Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč KASTRAČNÍ PROGRAM?

6. 9. 2029

KASTRAČNÍ PROGRAM KOČEK SOS HODONÍN

 
6.9.2019
Po bezmála 15 letech naší činnosti jsme zjistili, že nemalá část našich prostředků se vynakládá na kastrace plachých koček z různých lokalit kde bezprizorní kočky žijí a množí se, z různých areálů, zahrádkářských kolonií, ze statků apod. Další kastrace na naše náklady provádíme lidem sociálně slabým, seniorům, ke kterým se na zahradu uchýlila kočka, oni ji přijali, krmí, ale kastraci zajistit nedovedou.
Rozhodli jsme se tyto prostředky oddělit a založit vlastní KASTRAČNÍ PROGRAM KOČEK SOS.
 
kastracni-program2.jpg
 
Tento program bude zaměřen pro výše uvedené případy z Hodonínska a blízkého okolí. Bude potřeba i vaší spolupráce, nejsme schopni vyjíždět do vzdálenějších lokalit a kočky odchytávat, ale půjčíme vám odchytové sklopce, vysvětlíme jak na to, domluvíme veterináře a samozřejmě kastrace uhradíme, vše si dohodnete na telefonu 724 142 463.
Tento kastrační program není podporován státem ani nedostává dotace od obcí a měst. Jsme odkázáni pouze na dobrovolné příspěvky. Vše děláme ve volném čase a bez nároku na odměnu. Proto prosíme, pokud vám není lhostejný osud a život bezprizorných koček, přispějte na náš KASTRAČNÍ PROGRAM, ať už jednorázově nebo zadáním trvalého příkazu na účet 2201683038/2010. Každá korunka se počítá. Příspěvky, které na Kastrační program zašlete, jsou odečitatelné od základu daně z příjmu, vystavíme vám na ně potvrzení.
 
Kastrace jsou jedinou humánní cestou, jak omezit počty bezprizorných a plachých koček a jak snížit utrpení nechtěných koťat. Nebuďme lhostejní.
Děkujeme.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář