Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brumík a Kulda (Tom a Jerry)

7. 10. 2007

 

Obrazek Obrazek

Černého Brumíka a černobílého Kuldu  přinesla jejich maminka spolu s jejich bráškou Pašou do chatky v kempu ve Strážnici. Majitel kempu vyhrožoval, že na ně poštve psa, a tak je paní, která v chatce bydlela, dovezla k nám. Oba kocourci byli díky 21. umísťovací výstavě PSOZ dne 7.10.2007 umístěni do Prahy.

Jejich noví majitelé nám napsali:

16.10.2007
Dobrý den,
tak jsem se po několika dnech dostala opět k PC. A mám jen dobré zprávy. Tom je úplně v pořádku, žere, přibírá a tropí neplechu. Jerry má skoro úplně zahojený čumáček, už je jen mírně znatelný stroupek. A také se rozežral. Je stále více uzavřený, ale to byl, jak jste psala, vždy. Se psema se "snášejí" oba docela slušně. Tedy, spíše se ignorují, ale zaplať pán bůh za to, že se neperou. Vážím je, abych měla přehled, jak jsou na tom a přibrali oba kolem 20 dkg. Zatím jsou tedy ještě vyzáblotinky, ale každé deko dobré.

Mějte se dobře a zatím nashle.

18.2.2007
Kočičáci se mají výborně, s novým rokem začali chodit ven, kde se jim to moc líbí. Paradoxně je větším rošťákem venku Jerry (Kulda). Doma zase blázní Tom.

Fotografie z nového domova obou kocourků najdete v naší fotogalerii na Kocky-online.cz.

18.1.2015 (po 7 letech!)
Dobrý den,
omlouvám se, že píši, nicméně po mnoha letech jsem zabrousila na Vaše stránky a nedá mi to neposlat informaci o kočičkách z vašeho útulku.

Na Vašich stránkách, byť hodně zpátky, je stále informace: „Černého Brumíka a černobílého Kuldu  přinesla jejich maminka spolu s jejich bráškou Pašou do chatky v kempu ve Strážnici. Majitel kempu vyhrožoval, že na ně poštve psa, a tak je paní, která v chatce bydlela, dovezla k nám.  Oba kocourci byli díky  21. umísťovací výstavě PSOZ  dne 7.10.2007 umístěni do Prahy.“

 Tak vězte, že oba kočičáci jsou stále s námi a mají se skvěle. Za krátký čas je sice čeká stěhování, odcházejí s mou dcerou do jejího nového domu, nicméně ani tam se nebudou mít o nic hůř, než když byli s celou naší rodinou. Dovolte mi přiložit současné fotografie a Vám všem poděkovat za práci, kterou celé roky děláte. Díky za všechny zachráněné kočičky.
S pozdravem Vilma
H.
 

brum250.jpg
brum.jpg
brum2.jpg

 

20.10.2017
Dobrý den,
je to 10 let a 13 dní, co jsem si od vás na umísťovací výstavě (7.10.2007) přivezla dva kocourky - u vás Brumík a Kulda - pro mě od začátku Tom a Jerry.
Naposledy jsme vám ohledně kocourků psaly (teda mamka) 18.1.2015. Od té doby se toho hodně změnilo.
tom-a-jerry.jpgKluci jsou od února 2015 se mnou v novém bytě - nechodí tedy již přes dva roky ven, ale zvládli změnu dobře. Ven už nechtějí a já jsem ráda - mám větší klid :-) Jerry sice potřebuje mít otevřené okno a tak máme okna zasíťovaná a udělané i větší parapety, aby se tam kočičáci mohli vyvalovat :-)
Od loňska mají i novou kamarádku - zachráněnou perskou činčilu Viki. Mamka totiž začala spolupracovat s kočičími útulky (pomáhá kočky chytat, vozit na veterinu, pomáhá s aukcemi apod.). A tak se k nám 18.8.2016 dostala perská činčila, kterou jsme měli mít jen 2 týdny v karanténě. Jelikož byla ale plachá (no my spíše říkáme asociální - nešla ani na deku, lehávala
tom-a-jerry-2.jpgjen na zemi) a prý neměla ráda jiné kočky, zejména pak koťata, tak o ní bohužel velký zájem nebyl :-( A tak, když u nás byla skoro měsíc, tak již byla s námi v celém bytě a ne jen ve své karanténě a dostávala se tedy do styku i s Tomem a Jerrym. A? Neříkám, že se milují, ale snáší se :-) Viki už se hodně zlepšila (hlavně díky Jerrymu - naučil ji třeba skákat na okno). Takže přesně před rokem se nám smečka rozrostla o další kočičku.
Chtěla bych vám tím hlavně říct, že kluci jsou v pořádku a doufám, že se vám budu moct za 10 let opět ozvat. Moc je milujeme a jsou pro nás vším! Jsem moc ráda, že je mám :-)
Přeji vám, aby i ostatní kočičky našli milující domov a měli se jen a jen krásně. Pozdravujeme - panička Veronika, páníček Pavel a kočičky Tom, Jerry, Viki a mrňous Siri
P.S. V příloze zasílám pár foteček.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krásný pozdrav

(Daniela se svými osmi kočkoláskami, 19. 1. 2015 7:25)

Velice milý a příjemný pozdrav,především pak foto, dokazující,že oba krásní koucourci se mají roky skvěle!Přála bych to všem útulkovým i neútulkovým kočičkám-mít láskyplné domovy a plné misečky!Kluci,jen tak dál a v novém domově opatrně,nehledejte prosím cestu zpět do současného domova,váš je tam,kde jsou vaši človíčkové.Hodně štěstí!