náklady vzali Lilinku k veterináři - MVDr. XY ve Skalici. Lilinka podstoupila operaci packy a dostala gel na drobné poranění, kterým jí prý mají packu natírat. To vše se událo před dvěma měsíci! Co bylo záměrem operace a co se vůbec během operace provádělo Lilince s pacičkou, nad tím zůstává rozum stát. Dnes (8.12.2014) po důkladné prohlídce bylo rozhodnuto, Lilinka musí na amputaci celé packy, ta už je bez šance na záchranu. Více zde. Lilinka je po amputaci, je moc statečná a hodná a brzy bude hledat nový domov. 23.1.2015 byla Lilinka umístěna do Brna, do bytu, kde jí budou dělat společnost kočičí kamarádi.

Další fotky  zde.

Lilinka byla  adoptována na dálku - její adoptivní rodinou byla Petra Bachtíková. Moc děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 6

Pesi a Ferda 03

22. 1. 2015

pesi270.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2014

Pesi je kocour z akce "Kastrace v Dubňanech", kdy u jednoho domu zůstaly kočky po zemřelé majitelce, sousedka je krmila a kočky se pomnožily. Po kastraci se jim hledají nové domovy, Plyšáček a Sherry už jsou v nových domovech moc spokojení. Pesi je hodný, mazlivý kocour. 22.1.2015 byl Pesi umístěn spolu s Ferdou do Babic, do domku ke kocourkovi.

Další foto zde.

fer350.jpg
Kocour, kastrovaný, nar. 6/2014

Ferda se objevil před domem majitelky našich bývalých svěřenců Domina, Pišta a Mery. Byl čistý, nebyl nijak podvyživený, ale měl obrovský hlad a byl unavený. Nikomu nechyběl. Ferda je milý a mazlivý kocourek. Je vhodný i k dětem. 22.1.2015 byl Ferda umístěn spolu s Pesim do Babic, do domku ke kocourkovi.

Další fotky zde.

Ferda byl adoptován na dálku - jeho adoptivní rodinou byla firma IZOVELLA s.r.o. a kocour Markus. Děkujeme!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »