Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fabio 03 a Mika 02

9. 6. 2021

mensi.jpgKocour, kastrovaný, nar. 6/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

26.12.2020 - Kocourek nalezen na benzínce OMV v Lužicích, HLEDÁ SE MAJITEL! Mohl sem přijet i v motoru auta. Zavolat nám můžete na 724 142 463. 23.4.2021 - O Fabia se majitel nepřihlásil a tak hledá nový domov. Je to úžasný kocourek. Chodí za člověkem jako pejsek a zbožně kouká, chce se chovat, mazlit nebo něco dobrého zbaštit. Je to mazel a hračička, ale dovede se i pořádně proběhnout. S Mikou jsou jako bratři, oba stejné povahy, kamarádi a chtěli bychom, aby mohli do nového domova spolu. Pro svou důvěřivost k lidem jsou vhodní pouze do bytu nebo pokud máte u domu dobře zabezpečený pozemek nebo voliéru. 9.6.2021 - Fabio a Mika odjeli společně do nového domova, do Brna, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Fabio byl adoptován na dálku -  krmivo mu hradila firma SleepFox.cz. Děkujeme!

Fabio byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Petra, Anton a kočičí kamarádi Matýsek, Nikiček a Nelička. Děkujeme!

mensi1.jpgKocour, kastrovaný, nar. 7/2020
Umístění:
depozitum Hodonín II.

2.1.2021 - Oznamovatel nám nahlásil kocourka, který se už delší dobu zdržuje na stavbě v Mutěnicích. Je to 5 měsíční kotě, umístěn do karantény. 23.4.2021 - Mika je úžasný. Chodí za člověkem jako pejsek a zbožně kouká, chce se chovat, mazlit nebo něco dobrého zbaštit. Je to mazel a hračička, ale dovede se i pořádně proběhnout. S Fabiem jsou jako bratři, oba stejné povahy, kamarádi a chtěli bychom, aby mohli do nového domova spolu. Pro svou důvěřivost k lidem jsou vhodní pouze do bytu nebo pokud máte u domu dobře zabezpečený pozemek nebo voliéru. 9.6.2021 - Fabio a Mika odjeli společně do nového domova, do Brna, do domku se zabezpečeným výběhem.

Další fotky zde.

Mika byl adoptován na dálku - krmivo mu hradili Olina a Milan s kočkami Milčou, Florou a kocourem Maxem. Děkujeme!

Mika byl adoptován na dálku - veterinární péči a další náklady spojené s pobytem v depozitu mu hradili Mikulášek, Stelinka, Lenka, Aleš, kocour Mourek a pes Nero. Děkujeme!

 

Zprávy z nového domva:

mensi.jpg23.6.2021
Zdravím!
Jen dávám na vědomí, že kocourci se mají skvěle! Posílám pár fotek. Nebojte se, okno má síť, jen není na fotce dobře vidět.
Mějte se hezky. Barbora

Další fotky zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář