Jdi na obsah Jdi na menu
 


Janinka

12. 2. 2014

janinka.jpgKočka, nar. 8/2013

Tato krásná kočička byla nalezena na silnici z Rohatce do Hodonína. Bylo to ráno, venku pršelo a Janinka se motala po silnici, kdyby paní nezastavila, tak by ji určitě zajelo auto.

Janinka je úžasně kontaktní, mazlivá a chytrá kočička. Ven by neměla chodit, protože je moc důvěřivá a mohlo by se jí něco stát. Je vhodná jako společnice ke kočce nebo pejskovi do bytu. 12.2.2014 byla Janinka umístěna do Malenovic u Zlína ke dvěma kočkám, do domku.

Fotky Janinky z pobytu u nás a z nového domova najdete zde.

Děkujeme Lence, Lukášovi a kočičím kamarádům z Prahy, že Janinku po dobu jejího pobytu u nás podporovali formou adopce na dálku. Děkujeme!   

 

Zprávy z nového domova:

13.2.2014
Dobrý den,
posílám Vám fotky Janinky z nového domova. Je moc hodná, milá a mazlivá. S novými kočičími kamarády se postupně seznamuje. Posílám Vám i fotky Coffiho (celý černý) a Áji (s rezavými flíčky). Budu Vás průběžně informovat. Moc Vám děkuji ochotu.

15.2.2014
Dobrý večer,
zasílám Vám fotky dnešního postupného spřátelení. Vypadá to, že brzy budou kamarádky. Už na sebe ani nevrčí.

24.2.2014
Zdravím Vás,
posíláme Vám nové fotky Janinky. Coffi s Ájou ji přijali mezi sebe. Jsou z nich skvělí kamarádi. Navíc Coffi a Ája jsou mnohem mazlivější. Všichni tři už spinkají společně.

17.3.2014
Posíláme Vám další fotky Janinky s jejími kamarády. Na fotkách si hraje s Ájou, číhají na sebe a honí se. Na fotografii na schodech se schovává nahoře, kouká ji jen hlava. Janinka se u nás má moc dobře a je spokojená. Jsme rádi, že ji máme. 

4.5.2014
Janinka si u nás hoví jako malá princezna. S ostatníma kočkama je velká kamarádka. Je u nás veselo. Posílám Vám pár fotek, roste jak z vody.
Na kastraci byla 27. března, vše proběhlo bez komplikací. Bříško už má zahojené.
Sleduji pořád Vaše stránky.
Mějte se moc hezky a ať se Vám i kočičkám moc daří.
S pozdravem Lenka

9.7.2014
Dobrý den,
zasílám Vám pěkné pozdravy z Malenovic a pár fotek princezny Janinky. Je to naše sluníčko. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. Denně sleduji Vaše stránky. Moc Vám fandím. S pozdravem. LENKA a kočičí parta.

24.12.2014
Přejeme Vám i kočičkám krásné prožití vánočních svátků a do roku 2015 mnoho štěstí, zdraví, úspěchů, a ať mnoho kočiček najde nový láskyplný domov.
Lenka D. s Janinkou z Malenovic

Vánočně vyzdobená Janinka zde.

23.6.2016
Milá paní Tomalová,
po dlouhé době posílám pár fotek Janinky s kamarády. Jsme rádi, že ji máme, je skvělá.
Zdraví Lenka

janinka-350.jpg


 

 

 

 

Fotky Janinky z nového domova zde.

 

 

24.12.2016
Přeji Vám a všem kočičkám krásné Vánoce, posílám Vám fotky (zde) Janinky a Kofíčka u stromečku. Mějte se moc hezky. Lenka s kočičí partou z Malenovic

27.12.2017
Dobrý den,
posílám pěkný vánoční pozdrav. Janinka je skvělá umazlená společnice, asistuje mi na každém kroku. Janinka je skvělá kočička, umí lumpačit i mazlit se. Ráda provokuje kočičáka Kofiho i kočičku Aju. Je u nás pořád hodně veselo. Mám je všechny 3 ráda, bez nich by mi bylo hodně smutno.

Obdivuji Vás, Váš tým kamarádů, že se s velkým nasazením staráte o opuštěné kočičky a dáváte jim šanci na nový a lepší život.
Do nového roku Vám přeji vše nejlepší!
Lenka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Janince to sluší

(Daniela se svými sedmi kočkoláskami, 24. 12. 2014 15:33)

Je krásná a očividně spokojená,patří vám díky!

Krása

(H. & spol., 10. 7. 2014 15:16)

Vypadá moc hezky a spokojeně!

Janinka!

(Daniela, 5. 5. 2014 13:21)

Věděla jsem,že z ní vyroste nádherná kočičí lady!Všechny vaše kočičky jsou super-gratuluji!Stálé zdraví všem.Daniela se svou kočkopartou

princeznička Janinka.........

(Daniela, 13. 2. 2014 19:16)

Sladká,milá kočička,jako z pohádky o bílé kočičce!Moc Ti Janinko přeji krásný život,hodné lidičky a spoustu zábavy s kočičími kamarády v domečku v Malenovicích.
Mějte se všichni moc pěkně.
My kočičí parta a naše mamina Daniela