Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježíšek 2018

6. 12. 2018

Kdyby opuštěné kočky z našich depozit uměly mluvit a vy se jich zeptali na jejich přání, víme, co by řekly: "DOMOV!"
Všechny by si moc přály mít svého člověka, své doma ... A přestože se celý rok o to snažíme, pořád zůstává dost kočiček, na které se zatím štěstí neusmálo.
A právě pro tyto kočičky jako každý rok, tak i letos pořádáme
Ježíška.
Ale nejen pro kočky čekající na nový domov, ale i pro kočky  trvale žijící v našich depozitech a pro plašanky a zde, které žijí po kastracích ve venkovních lokalitách, kde jim zajišťujeme krmení.


201800.jpgJežíšek poběží od 6.12.2018 do 6.1.2019.

Vyrobili jsme jednotlivým kočkám dárkové kartičky. Všechny kartičky najdete zde.
"Zakoupením" kartiček můžete přispět konkrétní kočičce, která čeká na nový domov nebo venkovním plachým kočkám a nebo můžete koupit dárek společný pro všechny.

 

Každá kočka má přímo na kartičce uvedeno jaká je hodnota dárku. Na kartičce najdete přidělený var. symbol pod kterým můžete příslušnou částku převést na náš účet:

1. Pokud si přejete, aby bylo Vaše jméno u obdarované kočky zveřejněno, převeďte částku na náš transparentní účet č. 2600773655/2010


2. Pokud si jméno nepřejete zveřejnit, převeďte částku na náš běžný účet č. 177627810/0600

Příspěvky jsou odečitatelné od základu daně z příjmu, proto budete-li si přát vystavit potvrzení a nemáme dosud Vaše údaje - prosíme o zaslání adresy trvalého bydliště a r.č. na email kocky.sos@seznam.cz

 

Vybírejte, nakupujte, kočky se těší na vánoce a děkují! 

 

15.1.2019
Jak dopadl Ježíšek?

Celkem jste opuštěným kočkám (v našich depozitech a plašankám venku) naposílali 115 993,-Kč ! A další dárečky - granule, kapsičky, hračky přišly v balíčkách poštou nebo jste je sami do našich depozit přivezli.

Jste úžasní a my víme, že na to nejsme sami. heart

Moc děkujeme a na další fotky se můžete podívat zde.


1.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář