Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oliver 05, Aranka 04 a Zubejda

6. 2. 2020

oliver.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

31.10.2019 - Kočka přivedla k bytovkám v Čejkovicích 6 koťat! Nájemníci nám zavolali o pomoc. Kočka se vykastrovala a vrátila zpět, budou se tam o ni starat, koťata jsme přijali k nám do depozita. Jsou to kočičky Aranka, Emilka, Rút a Viola a kocourci Vilém a Oliver. 24.1.2020 - Oliver je zdravý, mazlivý kocourek, zvyklý i na psa a chce do nového domova, kde bude mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 6.2.2020 - Sourozenci Aranka a Oliver našli společný domov s plachou Zubejdou v Brně, v bytě.

Další fotky zde.

Oliver byl adoptován na dálku - podporovali ho Šumberovi & kočka Matylda, kocouři Šmudlík, Ferda a Ondrášek a pejsek Gerry. Děkujeme!

aranka.jpgKočka, kastrovaná, nar. 7/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

31.10.2019 - Kočka přivedla k bytovkám v Čejkovicích 6 koťat! Nájemníci nám zavolali o pomoc. Kočka se vykastrovala a vrátila zpět, budou se tam o ni starat, koťata jsme přijali k nám do depozita. Jsou to kočičky Aranka, Emilka, Rút a Viola a kocourci Vilém a Oliver. 24.1.2020 - Aranka je zdravá, mazlivá kočička, zvyklá i na psa a chce do nového domova, kde bude mít kočičího parťáka nebo může odejít společně s některým ze sourozenců. 6.2.2020 - Sourozenci Aranka a Oliver našli společný domov s plachou Zubejdou v Brně, v bytě.

Další fotky zde.

Aranka byla adoptována na dálku -  podporovala ji firma IZOVELLA s.r.o., kocour Markus a kočička Sofi. Děkujeme!

zubejda2.jpgKočka, kastrovaná, nar. 5/2019
Umístění:
depozitum Hrušky

1.8.2019 - Do depozita jsme přijali kočku Šany se čtyřmi koťaty z Hrušek. Zrzavý Lotrando a černá Zubejda, zrzavý Jindříšek a černý Blažek. Zatím jsou všichni umístěni do karantény. 25.1.2020 - Jindříšek a Blažek už mají nový domov, ale Lotrando a Zubejda jsou plašší, nedají se pohladit. 6.2.2020 - Sourozenci Aranka a Oliver našli společný domov s plachou Zubejdou v Brně, v bytě.

Další fotky zde.

Zubejda byla adoptována na dálku - podporovala ji Eva J. s rodinou a kočandy Pihulka, Rocky a Mikeš. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domova:

1.jpg15.2.2020
Posílám pozdrav od Olivera, Aranky - Nancy a Zubejdy - Pandy ...
Zubinka (teď Panda) si už začíná brát kokina z ruky a když je schovaná, tak se nechá i pohladit!

 

 

 

 

24.4.2020
Z Olivera je trenér jógy!

mensi.jpg13.5.2021
Dobrý den,
před rokem jsme si od Vás adoptovali černé trio Olivera, Nancy a bojácnou plašanku Pandu, ze které je již obrovský mazel! Všichni čumáčci se mají výborně, užívají si poklidného života v Brně, spávají samozřejmě v posteli (ta nám všem začíná být pomalu ale jistě malá) a když je hezky, vyhřívají se na sluníčku na zabezpečeném dvorku.
Posíláme pozdravy a ještě jednou děkujeme za úžasné členy naší chlupaté rodinky.
Dominika a Michael

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zubejda

(Eva J., 7. 2. 2020 8:19)

Milá Zubejdo,
Vyrostla z tebe nádherná kočička. Jsem šťastná, že se i na tebe usmálo štěstí a všichni tři budete mít krásný a šťastný kočičí život.
Eva J. a kočičky Pihulka, Rocky, Mikeš