Jdi na obsah Jdi na menu
 


VII. umísťovací výstava opuštěných koček

30. 10. 2016

letak400.jpg

 

Milí naši příznivci, přátelé a sponzoři!
Zveme Vás všechny na naši

VII. umísťovací výstavu opuštěných koček,

tentokrát Mikulášskou,

která se bude konat v sobotu

26.11.2016 v Brně ve Vaňkovce

Přijďte si vybrat kočičku nebo pokud už nějakou máte, tak jí vyberete kočičího kamaráda. Budeme tady mít také náš charitativní krámek, můžete zde zakoupit pelíšky pro kočky, hračky, hrníčky, šperky a další pěkné věci a  přispějete tak na opuštěné kočky. Prodávat budeme i kalendáře!


 

Mapa

 

26.11.2016
Dnes odjelo do nových domovů 11 koček.

Všem kdo jste si dnes z výstavy odvezli kočičku, moc děkujeme!

My zachraňujeme kočky z ulice, ale ty pak potřebují zachránit ještě jednou - před životem v útulku. Potřebují nový domov a ten jste jim dnes dali vy.

Většina těchto koček má za sebou z venku nějakou negativní zkušenost, některé prožily v útulku dlouhou dobu nebo zde dokonce vyrostly od kotěte, takže počítejte s tím, že se u vás budou bát. Počítejte s tím, že první dny může kočka odmítat potravu i vodu, někdy ani nepoužije WC.

Může se stát, že kočka bude v noci naříkat, mňaukat a že se špatně vyspíte. Nedivte se jí, nechápe proč je na tomto pro ni cizím místě, neví, co ji tady čeká, bojí se a její smutno po jejím bývalém domově. Nevzdávejte to, prosím!
Kočka neví, že u vás jí bude stokrát líp, než v útulku s šedesáti dalšími kočkami, kde není dost času na mazlení a hlazení, ona potřebuje čas, aby to zjistila.

Zajistěte okna sítěmi, neotvírejte ventilačky, jsou pro kočku nebezpečné a pokud bude moci kočka u vás chodit ven, nezapomeňte, že poprvé to může být až po měsíci pobytu u vás.

Mějte trpělivost, dejte kočce čas a ona vám to po zbytek života stonásobně vrátí.
Děkujeme.

 

Děkujeme!

Na výstavu přišlo 271 platících navštěvníků a domov našlo 11 koček. Děkujeme všem, kdo dali některé z koček nový domov.

Děkujeme za sponzorské dary jak finanční, tak ve formě krmiva nebo ručníků, povlečení a dek.

vystava300.jpgDěkujeme ZO chovatelů koček Brno 36 za zapůjčení klecí a za pomoc s propagací výstavy.

Děkujeme MVDr. Suché za veterinární přejímku.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhali s propagací výstavy nebo přijeli pomoct s přípravou výstavy, s montováním klecí, s prodejem v krámku a uklidem po skončení výstavy.

Děkujeme sponzorům výstavy - firmám velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb sponzor300.jpgJUKO, chovatelské potřeby SIERA a krmiva a chovatelské potřeby VITAKRAFT.

Bez vás všech by to nešlo, děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Vaše Kočky SOS

 

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodně nových domovů!!!!

(Iveta, 31. 10. 2016 9:53)

Škoda, že musím do práce a nikdo mě neomluví :-( už jsem se těšila, že bych se zajela podívat. Tak přejeme hodně zdaru a nových domovů!!!!