Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši v novém domově

Příspěvky

Aimee Mullins (nyní Apolenka)

6. 12. 2012

img_0639.jpg Aimee pochází z Prušánek, kde se přibelhala se šrámem od drátu na krku a hlavě a ucvaknutou přední packou k domu jedné paní. Přijaly jsme ji v pondělí večer a hned jsme s ní jely na veterinu, kde jí byla packa amputována. Na jedno oko je slepá, asi po prodělané nemoci. Hubená je jak lunt a hladová byla jak vlk, druhý den po operaci spořádala dvě misky konzervy a ještě se vrhla na granule... Po operaci už je fit, hopká po třech a její hendikep jí nijak nevadí. Ostatní kočky však velmi nesnášela, a tak nám celé dny v útulku plakala. 6.12.2012 byla umístěna jako jedináček do Hodonína do bytu.

Fotky Aimee z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

Děkujeme Janě Bartuškové a Michalovi Adamopulosovi, kteří Aimee během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Karlík a Karolínka(05)

4. 12. 2012

karolinka-karlik_02.jpg Černý kocourek Karlík a zrzavá Karolínka se narodili přitoulané kočce v Žeravicích. Jejich majitel se na nás obrátil, že neví, co s koťaty, a zda bychom mu kočku pomohly vykastrovat. Jedno kotě umístil sám, dvě jsme umístily přes Facebook ještě než jsme je odtud vzaly, a dvě zbylá koťata - Karlíka a Karolínku - jsme nechaly 20.11.2012 převézt ke kolegyně do Chýně u Prahy. Všech pět koťat i s maminkou žili v Žeravicích venku na dvoře, kde byl velký nepořádek. Koťata "bydlela" na křesle uprostřed bývalého hnojníku, v uších měla spoustu svrabu, krmena byla jen mlékem a rohlíky, takže měla průjem. Jejich maminka byla vyhublá, jen kost a kůže. Povídání od paní, která na místě byla, si můžete přečíst zde. 4.12.2012 byli společně umístěni do bytu do Plzně. Zprávy a fotky z jejich nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bambulka(02)

1. 12. 2012

bambulka02-01.jpgBambulku donesla v srpnu 2012 sousedka naší předsedkyně, že ji našla u sebe v zahradě. Bambulka je společenská, mazlivá, absolutně bezproblémová. Je vhodná jako společnice k podobně kočce do bytu nebo do domku se zahrádkou. 1,12,2012 byla umístěna do Břeclavi do bytu ke kocourkovi a pejskovi.

Děkujeme Darině Boukalové, která Bambulku během jejího pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jituška 02

11. 11. 2012

jituska02-02.jpg

Tříbarevnou Jitušku našla naše známá v prosinci 2011 u gymnázia v Břeclavi. Potulovala se tam, nikdo se k ní nehlásil, a protože to bylo u hlavní silnice a hrozilo, že ji přejede auto, vzala ji raději k nám. 26.3.2012 byla již jednou umístěna, byla ale kvůli změně v rodinné situaci majitelů vrácena. Jituška je u nás moc nešťastná, trpí tím, že je tu tolik koček. Lidi má moc ráda, je milá, hravá a mazlivá. Bude spokojená jako společnice k podobně staré kočce, ale i jako jedináček, pokud nebude doma příliš často sama. Přestože v předchozím domově měla výběh, vzhledem ke své klidné povaze může být umístěna i do bytu. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Prahy. 

Děkujeme Garfovi, Johance a Flekiemu Straňákovým, kteří Jitušku do jejího prvního umístění podporovali formou adopce na dálku. 

Fotografie z prvního nového domova najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

Fotky Jitušky najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Jůlinka(04)

11. 11. 2012

julinka04-01.jpgTříbarevná Jůlinka se delší dobu potulovala v Dubňanech. Když pak v červnu 2012 na rohožce jednoho domu porodila 5 koťat, obrátila se na nás slečna s tím, jestli bychom ji přijaly. Nyní je u nás i s koťaty, o které se vzorně stará. Je tichá a mazlivá. Jakmile se jí dotkne ruka a jemně jí hladím kožíšek, spokojeně vrní. Nejradši odpočívá a zkoumá novinky, co kde trčí. Občas loupí na kuchyňské lince nějakou tu dobrůtku. Už se několikráte stalo, že jsme hledali kousek buchty, rozdělaný sáček se sušenkami nebo i obyčejný rohlík. Nejradši má šunku od kosti a to dokáže vyskočit kamkoliv. Panáčkuje a je schopna i ukousnout prst.:-) Společnost a hraní využívá plně se svými potomky. Velké kočky moc nemusí, dokáže je pěkně nakrknout. Syčí a dává najevo,že je šéf!! Je to moc hodná a mazlivá kočička, ale musí mít na to náladu. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Kladna.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šarlota(03)

11. 11. 2012

sarlota03-01.jpgSvětle bílozrzavou Šarlotu a její čtyři sourozence porodila kočka 6.6.2012 na rohožce před domem, kam chodila prosit o domov. Bohužel ale lidi, kteří v domě bydleli, odmítli se o ni postarat. Když pak porodila, dovezla nám ji i s koťaty slečna, která o ní věděla a chodila ji tam krmit. Šarlota je takový bumbrlíček. Kotě, které je největší a nejsilnější ze všech. Od malička je moc vynalézavá a chytrá... Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Prahy. Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

Děkujeme Jiřině Vyskočilové & kočkám Išince a Žanetce, které Šarlotu během jejího pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Vendulka (03) (nyní Jinx)

11. 11. 2012

vendulka03-01.jpg

Světle bílozrzavou Vendulku a její čtyři sourozence porodila kočka 6.6.2012 na rohožce před domem, kam chodila prosit o domov. Bohužel ale lidi, kteří v domě bydleli, odmítli se o ni postarat. Když pak porodila, dovezla nám ji i s koťaty slečna, která o ní věděla a chodila ji tam krmit. Vendulka je chytrá kočička, která kazí dobré vychování ostatním. Sama zkouší, kam až může zajít, a pokud nevidí letět utěrku, troufne si na vše. Příprava dobrého jídla pro ni i pro sourozence je její lákavá disciplína, co opatrovatelka (já) vydrží... zdolat topení a skočit na stůl a asistovat není problém, ale k tomu se většinou nedostane, jelikož ji hnedka zaženu tleskáním. Ovšem někdy už musím chytat utěrku a ženu ji. Tleskání asi dlouho fungovat nebude. Je hodně živá a aktivní, ráda provokuje sourozence a kouše je, kde může, samozřejmě z lásky. Ale když se unaví, je to zlatíčko, tulí se a spokojeně vrní, když jí hladím kožíšek. Snese velké kočky a sourozence miluje k sežrání. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna ke kocourkovi Bondovi do Mělníku.

 

Děkujeme Jiřině Vyskočilové & kočkám Išince a Žanetce, které Vendulku během jejího pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

Fotky Vendulky z doby jejího pobytu u nás najdete zde, fotky všech koťat zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

William

11. 11. 2012

william.jpgBílomourka Williama našla paní a přinesla ho 7.8.2012 do útulku v ZOO. Odtud zavolali nám. Je moc milý, mazlivý, přítulný, evidentně zvyklý na lidi. Nejspíš ho někdo vyhodil. U nás se velmi skamarádil s Kate (proto ta jména - Kate a William - opravdu se milují..). Nový domov našel díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byl umístěn do Prahy.

Děkujeme Adéle Procházkové & chlupáčům Amísovi, Dori a Mie, kteří Williama během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Williama z doby jeho pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Beruška 03

11. 11. 2012

beruska03-02.jpg

Světle bílozrzavou Berušku a její čtyři sourozence porodila kočka 6.6.2012 na rohožce před domem, kam chodila prosit o domov. Bohužel ale lidi, kteří v domě bydleli, odmítli se o ni postarat. Když pak porodila, dovezla nám ji i s koťaty slečna, která o ní věděla a chodila ji tam krmit. Beruška je naše nejmenší. Když se narodila, byla takový drobeček, že oproti ostatním vypadala jako myšička. Věčně zalepené očička, ale vylízala se z toho. Neustále jsem ji ošetřovala a jakmile na mne zamžourala těmi kukadly, byl to ten nejkrásnější pocit. Jako když na Vás kouká narozené miminko. Je to mazlíček, něco jako druhý Filípek, ovšem nepřehání to s tou láskou až tak.. Když se chce mazlit, přijde a tulí se jak dlouho chce. Zkoumá nejvíc naše křečky v koupelně, zda by mohla trénovat na myšilovku. Ráda si hraje se sourozenci a pozoruje ostatní jak si hrajou. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Prahy.

 

Děkujeme Jiřině Vyskočilové & kočkám Išince a Žanetce, které Berušku během jejího pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku.

Fotky Berušky z doby jejího pobytu u nás najdete zde, fotky všech koťat zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Valmont

11. 11. 2012

valmont01.jpg Bílomourka Valmonta jsme 15.8.2012 přijaly od paní, která nenechala vykastrovat své kočky a koťata se jí nedařilo umístit. Kočky jsou již vykastrované, koťata jsme převezly k nám. Valmont je milý hravý kočičí kluk, nejraději tráví svůj čas hrami s ostatními koťaty, ale je to i velký mazel, který si k vám večer lehne do postele a bude vám zahřívat nohy. Je vhodný pouze do domácnosti, kde již nějaké zvířátko je, popř. je možné si jej osvojit spolu s některým dalším kotětem od nás. Nový domov našel díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byl umístěn do Prahy.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Afrodita (nyní Pralinka)

11. 11. 2012

img_1530.jpgŽelvovinovou Afroditu a její dvě sestřičky jsme 15.8.2012 přijaly od paní, která nenechala vykastrovat své kočky a koťata se jí nedařilo umístit. Kočky jsou již vykastrované, koťata jsme převezly k nám. Afrodita je milá a hravá, svůj čas tráví nejraději se svými sourozenci, je tedy vhodná pouze do domácnosti, kde již nějaké zvířátko je, popř. je možné si ji osvojit spolu s některým dalším kotětem od nás. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do Kladna do domku se zahrádkou ke 2leté kočce Fidorce.

Fotky Afrodity z doby jejího pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Zprávy z jejího nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Vanesa (nyní Adélka)

11. 11. 2012

vanessa02.jpgTříbarevnou Vanessu a její dvě sestřičky jsme 15.8.2012 přijaly od paní, která nenechala vykastrovat své kočky a koťata se jí nedařilo umístit. Kočky jsou již vykastrované, koťata jsme převezly k nám. Vanesa je milá a hravá, nejraději tráví svůj čas hrami se sourozenci a ostatními koťaty, je tedy vhodná pouze do domácnosti, kde již nějaké zvířátko je, popř. je možné si ji osvojit spolu s některým dalším kotětem od nás. U nás se nejvíce kamarádí s Valmontem. Nový domov našla díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byla umístěna do bytu do Ústí nad Labem k 5letému kocourkovi Matýskovi.
Fotky Vanesy z doby jejího pobytu u nás i z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Jáchym(04) (nyní Princ)

11. 11. 2012

jachym04-02.jpgBílomourek Jáchym je jedním ze tří koťat z Tvarožné Lhoty. Narodil se kočce staré paní, která svou kočku neměla kastrovanou a její manžel koťata zabíjel. Vnučka už se na to nemohla dívat a požádala nás o pomoc. Koťata jsme 14.6.2012 vzaly k nám a kočku jsme jim po kastraci vrátily. Jáchym byl jediný z koťat ochočený, ostatní koťata (Vincent a Rebeka) se zpočátku bála. Nový domov našel díky umisťovací Výstavě pro kočku - 11.11.2012 byl umístěn do Prahy.

Děkujeme manželům Břečkovým &  Tosce, kteří Jáchyma během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 3

Cilka(03) a Damián(02)

10. 11. 2012

dscf2225.jpgSourozence Cilku a Damiána odložil jejich majitel 26.10.2012 v zavřené krabici s víkem propíchaným dírkama u ZOO. Zavolali nás pro ně z tamního psího útulku. Umístěni byli v rekordně krátkém čase - 9.11.2012 odjeli společně do Petrova do domku se zahrádkou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Tramp 03

4. 11. 2012

tramp03-01.jpg

Černobílý Tramp byl 20.8.2012 nalezen u silnice mezi Hodonínem a Dubňany. Pravděpodobně ho tam do lesa vyhodil jeho majitel. Je velký mazel a moc krásný. Je vhodný jako společník k dalšímu zvířátku do bytu nebo do domku se zahrádkou. 4.11.2012 byl umístěn do domku ke kočce do Holubic.

Děkujeme Martině Svobodové + Anetce a Aretce, které Trampa během jeho pobytu u nás podporovaly formou adopce na dálku. 

Fotky Trampa z doby jeho pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Snowie (Linda, Lili)

19. 10. 2012

img_1753.jpg Bílomourku Snowie našla v únoru 2012 slečna na vesnici. Vzala si ji domů a pak volala nám, že si ji nemůže nechat. Její veterinářka jí řekla, že je kastrovaná, takže na kastraci s ní nebyla a nakonec ji umístila k lidem do bytu ke kocourkovi. Snowie tam však čurala na sedačku a přestože vyzkoušeli všechno možné, nepřestala. Usoudili tedy, že potřebuje výběh a odvezli ji do našeho depozita v Chýni, kde kočky mohou chodit ven. Náš veterinář zjistil, že kastrovaná nebyla a po kastraci s čuráním mimo záchod přestala. Jakmile začala chodit ven, chodila domů čím dál méně. Až pak jsme zjistily, že chodí k sousedům v ulici o tři baráky dál. A chodila k nim tak často, až se tam nastěhovala nastálo. Od 19.10.2012 bydlí v Chýni v bytě se 4 kočkami a psem oficiálně a jmenuje se Linda. Zprávy a fotky z nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Sam(02)

14. 10. 2012

sam02-01.jpg Sam je nádherný statný kocourek, neskutečně umazlené kocouří mimino, které se strašně rádo nosí a mám ho pořád „za zadkem“ – kam se hnu, všude jde za mnou, je na něm vidět, že má rád a potřebuje společnost. Když mu není věnovaná pozornost, jakou by si představoval, dojde za mnou a mňoukne na mě na znamení, že se chce mazlit. Více povídání o Samovi zde14.10.2012 byl umístěn do Zubří u Rožnova pod Radhoštěm ke kocourkovi Čikovi a 3 pejskům. Jeho majitelka s ním plánuje provádět felinoterapii.

Děkujeme Aleně Staré, Davidovi Gurinovi & kočkám Rozárce a Samuelovi, kteří Sama během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Fiona 03

12. 10. 2012

fiona03-01.jpg elvovinovou Fionu jsme přijaly 20.8. poté, co se na nás obrátila paní ze sídliště s tím, že Fiona sedává už asi dva měsíce před činžákem a prosí kolemjdoucí, aby ji pustili dovnitř. Lidé ji tam sice krmili, ale vzít si ji nechtěl nikdo a paní měla strach, že jí někdo ublíží. U nás není spokojená, protože nesnáší druhé kočky. Jinak je mazlivá a hodná, vhodná jako jedináček do bytu i do domku se zahrádkou. 26.10.2012 byla umístěna jako jedináček do bytu do Břeclavi.

Fotky Fiony z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Amadeus, Gejša(02) a Lejša

12. 10. 2012

amadeus09.jpg gejsa-lejsa01.jpg

O Amadeovi, Gejše a Lejše si můžete přečíst ílomouraté sourozence Amadea

Děkujeme Jindře Jiráskové která Amadea během pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Bajaja

9. 10. 2012

010.jpgVe spolupráci se ZO chovatelů koček Boskovice akutně hledáme domov pro černého kastrovaného kocourka Bajaju- Očko. Kocourek byl odchycen v Boskovicích v křoví mezi dvěma frekventovanými silnicemi. Na jedno oko je slepý. Nyní je v dočasné péči své opatrovatelky v Boskovicích, kde se z něho stal úžasný mazel. V depozitu byl velmi neštastný, protože se bál ostatních koček. Proto mu nyní hledáme nový domov, kde by byl jedináčkem, bud v bytě se zasíťovaným balkonem nebo v domku se zahradou, ale trvalým přístupem do domu. 9.10.2012 se jeho dočasná opatrovatelka rozhodla, že si jej nechá nastálo.  

Děkujeme manželům Miarkovým & Apolence, Dominikovi a Oskarovi, kteří Bajaju během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Eliot 02

8. 10. 2012

img_1085.jpg Eliota jsme odchytly jako jednoho ze šesti koťat, o které se nikdo nechtěl starat. Toulal se po celé ulici s jejich maminkou, které chybí přední packa, a hledali spolu potravu. Byl přijat s hrozným svrabem v uších a hladový. Je velmi společenský a mazlivý. Ze všech je největší a ve většině her vyhrává s převahou. Rád spí v posteli nebo s některým ze sourozenců. Rád se nechá chovat a hladit. Nevadí mu přítomnost pejsků ani cizích koček. U jídla je většinou první a často loudí po dobrotách. Při jakékoliv práci rád asistuje a pomáhá s tříděním papírů. 8.10.2012 - Eliot byl umístěn do Brna, do domku, k rodině s dětmi a pejskem.

Děkujeme Mgr. Jarmile Hrubešové & kocourovi Lojzovi, kteří Eliota během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Eliota najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 4

Rory(02) (nyní Vanilka)

28. 9. 2012

rory02-01.jpg Rory jsme spolu s dalšími třemi koťaty - jejími sourozenci - přijaly od sociálně slabé rodiny, na niž nás upozornila jejich sousedka. Koťata byla plná blech, kočka také, všechny jsme zbavily parazitů, kočku vrátily vykastrovanou zpět. Čita je mazlivé kotě, živé, temperamentní. Je vhodná jako společnice k dalšímu zvířátku do bytu nebo do domku se zahrádkou. 28.9.2012 byla umístěna do domku se zahrádkou do Kroměříže ke kocourovi a k pejskovi. Zprávy z jejího nového domova najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Šanel 02

28. 9. 2012

sanel02-02.jpg Želvovinovou Šanel začali krmit zaměstnanci pohřební služby, když se tam jednoho dne přitoulala. Posléze kontaktovali nás. Měla zranění na krku a byla strašně hubená, potulovala se tam asi týden. Je moc mazlivá, vděčná, miluje lidi. Svého člověka si možná bude trochu hlídat, ale s jednou kočkou by se snesla. Spokojená bude v bytě i v domku se zahrádkou. 28.9.2012 byla umístěna do bytu ke kocourkovi do Brna.

Děkujeme Aleně Staré, Davidovi Gurinovi & kočkám Rozárce a Samuelovi, kteří Šanel během jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku.

Fotky Šanel z jejího pobytu u nás a z nového domova od 11/2014 najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Kristýnka 04 a Ted 03

12. 9. 2012

 

img_8783.jpg img_8784.jpg

Ohledně Kristýnky a Teda nás kontaktovala paní z Bojanovic, že k ní přišel pán a řekl jí, že má na dvoře kočku a koťata a že je tam nechce, ať si je vezme, jinak je zabije. Koťata jsme odchytly do odchytových klecí, protože jsou plachá, a jejich matku jsme přijaly hned následující den. Koťata jsou plachá, takže jsme pro ně hledaly nový domov někde na statku. Dvě z nich - Kristýnka a Ted - byla umístěna 12.9.2012 do zahrady u domu v Hodoníně v Rybářích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 1

Terezka(05)

12. 9. 2012

terezka05-01.jpgOhledně Terezky nás kontaktovala paní z Bojanovic, že k ní přišel pán a řekl jí, že má na dvoře kočku a koťata a že je tam nechce, jinak je zabije. Koťata jsme odchytly do odchytových klecí, protože jsou plachá, a Terezku - jejich matku - jsme přijaly hned následující den. Je to velmi kontaktní, milá a mazlivá kočka. 10.9.2012 byla umístěna do domku se zahrádkou do Bystřice pod Lopeníkem namísto Samanty.
Zprávy z jejího nového domova si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Elly a Joshua

12. 9. 2012

elly01.jpg joshua02.jpg

O Elly a Joshuovi si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Amanda Latte

10. 9. 2012

amanda-latte01.jpgZajímavě zbarvenou Amandu, jejíž barva kožíšku připomíná Caffe Latté, přinesl do Zoo v Hodoníně pán s tím, že ji našel. ZOO však nefunguje jako útulek, kontaktovali tedy nás. Byla již vykastrovaná, má nastříhlé ucho, nejspíš ji někdo vyhodil. Ostatní kočky ráda nemá, byla by ráda rozmazlovaným jedináčkem. Jinak je mazlivá, hodná, chytrá a kontaktní.  10.9.2012 byla umístěna do bytu do Hodonína jako jedináček.

Děkujeme Darině Boukalové, která Amandu Latte během jejícho pobytu u nás podporovala formou adopce na dálku. 

Fotky Amandy Latte z doby jejího pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Flíček 02

29. 8. 2012

flicek02-02.jpgBílomourek Flíček se jednoho dne ráno objevil na ulici v Berouně. Naříkal tam a prosil u kolemjdoucích o pomoc, evidentně ho tam někdo vyhodil a ujel. Je to milý kocourek, hravý a mazlivý, v novém domově by měl rád  kamaráda, popř. je možné si jej osvojit spolu s některým dalším kotětem od nás. Bude spokojený v bytě nebo v domku se zahrádkou. 29.8.2012 byl umístěn ke kocourkovi Garfieldovi do Prahy do bytu.

Fotky Flíčka z doby jeho pobytu u nás najdete zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Ozzy Osbourne

28. 8. 2012

ozzy-osbourne01.jpg Šedý kocourek Ozzy se zhruba 2 měsíce potuloval v menším lesíku v Ratiškovicích. Nahlásila nám jej paní, která má od nás Celestýnku. Ještě než jsme jej stihly dát do nabídky, vybrala si jej v přednabídce do rodiny, která přišla o kocourka. Od 28.8.2012 bydlí v v rodinném domku v Uherském Brodě a jeho psí kamarádkou bude doga. Zprávy z jeho nového domova si můžete přečíst zde.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

Falko a Káťa(02)

28. 8. 2012

falko01.jpg kata02-01.jpg

O Falkovi a Kátě si můžete přečíst zde. Fotky Falka z doby jeho pobytu u nás najdete zde, fotky Káti a Falka z jejich nového domova zde.

Děkujeme Haně Karasové, Tomášovi Michalcovi & kočce Mie, kteří Falka během jeho pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme Jiřině Vyskočilové & kočkám Išince a Žanetce, které stejným způsobem podporovaly Káťu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naši v novém domově | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

následující »